Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 38 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska 2010 Son Haberler - Üstadından

BannedUser
    Guest

şimdi şöyle söyleyeyim birçok firma OB nin ismini kullanıp öğrenci gönderiyor. haddinden fazla ögrenci oraya gidecek. bu yüzden benim cekincelerim umarım job offer formunu görmüşsündür ve fabrika ile iletişime geçmişsindir. İstersen fabrikaya bir mail at ve geleceklerinden haberleri var mı bir sor bakalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

job offerımı gördüm kardeşim ama fabrikayla bi bağlantıda bulunmadım daha önce giden arkadaşlar varmış gittiğim firmayla onlar tekrar gidiolar bu yüzden güvenli buldum. firmaya mail atıyım ama bu konularda bilgisiz olduğum için ne dicemi bilmiyorum beni tanıyomusunuz bu sene gelicek çalışanlarınızdan biriyim falan mı desem

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gökberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    job offerımı gördüm kardeşim ama fabrikayla bi bağlantıda bulunmadım daha önce giden arkadaşlar varmış gittiğim firmayla onlar tekrar gidiolar bu yüzden güvenli buldum. firmaya mail atıyım ama bu konularda bilgisiz olduğum için ne dicemi bilmiyorum beni tanıyomusunuz bu sene gelicek çalışanlarınızdan biriyim falan mı desem
    aynen o sekılde maıl at kardesım ...
    bu senekı ıscı alım lıstenızde benım ısmım varmı ?? seklınde bır maıl at onlarda sana donerler... cunku daha once cok oyle arkadsımız oldu ozellıkle kodıaka gıdenler ıcın job ofer almıslar fakat fabrıkanın bundan haberı olmuyo .. job offerlarda sadece ısım degısıklıgı yaparak baskalarını yollayabılıyolar senın ıcın boyle bır sey vardır demıyorum fakat kendını garantıye al..

sende nerden cıktın deme sımdı alaskaya busene 3. gıdısım olacak az cok tecrubelerımız oldu sımdıden ıyı sezonlar kolay gelsın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mail attım bakalım cevap bekliyorum bu arada aklıma takılan bişey daha var orda yaptığımız iş biraz monoton ya kulaklıkla müzik dinleyen oldumu hiç iş yaparken yani birisi bişey diyor mu?

BannedUser
    Guest

normalde yasak yakalanırsan tutanak yersın 3 tanede atılırsın bızde oyle ama genelde kacak dınlıyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende tek eğlencem o olur diodum desene onuda yapamicaz artık napalım teşekkürler

BannedUser
    Guest

ya yaparsın sweat ve bere varsa sorun olmaz genelde dınlerler ama gorunmesın tamamdır

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gökberk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende tek eğlencem o olur diodum desene onuda yapamicaz artık napalım teşekkürler
    Fabrikalarda forkliftler vızır vızır çalışır, eğer kulağında kulaklık olursa dikkat eksikliği yaşarsın ve de bazen forklifti farketmezsin, bu da kötü kazalara sebebiyet verir, bence müziği falan boşver sen, arkadaşlarınla falan muhabbet et, dilin gelişsin, böylesi çok daha iyi oluyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)