Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 57 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 57 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Cape Cod Hyannise giden var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hyannıs'e Gideceklerin Çoğunda BEnde Dahil Olmak Üzere Kalacak Yer Sıkıntımız Var... Nasıl Çözülecek Bilemiyorum Ama .. Sen Erken Gİdeceksin Ve Erken Gİdecek Arkadaşlar Gittiklerinde Bizede Haber Verirse Çok İyi Olur.. Netten Bakıyoruz Mesaj Atıyoruz Dönen Olmuyo Ve Çok Pahalı Gerçekten. Benim Önerim 4-5 Kişi Toplanalım Ev Kiralayalım..Bana Şuan En Mantıklısı Bu Geliyor..Tabi Buradan 4-5 Kişi Nasıl Bir Araya Gelecek Oda Meçhul..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Samet41 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyannıs'e Gideceklerin Çoğunda BEnde Dahil Olmak Üzere Kalacak Yer Sıkıntımız Var... Nasıl Çözülecek Bilemiyorum Ama .. Sen Erken Gİdeceksin Ve Erken Gİdecek Arkadaşlar Gittiklerinde Bizede Haber Verirse Çok İyi Olur.. Netten Bakıyoruz Mesaj Atıyoruz Dönen Olmuyo Ve Çok Pahalı Gerçekten. Benim Önerim 4-5 Kişi Toplanalım Ev Kiralayalım..Bana Şuan En Mantıklısı Bu Geliyor..Tabi Buradan 4-5 Kişi Nasıl Bir Araya Gelecek Oda Meçhul..
    samet seni facede ekliyemedim bulamadım adını soyadını yazdım sen eklesene beni murat karataş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ulgenm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    samet seni facede ekliyemedim bulamadım adını soyadını yazdım sen eklesene beni murat karataş
    Tamam Hocam Ben Ekledim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar benide ekleyebilirsiniz.. Şuayp ÇAY... hyannis konaklama konusunda yardıma ihtyacım var =))...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hyannisdeyim 1 gündür Motel de kalıyorum ev aramak zor tutmak daha da zor gözüküyor Eve çıkmak isteyenler ulaşabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

haftaya bizde ordayız işh. dostum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı dehsetx Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hyannisdeyim 1 gündür Motel de kalıyorum ev aramak zor tutmak daha da zor gözüküyor Eve çıkmak isteyenler ulaşabilir.
    bende cape cod hyannis de olucam arkadaşlar beni de ekleyin ya. konaklama sorunum var. Denizhan Fidan

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende cape code commercial linen service de çalışıcam benide ekleyin halil kayar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

halil facebookta Bulunamıyorsun..Sen Beni Ekle Ordan Diğer Arkadaşlarlada İrtibata Geçersin..

Samet KARAKAŞ Kocaeli üniversitesi Beden Eğitimi Ve spor İZMİT.. Bilgiler Bunlar..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Aynen Gidenler Orada Olanlar konaklama Konusunda Bizide Bilgilendirirse Güzel Olur..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Cape Cod Commercial Linen Service işi iptal oldu arkadaşlar üzgünüz diye başlayan bi mail hepinize gelmiştir herhalde advisin de yapcakları işinde taa .mına koyayım ..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar bu yıl cape cod civarına gidecek arkadaşlar buradan irtibata geçelim cape cod hyannis, south yarmouth massachutess civarında olacak arkadaşlar. problem oraya gidecek arkadaşlarla irtibat kuramadım ben kaç zamandır????

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

skymen hangi iş için gidiyosun ben wings beach wear a gideceğim ama hyannismi south yarmouthmu belli değil daha

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Kardeşim ben Ocean mist beach hotel&suits e gidiyorum newport hotel group corporate işi benim ki iletişime geçelim bi şekilde ekle beni gökmen kaplan (akdeniz ün. alanya/antalya()

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gittigin yer cok güzel gecen sene hyannıste bulundum south yarmouth ile hyannis yakın yerler ufak tatıl yerleriı calısacagın yerde ıse gecen donemde turk arkadaslar calısmıstı baya memnundular

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

İns ama bakalım nasıl olacak hareketli bir yerdir umarım ikinci iş imkanımız olur hiç değilse anlatır mısın nasıl bir yerdir konaklama sorun olurmu yoksa oraya gidince halledebilir miyiz? şimdiden tskler

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hareketli değil eğlence anlamında on iki de bütün yerler kapalı oluyor genelde zaten main street var bütün eğlence yerleri barlar lokantalar o cadde üzerinde iki tane sahili var fazla bir tane çok büyük alışveriş merkezi var dediğim gibi ufak olduğu için kısıtlı hersey ama benim acımdan tatmin etti beni seni bilemem tabi hoteller çok pahalı tabi yaz sezonu Temmuz'dan sonra açılıyor yogun zamanlar Haziran'da ödediğinin iki katına çıkabiliyor tabi hotelle anlaşırsan belli süre kaplıcam diye indirim yapıyorlar daha çok ufak motel leri seçin ama ev arayışı icinde olun daha iyi olur ikinci is sansa bağlı yani gideceğin tarih çok önemli Haziran'ın sonuna doğru zor bulunuyor çünkü oraya sizden ince ukraynalılar Ruslar erken geldigi için onlarda ikinci is arayışı icinde olduğu için onlardan bize kalmıyor ama yine de ikinci bulunabilir ben bulmuştum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

verdiğin bilgiler için çok saol gerçekten işe yarayacak şeyler bakalım nasıl olacak iyi mi kötü mü göreceğiz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben de bu yıl Hyannis'e gideceğim, yakın bölgede bulunacaklar varsa ev arayışı için hemen harekete geçebiliriz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Hayirlisi skymen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı efs Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de bu yıl Hyannis'e gideceğim, yakın bölgede bulunacaklar varsa ev arayışı için hemen harekete geçebiliriz
    hemen derken napcaz burdan emlakçılarımı arıcaz ordaki

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

) craigslist.com bu adresten araştırabilirsiniz bende henüz bi yer bulmuş değilim ama araştırmakta fayda var

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirketim konaklama ayarlayacağız demiştide nolur nolmaz diye bende burdan araştırıyordum

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

senin şirket ayarlayacaksa çok iyi bu arada sen nerede çalışacaksın saat ücreti vs. ne alıyorsun gidiş tarihini de yazarsan daha iyi yardımcı oluruz birbirimize

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Wings Beach Wear saatlik 7.50 $ Hyannis yada South Yarmouth ta o daha kesin değilde ikiside yakın birbirine zaten 15 haziran iş başlangıcıda 10u gibi fln gitmeyi düşünüyorum ben uçak bileti almadım daha ama

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Senin ücret gerçekten düşükmüş cape cod pahalı biryermiş konaklama falan çok pahalı umarım alacağın para yeter sana bende Ocean Mist Beach Hotel&Suits de çalışacağım saatlik 11.70 bu arada beni fb dan eklersen görüşürüz Gökmen Kaplan(Akdeniz Üniversitesi)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı skymen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    verdiğin bilgiler için çok saol gerçekten işe yarayacak şeyler bakalım nasıl olacak iyi mi kötü mü göreceğiz

MERHABA BEN 2017 WAT İÇİN GİDECEĞİM NEWPORT HOTEL GROUPUNDAN BİRİNE.KONAKLAMA İLE ENDİŞELERİM VAR VE İŞ NASIL ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.

FACEBOOK BİLAL CANLI
    MAİL : bilalcanli0 gmail com

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)