Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 93 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "O" an !! Dumur olduğunuz anlar !! İlginç Hikayeler Başlığıı

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Süper hikayeler yaaa Türklerle alakalı benimde bir hikayem var Ben lifeguard olarak çalıştım. Bizim işyerinde erken gelen lifeguardlar güzel yerler alır. Geç gelenler kaydırakların başında slideattendlarla berabe beklerdi Birgün uyuyakalıp işe geç kaldım koşarak gittim ve beni slideattend yaptılar. Neyse kaydırağa çıktım söverek çalışıyorum. Biri vardı oda bakıp gülüyordu. Bi tarafına koyiim niye gülüyosa diyorum Sonra daha çok güldü. Hoşuna mı gitti acaba dedim. Neyse sıra buna geldi. Tam yolluyorum. Bana dönüp dedi ki bu kadar sinirli olma amerikalıların hepsinin a.q. dedi Tabi ben dumur oldum ve elemanı yolladım gitti. Sonra akşama kadar kaçtım beni görmesin diye
    Wisconsin Dells Profesörü Lifeguardlık kitabını yazan kişi...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

konu güzelmiş ama unutulmuş. 2013 2014 gidenler canlandırabilir konuyu

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    11

biraz unutulmuş bi konu ama canlandırmak lazım güzel hikayeler var bende aklıma gelen birkaç dumur anımı anlatiyim
    birincisi 4 temmuzdayız herkes deli gibi içiyo bende scooter kiralama işinde çalışıyorum acayip yoğun bi gün insanlar sıra bekliyor kiralamak için ama hepsi kör kütük sarhoş.. bizde insanlara anlatıyoruz nasıl kullanmaları gerektiğini aynı zamanda test ediyoruz kullanabilecekler mi diye ama çoğu şarhoş olduğu için arabaya çarpan mı ararsın yan cafenin masalarına giren mi ararsın ellerini bırakıp sürmeye çalışırken düşenimi ararsın öyle lanet bi gün o gün çalışanların hepsine scooter çarptı benim ayağım falan kanadı acayip sinirliyiz en son patron bana gelip fazla uğraşmayın sarhoşsa iptal edin sırada bekleyen çok var dedi bende tamam dedim sonra baktım arkadaş ahmet biriyle uğraşıyo aramızda bi 20-30 metre var. bağırdım buna ahmet şarhoşsa s.ktir et sırada bekleyen çok kişi varmış uğraşma ... koduğumla dedim. kadın dönüp ben türküm demez mi. e ablacım madem türksün niye bizle türkçe konuşmadın ama. ben tabi elimde ne varsa bırakıp ortadan kaybolmam bi on saniyemi almadı.
    ikincisi bostonda liquor shoptayız arkadaşlar stok yapıyo bende reyonları geziyorum, adam geldi özel bişey mi arıyosunuz dedi bende i am just looking dedim adamda burda istediğiniz herşeyi bulabilirsiniz dedi ama bana hırsız muamelesi yapıyo gibime gelince adama ayar oldum. dedim rakı var mı adam sorry dedi bende söyledim harf harf adam bi dakka dedi bende arkasından pis pis baktım nasıl dumur ettim adamı diye thug life videolarındaki siyahi abilerimiz gibiyim o an. adam bi dakka sonra elinde iki rakıyla çıkıp gelmez mi yeni rakı mı arıyosunuz efe mi diye. ben bi dumur oldum adamın bi mezede koyiyim mi demediği kaldı. o sıra beni ve elinde rakıları tutan adamı gören bizim arkadaşlar sevinç çığlıkları atıyodu

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)