Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 67 adet sonuctan sayfa basi 61 ile 67 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Academix

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ds pek bekleme uzunca süre gelmez. 3 hafta fln oldu amerika dan kargoya verileli. sözde öyle tabi daha şimdiden başladılar

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim DS yeni geldi.
    2009 yılı WAT programına ilk kez katılıyorum.

Çalışacağım İş:

Gaylord National Resort & Convention Center

Washington D.C.

Housekeeper, Houseman.

www.gaylordnational.com /
    www.nationalharbor.com

Saat Ücreti:

8$ + overtime 12$

Konaklama:

Red Roof Inn - Motel

www.redroofinn.com

12.5 $ günlük.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

academix le gidiyorum bu sene ve işim hala belli değil benim durumumda olan var mı başka

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne zaman kayıt oldun?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende academix le gidiyorum ds imde geldi yarında vizeye giriyorum herşey güzel şimdilik sorunda yok..zaten sorun olunca academix ten engin beyle hemen irtibata geçiyorum o yardımcı oluyor memnunum yani..uçak biletini halleden arkadaş varmı acaba ben onu bekliyorum artık..
    DÜNYADA YA TOZU DUMANA KATARSIN YADA TOZU DUMANI YUTARSIN..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Ben bu sene bu şirketle gideceğim. Ne olur Amerika'da da benimle ilgilenirler mi bilmiyorum ama şimdiye kadarki görüşlerimi ve yaşadıklarımı yazıyorum.

Ben Mart sonunda kaydoldum. Gelen ilk birkaç işi beğenmedim. Merkezi bir yerde değildiler falan filan. Sonra bir restaurant işi çıktı skype interview'la alan. onu istedim. Sonra şirketten ses çıkmadı interview için. aradığımda benimle ilgilenen kişiye bile ulaşamıyordum fuarda şehir dışındaymış. 2 hafta sabrettim sonunda biraz da agresif davranınca skype görüşmem oldu. iyi ingilizceme rağmen işverenin türk-amerikan aksanından anlamadım işe alınmadım. ki zaten Türk patronla çalışmak istemediğimi söyledim şirkete. Ellerinde bir de Williamsburg'de otel işi varmış. aklıma yattı ona başvurdum, alındım. işlerim hallolmadı daha. DS belgem henüz gelmedi ki bu şirketin suçu değil daha işim yeni belli oldu. uçak biletim yok. vizeye anca ay sonunda gireceğim. bu tamamen benim work and travel yapmaya martta karar vermiş olmamın sonucu. Son zamanlar olmasına rağmen iş beğenmemezlik ettim ama sonunda biraz da şansın etkisiyle sanırım içime sinen bir iş oldu.
    Yani sonuç olarak. academix şirketinin kötü yanını pek görmedim. Umarım görmem de. Başka şirketlerin elinde iş bile yokken benim içime sinen bir iş bulabildiler. sorularıma cevap alabiliyorum. Hiçbir zaman gözümü boyamaya çalışmadılar. Ben şimdilik memnunum (vizeyi alıp gidersem bir de döndüğümde yorumlarımı yazacağım Amerika'da ne olur durum bilinmez

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

senin işin hızlı bile ayarlanmış bence baya geç kayıt olmuşsun. bende bu sene ikinci kez katılıyorum yine academixle. geçen sene güzeldi bu yaz da her şeyim hazır vize, bilet vs. inş güzel bi yaz geçiririm.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)