Toplam 14 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 14 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerikada Bisiklet Fiyatları

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Standart Amerikada Bisiklet Fiyatları

Araba almanın ilk zamanda zor ve pahalı olduğunu forumdaki tecrübeli watcıların tavsiyelirnden anladım.Araba alamıyosak bari bisiklet alalım altımızda bi araç olsun dedim Amerikada bisiklet fiyatları nasıldır?Bisiklet yolları var mıdır ve böyle bişeyi tavsiye edermisiniz? Görüşlerinizi bekliyorum
    ""Let the game begin""

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bisiklet yolları war zaten küçük yerlerde hemen hemen kullanmayan yok geçen sene 50$ a kiralamştık biz 2 aylığına ama 120$ a satın alabiliosun

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

50 dolar fena değilmiş.Kiralanıp rahat rahat binibiliriz o zaman.
    ""Let the game begin""

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 80 dolara almistim. en ucuzu oydu 80 dolardan 130 dolara kadar var.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Ooo, iyiymiş fiyatlar ya, ben de almayı düşÃ¼nüyordum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Walmartta geçtiğimiz yıl iki tip vardı...bir tanesi 85 dolar diğeride 110 dolar....sadece cant çapları farklıydı bir de bir tanesinin amortisörleri fazlaydı...

ben bunlardan almak yerine, kaldığım evdeki taylandlı çocuklar çıkarken bana bisikletlerini satmak istediler, yeni bisikletti, 40 dolara aldım....2 hafta sonra lastiği patladı....sonra tamir takımı pompa falan aldım 30-49 dolara....sonrasndaki 2. ay bisikleti çaldırdım.......
    ama inanılmaz keyifli bisikletle dolasmak...

buarada özel olarak bisiklet yolları var tabiki..fakat 80 mille yanınızdan gecen araçlara karsı biraz daha dikkat etmeniz gerekir..tamam tabiki kurallar var, yayalar herzaman oncelikli ama ne olur ne olmaz yinede....sonucta adam sizi görmezse yolda ..

ha buarada ben aldığım bisikletin bir olayı daha olmustu....Florida da HighWay 98 de giderken bisiklet vitesini değiştireyim derkene vites koluu kırılıpta bir iki taklacık atmıstım...allatn çimlerin üzerine denk geldim ama sonrasında epey bir dua etmiştim...

neyse aman dikkat edin...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet dikkkatli olun benim moldovali arkadasima araba carpmisti kizin belinde ayaginda kirik vardi kiz calisamadi 3 ay boyunca oturdu ole, ve bunun ustunden 2 sene gecti gecende konustugumda hala yuruyemiyordu amerikaya ameliyati yapan doktora gidecekti. allah korusun ya herkesi valla anlatinca yine kotu oldum
    LIVE IS LIFE

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

yeni bisiklet almagi hic kimseye tavsiye etmem, ben mesela 40 dolara super bi bisiklet almistim
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben San Francisco'da bir günlük kirasına 80 dolar vermiştim. Okkalı kazık yemişim demek ki

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Profesyonel anlamda bisiklet alacaksaniz, Turkiye ye getirecekseniz fiyatlari cok daha uygun ama markanin Amerikan markasi olmasina dikkat edin. Ben mesela burada Trek DS 8.3 model bir bisiklet aldim 590 dolara. Ayni bisiklet Turkiye de 750-800 Euro arasi degisiyor. Ayrica Trek Turkiye de cok nadir bulunan bir bisiklet. Bu bisikleti Amerika da simdilik Uzun turlar icin kullaniyorum. Wallmarttan aldigim 88 dolarlik bir bisiklet vardi. Bu da ise gidip gelmede kullandigim bisiklet... Wallmarttan alinan bisikleti 3 ay icinde iade edebiliyoruz vergisiyle birlikte paranin tamamini geri alabiliyoruz.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bugun walmarta bisikleti verip paramızı almak için gittik.ancak walmarttakiler bisiklerti değiştiremeceklerini ve tamirci cagırcagını soyledi.tamirci geldi.biz derdimizi çat pat anlattık.bisiklet gitmiyor falan diye. tamirci menajeri çagırdı. o da ilk basta olmaz falan dedi. daha sonra zar zor ikna ettik ancak paramızı geri alamadık. sadece değiştirebildik. walmartın 30 günlük para iade durumu hikaye oldu.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Valla arkadaslar ben 1 bucuk aydir usa deyim.ilk aracim elbette bisikletti.100 dolara wallmarttan almistim.ama trift shoplar var 2.el bisiklet satiyo.ama benim onerecegim arabadir.gozunuzde buyutmeyin.biz2 ortak 800 e aldik varya hergun sukrediyorum.bisiklet hem yorucu hem bu yollarda tehlikeli.usa li driverlar kamil oldugu icin nolacagi belli olmaz.ayrica moped var bide.biim scooter motorsikletlerin plakasizi.oda baya tehlikeli.en iyisi craigslistten iyice arastirip 2 3 kisi ortak araba alin.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Roma Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni bisiklet almagi hic kimseye tavsiye etmem, ben mesela 40 dolara super bi bisiklet almistim

Super bir bisiklet aldiysan o kadar ucuza neden tavsiye etmiyorsun ?

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı Heisenberg Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Super bir bisiklet aldiysan o kadar ucuza neden tavsiye etmiyorsun ?
    Roma ikinvi el bisiklet aldi. O kdr ucuza sifir bisiklet bulamazsin yenileri pahalidir. Ikinci el 40-80 araliginda bulumur. Onlari alin.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)