Toplam 15 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 15 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sponsor şirket mülakatı kötüydü(lütfen yardım)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Unhappy Sponsor şirket mülakatı kötüydü(lütfen yardım)

Arkadaşlar bugün sponsor şirketle skypiyle görüştüm bana kendini tanıt dedi sazan gibi tam anlamamışım şurda çalışacam şurda çalışırım gibi zırvaladım.sonra soruyu anladınmı dedi hayır dedim tabiki tekrar sordu cevapladım.Neden gitmek istiyosun dedi ingilizcemi geliştirmek için dedim.bi başka soruda kelimenin anlamını bilemedim yazarmısın dedi işveren yazmıyacak dedi,ingilizcen yeterli olmazsa gibi bişeyler dedi,Şimdi vizeden önce morel 0'a indi ne edeceğim bilmiyom arkadaşlar.Yükseklisanstayım ortalamam iyi 3.6.ama bu kadının sorduğu şeylerden daha mı zor soruyolar acaba konsoloslukta.Sponsor firmanın işi onaylaması mı gerek vizeden önce hiç bilgim yok nasıl olacak ,bu sene ilk kez katılıyorum.arkadaşlar bi zahmet değerli bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

arkadasim arama motorunu kullanirsan zaten vize mulakatindaki sorularin hep benzer ve kolay oldugunu gorursun.kaldiki konsolusluklardaki gorevliler ingilizcenin bizim 2 dilimiz oldugununda farkinda ve ole davraniyorlar.sen eger bole canini sIKarsan vize gorusmen kotu etkilenebilir.bu arada baska islerede basvur heralde online kayit seninki

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı jacup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar bugün sponsor şirketle skypiyle görüştüm bana kendini tanıt dedi sazan gibi tam anlamamışım şurda çalışacam şurda çalışırım gibi zırvaladım.sonra soruyu anladınmı dedi hayır dedim tabiki tekrar sordu cevapladım.Neden gitmek istiyosun dedi ingilizcemi geliştirmek için dedim.bi başka soruda kelimenin anlamını bilemedim yazarmısın dedi işveren yazmıyacak dedi,ingilizcen yeterli olmazsa gibi bişeyler dedi,Şimdi vizeden önce morel 0'a indi ne edeceğim bilmiyom arkadaşlar.Yükseklisanstayım ortalamam iyi 3.6.ama bu kadının sorduğu şeylerden daha mı zor soruyolar acaba konsoloslukta.Sponsor firmanın işi onaylaması mı gerek vizeden önce hiç bilgim yok nasıl olacak ,bu sene ilk kez katılıyorum.arkadaşlar bi zahmet değerli bilgilerinize ihtiyacım var şimdiden çok teşekkür ederim.
    hocam sen hıc sıkılma bu konuda ısverenle konusman hıcbır sekılde vızenı etkılemez ısı bellı olmayan arkadaslarda vıze aldılar sorun yok o konuda !!!

dıger yandan senı o ıse almazlarsa baska ıse yerlesırsın nolcak sorun etme bu kadar baska ısle gıdersınnn moralını bozma hıc kımsenın ıngılızcesı super degıl bunlarda onu bılıolar unutma olmadı sana ıngılızce gerektırmeyen bı pozısyon verırler yanııı herseyın bı caresıı bulunur sıkıntı yapma kardeşim kendine !!!

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bu arada isverenle vebcamdan konusrken neler soruyorlar arkadaslar bilen varsa yardimci olsuN ya da bole bi konu varmi goremedim varsa linki atarsiniz sevinirim, tesekkurler.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

O sorular kolay gözüküyor ama pratik olmayınca ne dediği anlaşılmıyor.Başka iş derken başka sponsor şirketlerle mi görüşeceğim bunu yine benim wat şirket mi ayarlayacak,vizeye girmeden olması mı gerek, çünkü 21 ine seni vizeye alalım dediler.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı jacup Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    O sorular kolay gözüküyor ama pratik olmayınca ne dediği anlaşılmıyor.Başka iş derken başka sponsor şirketlerle mi görüşeceğim bunu yine benim wat şirket mi ayarlayacak,vizeye girmeden olması mı gerek, çünkü 21 ine seni vizeye alalım dediler.
    senin buradaki wat sirketinin sana baska bir is onermesi lazim vizeden once isinin belli olmus olmasi senin yararina olacaktir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bana sordukları wats your department?

what do u studing?

why do u want to go america( wats ur purpose) dedi heralde

bir de sonu pozisyon olan bişey dedi yani kendini hangi pozisyonda

görmek istiyon gibi bişey dedi heralde.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

jacup 11 şubatta vize görüşmesine girecektim 2 şubatta skypedan işverenle konuştum..
    aynı senin gibi dedigini anlamadım..bana adın nasıl telaffuz ediliyor dedi..ben benim adım musa dedim sacma bi şekilde
    sonuc olarak o sana sordugu soruları banada sordu ve dediklerimi anlamadı ve beni işe kabul etmediler..bu arada o kadın benden başka 5 kişiyle daha mulakat yapmış ve onları almıştı
    neyse bende dedim ordakini anlamıyorsam vizede hicbirşey yapamam falan diye ama alakası yok vize cok farklı skype dan görüşmeye göre..birde sitede tavsiye ve sorulara bakarsan eger..
    hic korkacak bişey yok vizeyi alırsın yani..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

iyi sykpe dan konuştuğnda vizedeki gibi olmuş soruları tam yazdıysan normalde en son hangi filmi yada kitabı okuduğunu sorabiliyolar ve bunu kısaca anlatmanı istiyolar benm kusenden biliyorm şuanda aslında bi firmaya gitsen seni bi pozisyona yerleştirir ben fuar görüşmesinede gitmedm skypedende konuşmadm yerim yurdm belli

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

cAv Peki hangi işe kabul edildin belli mi?Başka bir sponsorlamı görüştün iş kabulü için?

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

Utah Zion lodge işine kabul edilmedim skype dan..
    fuarda amerikalı bi kadınla görüştüm ve florida eglence parkında ride operator olarak aldım işi..
    fuarda da cat pat konuştum ama işe alındım yani

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaşlar ben bu yaz utah zion lodge xanterra hotel e gidiyorum burada daha önce çalışmış biri varsa yarımcı olabilir mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Kenshin Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bu arada isverenle vebcamdan konusrken neler soruyorlar arkadaslar bilen varsa yardimci olsuN ya da bole bi konu varmi goremedim varsa linki atarsiniz sevinirim, tesekkurler.
    Bunun ucu ÇOOOOK açık, o yüzden internette bişey bulman zor. Sonuçta çeşit çeşit iş var, her işe göre ayrı soru gelebilir. Örneğin ben otelciyim, otel işi arıyorum haliyle. Bana gelen sorulardan biri problemli bi adam gelse oda istese ne yaparsın? Böyle bi soruyu MC donalds'ta çalışacak, ya da ne bilim bi eğlence parkında çalışacak adama sormazlar.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

problemli bi adam gelse oda istese ne yaparsın?
    benı supervisormu yapcan dıye sorardım bende

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar war mı zion lodge la ilgili bi bilgisi olan?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)