Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 48 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vize görüşmesinde heyecan yaparsan ne olur :):) tam da böyle olur :)

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Standart vize görüşmesinde heyecan yaparsan ne olur :):) tam da böyle olur :)

İlginç bi vize görüşmesi oldu ilk deneyimimi gülerek hatırlycm umarım okuyanları sıkmam biraz ayrıntılara inmek istiyorum çünkü en ufak seylere heyecan yapan ben o kadar sakin bi vize sabahı yasamaya basladım ki kendimi dahi hayretler içinde bıraktım. Taaki zamanlamayı yanlış yapıp istedgm saatte konsoloslugun önünde olamayışıma kadar. Ordan sonra koptu zaten herşey karsımda bulduğum kocaaaaamaaaaan sıra aslnda bi sonraki randevuları da kapsayan bi sıraymış haliyle 4 numaralı insan olarak içeri adımımı attım.

Sanırım burda da öyle okumustum mülakat harici hersey türkçe yapılıyo gibilernden. Parmak izi için gittgm bayan ingilizce konusmaya baslamaz mı bi de olduca seri bi halde beni de aldı haliyle bi telaş. Sag elini koy dyo solu koyuyorum bastır diyo çekiyorum yani abartısız böyle oldu nerdeyse vücut diliyle gerçekleşti bu aşama içimden geçirdgm şu mülakatı bu yaparsa unut sinem vizeyi. Neyse salonun diğer kısmına gecip beklememi söyledi dediği gibi yaptım. Beklerken de dert yandım şansımdan ötürü cünkü diger görevliler de amerikalılar oldgu halde türkçe konusmuslar günün ilk şanslısı ben oldum yani. Bu arada mülakat da sıraya göre olmadı ilk olarak cagrılan 2 numaraydı ardından da ben bu da heyecanımı katladıııı. Karımda buldugum bayan oldukca tatlı şeker gibi bişeydi cok güleryüzlüydu ne kadar güzel bi gün dimi fln ddi ben de yaa evet dediim

( konusmaları türkce yazıcam cünkü gercekten algı seviyemin 0 a indigi dakikalardı bu daha kolayıma gelecek) nereye gidecegimi sordu lake george ddm oo newyork cok güzeldir lake george dedi. Peki nerde oldgnu biliyomusun new york un dedi??? Cooooooook güzel soru dedim içimden bana sorulacak en son soruydu. Forumdan konustugum bi arkadaş okursa anlıycaktır kendini aramızda gecen bi konusmada yanlıs hatırlamıyosam dili geliştrmem için doğu kısımlara gtmenin daha yararlı olablcgni söylemişti sanki iki yön varmış gibi bn de new yorkun batıda bi yerlerde olabilcgni düsündüm kendimden utanıyorum ve batıda dedim kadın sen emin misin new yorkun nerde oldgnu bildgneeee dye gülümseyerek yogun bi tepki verdi Önümüzdeki cama çizmeye basladım bakın smdi bu harita kadın bekle dedi kagıt kalemi aldı bi harita çizdi göster bakalm smd dedi kagıdı cama dayadı. İşaret ettm bu kez doguyu gösterdm ve dogru yerini ögrendm ardından kuzeydeymiş ne iş yapacagmı fln sordu nerede calısacagımı okulumu bölümümü sordu transkriptine bakalım dedi actı notların coook iyi dedi snra yan tarafta bişeyler baktı tekrardan notların gercekten cok iyi dedi zaten en mutlu oldgm anlardan biriydi bu arada da iki kelimeyi zar zor bi araya getireblmenin acıklamasını yaparak coook heyecanlı oldgmu söledim kadın da sakin ol anlıyorum ben seni neden telaş yapıyosun gibilerndn beni rahatlatmaya calıstı o ara arkada dnleyenler de aynı sekilde sakin olsanaaaa sen bi diye bana yardımcı olamkla mesgulduler arkamı dönüp onları da susturdum( dipnot hiçbirini tanımıyorum ) snra babamın ne iş yaptgnı sordu ben onu bile anlamakta zorlandım sesi cok kısıktı hep kendime suc bulmayayım hadi.

sonra insan kacakçılıgıyla ilgili kitapcıgı göstererek okuyup okumadıgımı sordu ve verdigi beyaz kagıtla ups ye gtmemi istedi hemen aldılar elmden kagıdımı ordan biri %90 aldın vizeyi hadi hayırlı olsn ddi bn tabi elime gecmeden sevnmycm ddm hep kendi kendime saat 5 gibi telefonuma msj geldi özetle pasaportunuz yoldadır yarın elinize ulasacaktır diyen bu iki şeklde yorumlanabilir ya boş pasaportu cabucak ellernden cıkardılar bana yolluyolar yada vizem basıldı… meraklı bekleyiş basladı bu sabah tam arkdslarıma anlattım burda oldgu gibi görüşmeyi sonucu bekliyorum dedim ve o ara telefon çaldı vizeyi aldıgım haberini aldım

Özetle şans faktörü bence cok önemli bana hep şu söylendi net konus sıkma karsındakini uzun cvplara gerek yok falan filan ama gayet ugrastı bnmle bayan ve vizeyi almasam bile bu bayanın pozitif tavrı yüzündn ona kızamıycktm cnkü gercekten basarısız bi mülakattı bnm gözümde ve eminim genele yayarsak da öleydi muhtemelen notlara bakarak o da heyecanıma verdi saolsun yani artık bende resmen Amerika yolcusuyum yarın biletimi alıyorum 16 haziran da gidiyorum bu arada dün gercekten günün şanslısıymışım

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Şansın varmış..Hayırlı olsun vizen..Ben de en önde oturdum konuşulanları dinlemiştim en azından 30 kişiyi dinlemişimdir..Hiç birine okuduğu bölümüyle ilgili soru sormadılar..Bi tek bana sormuştu kadın hiç beklemiyodum..Şaşırıp kalmıştım..Neyse ki aldım vizeyi bende 8 Haziranda yolcuyum kısmetse..Tekrardan hayırlı olsun..

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de dinlemeyi cok istemiştim ama dinlenen oldum belki de iyi oldu bilemiyorm iyi sonuca bakmak lazım seninki de hayırlı olsun

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

Hayirli olsun
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ya keşke bana da bişiler çizdirseler.. Neler çizerim neler hayırlı olsun . Lake george ta görüşmek dileğiyle..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya ne kotu yazim sekli ya.. okunmasi zor oluyor karisik oluyor bole... konusmalar daha soru cevap sekliyle yazilsa daha iyi olur sinemis hanim bi de taa ny lake george a gidiosun nerde olduguna bakmadin mi ??

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Fiorex foruma ilk girdgmde beni terslemiştn onu unutmuyorum acemi halimle şirket isimlerini kullanıp bi soru sormustum şirket de buldum işimi de burasının faydasını da cok gördüm smdi aynı yere gidiyomusuz bi de inan masum bi watcı olduguma artık tesekürler arkadaslar herkesin diledigince olur inşallah herkese bnm gibi bol şanslar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ayrıntısıyla okuyunca daha heyecanlı oldu bu Sinem tekrar hayırlı olsun

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Alıntı snms Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Fiorex foruma ilk girdgmde beni terslemiştn onu unutmuyorum acemi halimle şirket isimlerini kullanıp bi soru sormustum şirket de buldum işimi de burasının faydasını da cok gördüm smdi aynı yere gidiyomusuz bi de inan masum bi watcı olduguma artık tesekürler arkadaslar herkesin diledigince olur inşallah herkese bnm gibi bol şanslar
    Benim kötü bir niyetim yok. Sadece simsarlara önlem alıyoruz Üstüne alınma sakın..Ne diye tersledim seni ama merak ettim şimdi Lake george ile ilgili eşsiz bilgiler var zaten. Bir tık ötende.. Tekrar hayırlı olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

özgüüüüüüür bana sataşmaaa bu kadar beceriyoruum
    fiorex aynen şöyle oldu seninki

Merhaba,

Forumumuzun danışmanlık şirketleri ile ilgili bir bölümü ve orada bulunan onlarca başlık var. Forumda şirketler ile ilgili tartışmaları yayınlamıyoruz. Lütfen Danışmanlık şirketleri alanını kullanınız. İlk mesajdan şirket sorusu soranlara da her zaman önyargılı yaklaşmışımdır bilginize..

barış bi de yasa o heyecanı da göreyim seni :P cok saol tekrardan

bu arada alıntı yapamıyorum

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

ŞÃ¼phelenmişim demekki.. Denetim mekanizması bu işte..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sinemis hanim hayirli olsun der tekrardan nickimin tamaminin kullanilmasini talep ediyorum tesekkurler.. eglenceli yazlar...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

tmm ozgursum hadi onu da xxx diye yazın tesekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Ortalamadan dolayı kurtarmışsın , hayırlı olsun
    Ayrıca ne kadar kötü bir yazım şeklidir bu

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

az kaldı az 10 gün sonra ben de konsolosluktayım ))

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ortalamadan dolayı kurtarmışsın , hayırlı olsun
    Ayrıca ne kadar kötü bir yazım şeklidir bu
    şöyle diyim aradaki boşlukları ayarlıyarak resim cıkartılır

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yaa yazı şeklim neden bu kadar eleştirildii

bu arada cav hiçbişey anlamadım dedgnden ??

barış alcaksın vizeyi

Tecrübe Puanı
    23

yaa yazı şeklim neden bu kadar eleştirildii

bu arada cav hiçbişey anlamadım dedgnden ??

barış alcaksın vizeyi
    şöyle diyim kelime arasındaki boşluklar var ya onları uzun kısa tutaraktan resim cıkartılır hani bu tip Atatürk resimleri vardır o baglamda
    bu arada yeni hali güzel olmuş..iyi eglenceler ABD de

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    şöyle diyim kelime arasındaki boşluklar var ya onları uzun kısa tutaraktan resim cıkartılır hani bu tip Atatürk resimleri vardır o baglamda
    bu arada yeni hali güzel olmuş..iyi eglenceler ABD de
    neyin yeni haliii?? demicem teşekkürler

Tecrübe Puanı
    23

neyin yeni haliii?? demicem teşekkürler
    bi daha yapma gözüm falan karardı bi anda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yazım düzeltilmiiş smdi anlasıldı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı cAv Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bi daha yapma gözüm falan karardı bi anda
    aslına bakarsan ciddiydim cünkü görmemiştim son hali hayır gercekten bu kadar aptal deilim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayırlı olsun vızen sınem inş ıyı bır tatıl geçırrsın.ya ınsan vızeyı alınca hiç korkulacak bırşey olmadıgını anlıyo gerçekten

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

korkulacak bişey tabiki yok sonucta canını cıkarmıyolar heyecan da yersiz ama insan engel olamıyo işte tesekkür ederim sana da

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet aldıktan once böyle soyluyoruz ama almadan once yasadıgımız stresın bı adı yok galıbaama bence bunu yaşamakta guzel

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hmm bu konuda emin deilim bnm kadar abartmadıkca olabilir

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bencede senınkı bıraz abartı olmus gıbıama mutlu bıtmesıne sevındım tabı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben de

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

sıra biletini almada galıbabenımde sımdı o dert başladı

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dün ayırttık bileti yarın alıyorum onu da sadece beklemek kalcak yani sende bi an evvel halledersin inş

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)