Sayfa 1 Toplam 4 Sayfadan 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "O" an !! Dumur olduğunuz anlar !! İlginç Hikayeler Başlığıı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Standart "O" an !! Dumur olduğunuz anlar !! İlginç Hikayeler Başlığıı

Buna benzer bir başlık vardı aslında ama yeni bir konu başlığı ile toplamak daha mantıklı olacak sanırım.

Az önce ABD'de kız tavlama kitabı ile ilgili konuyu görünce aklıma geldi. Dumur olduğum bir meseleyi sizlerle paylaşayım dedim.. Bu konu altında bir çok garip hikaye hayat bulacaktır eminim.

Lake George'ta gece 12.00'ye yaklaşıyor ve karanlığın arasından bir kişinin geldiğini farkediyoruz. Bayan Türk arkadaşlarımızdan birisi. Orada bulunan arkadaşlardan birisi soruyor. Hayırdır bu kadar geç kaldın? sorusuna "İspanyol'la seviştim yaaa.. Yorgunum uyuyacam" yanıtını alıyoruz ve hepimiz şok oluyoruz

Normaldir belkide bu durum. Yani böyle birşeyin olması normaldir. Ancak bunu bir kızın ağzından duymak ve bu kadar cesur bir şekilde... Daha önce hiç karşılaşmadığım birşeydi.. İşte o an hepimiz dumur olmuştuk

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Geçen yıl anlatmıştım.

Seattle' dayiz bi kadin sahilde elinde posetlerle duruyor falan. Bizim elemanin birine 'fotografimi ceker misin?' dedi. Arkadasim cekti fotografını. Sonra kız yanimiza geldi kalabaliktik ondan merak etmis. Konusmaya basladik iste klasik muhabbetler, olur ya hani Turkiye 'nin nesi meshur? Nargileyi anlatmaya calisiorum fakat sozlerimle degil elimle. Elimi agzima goturuorum dudagimi huuuup die icime cekiyorum falan dumanli biseyler oldugunu icine cekilmesi gerektigini anlatmaya calisiorum sozde. Ama kendimden de gecmisim. Bi ara kizin suratina baktigimda o gordugum ifade ile baya bi utandim . Araya bizim arkadaslar girdi topalrdilar mevzuyu. Sonra Alaska' da 2 ay dalga gectiler benimle
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

sanmiyorum bu siteden bir bayanin cikip boyle birseyi soyleyecegini...gecen yaz bayan uye vardi birkactane yaziyordu,simdi tamamen erkekler yaziyor.kotu reklam oluyor.
    Peki.

Tecrübe Puanı
    10

Yalnız ben kız arkadaşın bunu dediğini yeni fark ediyorum ya. Harbiden oha diyorum buna gerçekten şok oldum ama orada olup gülmeyi çok isterdim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benimkini dumur olmak diyebilir miyiz bilmiyorum.Anlatayım yinede

Geçtiğimiz Ağustos ayında destinde ilk defa araba kiraladım.Araç full depo dolu tabiki..Kucuk bir cevre gezisi yapalım derken Yanlıslıkla Alabama Eyalet sınırına hos geldiniz tabelasını gordum otoyolda giderken..Sonrasında uygun bir yer buldum ve geri dondum dopru istikamete...Baktım benzin azalmıs, gidip depoyu doldurmak istedim. Girdim benzinliğe, sanırım 50 dolarlık yeter diye dusundum ve sonradan pakistanlı olduğunu öğrendiğim benzin istasyonundaki kasadaki gorevliye 40 dolar , number 4, station dedim...neyse geldim aracın basına bastım mandala, dolmaya basladı benzin derken, bir baktım 35 dolarda depo doldu...sonra kostura kostura benzincinin yanına gittim, derdimi anlatmaya calısıyorum,, yok su kadar benzin aldık ama depoya sukadar doldu, cart curt falan derken,, birde baktım amcam elinde benim verdiğim fazla parayı çıkarmıs bana uzatmıs yuzume aval aval bakıyordu ...adam gormuss benim ne kadarlık benzim aldığı, depoya ne kadar benzin girdiğini ne kadar paam arttığını...bende orda derdimi anlatmak için yırtınıyorum....ne bilelim arkadas......sonrasında benzincinin müslüman olduğunu ogrendik, o sıralarda da ramazan ayı içindeydik sanıyorum, kısa bir sohbet sonrası halen olayın traji komikliğinin veya rezilliğinin ! etkisi ile yola devam etmiştim....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

hahaha fıorexle breakın hıkayeler bomba allpınıstte destın ile bana zatımuhteremı hatırlattı oda baska bırını hatırlattı bu arada break bende senın kızın yuzundekı ıfadeyı gormek ısterdım
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

times meydanında kız arkadaşımla beraber tanıtım vidyosunu çekerek ilerliyoruz. kırmızı merdivenlerden yukarı doğru kameraya bakarak çıkarken gözümüze 4 adet 30-35yaşlarında iyi giyimli tiplerin 2 adet sarışın mavi gözlü bayana asıldığını görüyoruz ve vidyoya türkçe konuşarak garanti türkler diyerek çıkıyoruz yukarı
    yukarıdan meydanı çekerken adamlar yanımda türkçe konuşuyorlar ve bu da vidyoya yansıyor. ben tabi orada gülüyorum hostele gelip laptopa attığımda tekrar izliyorum ve sesler gayet net
    açıkçası orada türk olduklarını pek düşÃ¼nmeden laf olsun diye demiştim ama işin sonunda aklıma acun ılıcalının bir anısı geldi
    türkiyeye geldiğimde de herkese izlettim
    yorumlar ayrı güzel tabi

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna benzer bir başlık vardı aslında ama yeni bir konu başlığı ile toplamak daha mantıklı olacak sanırım.

Az önce ABD'de kız tavlama kitabı ile ilgili konuyu görünce aklıma geldi. Dumur olduğum bir meseleyi sizlerle paylaşayım dedim.. Bu konu altında bir çok garip hikaye hayat bulacaktır eminim.

Lake George'ta gece 12.00'ye yaklaşıyor ve karanlığın arasından bir kişinin geldiğini farkediyoruz. Bayan Türk arkadaşlarımızdan birisi. Orada bulunan arkadaşlardan birisi soruyor. Hayırdır bu kadar geç kaldın? sorusuna "İspanyol'la seviştim yaaa.. Yorgunum uyuyacam" yanıtını alıyoruz ve hepimiz şok oluyoruz

Normaldir belkide bu durum. Yani böyle birşeyin olması normaldir. Ancak bunu bir kızın ağzından duymak ve bu kadar cesur bir şekilde... Daha önce hiç karşılaşmadığım birşeydi.. İşte o an hepimiz dumur olmuştuk

Gel de Türk kızlarından sogumak icin neden arama simdi Bu kadar olmasa da bizde de buna benzer bir sey olmustu bir defa. Gece kulübündeyiz tabi, olayın öncesinde bizim arkadaslardan bazıları Türk kızlara yazılmaya calıstılar falan. Tabi bunlar Amerikalı kaslı erkekleri, zencileri gördüler ya gözleri acildi havalara girdiler bir ton tabi. Hic pas vermediler falan filan. Onlar kendi halinde bizim apaciler kendi halinde eglendi. Kızlardan biri bütün gece zencinin biriyle takıldı 5 birasını falan icti. Artık adama ne dediyse tam biz gitcegimize dogru adam kızı evime götürcem falan demis buna. Bu da geldi bize sıvıscak kurtulcak yer arıo yardım edin falan filan dedi. Sonra arkadasın biri cıktı benim kız arkadasım muhabbetine falan girdi. Adam da ne kadar inandi mechul ama biz giderken kulübün kapısında pis pis bakıodu. İcimden Türk kız icin pek hayırlı kelimeler söylemiyodum tabi bunlar olurken Böyle yani, bizimkiler belli etti yine kendilerini, ama tabi Melihin anlattıgı da oha dedirtcek cinsten...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

ABD'de ilk kez araba kullanmaya başladığım zamanlar.. Bir çok otoyolda ticket alırsınız ve ilerideki gişelerde parayı ödersiniz. Ancak bazı kısa mesafeli otoyollarda ticket verilmez. Gişelere yaklaşırsınız ve 0.75 $ olan tutarı bozukluk olarak sepet görünümündeki aletin içine atarsınız. Bozukluklar sepetin içinden geçer ve makinede sayılır.. ve ekranda "geçebilirsiniz" yazısını görürsünüz...

Herneyse arabada 5 kişiyiz . Gişelere yaklaştık ve olayı çözmeye çalışıyoruz." Bu ne lan?" , "Hoca bi in aşşa bak bakalım ne ayakmış" gibi laflar geliyor arkadan.. Bende olayı çözemediğim için bismillah diyorum ve 1 dolarlık kağıt banknotu atıyorum sepetin içine.. para orada görüyorum.. ama hala sap gibi "geçebilirsiniz" yazısını görmeyi bekliyorum. Abartısız 2 dakika oyalandık orada.. Allahtan arkamızda bekleyen araba felan yoktu.

Yani olurda böyle bir durumla karşılaşırsanız., asla sepetin içine kağıt para atıp, makinenin işlem yapmasını beklemeyin. Zira henüz öyle bir sistem geliştirilmedi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Benim başımdan geçen hadise biraz değişik ama yinede yazmak istiyorum. Çalıştığımz şehirde Coeur D'alene/ID İranlı birinin öyle yolların kenarlarında olur ya karavanda restaurant ismi ne onların bilmiyorum onu işletdiğini duydum. Türkiyede filanda kalmış türkçe de biliyor çok güzel konuşuyordu. Bayağı bir muhaabet etdik.Her neyse sadede gelelim.dedi burda kalsana gitme "Eğer burda kalırsam dinimden uzaklaşırım yaşayamam dinimi dedim." Konuştuğum gün kadir gecesinin gündüzüydü dedim bu akşam bizi Spokane'e camiye götürsene adam dedi "ben hristiyan oldum." orda işte o dediğinizden oldum...
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı beysinCDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim başımdan geçen hadise biraz değişik ama yinede yazmak istiyorum. Çalıştığımz şehirde Coeur D'alene/ID İranlı birinin öyle yolların kenarlarında olur ya karavanda restaurant ismi ne onların bilmiyorum onu işletdiğini duydum. Türkiyede filanda kalmış türkçe de biliyor çok güzel konuşuyordu. Bayağı bir muhaabet etdik.Her neyse sadede gelelim.dedi burda kalsana gitme "Eğer burda kalırsam dinimden uzaklaşırım yaşayamam dinimi dedim." Konuştuğum gün kadir gecesinin gündüzüydü dedim bu akşam bizi Spokane'e camiye götürsene adam dedi "ben hristiyan oldum." orda işte o dediğinizden oldum...
    Bu adam şizofren olabilir bence.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bu adam dediğin ben mi yoksa İran lı mı?
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı hellguard Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    times meydanında kız arkadaşımla beraber tanıtım vidyosunu çekerek ilerliyoruz. kırmızı merdivenlerden yukarı doğru kameraya bakarak çıkarken gözümüze 4 adet 30-35yaşlarında iyi giyimli tiplerin 2 adet sarışın mavi gözlü bayana asıldığını görüyoruz ve vidyoya türkçe konuşarak garanti türkler diyerek çıkıyoruz yukarı
    yukarıdan meydanı çekerken adamlar yanımda türkçe konuşuyorlar ve bu da vidyoya yansıyor. ben tabi orada gülüyorum hostele gelip laptopa attığımda tekrar izliyorum ve sesler gayet net
    açıkçası orada türk olduklarını pek düşünmeden laf olsun diye demiştim ama işin sonunda aklıma acun ılıcalının bir anısı geldi
    türkiyeye geldiğimde de herkese izlettim
    yorumlar ayrı güzel tabi
    videoyu gormek isterim

Tecrübe Puanı
    10

Alıntı beysinCDA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu adam dediğin ben mi yoksa İran lı mı?
    Seninle ilgili konussaydim uslubuma dikkat ederdim, Iranli arkadasi kastettim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Park ta çok rahat bi şekilde orlando nun sıcagında klimalı oda da ride operatorluk yaparken,manager in gelmesi benim pozisyonumu değiştirmesi ve benimde manager ın yüzüne söylediğim bir kaç nadide küfür ve manager in heyy dediklerinden bişi anlamıoyurm ama söylediklerin hiç hosuma gitmedi demesi, beni o an dumur etmişti ettiğim küfürleri agır olması sebebiyetinden

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı wise Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Park ta çok rahat bi şekilde orlando nun sıcagında klimalı oda da ride operatorluk yaparken,manager in gelmesi benim pozisyonumu değiştirmesi ve benimde manager ın yüzüne söylediğim bir kaç nadide küfür ve manager in heyy dediklerinden bişi anlamıoyurm ama söylediklerin hiç hosuma gitmedi demesi, beni o an dumur etmişti ettiğim küfürleri agır olması sebebiyetinden
    amerikanın en cok sevdiğim yanlarından biri abi kafan mı bozuldu bas kufuru rahatla kımse anlamıo zatii.....!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerikanın en cok sevdiğim yanlarından biri abi kafan mı bozuldu bas kufuru rahatla kımse anlamıo zatii.....!
    Biz o kadar kapıldık ki ona... türk restourantında 2 kişi 90 dolar hesabı görünce o an dumur olmıcak gibi deildi akabininde büyük bi çığlıkla küfür edip bütün dikkatlerin bize yöneldiğini farkettik

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayatta küfretmezdim ama size aynen katılıyorum 3ayda küfürbaz oldum türkiyeye dönünce de 3ayda anca geçti

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

el toro nun arkasında bütün çalışanlara yemek aldım( supervizor hariç yasak )..tam yerken müdür geldi..herkes topuk...nası toparladım anlatamam

bi günde kingda ka da çalışıorum...ben ile birlikte 4 kişi daha var..2. molalara çıkamıoruz yoğunluktan..müdüre söledim dedim pizza alcam arkada yicez habern olsun..tamam dedi..pizzalarla kolaları götürüyorum..kravatı çıkarmadım şansa..tam bizim dükkanın önüne geldim, parkın müdürü ile göz gözeyiz..selamı çaktım, herif çok pis baktı ama bişey olmadı

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben de insanların gözünün içine bakarken sırıta sırıta az küfür etmedim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

çalışanların %70 i genel küfürleri biliyodu, managerlar dahil olmak üzere..gerisini siz düşÃ¼nün..bayan manager sinirlenince salaak diodu

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı CaMuR Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çalışanların %70 i genel küfürleri biliyodu, managerlar dahil olmak üzere..gerisini siz düşünün..bayan manager sinirlenince salaak diodu
    müdürün salak demesi iyimiş genel küfürleri biliyolarsa o zaman yaratıcı olmak gerekir :P
    helecan küpü

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

calisanlara pizza yapilirken bizim managerin icine et de istermisiniz dediginde bizim yok onda domuz eti var iste biz dinimiz kurallarina gore domuz eti kesinlile yemeyiz dedigimizde adamin bize siz bazen calisirken bile icki iciosunuz bu da dininizce yasak deilmi dediginde dustuumuz duruma mi yanalim adamin en az bizim kadar dinimizin kurallarini bilmesinemi
    biz KARŞIYAKAlıyız!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı berdush_c Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    calisanlara pizza yapilirken bizim managerin icine et de istermisiniz dediginde bizim yok onda domuz eti var iste biz dinimiz kurallarina gore domuz eti kesinlile yemeyiz dedigimizde adamin bize siz bazen calisirken bile icki iciosunuz bu da dininizce yasak deilmi dediginde dustuumuz duruma mi yanalim adamin en az bizim kadar dinimizin kurallarini bilmesinemi
    çok iimiş ya bu arda karsıyakanın neresndensn?bende menemenlym.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    çok iimiş ya bu arda karsıyakanın neresndensn?bende menemenlym.
    karsiyaka bostanlidanim ama istanbuldaim okul dolayisiyla.menemendensen karsiyakali sayilrsin sende
    biz KARŞIYAKAlıyız!!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

hayatımın bi yarısı karsıyaka da gecti diyebilirm.ve gecen sene ogrenci evim bostanlıdaydı.gode cengizin orda.sultan köşkü.ama şöyle bi şey var
    alayına isyan ölümüne göztepe

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı saRı Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hayatımın bi yarısı karsıyaka da gecti diyebilirm.ve gecen sene ogrenci evim bostanlıdaydı.gode cengizin orda.sultan köşkü.ama şöyle bi şey var
    alayına isyan ölümüne göztepe
    ben anlayisla karsilayabilirim goztepeyi artik rakip bile gormedigim icin ama sen sen ol su soyledigini karsiyakada sesli dusuneim deme
    biz KARŞIYAKAlıyız!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben bizim managerlerden birine bitch diyordum arada, o da bana kalt.k diyordu

Dumur olayındaysa walmart'tan yemeklik bir şey arıyorum, yanda zenci ablamız var. Ben elime bir şey alıp aynen şöyle bir soru sordum: "Excuse me, can i cook this in mikrodalga?" Teyze dumur şekilde bana bakıyor, jeton düştükten sonra: " sorry sorry mayyykroveeeyyyvvvvv"
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)