Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alaska işleri hakkında önemli!

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Alaska işleri hakkında önemli!

Merhaba arkadaşlar,

Alaska işlerini kattığımız bu kategori altına açılan başlıklarda belirtilen işler ve işlerin bulunduğu şehirler hakkında daha önce Alaska tecrübesi edinmiş arkadaşlarımızdan olumlu-olumsuz yorumlar bekliyoruz.
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alaska isi gfercekten zorlu bir is yani oranin sartalarina dayanabilecekmisiniz? gunde 16-20 bazen calistiklari oluyor saat ucreti 7.50 $ baslar overtime yaptiginizda saat ucretiniziz 1.5 katini alirsiniz ve 8.000-11.000$ kazanabilirsiniz ama sartlari zor balik temizliyorsunuz. kendini bu ise hazir hisseden arkadaslar bana yazabilir seve seve yardim edebilirim tum sorularina..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm bende bu sene alaskaya gitmek istiyorum ingilizceni geliştirme fırsatı bulabildinmi ve alaska dışınd yerleri gezdinmi nereleri tavsiye edersin şimdiden sğol)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ozlam bırak bu 8000-11000 dalaverelerini. bu parayı 100 kişi giderse ancak 3 -5 tanesi kazanır..şirketler gidenleri bu vaadle kandırıyor genelde...alaskada para yok artık...kendinizi kandırmayın arkadaşlar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ozlam bırak bu 8000-11000 dalaverelerini. bu parayı 100 kişi giderse ancak 3 -5 tanesi kazanır..şirketler gidenleri bu vaadle kandırıyor genelde...alaskada para yok artık...kendinizi kandırmayın arkadaşlar
    peki nerden biliyorsun bunu?yani gittn tecrube edindin de mi soyluyorsun yoksa,birilerinden mi duydun?biraz acıklarmısın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

http://www.turkishwat.net/forums/ala...cimi-t613.html

linkinde yeterince yorumlarımı yazdım joe sayfanın hepini okursan eminim demek istediğim anlıycaksın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm ya gecen sene iş seçimleriniz hangi ayda geldi
    bilgilendirirsen sewinirm

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart Alaska

Alaska, ben , tecrube

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,

Alaska işlerini kattığımız bu kategori altına açılan başlıklarda belirtilen işler ve işlerin bulunduğu şehirler hakkında daha önce Alaska tecrübesi edinmiş arkadaşlarımızdan olumlu-olumsuz yorumlar bekliyoruz.
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alaskaya gitmek istiyorum şu an amerikadayım napmam gerek acaba ya?
    meet me at the blue cafe..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lavınıa alsaka gıttın mı
    ben de atlantıc cıty deyım gıtmek ıstyebılrım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

alaska alaska alaska
    merhaba bende yenı uyelerdenım tam olarak sıteye alısamadım yenı yenı ogrenıyorum alaska ıcın bılgı wermek ıstıyordum umarım dogru adresdir.
    bende 2 senedir alaskadayım sukurler olsun 2 senedir para kazanıyorum ozellikle busene iyide para kazandım alaskada yorumlardan okundugu gibi alaskada bır cok yer patladı cogu kısı para kazanamadan dondu.
    oncelıkle eger ılk defa gıdenler ıcın soyluyorum para icin gidiyorsan yanılıyorsun alaskada ole ucuk paralar yok amerika icinde iyice arastırıldıkdan sonra ıyı para kazanan yerler bulunabılır bu yuzden kimsenın alaskaya gitmesini istemem eger benım gıbı 2 veya 3 uncu senesı olan arkadaslar warsa bızım de oraya gıtmemız normal.gelecek yaz ben yıne alaskadayım dedıgım gıbı ılk defa gıdecek arkadaslar kesınlıkle tercıh etmesın alaskayı acık soyluyorum kazanamazsınızzzzzzzzz.werdıgınız masrafı anca karsılarsınızz diyeceklerkı yok mu kazanan ılk senesınden ıllakı wardır oda normal 3 5 kısı cıkar.
    bırazdaa ıslerden bahsedelım ole gorundugu konusuldugu kolay ısler degıl alaska ıslerı cok para kazanan adam en cok ıs yapandır bu yuızden her yerde de ezılır ve en agır ıslerı yapar ben ınanmıyorumkı herkesın bu ıslerı kaldırabılecegı ısler degıl sabah 5 de gıdıp gece 12 de bıtıp bır hafta bıle ınanmıyorum bu sekılde calısabılcek arkadaslrı bu sekılde de calısamassan zaten kazanamassın .gercı kımı fabrıkda ıs cok olur kımı fabrıkada ıs az .ozllıkle sunu da soylemek ıstıyorum cogu alaska fabrıkasında cok ayrımcalıkda wardır ılk senesı olan arkadasları ılk baslarda ıs vermezler daha tecrubelı olan ınsan lar calısır alaskada bu yuzden cogu kısı bunalıma gırer onlar calısıyo bız neden calısmıyoruz dıye.
    sırketler konusunda ıse kesınlıkle hıc bırıne guvenmeyın bende guvenmıyorum sonıucda gıtcegımız zamn aracı oluyorlar ısde ozllıklee bu sene yenı kayıt olcak aerkadaslr hemen gıdıpde kayıt olmasınlar hemde cok paralar wermesınler.benım bu ıslerden cıkarım olmaz o yuzden cogu kısde benı sevmez burdan gıden arkadaslrın hepsı benım gıbı ogrencı we gıderken harcadıgımız poaralar az para degıl nasıl para bırktırdıgımızı bılırız bu yuzden buna ragmen bı dunya sırket bızlerı saglam sommuruyo burdan tum arkadaslara yardımcı olmak ısterım bızde yasadık gorduk gormedıgımız yer kalmadı amerıkada nelerın nasıl dondugnude bılıyoruzz forumlarda da sırket elemanları kendılerını cok bellı edıyor bu yuzden fazla yorum yapmasınlar ogrencıyı cekıcem dıye . belkı 3 veya 4 senesı olan arkadaslar wardır ozellıkle sırket temsılcılerı alaskadan zannetmıyorum kı onlar ben den daha tecrubelı alaska ıslerınde zaten onlarda alaskaya gıtmeden saglam para kazanıyorlar getırdıklerı arkadaslardan soylemek ıstedıgım cok sey olurdu gerekırsede solerız.
    benım ogrenmek ıstedıgım seyler war forum yonetıcılerınden ılkoncelıkle ghic bır fırma ıcın calısmıyorum kı elımde bır dunya ıs olmasına ragmen kımseyede satmaya meraklı degılım ama eger ıs sozlesmem warsa bunu nasıl araya sırket sokmadan ds ımı alabılrım eger arkadaslar yardımcı olursa sevınırım
    herkese selamlar

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gokhaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    alaska alaska alaska
    merhaba bende yenı uyelerdenım tam olarak sıteye alısamadım yenı yenı ogrenıyorum alaska ıcın bılgı wermek ıstıyordum umarım dogru adresdir.
    bende 2 senedir alaskadayım sukurler olsun 2 senedir para kazanıyorum ozellikle busene iyide para kazandım alaskada yorumlardan okundugu gibi alaskada bır cok yer patladı cogu kısı para kazanamadan dondu.
    oncelıkle eger ılk defa gıdenler ıcın soyluyorum para icin gidiyorsan yanılıyorsun alaskada ole ucuk paralar yok amerika icinde iyice arastırıldıkdan sonra ıyı para kazanan yerler bulunabılır bu yuzden kimsenın alaskaya gitmesini istemem eger benım gıbı 2 veya 3 uncu senesı olan arkadaslar warsa bızım de oraya gıtmemız normal.gelecek yaz ben yıne alaskadayım dedıgım gıbı ılk defa gıdecek arkadaslar kesınlıkle tercıh etmesın alaskayı acık soyluyorum kazanamazsınızzzzzzzzz.werdıgınız masrafı anca karsılarsınızz diyeceklerkı yok mu kazanan ılk senesınden ıllakı wardır oda normal 3 5 kısı cıkar.
    bırazdaa ıslerden bahsedelım ole gorundugu konusuldugu kolay ısler degıl alaska ıslerı cok para kazanan adam en cok ıs yapandır bu yuızden her yerde de ezılır ve en agır ıslerı yapar ben ınanmıyorumkı herkesın bu ıslerı kaldırabılecegı ısler degıl sabah 5 de gıdıp gece 12 de bıtıp bır hafta bıle ınanmıyorum bu sekılde calısabılcek arkadaslrı bu sekılde de calısamassan zaten kazanamassın .gercı kımı fabrıkda ıs cok olur kımı fabrıkada ıs az .ozllıkle sunu da soylemek ıstıyorum cogu alaska fabrıkasında cok ayrımcalıkda wardır ılk senesı olan arkadasları ılk baslarda ıs vermezler daha tecrubelı olan ınsan lar calısır alaskada bu yuzden cogu kısı bunalıma gırer onlar calısıyo bız neden calısmıyoruz dıye.
    sırketler konusunda ıse kesınlıkle hıc bırıne guvenmeyın bende guvenmıyorum sonıucda gıtcegımız zamn aracı oluyorlar ısde ozllıklee bu sene yenı kayıt olcak aerkadaslr hemen gıdıpde kayıt olmasınlar hemde cok paralar wermesınler.benım bu ıslerden cıkarım olmaz o yuzden cogu kısde benı sevmez burdan gıden arkadaslrın hepsı benım gıbı ogrencı we gıderken harcadıgımız poaralar az para degıl nasıl para bırktırdıgımızı bılırız bu yuzden buna ragmen bı dunya sırket bızlerı saglam sommuruyo burdan tum arkadaslara yardımcı olmak ısterım bızde yasadık gorduk gormedıgımız yer kalmadı amerıkada nelerın nasıl dondugnude bılıyoruzz forumlarda da sırket elemanları kendılerını cok bellı edıyor bu yuzden fazla yorum yapmasınlar ogrencıyı cekıcem dıye . belkı 3 veya 4 senesı olan arkadaslar wardır ozellıkle sırket temsılcılerı alaskadan zannetmıyorum kı onlar ben den daha tecrubelı alaska ıslerınde zaten onlarda alaskaya gıtmeden saglam para kazanıyorlar getırdıklerı arkadaslardan soylemek ıstedıgım cok sey olurdu gerekırsede solerız.
    benım ogrenmek ıstedıgım seyler war forum yonetıcılerınden ılkoncelıkle ghic bır fırma ıcın calısmıyorum kı elımde bır dunya ıs olmasına ragmen kımseyede satmaya meraklı degılım ama eger ıs sozlesmem warsa bunu nasıl araya sırket sokmadan ds ımı alabılrım eger arkadaslar yardımcı olursa sevınırım
    herkese selamlar
    Cok guzel yazmissin ozellikle son kisimlar cok iyi . Herhangi bi firma olmadan gidemezsin tek basina bunun icin sponsor firmalara ihtiyacin var dolayisi ile taseron firmalara yani danismanlik sirketlerine ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla break her yerde sen warsın yorumlarından goruyorum ılk defa gıtmıssın amerıkaya ama var bazı ıslemler sırket sokmadan araya bılenlerde solemıyor zaten eee zaten solersede sırket ısı yalan oluyorr ama bulcaz bır yolunu o zaman goruscez sırketlerle

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gokhaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla break her yerde sen warsın yorumlarından goruyorum ılk defa gıtmıssın amerıkaya ama var bazı ıslemler sırket sokmadan araya bılenlerde solemıyor zaten eee zaten solersede sırket ısı yalan oluyorr ama bulcaz bır yolunu o zaman goruscez sırketlerle
    Sen araya sirket sokmadan Amerika 'da calismak mi istiorsun ? Bildiklerimi paylasmaya calisiorum ve yenilerini ogreniorum . Elimden gediince katiliyorum foruma .

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alaska'da çalışmak iyidir hoştur da balık olmazsa da yazınız rezil olur diye duydum

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı yazinalaska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Alaska, ben , tecrube
    merak ediyorum bu forumun academixle bi baglantısı var mı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denizalaska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hahahahah su kucucuk satirlarini inan defalarca okudum
    ve defalarca guldumm..
    okurken dusunduren gusel bi cumle yazmissin
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Tecrübe Puanı
    10

Hayır hiçbir bağlantısı yok Academix sadece sponsor siteye .

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı denizalaska Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bi alaka yok
    Work and Travel Alaska - Dikkat !

http://www.turkishwat.net/dikkat-alaska-t3370.html

_______________SkyBlue2391_______________

2004 Alaska
    2005 Alaska
    2006 Alaska
    2007 Alaska
    2008 Alaska
    2009 ........

Mutlaka gidebildiginiz kadar cok sirketi ziyaret edin daha sonra kiyaslayip kararinizi verin . Guvendiginizi secin .

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben bu sene alaskaya gıtmek ıstıorum beraber gıdebılecegımız tecrubelı bı arkadas varsa yardımlarını beklıorum. msn im msn@yasak.com....htm yardımcı olursanız sevınırım.
    Konu break tarafından (02-12-2008 Saat 02:07 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar geçen yaz balık yoktu çok ve bir sürü kişi rezil oldu alaskada

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arakdaşlar bakındım okadar ama bulamadım ve merak ediyorum. fabrikada çalışırken saç-sakal yönetmeliği varmı illa sinek kaydı traş olmamız gerekmiyodur inşşlah. traş makinesi götürüp kısaltsak yeterli olur dimi

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wink

Alıntı aktüer07 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arakdaşlar bakındım okadar ama bulamadım ve merak ediyorum. fabrikada çalışırken saç-sakal yönetmeliği varmı illa sinek kaydı traş olmamız gerekmiyodur inşşlah. traş makinesi götürüp kısaltsak yeterli olur dimi
    sinek kaydı olmana gerek yok ama çokta uzun olmasın bi problem çıkmıyo yani olmazsa maske takarsın olur biter
    ..:::PrInCe Of K.s.A:::..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iyi günLer
    ßen ßu yaz iLk defa amerika (aLaska) ya gideceğim. kuzey için ßana hangi fabrikayı önerirsiniz? güney için ßana hangi fabrikayı önerirsiniz?
    tabi ßunLarın (konakLama-saatbaşı ücretLerini yazarsanız sevinirim) yani kısacası hangi fabrikaLara gidersem kazançLı durumda oLurum?
    ßirde e.c phiLips fabrikası hakkında ßana ßiLgi verirseniz sevirinirim.
    vereceğiniz yanıtLar için şimdiden size teşekkür ediyorum

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı seytandereli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iyi günLer
    ßen ßu yaz iLk defa amerika (aLaska) ya gideceğim. kuzey için ßana hangi fabrikayı önerirsiniz? güney için ßana hangi fabrikayı önerirsiniz?
    tabi ßunLarın (konakLama-saatbaşı ücretLerini yazarsanız sevinirim) yani kısacası hangi fabrikaLara gidersem kazançLı durumda oLurum?
    ßirde e.c phiLips fabrikası hakkında ßana ßiLgi verirseniz sevirinirim.
    vereceğiniz yanıtLar için şimdiden size teşekkür ediyorum
    Güney için E.C. Phillips fabrikasını önerebilirim. Kuzey için ise Naknek şehrini söyleyebilirim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

naknek şehri için hangi fabrikayı önerirsiniz kazanç ve konakLama açısından??

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben naknek için tabikide ocean beuty ci olarak ocean beautyi önerrm okulu erken kapananlr için naknek ideal bir şehir.ama geçen sene naknek ocean beauty wat öğrenci işçi sorun çktı die biliorm yine de araştrmanda fayda var.ordan da transfer olursan güsel bi yere ii para yapabilrsn.kuzeyde ekuk dillinghamda ii derim ama kuzeyden sonra illaki güneye gitmen lazm.tabi sonuna kadar alaska şans ocean da kalma konaklama şartları genelde iidir.şehre göre de 7.25-8 dolar arasnda deişir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

eyer bir iste iyi para varsa o iste elbette cok calismak gerekecek.onun ici gitmek istiyen arkadaslar elbette bastan bu isin zor taraflarini göze aliyorlardir. ama bence alaskaya gitmektense ayni parayi kazana bilecekleri baska bir iki secenek daha var onlari tercih etseler daha iyi olur...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Mesela ne gibi arkadasim bilgilendirir msn?
    Whence I Would Like?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı seckinkarakulas1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben naknek için tabikide ocean beuty ci olarak ocean beautyi önerrm okulu erken kapananlr için naknek ideal bir şehir.ama geçen sene naknek ocean beauty wat öğrenci işçi sorun çktı die biliorm yine de araştrmanda fayda var.ordan da transfer olursan güsel bi yere ii para yapabilrsn.kuzeyde ekuk dillinghamda ii derim ama kuzeyden sonra illaki güneye gitmen lazm.tabi sonuna kadar alaska şans ocean da kalma konaklama şartları genelde iidir.şehre göre de 7.25-8 dolar arasnda deişir
    ocean beaty de(naknek) de konaklama ücretLi ücretsiz mi tam oLarak anLayamadım????

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks