Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cape Cod Hyannise giden var mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Cape Cod Hyannise giden var mı?

Arkadaşlar 2010 yazında Hyannise gidecez fakat kalacak yer sorunumuz var. İki kişiyiz, nasıl kalacak yer ayarlayabiliriz bilen varsa ve beni bilgilendirebilirse sevinirim. Craglistte araştırdım mail attım cevaplarını bekliyorum fakat siz yine de bilgilerinizi esirgemeyin

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım ben de cape cod bölgesindeki marthas vineyard adasına gidiyorum yakın sayılır. craiglistten araştırmaya devam et. her gün yeni bir ilan çıkıyor ve mail atmaktan vazgeçme ben de o şekilde buldum kalacak yer. daha çok oda kiralayanlara bak daha ekonomik olur evden ziyade.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

ilk gun kalacak yer bulamassaniz, her hangi bi motelde geceni gecirin kisi basina 20-30 dolar odeyeceksiniz, ertesi gun sokakta goreceginiz watcilardan nerde kaldiklarini sorun onlar size kesin yardimci olurlar.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

SA1302 Arkadaşım sen ne kadara buldun oda fiyatını. Benim baktıklarım 150-200 dolar arası haftalık normalmi oraya göre bilmiyorum ama araştırmaya devam edecem artık. Birde bu craglistte belirtilen reply to.. adresine atıyoruz değilmi maili yanlış yapmayalım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şimdi mail geldi bakalım sonuç ne olacak oda aylık 400dolar kişi başı onunla konuşuyorum. Normalmi sizce gelin pazarlığa oturalım arkadaşlarOlmazsa Roma arkadaşımızın dediği gibi yapacaz çaresi yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben odayı kişi başı 700e tuttum aylık. Marthas Vineyardda kiralar cape coddan çok daha fazla. en kötü yerler bile 150$dan başlıyor(haftalık). Sen iyi bulmuşsun. faturalar da dahilse kaçırma bence

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hyannıste bol bol motel var kolay olur konaklama hynnıse 5 dakıka west yarmouth ta amerıcan ınn var orayı tavsıye ederım
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şu zamana kadar oda bulmakla uğraşıyordum genel fiyatlar aylık 400 ile 600 arası değişiyor kişi başı herşey dahil.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hyannıs de ıscı arayan bıldıgnız bı yer varmı arkadaslar??yada calıstıgınız yer isci arıyormu?acil is bulmam lazım yardımcı olursanız sevınırım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Kardesim mesajini yeni gorebildim hala is ariyorsan eger Heritage House Hotele Sorabilirsin kiz arkadasim orda calisiyor bir kac gun once bana soylemisti is oldugunu ikinci alternatif is ise restaurantta bulasikcilik kardesim adini hatirlamiyorum restaurantin ama managerin tel nosunu gondereyim adi Wood 508-292-3538 umarim yardimci olabilirim kolay gelsin simdiden.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tesekkurler kardesim boston a geldim ben, burda bir turk restauranında calısıyorum yardımcı oldugun icin sagol..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hyannis e geleli yaklasik 2 ucuk ay oldu hala kalacak yer ariyorum burda kalacak yer olayi cok pahali.ama para kazanmak zor degil.belli bi zamandan sonra kucuk bi yer oldugu icin sikiyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben hyannie gidecem arkadaslarımla beraber bildiginiz guzel bir night club var mı varsa bilgilendirirseniz sevinirim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

puffer bellies tabikide pazar geceleri russian night var olmadı main st.de ambergo var bnları tavsiye ederim tabiki + 21 iseniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haftaya cuma vizede bir sorun olmazsa ordayız

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bizde oraya gidiyoruz , newport hotel ocean 'da çalışıcaz , ev bakıyoruz iki kişiyiz .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hyannisse ben de gidiyorum bu yaz geçen yaz ordaydim.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

güzel bi yer hyannis merkezi bi yer Cape Codda ben orleansta çalışıyodum Hyannise giderdik yakın oraya ama otobüs çok dolanıyo 2 saat sürüyo orleansa ben bu yaz shaws süper markette calisicam geçen yılki yerde

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shark12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biz hyanniste cape cod commercial linen da kuru temizlemede çalışacağız ama kalma yeri sorunumuz var nasıl çözebiliriz bide beni facebooktan ekle istersen ordada haberleşiriz (Ali Hikmet Yılmaz)
    evet tabiki haberleşelim olur ekliyim seni ben mehmet fatih çabuk benim ismim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende cape cod commercial linen da kuru temizlemede çalışacağım bu sene gitmeden tanışalım arkadaşlar.. facebooktan ekledim sizleri haberiniz olsun ..Saygılar.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba bende commercial linen service de çalışacağim cape cod hyannis yer bulmak gerçekten sıkıntı fiyatlar cok pahalı ben 5 haziranda uçuyorum sizinde yer sıkıntınız var mı acaba

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı shark12 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bizimde yer sıkıntımız var. biz 20 haziranda gideceğiz sen baya erken gidiyomuşsun. tek başına mı gitceksin??
    evet benim okul erken bitiyor tek basıma gidicem tabi şirketim burdan gidecekler var dedi ama daha tanışmadım siz baya yer sıkıntısı cok sorun oldu ama siz baya gec geliceksiniz

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cape cod linen servicede fazla turk olacak sanirim.gitmeden once tanisalim birlikte kalacak yer sorununuda halledebiliriz.benim sirket yer ayarlicaz dedi ama ben pek inanmadim. bu arada en gec ben gidicem sanirim temmuz 2 de.. samet karakaş kocaeli uni beden egitimi ve spor facebooktan eklersiniz.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu arada cape codda evlere bende baktim pahali lakin is yerine 5 mil kadar uzaklikta ucuz ve guzel evler var 850 dolara 1000 dolara guzel evler... tabi bu 5 millik yol hergun nasil asilir orasida sorun bisiklet falan olayi cozebilir belki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar 5 mil çok fazla hergün gidemezsiniz siz craigliste bakın hergün oluyo mailleri doğru attığınıza emin olun ve sıklıkla atın mutlaka denk gelir bi yerler ben 10 haziranda gidicem Orleansta calisicam gittiğim zamana kadar bi yer bulamazsaniz ben gider sorarım bi kaç yere.inşallah bi yerler denk gelir .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı weststorm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar 5 mil çok fazla hergün gidemezsiniz siz craigliste bakın hergün oluyo mailleri doğru attığınıza emin olun ve sıklıkla atın mutlaka denk gelir bi yerler ben 10 haziranda gidicem Orleansta calisicam gittiğim zamana kadar bi yer bulamazsaniz ben gider sorarım bi kaç yere.inşallah bi yerler denk gelir .
    evet craiglist.com da her gün yeni yer ilanları oluyor ama gerçekten cok pahalı bir iki kişinin tutacağı yerler değil size yer konusunda bir site önerebilirim ben bu siteye Orleans United Methodist Church - J-1 Summer Host Housing Program mail attım ben hyannis te çalışacagım için orda faaliyet göstermiyorlarmış fiyat konusunda bir hayli ucuz ilgini çekersen bir bak derim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ulgenm aynı yerde çalışacağız cape cod commercıal lınen servıce de.. sen konaklamanı nasıl yapacaksın_?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Samet41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ulgenm aynı yerde çalışacağız cape cod commercıal lınen servıce de.. sen konaklamanı nasıl yapacaksın_?
    şuan için bir yer yok samet41 arayış içindeyim craiglista bkıyrm her gün ama denk getiremedim daha sen buldun mu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Malesef Bende Bulamadım.. Zaten hyannıste kiralık evler nadiren çıkıyor..Çıksada Pahalı.. Faceden Ekle Beni Ordan Haberleşelim.. Samet KARAKAŞ Kocaeli üni Beden Eğitimi Ve Spor..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar ben Hyannis Harbour hotel de çalışacağım ama kalacak yer konusunda hala bişey bulamadım, epeyde yeniyim bu konuda, ve 4 ünde hyannis te olucam? Önerisi olan?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)