Toplam 17 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 17 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 1.92 ortalama ama çok rahat vize aldım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart 1.92 ortalama ama çok rahat vize aldım

arkadaşlar vizeye girdim ve pasaportum da geldi ve vize basılmış kendi görüşmemi ve izlenimlerimi anlatayım..

adam nerde okuyosun bölümün ne dedi direk. bende makine mühendisliği dedim. seviyomusun dedi.. bende hemen seviyorum ama çok zor dedim. transkriptime baktı bişeler dedi ama soru sormadı bende düşük olabilir ama bölüm zor dedim. zaten bende açıklama da istemedi nie düşük die sonra beyaz kagıdı verdi vizeyi aldım mi demek oluyo dedim evet dedi oakadar

bana şirketten falan hep dediler ki zor alırsınız yok şunu göütr yok bunu götür hiçbiri işe yaramadı orda biçok kişi de zaten göstermedi 2 nin altında vize alanda birçok kişi gördüm.. gitmemiş arkadaşlar için söylüyorum hiç gerilcek bi durum yok bankadan para yatırma gibi bişey

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun hocam

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bu yıl iki arkadaşım ortalama dolayısıyla red aldı.
    Birinin 1.70 diğerinin 1.91di,
    ortalaması 2nin altında olanların temkinli davranmasını öneririm

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bu ortalama olayının iyice suyu çıktı... bende 2,30 la red yiyen bir arkadaşı gördüm... kısacası , wat başvurularında öenem sırasında not ortalaması 2. sıraya düştü...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

hayirlara vesile olsun insallah
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu ortalama olayının iyice suyu çıktı... bende 2,30 la red yiyen bir arkadaşı gördüm... kısacası , wat başvurularında öenem sırasında not ortalaması 2. sıraya düştü...
    1. sıra nedir Tufanoğlu
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hayirli olsun... benim ortalama da 1.92... insallah ayni sekilde olur ...

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı beysinCDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    1. sıra nedir Tufanoğlu

konsolosun karşısına çıktığında , duruşunla özgüven sahibi olduğunu anlatabilmen sanırım...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

beyler bana ortalaman düşÃ¼k demeden ben direk bölümüm zor dedim.. bi de şans oldu adam bölümünü seviyomusun diyince fırsat dogdu bana seviyorum ama zor demek için.. ama benım gördüğüm pek zorlamadılar, zorlasalar bile verdiler vizeyi.. kararlı duruş önemli sanırım ortalaması düşÃ¼kler için

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    konsolosun karşısına çıktığında , duruşunla özgüven sahibi olduğunu anlatabilmen sanırım...
    aynen öyle

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya arkadaşlar benim not ortalamam 2.13 2nin altına düşürmemek için ıkınıyorum desem yeridir şirkete kaydımı yaptırdım vizelerim bitti (bu arada eskişehir osmangazide kimya okuyorum) ama inanırmısınızbütün sınavlarımda bi 10 dk mı bu vizer görüşmesini düşünerek harcıyorum acaba oralamam düşçekmi düşerse ne kadar düşer 2 civarlarında olursa ne yaparım gibisinden şeyler.ing geliştirmek için bi kursa yazıldım türk-amerikan derneği(isim vereke doğru mu yaptım bilmiyorum forumda yeni olduğum için yasaksa özür dilerim sayın admin ) vize görüşmesinde ordan alacağım sertifikayı götüsem bakın sizle bizim ortak derneğimizie gitim gibisinden bişeyler yapsam ing seviyemi göstersem falan bi faydası olur mu? şimdiden çok heyecanlanıyorum birazda korkuyorum.çok uzattım farkındayım ama mazur görün çünkü hakkaten çok dert etmeye başladım bu mevzuyu

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mertyilmaz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar benim not ortalamam 2.13 2nin altına düşürmemek için ıkınıyorum desem yeridir şirkete kaydımı yaptırdım vizelerim bitti (bu arada eskişehir osmangazide kimya okuyorum) ama inanırmısınızbütün sınavlarımda bi 10 dk mı bu vizer görüşmesini düşünerek harcıyorum acaba oralamam düşçekmi düşerse ne kadar düşer 2 civarlarında olursa ne yaparım gibisinden şeyler.ing geliştirmek için bi kursa yazıldım türk-amerikan derneği(isim vereke doğru mu yaptım bilmiyorum forumda yeni olduğum için yasaksa özür dilerim sayın admin ) vize görüşmesinde ordan alacağım sertifikayı götüsem bakın sizle bizim ortak derneğimizie gitim gibisinden bişeyler yapsam ing seviyemi göstersem falan bi faydası olur mu? şimdiden çok heyecanlanıyorum birazda korkuyorum.çok uzattım farkındayım ama mazur görün çünkü hakkaten çok dert etmeye başladım bu mevzuyu
    Kardeşim sen bu çalışma ile 2'nin altına düşmezsin. Dil kursu sertifikasının önemli olduğunu hiç sanmıyorum çünkü vize görüşmesinde önemli olan oradaki memuru geri döneceğine ikna etmen. Vesselam şeker gibi, pamuk gibi bi insan olduğun için sana vize vermeyen memurun ben alnını karışlarım. : ))

(Buarada hala daha bizim yeni eve gelmedin, kınıyorum seni)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı perfectly-nothing Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardeşim sen bu çalışma ile 2'nin altına düşmezsin. Dil kursu sertifikasının önemli olduğunu hiç sanmıyorum çünkü vize görüşmesinde önemli olan oradaki memuru geri döneceğine ikna etmen. Vesselam şeker gibi, pamuk gibi bi insan olduğun için sana vize vermeyen memurun ben alnını karışlarım. : ))

(Buarada hala daha bizim yeni eve gelmedin, kınıyorum seni)

geri döneceğine ikna etmek kısmı vize gorusmesinin neresinde aksediyor hic anlamıyorum. adam ortalamanı okulunu nerede calışacagını soruyor. bu kadar basit. hic birsey için kasmaya gerek yok arkadaşta fazlasıyla abartmış kendisini sakin olmaya çağırıyorum.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eywallah saoalsın bi nebze olsun rahatlattın calkan hocam.Evet belki abarttım biraz ama hiç bir bilgim olmadığı için bu tür şeyler düşünüyorum.hocam bakıyorum foruma biri 0.88 le almış öteki 2.14 le alamamış e insan da stres yapıyor ister istemez bakalım alırız inşallah vizeyi ne yalan söyliym o vizeyi alırsam çok rahatlıcam.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benimde yarın 8:30 da görüşmem var 1.91 ortalamam çok heyecalıyım inşallah alıcam.Ankarada girecem görüşmeye

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sLeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benimde yarın 8:30 da görüşmem var 1.91 ortalamam çok heyecalıyım inşallah alıcam.Ankarada girecem görüşmeye
    İnşallah alırsın.Bakalım bizimde hayırlısı görüşme 6 mayıs'ta..
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı sLeven Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

iyi haberlerini bekliyoruz,bende 26 Nisan`da Ankarada giricem

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)