Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: mal mülk davaları

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart mal mülk davaları

arkadaşlar wat vizesinde mala mülke bakmıyorlar. yani evim arabam şuyum buyum yok falan flan dert etmeyin. sadece notunuz ve ingilizceniz iyi olsun. gerisi size kalmış. hatta bazı danışmanlık şirketlerinde mal mülk var mı diye soruyorlar bunlar avantajdır diye. evet avantaj olabilir ama adam sizden şüphelendiğinde ve notlarınız kötü olduğunda belki bu belgeleri isteyebilir. ha bu belgeler nedir? bunları vizeye gitmeden önce hazırlıyorsun maaş bordrosudur, banka hesabıdır, maldır mülktür. sonra vize görüşmesine gittiğinizde sıra size gelecek ve konsolosluk görevlisi ile karşı karşıya geldiğinizde sizden sadece öğrenci belgenizi ve notlarınızı isteyecek. tabi içlerinde ds formları ve pasaportta olacak. diğer yanınızda gtürdüğünüz belgeler optinal yani istenirse vereceğiniz fazladan belgeler. nedir onlar? tapu, banka hesabınız, REFERANSLAR VS. evet arkadaşlar hocaların referansları o kadar önemli değil. biz referans almak için neler çekmiştik güya isterlermişmiş diye hiç de öyle birşey yok bu danışmanlar var ya bunlar hrrrrrrrrrr

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

aynen arkadaşlar wat vizesi için malı mülkü kafaya takmayın notlarınıza dikkat edin yeter bir de ingilizceniz
    admin (at) turkishwat.net

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

referans flan da hikaye bakmıyolar bile notlar bi de ingilizce evet ha bi de sakin olun çok stres yapınca da huylanıyolar bazen aman neye vize verip vermedikleri belli de değil yani
    (ben turist vizesinden red aldım da iki J1 arası bana çok koydu yaa)

Tecrübe Puanı
    10

gskapun sen j1 vizelerinden önce mi başvurmuştun turist vizesine? yoksa sonra mı? yani ben de turist vizesi için başvurmayı düşünüyorum da gittim geldim o kadar yani bir zorluk çıkarırlar mı ya da red verirler mi?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben ilk sene Amerikaya gittikten sonra kışın turist vizesine başvurdum red aldım !!! ben de verirler diyodum ama red aldım direk hehe ama sonra bi daha J1 aldım.. ya turist vizesi kastırıyo baya mal mülk gerekiyo ki onlar da bende yok bi de evraklaırmın yarısını hatta en önemli yarısını evde unutmuştum bayaa heyecan yaptım alamadım..

Tecrübe Puanı
    10

ya şimdi evraklarının bir kısmını evde unutman da belki red almana neden olmuştur. gene tam olarak şu sorunun cevabını alamıyorum...şu saatten sonra kolaylıkla turist vizesi alabilir miyim?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

durumuna göre değişir o ben diyemem ki kolaylıkla alırsın..ya illaki 4 bi puandır daha önce gidip gelmen ama keisn alırsın diyemez kimse..ben evrakların yarısını unutmuştum da pasaportumu aldılar evraklarını yolla dediler pasaport 1 hafta sonra geldi ve boştu..bilmiyorum yani o yüzden

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ben belki bu yaz için bi turist vizesi şansımı deniycem bakalım ne olacak

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla ben de götürdüm o kadar tapu banka hesabları fln hic bakmadılar.gereksiz seyler bu isler

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks