Toplam 24 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 24 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika İçi Uçuşlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Amerika İçi Uçuşlar

Amerika içi uçuşlar için expedia dışında kullanabilecek başka siteler de var mı bir de öğrenci indirimi oluyor mu bu uçuşlar zira expedia'da da continental, jetblue gibi firmaların sitelerinde de böyle bir seçenek bulunmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

orbitz, southwest

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Expedia, Orbitz dışında yok, öğrenci indirimi olmaz.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Peki biletimizi şimdi internet üzerinden mi almamızı önerirsiniz, yoksa oraya varınca bakmamızı mı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Şuan kesin uçuş tarihlerini nasıl kestirmeyi planlıyorsun?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ya biz JFK'den Cincinnati'ye gitcez zaten uçaktan indiğimiz gün veya olmadı ertesi sabah otobüs bileti 100$ uçak biletini daha ucuza bulabilirsek alcaz.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Amerika içi uçuşlarda Jet Blue veya Continental mı daha iyidir yoksa Delta mı? Bir de JFK-ORD(Chicago) için 100$ civarı bir fiyat iyi midir?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Bu konuyu şirketimle konuştum ve netten de tüm alternatiflere baktık, şimdi almak ile ordan almak arasında bir fark yok gibi. Hatta ordan daha uygununu denk getirebilme ihtimali var dediler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Onu ben de duydum da 100$ büyük bi rakam değil gibi geldi bana alıp içimiz daha rahat gidebiliriz diye düşÃ¼ndüm.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı naber Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onu ben de duydum da 100$ büyük bi rakam değil gibi geldi bana alıp içimiz daha rahat gidebiliriz diye düşündüm.
    Yer bulamama gibi bir sorun olmuyormuş sanırım ve bu yüzden oraya indiğinde sana en uygununu seçmek daha mantıklı 2 ay öncesinden kabataslak hesaplayıp alacağına. Tabi yinede sen bilirsin.

Tecrübe Puanı
    10

Geçen yıl San Diego-NY uçuşunu 130$ almıştım. Continental ya da Delta ABD içi uçuşlarında fazla farketmez.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Geçen yıl San Diego-NY uçuşunu 130$ almıştım. Continental ya da Delta ABD içi uçuşlarında fazla farketmez.
    İyiymiş. Bileti önceden mi almıştın yoksa son dakikada mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

delta ile 3 amerika içi uçuş yaptım
    3 uçağın 1ini kaçırdım bir sonrakine bilet verdiler
    hizmeti çok iyi olmasa da bizim çorlu-çerkezköy otobüsleri vardır onlara benziyor fıstık mıstık idare edicen de sen hangisi ucuzsa onu tercih et
    bu arada 1 ay öncesine kadar uçuşlar ucuz oluyor 100dolar miami-nyc bileti 2ay öncesi 70dolardı ben uçuşa 1 ay kala 100e aldım ama 3-4gün kala da 275i buldu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Saol Peki travel planına göre gider gitmez bilet almak mantıklı mı?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben greyhound ve expedia ile internet üzerinden yaptım tüm işlemlerimi 1 ayöncesi ideal. önünü daha iyi görmüş olursun. 2ay önceedn tahmn edip alanlar iptal ettirip yeni almaya çalıştılar ama iptal parası ile beraber daha tuzlu oldu

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Saol Peki travel planına göre gider gitmez bilet almak mantıklı mı?
    3 ay sonra ne olacağını kestirebiliyorsan al,
    şahsi görüşüme göre 4 yada 5 hafta önce almak en ideali

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

JFK'ye indikten sonra Chicago'ya uçak bileti bulmak için ne yapmam nereye gitmem gerekiyor orada kolayca bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

JFK'ye indikten sonra Chicago'ya uçak bileti bulmak için ne yapmam nereye gitmem gerekiyor orada kolayca bulabilir miyim yardımcı olursanız sevinirim.
    Hic inmeni beklemeden expedia.com dan ny-chicago ucaklarina bak. Istiyorsan siteyi kullanip satinda alabilirsin. GForumda resimli nasil bilet alinacagi anlatiliyor bu siteden. Son derece guvenlidir. Bilet almayacaksanda ucuslara saatlerine falan bakarsin ne zaman var diye. Daha sonra havaalaninda giselerden bileti alirsin. Ama online alacagin icin +erkenden alacagin icin expedia.com daha ucuza gelecek
    Sometimes memories can kill...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

thy ile gidiyorsun sanırım. direk chicago ucagı vardı thy nin neden oyle almadın ki ? neyse alınmıs madem artık şöyle söyliyim inince bilet bulabilirsin tabii kide. ama ne kadara bulursun onu bilmem. eğer şansın varsa last minute satısından çok ucuza alırsın biletini. ama değilse normalden biraz pahalıya mâl olur. orada delta hava yolları american airlines gibi şirketlerin burolarına ugrayıp temin edebilirsin. veya inince danışmayta git ve chicagoya ucmak istediğini ve nereden bilet alabileceğini sor yönlendirirler rahatca alırsın. zaten çok rahat da bulursun firmaları ve bilet alıcagın yerleri.
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Ya uzun zamandır Expedia'dan bakıyorum; fakat JFK-ORD en ucuz 125$'a var ve bana pahalı geldi açıkçası. Ordan daha ucuza bulurum ümidiyle gidiyorum. Zaten pazar günü gidiyorum hayırlısıyla yani pek de erken değil artık, hoş fiyatlar 2 aydır hiç artmadı aksine biraz düştü ama New York-Chicago bileti rahat bulunmaz mı? Çok uzattım ama benim asıl sorunum havalimanında biletlerin satıldığı yeri bulamamak veya kaybolmak gibi bir sıkıntı çekmemek açıkçası böyle bir sıkıntı yaşar mıyım sizce?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Ya uzun zamandır Expedia'dan bakıyorum; fakat JFK-ORD en ucuz 125$'a var ve bana pahalı geldi açıkçası. Ordan daha ucuza bulurum ümidiyle gidiyorum. Zaten pazar günü gidiyorum hayırlısıyla yani pek de erken değil artık, hoş fiyatlar 2 aydır hiç artmadı aksine biraz düştü ama New York-Chicago bileti rahat bulunmaz mı? Çok uzattım ama benim asıl sorunum havalimanında biletlerin satıldığı yeri bulamamak veya kaybolmak gibi bir sıkıntı çekmemek açıkçası böyle bir sıkıntı yaşar mıyım sizce?
    valla helal olsun derim havalimanında kaybolupta yolunu bulamazsan. her yerde tabelalar var onu bırak kocaman masa var "INFORMATION" diye. git oraya ingilizcen çok az bile olsa yardımcı olurlar. chicagoya uçmak istiyorum nereden bilet alıcam diyebilirsin heralde. ondan sonra da alır biletini uçağın kalkıcagı kapıya gidersin.information'ı bırak herangi birine bile sorsan amerikalı havalimanı personelinden onlar da yardımcı olurlar. merak etme insanlar çok yarımcı oluyorlar orada özellikle de biz turistlere
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Kusura bakma ya zaten ben cevabı yazarken sen cevap vermişsin bile soruma... Bu arada evet THY ile gidiyorum ama benim işim değişti bileti aldıktan sonra o yüzden böyle bir sıkıntı oldu yoksa Chicago bileti de aynı fiyataydı o zamanlar zaten direk oraya alırdım.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Amerika içi uçak bileti almayı düşünüyorum. Hava yollarının baggage information kısmında öğrendiğim bilgilere göre ilk valiz için 20-25$ ödemem gerekiyor. Sanırım 1 kabin bagajı hakkım var? 1. sorum bu, 2.si ise Türkiye de 1 kabin bagajı 1 de ayrıca labtob çantası hakkımız oluyordu. Burda da öyle bir durum söz konusu mu acaba? 1 valizim 1 el çantam ve 1 labtobum var yani 25$ dan fazla vermem gerekicek mi?
    Teşekkür ederim şimdiden

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı __Bilal__ Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Amerika içi uçak bileti almayı düşünüyorum. Hava yollarının baggage information kısmında öğrendiğim bilgilere göre ilk valiz için 20-25$ ödemem gerekiyor. Sanırım 1 kabin bagajı hakkım var? 1. sorum bu, 2.si ise Türkiye de 1 kabin bagajı 1 de ayrıca labtob çantası hakkımız oluyordu. Burda da öyle bir durum söz konusu mu acaba? 1 valizim 1 el çantam ve 1 labtobum var yani 25$ dan fazla vermem gerekicek mi?
    Teşekkür ederim şimdiden
    El cantasi ve laptop cantasi icin para odemezsin fakat 1 valiz var diyosun onu illaki checkin sirasinda vereceksin ve para odemen gerekiyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)