Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 50 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 50 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amtrak ile Tren Bileti Nasil Alinir? (Resimli)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

illa internetten mi almak gerek bileti acaba oraya vardığımızda alma şansımız yok mu kii?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı öske Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    illa internetten mi almak gerek bileti acaba oraya vardığımızda alma şansımız yok mu kii?
    var neden olmasin burasi gibi dusun
    SEHIRLER HAKKINDA DETAYLI BILGI ICIN TIKLA
    http://www.turkishwat.net/eyaletler-...nun-sehri.html

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vay arkadaş ,bi tane LAX-South Lake Tahoe bileti alayım dedim , çat çat çat 5 tane bileti verdi hatun , tren -otobus-tren-otobus diye de belirtti ama nasıl olcak acaba anlamadım ki bide ben valizi inş. en sonunda alırım dimi herseferinde indir kaldır saçma olur yani inş. öledir?! bilen benzer seferleri tecrübe eden varsa paylaşsın lütfen...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

amtrak'ta ISIC karta indirim ne kadar oluyor, en ucuzu Adult seçeneği demişsiniz, ISIC kart bir avantaj sağlamıyor mu?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı WonderKid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amtrak'ta ISIC karta indirim ne kadar oluyor, en ucuzu Adult seçeneği demişsiniz, ISIC kart bir avantaj sağlamıyor mu?
    ISC Kart zorunlu olmadigindan her WAT'cida olmuyor olsa bile 20 TL gibi bir rakam. O para zaten Amtrak Adult senegine bir degerde. O sebeple eklemedim. Tabi 2. yili olanlarda olabilir, duzeltme icin tesekkurler.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

amtrak ile travel yapmak ne kadara mal oluyor?
    15 gunluk sınırsız amtrak ile tren yolculugu mumkun mu?
    ucuz ve çok yer gezmek için nasıl bi yontem izlemeliyiz?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar gitmeme 20 gün var ve bu akşam amtraktan bilet almayı düşünüyorum.2 sorum olacaktı bilgiler kısmında primary phone number seçeneginde kendi cep numarasını mı yazacaz veya o kadar önemli mi çünkü oraya gittigimizde de yeni numaramız olacak?
    2.sorum şimdi ben bunu aldığımda sanırım mail gönderecekler ve onun çıktısını alacam bu çıktı bilet yerine geçiyor mu yoksa bu çıktıyla durakta bileti mi alacaz?
    extra bir soru sayfada fatura adresi önemli değil denilmiş o zaman sadece turkey yapıp bırakıyorum sanırım doğrumudur ? teşekürler
    secret nerde burda

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Telefon numarası önemli değil.Fatura adresi kısmında bi bilgim yok ama turkey yaz geç.Bence bişey olmaz.En önemli kısım çıktısını alcağın kağıt.O kağıtla gidiyosun oraya.Orda barkod okuyucu gibi bilgisayarlar var.penn station'a girer girmez karşında göreceksin.Orada o barkod kısmını okutuyorsun.Bir iki soru soruyor ondan sonra sana biletini veriyor.Aman o kağıdı kaybetme para-bilet boşa gitmesin.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı Amadeus35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Telefon numarası önemli değil.Fatura adresi kısmında bi bilgim yok ama turkey yaz geç.Bence bişey olmaz.En önemli kısım çıktısını alcağın kağıt.O kağıtla gidiyosun oraya.Orda barkod okuyucu gibi bilgisayarlar var.penn station'a girer girmez karşında göreceksin.Orada o barkod kısmını okutuyorsun.Bir iki soru soruyor ondan sonra sana biletini veriyor.Aman o kağıdı kaybetme para-bilet boşa gitmesin.
    peki alacağım çıktı hangi formatta çıkartacam.barkod kısmını felan okutacaksam pdf formatında felan mı olucak yoksa normal çıktı mı?
    secret nerde burda

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Normal çıktıda al.Önemli olan barkod kısmı.Onu korumaya çalış.Sorun falan çıkartmasın bilgisayarda falan sonra okuturken.
    ""Let the game begin""

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Normal çıktıda al.Önemli olan barkod kısmı.Onu korumaya çalış.Sorun falan çıkartmasın bilgisayarda falan sonra okuturken.
    tamamdır o zaman tekrar teşekürler Amadeus
    secret nerde burda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

tamamdır bileti aldım mail geldi.bu arada fatura bilgileri gerekliymiş cadde ve şehir posta kodu kısmını doldurmadan onaylanmıyormuş..
    secret nerde burda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar merhaba,
    Amtrak ile indiana'dan new york penn stationa bile alacağız bir arkadaşımla.Şimdiye kadar okuduklarımda gayet güzel olduğu yönünde.Aslında biz buraya greyhound ile geldik ve tam 6 aktarma yaptı.Perişan olduk yollarda ve 26 saat filan sürdü yolumuz.Bu sefer tren ile gitmeyi planlıyoruz.Ancak size bir kaç sorum olacak.

Biz buradan trenle ilk başta Chicago'ya gideceğiz.Orada yaklaşık 6-7 saat bir bekleme süremiz var. Bu süreçte bavullarımızı bir yere bırakıp oraları biraz gezme imkanımız var mı?

Google görsellerden baktığım zaman gayet konforlu ve rahat görünüyor ve aynı zamanda aktarması da sadece bir defa. Mesela aktarma zamanında da diğer trenin bulunacağı yeri bulabilmen için süre de vermişler.

Bavul için sınır var mı arkadaşlar? Ben iki bavul, bir sırt çantası ve bir el çantası ile geleceğim. Bunlar için problem çıkartırlar mı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

guzel paylasim cok saol

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar merhaba.buraya gelirken tren biletini önceden internetten alıp çıktısını alıp new yorkta penn stationda bilgisayarlara çıktıyı okutup bilet çıkıyordu.şimdi dönüş için aynı şeyi yapmak istiyorum.bu sefer norfolk-new york olacak ve norfolk durağına bakıyorumda o bilet çıkaran bilgisayarlar sanırım yok.bu konu hakkında bilgisi olan var mı acaba bileti nasıl alabilirim?
    secret nerde burda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Arkadaşlar bu nedir ya beni illalah ettirdi .... iki saattir telefon numarası hatası veriyor. Nedir bu bir bilgisi olan varmı ? başına +90 koyup ev telefonu yazıyorum olmuyor cep telefonu yazıyorum oda olmuyor ne yapacağız bu na allah aşkına

edit : Telefon numaralarının arasına - koymak gerekiyormuş bileti aldım.

Bileti aldım bu arada arkadaşlar, fakat daha önce almış arkadaşlara bir sorum olacak

Mail adresime bir barkod ve yanında o barkodu okuyan makinanın resmi olan bir mail geldi bu gelen mailinmi çıktısını alacağım ?
    Konu Ganyotcu tarafından (05-06-2013 Saat 10:07 PM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

benim iniş saatim 16.30 lax'a. ama havaalanından çıkış ve tren istasyonuna varış kaç saat sürer bilemiyorum. san diego için bileti duraktan alma şansımız yok mu? fiyat değişir mi öyle alsak ya da yer sıkıntısı yaşar mıyım ?

Forum Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı snmctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim iniş saatim 16.30 lax'a. ama havaalanından çıkış ve tren istasyonuna varış kaç saat sürer bilemiyorum. san diego için bileti duraktan alma şansımız yok mu? fiyat değişir mi öyle alsak ya da yer sıkıntısı yaşar mıyım ?
    Havaalanindan cikis ve istayona gidis suresini pek kestiremiyorum.Pasaport kontrolu, canta bekleme, istayona gidis vs. 2 saatten az olmayacagi kesin. Bileti duraktan alma ihtimali var tabiki.Yer bulamama gibi bir sorunla karsilasacagini sanmiyorum. Ben hep duraktan aldim indikten sonra, bi problem olmadi.Fiyat olarak bildigim kadariyla standart fiyat.
    ""Let the game begin""

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Havaalanindan cikis ve istayona gidis suresini pek kestiremiyorum.Pasaport kontrolu, canta bekleme, istayona gidis vs. 2 saatten az olmayacagi kesin. Bileti duraktan alma ihtimali var tabiki.Yer bulamama gibi bir sorunla karsilasacagini sanmiyorum. Ben hep duraktan aldim indikten sonra, bi problem olmadi.Fiyat olarak bildigim kadariyla standart fiyat.
    Çooook teşekkür ederim. Büyük bir soru kalktı aklımdan.

Araştırmacı Watçı IgorStravinsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    11

Alıntı snmctn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim uçağım 13.30 da iniyor. Tren biletini 17.50 ye aldım
    Gaziantep Üniversitesi Elektrik-Elektronik Mühendisliği (%100 İng.)

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)