Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: İstanbul - Alaska 849 Euro / İstanbul - New York 619 Euro / TW 2010

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Exclamation İstanbul - Alaska 849 Euro / İstanbul - New York 619 Euro / TW 2010

Sevgili turkishwat.net üyeleri,

2010 Work and Travel sezonunun başlangıcına çok az bir süre kaldı. Birçok watçı adayı gideceği bölgeyi merak edip araştırma içerisine girerken aynı zamanda uçak bileti için ekonomik yolları da araştırmaya koyulmuştur. Biliyoruz ki vize sürecinden sonraki en sıkıntılı dönem ekonomik bilet temini sırasında yaşanan stresli dönemdir. Çünkü uçak biletlerinin fiyatları gün be gün değişiklik göstermektedir. Bunun nedeni uçaklarda yer alan koltukların farklı fiyatlardan satılıyor olmasıdır. Genel olarak erken tarihlerde alınan biletlerin fiyatları uygun olmaktadır. Uçuş tarihine yakın alınan biletlerin ise fiyatları daha pahalı olmaktadır. Bu nedenle watçı adaylarının biletlerini erkenden almalarında fayda vardır.

Turkishwat.com 2008 ve 2009 sezonlarında yüzlerce Work and Travel öğrencisine ekonomik biletler sağlamıştır. 2010 sezonunda da yapacağı yeni organizasyonlarla ekonomik uçak bileti teminine devam edecektir. Sezonun ikinci ve en büyük organizasyonu ise bu kanal altından devam edecektir.

Bilet Fiyatları

Bu organizasyonda özellikle Alaska yolcusu öğrenciler uygun biletlere sahip olabilecektir. Şu günlerde 1000 Euro'nun üzerinde olan Alaska biletleri sezonun aşağı indiği dönemlerde de öğrencileri tatmin eden fiyatlara inmemektedir. Bunun sebebi ise Seattle sonrası havayolu sistemlerinin kesintiye uğramasıdır. Seattle sonrası uçuşlar kopuk uçuş olarak adlandırılır ve bu uçuşlar için yeni bir biletleme yapılır. Alaska Airlines'ın devreye girdiği bu uçuşlarda haliyle bilet fiyatları bir hayli yükselmektedir.

Turkishwat 2010 Ekonomik Uçak Bileti Organizasyonu

İstanbul - Alaska: 849 Euro - İstanbul -New York: 619 Euro

Turkishwat.com özellikle Alaska'ya yolculuk eden öğrencileri gruplar halinde aynı uçaklarda gönderir. Bu nedenle grup başvuruları öncelikliler arasına alınmaktadır. Alaskaya gidecek tüm öğrencilerin vize onaylarını almış olması gerekmektedir. Sadece Alaska biletlerinin iptali söz konusu olmadığı için vize riski bulunan öğrencilerin organizasyona katılmaları tavsiye edilmemektedir. Vize konusunda risk taşımadığını düşÃ¼nen ve görüşme sonucu gelmeden biletini almak isteyenler de organizasyona katılabilirler. Satılan söz konusu biletlerin tarihleri değiştirildiğinde 25 USD'den 200 USD'ye kadar ceza ödeyebileceğinizi unutmayınız. Bu fiyat farklılığı tarihi değiştirmek istediğiniz dönemin yoğun trafiğine bağlı durumundan kaynaklanmaktadır.

İstanbul - New York THY direkt uçuşlarında ise öğrencilerin vize almaları şartı aranmamaktadır. Tüm watçılar bu organizasyona katılabilir. Henüz vizenizi almamışsanız ve uçak bileti fiyatlarının artmasından yana bir kaygı yaşıyorsanız bu biletleri almanızda bir sakınca yoktur. Çünkü biletlerin iadesi kesintisiz bir şekilde mümkündür. Üstelik bir defaya mahsus tarih değişikliklerinde ceza ücreti alınmamaktadır. Ancak kontejanların azalmasıyla esnek biletler de tükenmektedir. Bu nedenden ötürü tam esnek biletlerin bitmesi durumunda yarı esnek biletlerin satışına geçilir. Yarı esnek biletlerin iadesinde ise 40 Euro'luk bir kesinti yapılır. Tarih değişikliklerinde ise bu ücret aynıdır.

Önemli!

Organizasyon dahilindeki biletler belli bir kontejana sahiptir ve tükenmesi durumunda fiyatlar kademeli olarak artacaktır.

Turkishwat.com Ekonomik Uçak Bileti Organizasyonundan yararlanmak için http://www.turkishwat.net/index.php?page=ucakbileti sayfasındaki formu eksiksiz bir biçimde doldurun. Sonrasında Turkishwat yöneticileri başvurularınızı inceler incelemez sizinle iletişime geçeceklerdir. Her türlü sorunuz için bizlere:

- msn@turkishwat.net
    - bilet@turkishwat.net
    - melih@turkishwat.net
    - mustafa@turkishwat.net msn adreslerinden ulaşabileceğiniz gibi

bilet@turkishwat.net ve admin@turkishwat.net adreslerine de e-posta göndererek ulaşabilirsiniz.

Herkesin sorunsuz bir Work and Travel programı geçirmesini dileriz.

Turkishwat.com Yönetimi.
    admin (at) turkishwat.net

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Fiyatlar güzele benziyor. Kaçırılmaması gereken fırsat.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Herhangi bir THY acentasına baktığınızda fiyatların ne kadar makul olduğunu göreceksiniz
    Benim hoşuma gitmeyen tek nokta dönüş tarihinin ücretsiz değişitirilemememesi.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Bellagio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herhangi bir THY acentasına baktığınızda fiyatların ne kadar makul olduğunu göreceksiniz
    shinoda tam esneklerde bir defa degistirme ucretsiz diyor . ben mi yanlis anladim?

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstanbul - New York THY direkt uçuşlarında ise öğrencilerin vize almaları şartı aranmamaktadır. Tüm watçılar bu organizasyona katılabilir. Henüz vizenizi almamışsanız ve uçak bileti fiyatlarının artmasından yana bir kaygı yaşıyorsanız bu biletleri almanızda bir sakınca yoktur. Çünkü biletlerin iadesi kesintisiz bir şekilde mümkündür. Üstelik bir defaya mahsus tarih değişikliklerinde ceza ücreti alınmamaktadır. Ancak kontejanların azalmasıyla esnek biletler de tükenmektedir. Bu nedenden ötürü tam esnek biletlerin bitmesi durumunda yarı esnek biletlerin satışına geçilir. Yarı esnek biletlerin iadesinde ise 40 Euro'luk bir kesinti yapılır. Tarih değişikliklerinde ise bu ücret aynıdır.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tarih değiştirmek ücretli mi ücretsiz mi?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

tamamen yanlış bir yorum

belki görmüşsündür ucuz uçak bileti organizasyonu yapıyoruz arkadaşlar istanbul ny ve chicago gidiş dönüş dönüş açık ve istediğin yerden 590 euro fiyatı var hem de thy ile dün ornek olsun diye civardaki bir thy acentasına gittim chicagoya 1100 clevlanda da 1300 euro fiyat çekti dönüş tarihi de kesin olmak zorunda değişiklik yok ve bilet açık değil o yüzden herhangi bir thy acentasına gidip direkt bilet almayın bizim anlaştığımız da thy acentası ama aradaki fark çok büyük

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı scapegoat oldboy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamamen yanlış bir yorum

belki görmüşsündür ucuz uçak bileti organizasyonu yapıyoruz arkadaşlar istanbul ny ve chicago gidiş dönüş dönüş açık ve istediğin yerden 590 euro fiyatı var hem de thy ile dün ornek olsun diye civardaki bir thy acentasına gittim chicagoya 1100 clevlanda da 1300 euro fiyat çekti dönüş tarihi de kesin olmak zorunda değişiklik yok ve bilet açık değil o yüzden herhangi bir thy acentasına gidip direkt bilet almayın bizim anlaştığımız da thy acentası ama aradaki fark çok büyük
    Sanırım sen yanlış anladın.

Ben thy uçak bileti organizasyounun ucuz olduğu söylemek istemiştim.
    2 gün önce bir THY acentasından gidiş-dönüş ny sordum , THY'de uçuk bir fiyat verdi(1100 euro).
    Delta ile aktarmalı uçuş için bile 750 euro fiyat verdi.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

baska yerlere de bakarsaniz ayni fiyatlari gorursunuz.. gecen hafta forumdan bir arkadas trek turizm acentasindan 620 euro ya thy izmir-istanbul-new york bileti aldi...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bu fiyata uçak bileti bulunabilir ancak "Aktarmasız ve THY" ile olmaz

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

thy istanbul nyc aktarmasiz ucus.. hatta buna bi de izmir istanbul aktarmasi da eklendi toplam fiyat 620-625 biseydi...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Sanırım sen yanlış anladın.

Ben thy uçak bileti organizasyounun ucuz olduğu söylemek istemiştim.
    2 gün önce bir THY acentasından gidiş-dönüş ny sordum , THY'de uçuk bir fiyat verdi(1100 euro).
    Delta ile aktarmalı uçuş için bile 750 euro fiyat verdi.
    yanlış anlamışım kusura bakma

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    thy istanbul nyc aktarmasiz ucus.. hatta buna bi de izmir istanbul aktarmasi da eklendi toplam fiyat 620-625 biseydi...
    çok iyiymiş o zaman , denk gelme meselesi o direk.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla her gun icin vardi bu bilet nerdeys arkadasim icin bakmistim onlar da 3 kere gun degistrdiler hepsinde bulundu o biletten bu bileti de gecen carsamba aldilar. 3 kisi.. ama simdi kaldi mi bilmiyorum.. cunku o biletler rezerve edildikce fiyatlar artiyordu.. bakmadim son gunlerde..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bu de sene paris yada amsterdam üzerinden gitmek istiyorum, o yüzden direk uçuşlar pek ilgimi çekmiyor.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

gez gez iyidir gezmek

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

1 gün 1 gün gezicem avrupa başkentlerini
    geçen yıl amsterdam, bu sene paris , seneye de roma kısmetse ...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı shinoda Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

İstanbul - Alaska: 849 Euro - İstanbul -New York: 619 Euro
    Turkishwat.com Yönetimi.

Alaska fiyatını bilemem ama New York için şuan piyasa da hersey dahil 595 Euro ya THY New york bileti mevcut.Bu organizasyonda piyasaya göre herhangi bir fiyat avantajı göremiyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ekobiletten bakınca 600 ün altında biletler bulunabiliyo ny aktarmasız thy

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

595 euroya bilet bulmak mümkün acentalardan. TW Yönetimi daha uygun fiyatlar bekliyoruz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

seattle aktarmalı alaska bileti arıyorum...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkdslar 700 euroya gidiş notfolk dönş newyorktan. dönş tarihi deiştrilebilir ücretsiz olarak. thy den. nası sizce ??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arkdslar bi bilet buldum. 700 euro. thy. dönş tarihi esnek. gidiş notfolk dönş newyork. sizce nası fiyat ???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fiyat çok uygun nasıl buldun acaba ? bide dönüş seattle olarak alsak biz farkedermi ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

farkedeblr. tam blmiorm bu işleri. brlkte gidiceğmz arkdsmn abisi buldu. gerçekten ii mi fiyat ???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben yanlış anladım sanırım..bileti alaska bileti sanmışım =) bi an...o yüzden çok iyi yazdım..yinede kötü fiyat değil ama bence..thy sonuçta..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ya içmde 'kazklandm' gbi bi his war
    Konu xcover tarafından (13-04-2010 Saat 01:08 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

650 "dolar" civarında alanlar var çünkü.. =)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu ısmımızı flan yazdırdık ama bıze ne zman donerler acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben bu formu doldurdum yolladım nekadar sürede geri dönüşü olur bu organizasyondan yararlanmak istiyorum.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)