Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: WAT İşkencesi :))

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart WAT İşkencesi :))

Alaskazede arkadaşlar : )), sarı pantolonlu çocuk çok komik yaa.. Yorumlara göre döndüğünde ailesi bile tanıyaymış çocuğu

[yt]QdoXQTud3tc[/yt]

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bu arkadaşlar şanssız bir program geçirmişler. geçmiş olsun demekten başka birşey gelmez elimizden daha önce seyretmiştim bu videoyu
    admin (at) turkishwat.net

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet ama çook kötü yaa . Ben çok gülüyorum ama zor günler geçirmişe benziyorlar. Yok kardeşim gelmeyin diyorlar ya : ))). Sarı pantolon favorim benim : ))

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya arkadaşlar bu neki..burda alaskayla alakalı hiç bi şi yok..ecem sen gitde o sarı pantolan favorin mi yoksa kabusun mu oluyor görürsün ....arkadaşlar alaskaya giden ayrıyetten küfürbaz olup çıkıyor benden demesi..şirkete olsun iş verene olsun önüne gelen her şeye)) .. ..o balığın içindeki pislikleri çıkaran arkadaşları 600 kiloluk balık kutularını çekenleri canlı canlı yengeç parçalayanları hepsini görüceksiniz.. onların o halini gören emin olun gitmeyi düşünmeyi alaska seçeneğini aklınızdan atacaksınız...arkadaşlar yok mu bu videoları çekenler.. lütfen paylaşında gördün herkes gerçek alaskanın ne olduğunu

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

atlantiz o görüntüleri kendin mi gördün yoksa başka bir yerden mi izledin? Alaska için fazla eksiğimiz var
    admin (at) turkishwat.net

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

puhaha bune yahu amma kotulediniz alaskayı abi onlar orya buyuk ihtimal ne iş yacaklarını bilmeden gitiler yani daha açık olarak hea nasılsa bi gidelim sınra gerisi kolaydır diyenlerdendir yoksa yazık halleri boyle olmazdı zuhaha cokda komikler yaww

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

http://www.turkishwat.net/forums/ala...ghlight=alaska

arkadaşlar bu bölümde açıkca herşeyi yazmıştım.. bi göz atın isterseniz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iyi arastirmadan gidenlerin hemen hemen hepsi pisman olur.
    ama gercekten arastirip gidenler pek de sikayet etmez
    ...................

Chum Vs Coho

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

"Ben üniversie öğrencisiyim" diyor ısrarla.
    Nedense üniversiteyi giren kişi kendini çok havalarda görüyor. Bunun alaskayla bir ilgisi yok. Eğer böyle düşünceleriniz varsa değil alaskaya, amerikanın hiç bir yerine gitmeyin. Çünkü ülke ne kadar kalkınmış olsada siz orada 3.sınıf insan muamelesi göreceksiniz(saati 8$'a çalışacak amerikalı yoktur)
    Ben üniveriteliyim, o işi yapmam bu işe bulaşmam diyeceksiniz oturun evinizde. İstanbulun sıcağıyla(veya her nerdeyseniz) başbaşa kalın.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

ilk baştaki videoyu bulamadım hatırlayan var mı ismini
    ya olduğun gibi görün yada gözüme görünme!!!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

youtube dan kaldırılmış.bende şimdi baktım ama kullanıcı silmiş.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya arkadaşlar bu neki..burda alaskayla alakalı hiç bi şi yok..ecem sen gitde o sarı pantolan favorin mi yoksa kabusun mu oluyor görürsün ....arkadaşlar alaskaya giden ayrıyetten küfürbaz olup çıkıyor benden demesi..şirkete olsun iş verene olsun önüne gelen her şeye)) .. ..o balığın içindeki pislikleri çıkaran arkadaşları 600 kiloluk balık kutularını çekenleri canlı canlı yengeç parçalayanları hepsini görüceksiniz.. onların o halini gören emin olun gitmeyi düşünmeyi alaska seçeneğini aklınızdan atacaksınız...arkadaşlar yok mu bu videoları çekenler.. lütfen paylaşında gördün herkes gerçek alaskanın ne olduğunu
    phuhahahah garıp ıs ..ben tavuk bıle kesemem
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    phuhahahah garıp ıs ..ben tavuk bıle kesemem
    O zaman Alaska seni bekliyor.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

YouTube - alaska 'daki work and travel işkencesi

Video bu olabilir arkadaşlar.. Yalnız küfür içeriyor baştan söylemekte fayda var. Alaska'daki zorluklara mecazi şekilde deyinmiş arkadaşlar. Gerçekten gitmeden önce iyice düşünmek gerekiyor..
    Konu JazzL tarafından (01-05-2011 Saat 11:42 PM ) değiştirilmiştir. Sebep: çünkü eşşeğin yazım hatasından dolayı...

When you want something in life, you just gotta reach out and grab it.. ~ A.Supertramp.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Video bu olabilir arkadaşlar.. Yalnız küfür içeriyor baştan söylemekte fayda var. Alaska'daki zorluklara mecezi şekilde deyinmiş arkadaşlar. Gerçekten gitmeden önce iyice düşünmek gerekiyor..
    yuh adam resmen isyan etmiş , şimdiden alaskaya gideceklere bol şans diliyorum bence bu videoyu izlemeden karar vermesinler .

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı JazzL Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

Video bu olabilir arkadaşlar.. Yalnız küfür içeriyor baştan söylemekte fayda var. Alaska'daki zorluklara mecezi şekilde deyinmiş arkadaşlar. Gerçekten gitmeden önce iyice düşünmek gerekiyor..
    arkadas keske vıdeo nun sonunda mala baglasaydı da guzel olurdu
    alaskaya gelmeyın ..salımmm abıııı bana bı 10 luk yap
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks