Sayfa 2 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu
Toplam 85 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: E.C. Phillips & Son Inc. - Ketchikan ; (AK)

BannedUser
    Guest

Firmalarınızı bilmiyorum ama self gideniniz dışında firmanız buraya göndereceğiz diyorsa dikkat edin derim ben.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Firmalarınızı bilmiyorum ama self gideniniz dışında firmanız buraya göndereceğiz diyorsa dikkat edin derim ben.
    Neden boyle yazdigini merak ettim acikcasi?
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Kötü oldugu anlamında değil. Fabrika henüz işçi alımı için sponsorlara bilgi vermedi ondan yani. cogu şirket bir önceki sene gönderdikleri fabrikaya bir daha göndereceklerini söylüyor. Ayrıca bu fabrikaya aşırı talep var o yüzden dedim.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Kötü oldugu anlamında değil. Fabrika henüz işçi alımı için sponsorlara bilgi vermedi ondan yani. cogu şirket bir önceki sene gönderdikleri fabrikaya bir daha göndereceklerini söylüyor. Ayrıca bu fabrikaya aşırı talep var o yüzden dedim.
    fabrika cok fazla sponsorla yada sirketle calısmıyor.. daha cok daha once gıtmıs ve yanında referans olarak getırdıgı ogrencılerı kabul edıyor..

BannedUser
    Guest

Alıntı maçaası Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    fabrika cok fazla sponsorla yada sirketle calısmıyor.. Daha cok daha once gıtmıs ve yanında referans olarak getırdıgı ogrencılerı kabul edıyor..
    bende oyle dedım zaten self gıdenler dısında dedım

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bende oyle dedım zaten self gıdenler dısında dedım
    admınden alıntı yapacaktım kardesım pardon yanlıs tıklamısım

BannedUser
    Guest

2011 ketchıkana gıtmek ısteyen arkadslara her konuda yardımcı olabılırım .
    Ya maçaası böyle diyorsun da hiç bilgi yok fabrika hakkında. Şöyle sağlam bir mesaj yazsan. Anlatsan buradan nasıl gidilir, konaklama nasıl ücret ne, yemek işi nasıl yapılıyor, yıllara göre ne kazandın, ortam nasıl yani güzel bir mesaj hazırlasan şöyle

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya maçaası böyle diyorsun da hiç bilgi yok fabrika hakkında. Şöyle sağlam bir mesaj yazsan. Anlatsan buradan nasıl gidilir, konaklama nasıl ücret ne, yemek işi nasıl yapılıyor, yıllara göre ne kazandın, ortam nasıl yani güzel bir mesaj hazırlasan şöyle
    işte öylesi ayrıntılı bir bilgi verenle daha bu forumda rastlamadım her başlıkta gitmeyi düşünenler daha önce hiç gitmemişler mesaj atmış ancak geri dönüş çok nadir

BannedUser
    Guest

Aslında ben bayagı biliyorumda bu fabrikayı maçaası yazarsa daha güzel olur.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

evet yazıyor yazıyor maçası E.C Phillips hakkında yazıyor..

Herhangı bır sırket dırek bız buraya ogrencı gonderıyoruz dıyorsa fazla guvenmeyın cunku fabrıka daha once oraya gıtmıs ogrencıler ve bunların referansıyla gıtmeyı dusunen kısılerı fabrıka alıyor.

Konaklama fabrıkanın 2 yurdu var ve bunula bırlıkte 4 tanede alaska tıbı vılla var ( genellıkle fılıpınler bu vıllalarda kalır vılla dedıgıme bakmayın bızlerın kaldıgı yurtlar daha konforlu fılıpnlerın kalmasının sebebı onlar yaz kıs orda calısıyorlar ) genelde work and travelle gelen ogrencıler yurtlarda kalır Turkler, Polonyalılar ,Ruslar,Ukraynalılar ,Cınlıler,Meksıkalılar,Tayvanlılar..

Konaklama ıcın fabrıka paychekten gunlk 6 dolar keser aylık 180 dolardır. 24 saat sıcak su hazır mutfak bulunmaktadır odalardaç 4 kıslık 3 kısılık ,1 artı 1 odalar bulunur ıc odada 2 kısı dıs odada 2 kısı kalır 4 kısılık odalarda durum boyledır ..

yeme ıcme olayını calısan kendı pısırır kendı yer fabrıkaya yurume uzaklıgı 4 dk olan buyuk bır alısverıs merkezi bulunur (safeway) buradan ıhtıyaclarınızı karsılayabılırsınız.. buradan daha buyuk bır alısverısmerkezı daha var burasıda alısverısmerkezının saglamıs oldugu servısler vasıtasıyla 10 dk surmektedır..

he yurtların soguk olması gıbı bır durum yok yurtlar 7/24 ısıtmalı he olduda cok soguk 3-5 gunden bırıne denk geldık ozamanda yurtların ocakları elektırıklı onları acık bırakırsınınz bır muddet odanız hamam gıbı olur

Kalacagnız yurdun 1.sının uzaklıgı 50 metre. 2.cısı yurume mesafesı 5 dk. genellıkle gec gelen ogrencıler yer doldugu ıcın bırıncı yurtta ıkıncıye gonderılırler hazıranın ortasına dogru gelenler oraya gıder polonyalılar genelde oradadır

Fabrıka ıcerısındekı ıs dagılımı ıse ılk sene gelenler icin sanstır cunku ılk geldıgınızde superviser boyunuza posunuza bakıyor kafasına gore bır departmana gonderıyor.. ama emın olun bır sezon boyunca aynı departmanda kalmıyorsunuz superviser zaman zaman yerlerınızı degıstırıyor performansa gore.. buda dengelı bır para kazanma ımkanı saglıyor gelen ogrencılere
    tabı daha once gelmıs ıkıncıye hatta ucuncuye gelenlerın avantajı oluyor..

isin en onemlı kısmına geldık para meselesı
    ılk sene 5.800 dolar ıkıncı sene 7.600 dolar
    son sene ek ıs dahıl degıl ek ıstersen turıstık bır bolgedır ketshıkan dıger alaska eyaletlerıne gore totem ınancı muhebbetı var onun ıcın hergun 3-4 tane transatlantıc yolcu gemılerı gelır ve ınsalar burada gezerler... yuzlerce kucuk alısverıs yapmak ıcın dukkanlar bulunur.. oteller.. restorantlar var burada ıkıncı ısı bulma ve para kazanma olasılıgınız cok yuksek... tabı fabrıkadan zaman kaldıgı surelerde hızlı sezonda zaten parayı fabrıkadan ındırıyorsunuz

sımdılım bukadar atlamıs oldugum yer olabılır tekrardan sorabılırsınız saygılar ..
    by.edit macaası

BannedUser
    Guest

Ellerine kollarına sağlık. Bide hangi departmanlar iyi yazsan 10 numara olacak

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

en ıyısı tabıkı flet departmanı fakat orada calısmıs Turk henuz yok
    egghause departmanıda dıgerlerıne gore bırazdaha ıyı calısma acısından ve para konusunda..
    ama bunun dısında departmanlar arasında para kazanma konusunda cok bır fark yok .. ısın sadece sıkılma boyutu var ısler okadar cok zor degıl ogrencıye zor gelen kısmı ısın zorlugu degıl sıkıcı gelmesı o ısı turkıyeden gelen arkadaslarda kolay atlatıyo geyık muhabbet makara sınırsız cok dsıplıne bır yer degılll..
    ben bızzat beraktıme zılıne erkenden basıp uretımı10 dk onceden durdurmus bırıyım arkadsların sıkıldık demesı uzerıne yaptıgım en buyuk cılgınlıktır fabrıakda turkce muzıkler bıle caldırma ımkanımız var ınsanlar balık makınasının sesınden sıkılnca bızım cdlewrımız devreye gırer ve calar americalılarında favorı sanatcısı tarkan ve kenan dogulu kenan dogulunun yuzuncuyıl marsına bayılıyorlar

BannedUser
    Guest

fillet line benım uzmanlık alanım

eline saglık gercekten cok yararlı bılgıler vermıssın.

Tecrübe Puanı
    10

Kuzeyden sonra guney icin en ideal firma, fabrikaya gitmek icin @macaasi'nin dedigi gibi referans lazim. Arkadasim gecen yil 4600$, bu yaz ise 7480$ kazandi. Bende Egg House ve Pack line iyi diye biliyorum. Fakat Pack Line'a bu yil Turk girer mi bilmiyorum demisti arkadasim.

@makroklima
    Acik acik yazmadigin icin yanlis anlamistim. O sebeple o suruyu sordum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba watcılar bu sene e.c philips de çalışıcam 1 temmuz gibi orada olmayı düşünüyorum bu fabrikaya gidiceklerle irtibat halinde olalım hatta bir liste yapalım irtibat halinde olalım ne dersiniz ?

e.c philips 2011
    1- furkan kayaoğlu
    2-
    3-

BannedUser
    Guest

buraya en az 10 kişi kendi arkadaslarımı yazabılırım ama sen zaten tek değilsindir.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

buraya en az 10 kişi kendi arkadaslarımı yazabılırım ama sen zaten tek değilsindir.
    Ya ustam Alaska'da da şuan iş var mı ? Valla ben gerçekten Alaska'ya gitmek istiyordum ama vzgeçtim.Maine'e gidiyorum şuan...
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

makrolima ben tek başıma yım gidecek arkdaşlarla irtibat halindede olmak isterim tek başına ne gitmek ne kadar akıllıca bir iş onuda düşünmüyor değilim aslında.

BannedUser
    Guest

ben sana arkadas ayarlarım merak etme 15-20-25 de gidecek arkadaslarım var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o bu çok iyi oldu sende geliosun anlaşılan tanışmak üzere ...

BannedUser
    Guest

ben alaska ama king cove farklı bır yer

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı ByLyric Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya ustam Alaska'da da şuan iş var mı ? Valla ben gerçekten Alaska'ya gitmek istiyordum ama vzgeçtim.Maine'e gidiyorum şuan...
    Maine' nin neresinde? Konaklama ne kadar? Para derdin yoksa ABD içi derim...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ben sana arkadas ayarlarım merak etme 15-20-25 de gidecek arkadaslarım var
    gİDECEK ARAKADASLAR BILETLERINI NE KADARA ALDILAR ???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

gİDECEK ARAKADASLAR BILETLERINI NE KADARA ALDILAR ???
    daha bilet almadım 6 sında ankarada vize görüşmem var sonra alıcam ... siz daha önce gittinizmi? ne civarda tutar dönüşe ny karar verdim..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı what61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    daha bilet almadım 6 sında ankarada vize görüşmem var sonra alıcam ... siz daha önce gittinizmi? ne civarda tutar dönüşe ny karar verdim..
    bu sene ucuncu kez gıdıyorum aynı yere ... bizde ny donus alıyoruz su anda bılet fıyatı 1090 dolar bırazdaha dusmesını beklıyoruz... oncekı sene 780 dolara almıstık umarım bu senede o sekılde duser ama hıc sanmıyorum ınsallah duser

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu sene ucuncu kez gıdıyorum aynı yere ... bizde ny donus alıyoruz su anda bılet fıyatı 1090 dolar bırazdaha dusmesını beklıyoruz... oncekı sene 780 dolara almıstık umarım bu senede o sekılde duser ama hıc sanmıyorum ınsallah duser
    vizem çıksında inşallah, bilet konusunda ve fabrika konusunda bir kaç önerini alırım maçaası

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vizem çıksında inşallah, bilet konusunda ve fabrika konusunda bir kaç önerini alırım maçaası
    vizeni al gel ben buralardayım yardımcı olurum ınsallah alırsın ..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

vizeni al gel ben buralardayım yardımcı olurum ınsallah alırsın ..
    maçaası vizemi aldım detay ve bilet konularında beraber hareket edersek memnun olurum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

maçaası vizemi aldım detay ve bilet konularında beraber hareket edersek memnun olurum
    hadı hayırlısı olsun vızen tekrardan... ozelden mesaj attım faceden ekle konusalım ıordan sıkıntı yok ...

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Maine' nin neresinde? Konaklama ne kadar? Para derdin yoksa ABD içi derim...
    Maine orchard beach hocam...Surf 6 restaurant.Konaklama 75$ per week
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)