Sayfa 2 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234 SonuncuSonuncu
Toplam 93 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 60 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: "O" an !! Dumur olduğunuz anlar !! İlginç Hikayeler Başlığıı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben,bir türk arkdaş we bide ürdünlü arkdaş atlantic city e ilk gidişimizdi,çok hoşumuza gitmiş gazinoları,bestbuyı felan gezmiştik baya bizaman geçmşti ürdünlü arkdaş poker oynıcam dedi rahat 1-1,5 saat oynadı bizde oturuyruz,adam arap sinirlendi kaybettikçe 200 doları gitti zorla kaldırdık bu stationa gittik skecher değişmiş haberimiz yoktu,diğer otobüse bindik en yakın yerde inelim dedik,şöför indirdi bizi bi benzinlikte,benzinlik sahibine durumu anlattık arabsıyla götürdü bizi ama 20 şer dolar istedi tabi ürdünlü arkdaşa ödettik onu da

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bir gece home party den donuyorduk daha ilk gunlerimiz evde de tadilat vardi gece 3 eve bir geldik ki kapi acilmiyor bayagi bir ugrastik acabilmek icin ama ya kapi takiliyordu ya da kapinin kilidi degistirilmisti die dusunduk.. sonra ev sahibini aramaya calistik klubeden ara ara bir turlu ulasamadik hep sekretere bagliyordu.. sonra arkadas tam cebinden araycak ki sarji bitti sonra diger arkadas elini atti onun da sarji bitmisti sonra ben actim aha benim sarj var derken bir aradim tam caldi telefon ve sonra benimde telefonun sarji bitmez mi iste tam dumurluk bir durumdu tanri bizimle oyun oynuyor dedik.. sabaha kadar evin onunde uyuduk haha o gun haziranin sicaginda sabah belim 2 buklm kalktim ve grip olmustum..sabah ev sahibine ulastik neymis efendim kapinin kildi degistirilmis degistiren salak adam bizi aramayi unutmus .. neyse ev sahibi sonrasinda gonlumuzu aldi..
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

kasırga haftası hammondtayız new orleansa 40 dakıka mesafede bı kasaba wal-mart kapatacagını acıkladı herkes stok yapıo falan bızde alısverıs falan yaptık herkes kacıyo bı yerlere akrabalarının tanıdıklarının yanına gıdıyo baska eyaletlere bızde mı gıtsek acaba dıye dusunyorus sımdı tabı supervısoru arıyoruz yana yana adamın texas ta oldugunu ogrendık kasırgadan sonra gelecek dedıler

dumur oldugumuz o an !!!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Süper anılar varmış arkadaşlar
    Ben hiç yurtdışına dahi çıkmadım ama Tuvaletlerde sifon ve sadece bir tomar tuwalet kağıdı var diyorlar
    Yahu bu adamlar taharet temizlik nedir bilmezler mi bu gerçek mi?
    bunla ilgili tas tabak anınız warmı?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı mehmetcik19 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Süper anılar varmış arkadaşlar
    Ben hiç yurtdışına dahi çıkmadım ama Tuvaletlerde sifon ve sadece bir tomar tuwalet kağıdı var diyorlar
    Yahu bu adamlar taharet temizlik nedir bilmezler mi bu gerçek mi?
    bunla ilgili tas tabak anınız warmı?

bununla ilgili bir animi istiyorsun
    Peki.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla 10 numara hikayeler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    kasırga haftası hammondtayız new orleansa 40 dakıka mesafede bı kasaba wal-mart kapatacagını acıkladı herkes stok yapıo falan bızde alısverıs falan yaptık herkes kacıyo bı yerlere akrabalarının tanıdıklarının yanına gıdıyo baska eyaletlere bızde mı gıtsek acaba dıye dusunyorus sımdı tabı supervısoru arıyoruz yana yana adamın texas ta oldugunu ogrendık kasırgadan sonra gelecek dedıler

dumur oldugumuz o an !!!
    herkes bizli sizli konuşuyo anlaşılan herkes kalabalık gitmiş amerika arklarıyla..bakalım tek başıma gidiyorum arklardan sıcak bakan olmadı nyapalım yalnız gıdıyoruz .. ama olsun 2 kız birleşip amerikaya gidebiliyorlarsa ben erkek olarak tek basıma gıdebılırım heralde
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    herkes bizli sizli konuşuyo anlaşılan herkes kalabalık gitmiş amerika arklarıyla..bakalım tek başıma gidiyorum arklardan sıcak bakan olmadı nyapalım yalnız gıdıyoruz .. ama olsun 2 kız birleşip amerikaya gidebiliyorlarsa ben erkek olarak tek basıma gıdebılırım heralde

bende yalnizdim hep.merak etme.yaptirdigin sigorta senin olumunu de kapsiyorsa birsey olmaz
    Peki.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı azuhazu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende yalnizdim hep.merak etme.yaptirdigin sigorta senin olumunu de kapsiyorsa birsey olmaz
    allah korusun ... Amerikaya gitçez diye canımızdan olmayalım
    "20 years from now, you will be more disappointed, by the things you didnt do, than by the ones you did. so explore, dream, discover...'' Mark Twain

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

en azindan ewdekilere biraz para gonderirler...
    Peki.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

harbiden anılar süpermiş..bende yanlız gidiyorum ve bol bol dumur olacagımı düşÃ¼nüyorum Tr de bile şov yapıyorum zaten

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

gittiğiniz yerde türk varsa yanlız kalmazsınız merak etmeyin..

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı sucre Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben yalnız çıktım yola ama abd ye indikten sona hiç yalnız kalmadım tabi bi sürü insanla tanısıyosun ve bi süre sonra biz oluyosun

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Aklıma dumur olduğum olaylardan biri geldi. Benim iş yerinden bir bayan arkadaşım vardı. Arada beni arabasıyla otele bırakıyordu. Bir gün otelin resepsiyonun da duran teyzemiz bana sordu: " işte o kız kim?" Bende sırıtarak is yerinden bir arkadaş dedim. -Nasıl bir arkadaş diye sordu akabinde. Bende tekrar sırıtarak işte normal bir arkadaş dedim, bana İngilizce konusunda yardım ediyor.. Sonra teyzenin kurduğu cümle: "you guys speak english or french?" o sorudan sonra ben kem küm, dumur
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aklıma dumur olduğum olaylardan biri geldi. Benim iş yerinden bir bayan arkadaşım vardı. Arada beni arabasıyla otele bırakıyordu. Bir gün otelin resepsiyonun da duran teyzemiz bana sordu: " işte o kız kim?" Bende sırıtarak is yerinden bir arkadaş dedim. -Nasıl bir arkadaş diye sordu akabinde. Bende tekrar sırıtarak işte normal bir arkadaş dedim, bana İngilizce konusunda yardım ediyor.. Sonra teyzenin kurduğu cümle: "you guys speak english or french?" o sorudan sonra ben kem küm, dumur
    Abi teyze çözmüş olayı!!
    Bu arada hangisiydi???

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı sivilhava Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi teyze çözmüş olayı!!
    Bu arada hangisiydi???
    depens on conversation

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Konumun adı geçmiş yakın zamanda.. Yok mu başka "Dumur"luk hikayesi olan ?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen de işi bilmiosun ya. Ah ben olcaktım orda of of Acıklama olarak teyzeye " only my girlfriend, not my date " falan diyebilirdin.
    Ben olsam sunu söylerdim ardından; " if you wanna see us dating, set us up " ,hazır teyze dürtmüsken
    Hayat acısıyla tatlısıyla tecrübeyle sabittir, yaşamaktan korkmayin...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı yakuza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Abi sen de işi bilmiosun ya. Ah ben olcaktım orda of of Acıklama olarak teyzeye " only my girlfriend, not my date " falan diyebilirdin.
    Ben olsam sunu söylerdim ardından; " if you wanna see us dating, set us up " ,hazır teyze dürtmüsken
    iyi de we were already dating ben sadece teyzeyle dalgasına öyle konuşuodum teyze de biliyordu ki french demesinin de sebebi o zaten

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Buna benzer bir başlık vardı aslında ama yeni bir konu başlığı ile toplamak daha mantıklı olacak sanırım.

Az önce ABD'de kız tavlama kitabı ile ilgili konuyu görünce aklıma geldi. Dumur olduğum bir meseleyi sizlerle paylaşayım dedim.. Bu konu altında bir çok garip hikaye hayat bulacaktır eminim.

Lake George'ta gece 12.00'ye yaklaşıyor ve karanlığın arasından bir kişinin geldiğini farkediyoruz. Bayan Türk arkadaşlarımızdan birisi. Orada bulunan arkadaşlardan birisi soruyor. Hayırdır bu kadar geç kaldın? sorusuna "İspanyol'la seviştim yaaa.. Yorgunum uyuyacam" yanıtını alıyoruz ve hepimiz şok oluyoruz

Normaldir belkide bu durum. Yani böyle birşeyin olması normaldir. Ancak bunu bir kızın ağzından duymak ve bu kadar cesur bir şekilde... Daha önce hiç karşılaşmadığım birşeydi.. İşte o an hepimiz dumur olmuştuk
    oha ya. böyle kızlarımız var mı gercekten? amerika insanı bozuyor demekki

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

daha neler neler var sen bılmıyosun...bızım okuldan bı kız gıttı amerıkaya faceye koydugu resımlere baktım donla gezıyomus oralarda erkekse anne babasının önünde de öyle gezsın bakalım ne olcak zhuhaaha

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hehe gerçekten güzel hikayeler çıkmış ortaya teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

dönmeme 15 gun kala ny a gittim. tanıdıklar vardı onlar misafir ettiler sağolsunlar muthiş bi turk aileydi evlerini açtılar,gezdirdiler vs. ama ben 3.gunun sonunda inanılmaz sıkıldım ve vb özledim. dunya hali dedim belki bi daha gelmek kısmet olmaz en iyisi son gunlerimi orda gecireyim ama tabi bi yandan da ny a giderkenKi o iğrenc otobus yolculugunu hatırlayıp vazgeciyorum.

sonunda vb den arkadaslarım ny a geleceklerini ve geri dönceklerini söylediler. bende onlarla dönmeye karar verdim. vedalaştım filan kapıya cıktık taksi bekliyoruz, bekle bekle gelmez aradım 10dk dediler neyse taksi gecio kapıdan brooklyndeyiz bu arada. neyse diğerini boşverip yoldan gecen taksiye bindim ama onlar beni otobusle gidicem sanıyolar ben baska sebeplerden söylemiyorum arkların alıcagını. bu yuzden taksiyle ayrılmak zorundaım kapıdan. bu arada kontor yok seveneleven 2 arka caddede önce diyorum seveneleven. kntr alıp aricam buluscaz diğerleriyle işte. bavulları yerleştirdim gectim taksiye bastık sevenleven a girdim kontor yuklettim cıktım ve taksi kapıda yok!!!

EVET TAKSİ KAPIDA YOKTU. NE PLAKASI NE ADAMIN YUZU AKLIMDA. CARESİZLİK!!! KORKU!!! KOTU HİSLERE DAİR NE VARSA!!
    herseyim arabada yani. laptop kamera fotograf makinam aman allahım bittiğim an!!!

meğer adam bi arabaya yol vermiş.. yani sevenelevenlerın onu gidenler bilir otoparktır baya buyuk bi alan. o da işte bi araca yol vermek için parkın dısına cıkıp, geri girmiş. o 20 saniyeyi unutamam..bunu asla kelimelere dökemem. hatırladıkca urperiyorum

ayrıca şoför ispanyol ing cok az biliyo. benm arkadaslarım amerikalı, ne newyorku ne ispanyolca bilmiyolar, ve ben turk tlfnu taksiciye veriyorum, anlaşamıyolar filan kabus gibiydi. sonunda bulduk birbirimizi ama asla unutamicaam gunlerden biridir amerikadaki
    I made a promise never to settle...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

8 hazrn gelsede gideblsk bizde ya cok özeniorm walla bi gidiym herşeyi yazcam ne kadar dumur oldysam fln

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Eyaletler turuna çıktığımız zamandı. San Francisco'dayız. Çok da paramız yok. Sabah, Alcatraz'a gideceğiz. Geceyi arabada geçirmeye kadar verdil. 7 kişi arabadayız. Çektik sahil kenarına, vurduk kafaları uyuyoruz. Sabaha karşı uyanmamız için şiddetle tıklatılan camın sesiyle irkilip uyanıyoruz. Polis, feneri tutmuş arabanın içine, büyük bir ciddiyetle camı açmamızı bekliyor. Arkadaş camı açıyor, hepimiz korkuyla bakıyoruz.
    Polis "Ne yapıyorsunuz burada?" diye soruyor büyük bir ciddiyetle. Yanımdaki arkadaştan tarihi cevap geliyor.
    "Uyuyoruz, memur bey"
    Doğru söze ne denir!!

NOT: Bir de Golden Gate'in Gıldıngeyt ve cıldırbırt diye okunuş evrimleşmesine bizzat şahit olmuşumdur.
    Moda o kadar çirkin bir şeydir ki, altı ayda bir değiştirmek zorunda kalırlar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Nyc de zenci bi polis bayana adres sorarken Sir diyince kadin kizdi ve I m not sir.I m a lady dedi.ben de dedim My culture is different.in my countriy sir like a lady .
    o da pardon dedi gulumsedi .tabi ben durumu toparlamak icin yalan soledim ..
    o gun sir kelimesinin sadece erkekler icin kulalnilmasi gerketigini ogrendim

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne guzel hikayeler ya
    Her ne yaşıyorsan,seni öldürmediği müddetçe, güçlü kılar.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sincili Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

dumur oldugumuz o an !!!

tam dumurluk vallaa
    Her ne yaşıyorsan,seni öldürmediği müddetçe, güçlü kılar.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

londrada ucagimiz iptal edilmisti ve 6 saat beklemistik.6 saat sonra artik daha fazla beklmek istemeyip bir an once gitmek icin American airlines sirasina girip bekliyodum .yine bi aksilik olmasin emin olayim diye arkamda duran 45-50 yaslarinda cifte sordum bu sira dogrumu AA sirasi mi diye sordum.birden kadin karnima parmagi ile bastirdi ahh dedim icimden ne yapiyo bu kadin.sonra kadin dedi ki bak biz bu tisortunda yazan sehirden geliyoruz dedi tisortumun uzerinde yazan sehirden geliyorlarmis kadin guldu ve sevindi .ilk basta karnima parmagi ile dokunmasini anliyamamistim kocasina gostermek icin bi de canta vardi cantayi kaldirmak icin dokundu bana ..garip bisedi sanki giydigim tisortun uzerinde ogun yasayacagim bu kucuk olayin sifresi vardi

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hergun 6 km gidis 6 km gelis 12 km bisiklet suruyorum artik alistim ama ilk gunlerde yorucuydu.gunluk 3 usd ulasim ucreti aliyolardi ben gittim 95 usd ye harika bi bisklet aldim baslarim boyle ise 3 ayda kim vercek 200 usd bi de manager kendi arabasiyla birakiyo parayi da cebe atiyo sozlesmede yazdgi gibi otobus falan da degil yani....neyse bi gun sehirler arsi yolda isten kaldgim eve giderken artik daha fazla dayanamadim cok susamimistim ..ana yoldan bi evin onune dogru iki kisiyi gordum ilk gordugum 2 kisinin yanina dogru gittim.bi kadin ve bi adam motorsikletlerini tamir ettikten onra yola koyulacaklardi adamin elinde buyuk bi bardak ve icinde buz vardi sanirim suydu ..benim gozler bardakta ve sey dedim suya ihtiyacim var yrdm edermisiniz dedim..adamin dedigine bakarmisin dedi ki geldigin yoldan 2 mil geri git orda benzinlik var ..ya insan bi evine gidip bi bardak su getirir..ben de sanki hic benzinligin yerini yeni ogreniyomus gibi guldum ve tesekkur ederim dedim icimden de karisina da kendisine de saydirdim..ve yola devam ettim istah kacti karisinin suratinda ki sakllar da igrencti benim sakllardan daha fazlaydi ogrenci oldgumu soyledgimde hic takmadi bile ..
    Konu sucre tarafından (05-07-2010 Saat 06:41 AM ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)