Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: delta direk ucus 617 dolar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart delta direk ucus 617 dolar

arkadaslar 617 dolara istanbul jfk direk ucus aldim bugun expedia dan. herseyi yapt bana bi tane mail geldi sonra bu mailde wiew your iterni.. die bisey vardi ona tikladim ordanda bana confirmation numarasi vardi deltanin sitesine yazdim confirmation u bende emalimi istedi confirmed gosterio fakat bugun checkmytrip ten bakiyim dedim ordan bulamadim bi sorun varmidir sizce deltanin sitesinden baktim gorunuyor ismimde bi tek gate number lara N/A yazioyor heralde daha erken die checkmytrip e reservastion number demis oraya confirmation kodu yazdim soyadimi yazdim ama bulamiyor sizce bi sorun varmi yoksa tamammidir
    What happens in vegas stays in vegas, until it tries to find its real father

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya delta da gorunuyosa gerisini gec olmadi pazartesi deltayi ara ogren.. bu arada iyi fiyat ama donuste ikinci bavula verecegin 50 euro ceza olacak haberin olsun

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya delta da gorunuyosa gerisini gec olmadi pazartesi deltayi ara ogren.. bu arada iyi fiyat ama donuste ikinci bavula verecegin 50 euro ceza olacak haberin olsun
    50 euro değil 50 dolar ödüyorsun, tarihi de değiştiremiyorsun

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Hem gidişte, hem gelişte ikinci bagaja 50 USD/EURO ödüyorsun.
    Avrupa'dan çıkıyorsan 50 EURO, Amerika'dan çıkıyorsan 50 DOLAR.

Yani sen giderken 2.valiz için 50 euro=70 dolar, dönerken de 50 dolar ödeyeceksin. Bilete 120 dolar zam gelmiş olacak. Giderken tek valizle gidersen 70 dolar kâr edersin.

International Flights to Destinations Other Than Canada

You can check two bags that meet our size and weight limitations at no extra charge when traveling to or from most cities outside the United States and Canada. However, some exceptions apply. You will be charged the following fees for first and second checked bags (each way, round trip): On flights between the U.S. or Canada and Europe:

* No fee for the first checked bag
    * 50 USD/CAD/EUR* for the second checked bag
    * Effective for tickets purchased on/after February 5, 2010 and for travel on/after March 5, 2010 fee is as follows:
    2nd Bag for Europe – Travel between United States/Canada & Europe
    o 50/USD/CAD/EUR* if prepaid online
    o 55/USD/CAD/EUR* if paid at the airport

*CAD amount will be charged exit Canada, and EUR amount will be charged exit Europe.
    http://www.delta.com/traveling_check...cked/index.jsp

Bilet iptali yok, tarih değişimi var : 100 EURO
    CHANGES

ANY TIME
    CHARGE EUR 100.00.
    Konu whippin'boy tarafından (04-04-2010 Saat 11:41 AM ) değiştirilmiştir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Az önce baktım da halen 705 dolar expedia da ist-ny biletler.
    Gidiş dönüş tarihlerini yazarmısın?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Gidiş blirli tarih, dönüş tarihi değiştirilebilir alabiliyomuyuz peki thy den yada delta dan??
    ""Let the game begin""

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Almadan önce keşke yazsaydın. 617 € pahalı bence Delta için. Hayırlı olsun artık ne yapalım.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Almadan önce keşke yazsaydın. 617 € pahalı bence Delta için. Hayırlı olsun artık ne yapalım.
    617 dolara aldim euro deil ayrica ewet giderken tek bavulla gitcem 2. ye gerek yok donerken bakarim artk bi caresine ewt yarin deltayi aricam bugun aradim kapalimis gidis tarihim 13 haziran donus 12 eylul bu ara

bi sorum daha var expediadan aldim bileti simdi ben deltanin sitesindeki ciktiyi gostersem havalaninda yetio deme expediada mailime yanlis dio anlamadim bende arkadasla birlikte almistik onun mailinde girip confirmed ettim neseki deltanin sitesinde gozukuo adim falan bileti bu ara 924 milyona geldi euro deil yani 617 dolar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

617 euro mu yoksa 617 dolar mı bilet?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

simdi aradaslar bavul olayini yazmista simdi tek buyuk bavula ucret yok anladigim kadariyla ikinciye burdan cikarken 50 euro abd den 50 dolar oluyor deme ? ben zaten gecen sana alcagimi aldim tek bavul yeterde yanimiza aldigimiz el bagajlarindan da odeme isticeklermi simdi gecen sene yanima bi el bagaji bi de laptop cantasi almistim bisey dememislerdi simdi onlardanda mi para isticekler yoksa sadece 2. bavul icinmi bu ucret ikinci bavul icinse fazla bi sorun yok

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    617 euro mu yoksa 617 dolar mı bilet?
    617 dolar euro deil

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yalnizca ikinci bavuldan ucret istiyorlar. zaten giderken iki bavulla gidecek halin yok yalnizca donuste yani .. o elimize aldigimiz seylere ucret yok. yeterki ucagin ust bolmelerine sigabilsin

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gidiş blirli tarih, dönüş tarihi değiştirilebilir alabiliyomuyuz peki thy den yada delta dan??
    ben almistim. yani benim adima sirket almisti deltadan. sanirim sirket adina alinan biletlerin donus tarihi degistirildiginde ucret odenmiyomus yalnizca, ki ben donus tarihimi ekstra ucret odemeden degistirmistim

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi aradaslar bavul olayini yazmista simdi tek buyuk bavula ucret yok anladigim kadariyla ikinciye burdan cikarken 50 euro abd den 50 dolar oluyor deme ? ben zaten gecen sana alcagimi aldim tek bavul yeterde yanimiza aldigimiz el bagajlarindan da odeme isticeklermi simdi gecen sene yanima bi el bagaji bi de laptop cantasi almistim bisey dememislerdi simdi onlardanda mi para isticekler yoksa sadece 2. bavul icinmi bu ucret ikinci bavul icinse fazla bi sorun yok
    Biletin ayrıntılarını iyi okumanı tavsiye ederim.
    Geçen yıl 170 dolara Los Angeles - NY uçak bileti almıştım,
    2 bavul ve 1 gitar için 175 dolar kargo ücerti istemişlerdi,
    zar zor ikna ettim görevlileri para vermemek için

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Dolar ise iyi almışsın. Şöyle yaparsın dönüşte basketbol çantana koyarsın 2. valiz olarak elinde götürürsün onuda uaçağa girişte alabilirler ve para ödemezsin. Deltanın sitesinden alacağın çıktı yeterli olabilir, herhangi bir durum olursa Expedia' ya mail at.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

kardesim el bagaji diye herkes 3-4 tane sey getirmisti yaninda ben tek sirt cantami koyacak yer bulamamistim.. yani ikinci bavul deil de kucuk iki bavulla halledersin isi..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Dolar ise iyi almışsın. Şöyle yaparsın dönüşte basketbol çantana koyarsın 2. valiz olarak elinde götürürsün onuda uaçağa girişte alabilirler ve para ödemezsin. Deltanın sitesinden alacağın çıktı yeterli olabilir, herhangi bir durum olursa Expedia' ya mail at.
    deltaya yarin telefon acip soracam zaten sizin sitenizden aldigim cikti yeterlimi die cok saol

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar herkes delta ikinci valizden ücret alıyor demiş, sitelerinde de öyle yazıyor hatta belki ama geçen sene deltayla gidip gelmiş biri olarak söyliyim iki tane dolu dolu valizi check-in e verdim ve yanıma da bi tane el çantası aldım tek kuruş ödemedim. Hatta aynı uçağa binen diğer watçılardan da ödeyen görmedim. Geçen sene de bu muhabbet dönüyordu onun için söyliyim dedim. Ha ama bu kesinlikle almazlar demek değildir belki de kafalarına esince alıyorlardır ama benim bindiğim uçakta görmedim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı agreeta Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar herkes delta ikinci valizden ücret alıyor demiş, sitelerinde de öyle yazıyor hatta belki ama geçen sene deltayla gidip gelmiş biri olarak söyliyim iki tane dolu dolu valizi check-in e verdim ve yanıma da bi tane el çantası aldım tek kuruş ödemedim. Hatta aynı uçağa binen diğer watçılardan da ödeyen görmedim. Geçen sene de bu muhabbet dönüyordu onun için söyliyim dedim. Ha ama bu kesinlikle almazlar demek değildir belki de kafalarına esince alıyorlardır ama benim bindiğim uçakta görmedim.
    Bu konuya bende katılıyorum, neden bilmiyorum ama bizden de para almadılar geçtiğimiz yıl 2. valiz için..., hatta türkiyeye geldiğimde 120 tl pegasusa para verince 15 gk üzeri ağırlık için sinirlerim alt üst olmustu..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu konuya bende katılıyorum, neden bilmiyorum ama bizden de para almadılar geçtiğimiz yıl 2. valiz için..., hatta türkiyeye geldiğimde 120 tl pegasusa para verince 15 gk üzeri ağırlık için sinirlerim alt üst olmustu..
    Aynı şeyi benden de istediler kilo başı 4TL ben de valizi olmayanlardan rica ettim. Onların adına verdim valizi para falan da vermedim. Aklınızda bulunsun. Böyle bişey yapabilirsiniz.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

arkadaslar delta bu sene basladi bu uygulamaya... ben de 2008 de uctum deltayla o zmn 2 tane 23 kiloluk bavul hakki vardi artik bi tane var...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Aynı şeyi benden de istediler kilo başı 4TL ben de valizi olmayanlardan rica ettim. Onların adına verdim valizi para falan da vermedim. Aklınızda bulunsun. Böyle bişey yapabilirsiniz.
    Herkes buna sıcak bakmaz,
    ancak yanında arkadaşın varsa koyabilirsin

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar delta bu sene basladi bu uygulamaya... ben de 2008 de uctum deltayla o zmn 2 tane 23 kiloluk bavul hakki vardi artik bi tane var...
    Hayır bu uygulama geçen sene de vardı Hatta sadece dönüşte ödeniyor, gidişte sorun yok deniliyordu. Ben de 50$ hazırlamıştım ama almadılar.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

alakasız olacak belki ama birkaç ay once kuzenim geldi avustralyadan singapur airlines ile .. 10 kilo extra için 1000euro istemişler yalvarmış yakarmış yok kabul etmemiş ya uçak düşerse demiş kuzenim de e 1000 euro verirsem düşmeyecek mi demiş adam cevap verememiş

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

10 kilo 100 euro çok fazla ?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Muzo Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    10 kilo 100 euro çok fazla ?
    100 değil 1000 euro yazmış ,
    Açıkçası bırakın 1000 euroyu , 100 euro vermeye bile değmez.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ilk başta ben de inanamadım ama kuzen bırakmış orda esyalarını arkadaşlarına gelmiş kargoyla gondereceklerdi en son

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Hayır bu uygulama geçen sene de vardı Hatta sadece dönüşte ödeniyor, gidişte sorun yok deniliyordu. Ben de 50$ hazırlamıştım ama almadılar.
    gecen sene ben deltadan rezervasyon yaptirmistim.. iki bavul ucretsiz seklindeydi eminim buna... sitesinde de 2 tane 23 kg lik bavul ucretsizdi. hatta rezervasyonu deltanin kendi subesinden yaptirmistim...sanirim bu uygulamayi da gecen temmuzdan sonra baslattilar.. ama temmuzdan once bileti aldigim icin uygulanmayacagini soylemislerdi bunu da belirteyim...
    Konu ozgursum tarafından (04-04-2010 Saat 09:13 PM ) değiştirilmiştir.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking

Alıntı Huan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 617 dolara istanbul jfk direk ucus aldim bugun expedia dan. herseyi yapt bana bi tane mail geldi sonra bu mailde wiew your iterni.. die bisey vardi ona tikladim ordanda bana confirmation numarasi vardi deltanin sitesine yazdim confirmation u bende emalimi istedi confirmed gosterio fakat bugun checkmytrip ten bakiyim dedim ordan bulamadim bi sorun varmidir sizce deltanin sitesinden baktim gorunuyor ismimde bi tek gate number lara N/A yazioyor heralde daha erken die checkmytrip e reservastion number demis oraya confirmation kodu yazdim soyadimi yazdim ama bulamiyor sizce bi sorun varmi yoksa tamammidir
    bende aldım bugun senin gibi, deltanın sitesinde gorunuyor hatta ben koltuk nolarınıda değiştirdim..617 dolar çok iyi vizemde basıldı varsın tek bavulla gidip geliyim el bagajı olarak bide çantamı doldururum azına kadar yeter bana
    Konu anel tarafından (04-04-2010 Saat 09:53 PM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

el bagajinin sinirlarini kullanin sonuna kadar kucuk sirt cantasi kullanmayin bildiginiz kucuk bavullarla binmisti millet..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)