Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 89 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 89 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul - New York / Gidiş-Dönüş THY ile 595 Euro!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar sizin geçen yıl yazdığınız bilet alma operastonlarını okudum da bu fiyatlara şimdi bilet yok.Nezaman ucuz biletler çıkar özellşkle THY tek uçuş düşünüyorum NY.

BannedUser
    Guest

Nisan 1-15 arası cıkar ucuz bılet

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı erhanozcan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sizin geçen yıl yazdığınız bilet alma operastonlarını okudum da bu fiyatlara şimdi bilet yok.Nezaman ucuz biletler çıkar özellşkle THY tek uçuş düşünüyorum NY.
    Şu anda 650 Dolara New york biletleri bulunabiliyor. Çok'ta pahalı değil. YHY biletlerinin geçen seneki fiyatlara verileceğini zannetmiyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tek uçuş delta ile buldum bende o da en az 715 dolar.Bu arada geçen seneki fiyatlarla değil de 650euro neden vermesin?senin bulduuğun nedir?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

new york gidş donus 645 dolar ben almstm.merak etme makroklima'nın dediği gibi nisana dogru cıkmaya baslar.hatta mayısta bile olur ucuza bilet.yurtiçi biletler gibi değil yani tarih yaklastıkca ucuz biletler azalmıycak ama cok özelleri kacırmamk icin mart civarı almalısın.tabi daha turkishwat da gircek devreye.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aynen arkadaşım mart sonu nisan başı almayı düşünüyorum.Vizeyi alayım hayırlısyla

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

vizeyi al sen bi an önce dedgn gbi.snra kara ver.aktarmalı mı direkt mi? THY mi digerleri mi? donus acık mı normal mi? bunlar asıl bilet fiyatını etkileyecek etmenler.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

aktarma düşünmüyorum.THY tek uçuş gidiş dönüş ilk isteğim.O da olmadı delta ile tek uçuş gideceğim.yani kısmetse planım bu.Aktarma düşünmüyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

thy direkt ucuş iyidir güzeldir yemekleri şahanedirrr uçak muhteşemdir olayın tek berbat kısmı 10 saat havada olman! sıkıntıdan patlamak, müthiş bacak ağrıları yaşamak, basınçtan gebermek gıbı güzel yanları da var aktarmasız uçmanın anlamadıgım bi şekilde uçağın içindeki sesten rahatsız olmamak için sürekli son ses müzik dinlemeyi, indiğinde zaten mal olan bünyenin, saat farkınında etkisiyle 48 saattir falan gündüzmüş gibi yaşamasıyla perişan oluşunu, ny a varış anını da fotograflamayı unutma

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

600-700 euro arası tek uçuş THY bulabilirmiyim diye düşünüyorum.Ne dersin çıkar mı bu fiyatta bilet?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bana soruyosan ben sanırım nısan sonu gibi 640 euro ya bulmuştum ki o tarihlerde artık haziran ın her günü nerdeyse dolmuşken, özellikle thy den bulmak imkansızken günlerce takibin sonunda bulmuştum umarım sen daha ucuzunu bulursun

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ophelia23 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    thy direkt ucuş iyidir güzeldir yemekleri şahanedirrr uçak muhteşemdir olayın tek berbat kısmı 10 saat havada olman! sıkıntıdan patlamak, müthiş bacak ağrıları yaşamak, basınçtan gebermek gıbı güzel yanları da var aktarmasız uçmanın anlamadıgım bi şekilde uçağın içindeki sesten rahatsız olmamak için sürekli son ses müzik dinlemeyi, indiğinde zaten mal olan bünyenin, saat farkınında etkisiyle 48 saattir falan gündüzmüş gibi yaşamasıyla perişan oluşunu, ny a varış anını da fotograflamayı unutma

ne denıyodu su fazla uctuktan sonra ortada zombı gıbı dolasmanın adına hanı su genelde unlulerın ugradıgı sey

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

jetlag mıydı neydi

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

jet-lag normalde geçirdiğin şey ünlüler ne yaşıo bilemem de indiğin bindiğin saatler çok önemli ben burdan 11 de uçtum oraya indiğimde de gündüz 2 falandı. havada da hep gündüzdü pencereden ne zmn baksam
    indiğimde de hava kararsın diye 7-8 bekleyince iyice zaman kavramını yitirmiştim..o zaman yorgunluktan uyumuştum ama döndüğümde yaklaşık 10 gün uyku düzenim perişan oldu bu kez ordan bınerken gece 11 di uçaga bindikten bikaç saat sonra gündüze geçtik falan hostesler bütün pencereleri kapatıyo geceymiş gibi uyuyalım falan diye ama yer miyim ben bunu giderken de yapmışlardı arkdş gündüz işte gece değil olmıcakda kimi kandırıyon ve ıst.a döndüğümde geceleri 1 de yatıp 5 de uyanıyodum zınk diye ve gayet uykumu almış halde falan sonra uyuyamıyodum akşama kadar zaten rüyalar ayrı bi olay oraya gittiğimde de günlerce rüyamda burdaki hayatımı görmüştüm... kendimi odamda sanıp gözümü açıp ranzyı görünce yaşadığım hissi tarif edemem neyse yani güzel olsa da insanın dünyanın bi ucundan öbür ucuna gitmesinin de bedeli büyük elbette

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

he bide şu söylenti var geçirdiğin zaman farkı kadar günde düzelebiliyormuş ancak insan yani biz 7 saat fark yaşadığımız için 7 günde falan düzeliyosun ama benim 2 hafta sürmüştü cidden rezalet günlerdi sinirden zamansızlıktan ölüyodum...insan vücudu,beyni garip bişey vesselam

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

abi amerikaya gidiyosun yani şaka değil =) JFK ya ineceğim anı çok merak ediyorum.Sadece sırt çantası almayı planlıyorum yanıma zaten yük yapmasın.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

he bide şu söylenti var geçirdiğin zaman farkı kadar günde düzelebiliyormuş ancak insan yani biz 7 saat fark yaşadığımız için 7 günde falan düzeliyosun ama benim 2 hafta sürmüştü cidden rezalet günlerdi sinirden zamansızlıktan ölüyodum...insan vücudu,beyni garip bişey vesselam
    haha ıyı madem benım kaybedecek bıseyım yokmus bende 6 senedır uyku problemı var zaten sabah 5-6 hatta bazen daha gec yatıp sabah 11-12 gıbı kalkarım

ben 6 senedır jetlag taymısım demekkı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

lol muhabbet koyu dediler geldik selamın aleykum millet, konu ne ?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

ahaha =) doğuştan jet lag

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ahaha =) doğuştan jet lag

beni zorla jet lag yaptı bu okul, o yuzden hic zorluk cekmeyecegim cekmedimde zaten, rahat olun,

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bak üniversite okumanın faydaları

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

yahu deli öğrenciler öyledir bende öyleyim taaaa liseden beri en son vaktıyle yattıgım zamanlar ılkokul falandı sonra hep kafama göre
    ama bu bahsettıgım şey inanın bambaşka he kimisi var hiç etiklenmiyo arkadaş in midir cin midir bilmem bende etkilenmem sanardım genel düzensiz uyku hayatımdan ötürü ama döndüğümde sağlam duman olmuştum
    normalde orada yaşayanlar bile her gidiş dönüşlerinde bunu yaşadıklarını söyluyolar aslında cok normal ve çok doğa üstü bişey ya.. deli bi hızla deli bi yükseklikte deli bi süre uçuyosun geçtiğin ülkelerin haddi hesabı yok güneş gözünü yakıyo bakamıyosun bulutlar altında kalıyo ben dedim o an tamam güneşe geldik arkdş nedir bu ya nerdeyiz! akıl sır ermiyo onun düşme anını bile düşünemiyorum o türbülanslar da zaten ömründen 19627865327896320522663 sene gidiyo yani cidden
    çok ender yaşanır bi olay bu kıtalar arası uçuş falan filan! bide avustralya'yı düşünemiyorum gidicektim bi ara şimdi kesinlikle düşünmüyorum ya gidemem oraya ya da gidersem bidaha dönemem ülkeye
    o yol havada karada çekilmez hiç yarımküre değiştiricek halim yok ben bu kürede iyiyim arkadş
    Konu ophelia23 tarafından (31-12-2010 Saat 04:25 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

yahu deli öğrenciler öyledir bende öyleyim taaaa liseden beri en son vaktıyle yattıgım zamanlar ılkokul falandı sonra hep kafama göre
    ama bu bahsettıgım şey inanın bambaşka he kimisi var hiç etiklenmiyo arkadaş in midir cin midir bilmem bende etkilenmem sanardım genel düzensiz uyku hayatımdan ötürü ama döndüğümde sağlam duman olmuştum
    normalde orada yaşayanlar bile her gidiş dönüşlerinde bunu yaşadıklarını söyluyolar aslında cok normal ve çok doğa üstü bişey ya.. deli bi hızla deli bi yükseklikte deli bi süre uçuyosun geçtiğin ülkelerin haddi hesabı yok güneş gözünü yakıyo bakamıyosun bulutlar altında kalıyo ben dedim o an tamam güneşe geldik arkdş nedir bu ya nerdeyiz! akıl sır ermiyo onun düşme anını bile düşünemiyorum o türbülanslar da zaten ömründen 19627865327896320522663 sene gidiyo yani cidden
    çok ender yaşanır bi olay bu kıtalar arası uçuş falan filan! bide avustralya'yı düşünemiyorum gidicektim bi ara şimdi kesinlikle düşünmüyorum ya gidemem oraya ya da gidersem bidaha dönemem ülkeye
    o yol havada karada çekilmez hiç yarımküre değiştiricek halim yok ben bu kürede iyiyim arkadş
    ilk jetlag anımı gelıp yazıcam buraya hatta direk sana pm atacam bak sozum olsun

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ehehe valla beklerim yazmazsan hatırlatırım neyse konuyu yolundan saptırmış kişi olarak gidip uyuyım ben, başkaları kalınan yerden devam eder nasılsa herkese şimdiden mutlu mutlu seneler olsuuuuuuuuuuun ve iyi uykular

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya bu jetlag neden dönünce oluyor arkadaş, jetlag denilen şey, kültürü şoku yaşayıp depresyona girmenin ta kendisi bana kalırsa, dumura ugramış bi şekilde istanbul trafigine, kirli havasına, çarpık kentleşmesine bakıyon gelir gelmez, türkçe bile bi garip geliyor, hapçısı cepçisi cabası, 12 den sonra metro yok falan. sonra part time calışarak orada aldıgın paranın buradaki bir ogretmenin aldıgı maaş seviyelerine denk gelmesi, 50 dolar gibi orada 4-5 saatte kazanacagın parayla alacak oldugun ps3 oyununun burada 120 dolar civarı olması ve bunun için maasının 3 te 1 ini verecek olman. okul bitsin düşecem amerika yollarına,

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

calkan döktürmüşsün yine Bu jet-lag olayını bakalım biz nasıl yaşıyacağız

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

calkan döktürmüşsün yine Bu jet-lag olayını bakalım biz nasıl yaşıyacağız
    Çok korkuyosan dönme!

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı calkan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya bu jetlag neden dönünce oluyor arkadaş, jetlag denilen şey, kültürü şoku yaşayıp depresyona girmenin ta kendisi bana kalırsa, dumura ugramış bi şekilde istanbul trafigine, kirli havasına, çarpık kentleşmesine bakıyon gelir gelmez, türkçe bile bi garip geliyor, hapçısı cepçisi cabası, 12 den sonra metro yok falan. sonra part time calışarak orada aldıgın paranın buradaki bir ogretmenin aldıgı maaş seviyelerine denk gelmesi, 50 dolar gibi orada 4-5 saatte kazanacagın parayla alacak oldugun ps3 oyununun burada 120 dolar civarı olması ve bunun için maasının 3 te 1 ini verecek olman. okul bitsin düşecem amerika yollarına,
    Süper yazmışsın calkan.Ben gitmeden önce ne işimiz var amerikada gidip geliriz bağlanmaya gerek yok diyordum ama şimdi tamamen senin yazdıklarını düşünüyorum.Aslında hala jet-lag'dayım burda.Kurtulamadım daha
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper yazmışsın calkan.Ben gitmeden önce ne işimiz var amerikada gidip geliriz bağlanmaya gerek yok diyordum ama şimdi tamamen senin yazdıklarını düşünüyorum.Aslında hala jet-lag'dayım burda.Kurtulamadım daha
    geçmiş olsun

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)