Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wisconsin Dells Malibu Inn'de kimler kalabilir? (*)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bu yaz dellsteydim, gitmeden önce bi sürü şey duydum nazmi adlı şerefsiz hakkında harbiden öyle bi kişide çıkıp savunamaz o lavuğu . Dells 2500 nüfuslu yer olduğu için poliside tanıdık hiçbişey olmuyor. Adamla ve karısıyla 2 dakika muhabbet edin zaten o anda yüzünü dağıtasınız geliyor. Allahtan 1 kere muhattap oldum sonra yüzlerini bi kaç kere gördüm yolda giderken o kadar. Şu kadar söylüyorum Dells'e gidipte Malibu İnn'e para veren herkes ülkesine bi yerde ihanet ediyordur, o şerefsizin kazandığı bir kuruş bile helal değil. Bunu böyle bilin Malibu İNNin yanından geçmeyin.

BannedUser
    Guest

Alican şirketini grdumde ILM diye o konu şirket hakkında bir başlık var gordun mu sende yorum yazar mısın iyi kotu neyse. Aslında bu Malibu Inn hakkında ayrıca bir başlık açmak gerek ya bu adam bu yazıları gormuyor mu neden kendini duzeltmiyor acaba

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Alıntı cheguetouch Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    malıbu ınn de kımler kalabılır ?
    -odasına kapıyı vurmadan gırenlere karsı sınırlenmeyen cekmecelerının hergun duzenlı karıstırılmasına aldırmayanlar(en can alıcı madde!)
    -40 derece sıcaklıkta klımasız odada kalabılecekler(klima var ama kesınllıkle wat oğrencılerına acmıyorlar )
    -100 dolarlık depozıtoyu aldırmayanlar(almak ne kadar zor anlatılmaz yaşanır)
    -12 den sonra en ufak bır gurultu bıle yapmayacaklar
    -75 dolar haftalık ucretı fazla bulmayanlar (oradakı en pahalı ucret)
    -sahıplerının aşağılayıcı sozlerıne karsı kulak tıkayabılecekler
    -araba alırsanız eğer arabanızı kapının onu yerıne mumkun olan en uzak yere cekılmesını fazla buyutmeyecekler
    -arabanızın plakasını saklayan otel sahıbını onemsemeyecekler
    -son 1 ay kala odanıza gırıp arabanın anahtarını alan otel sahıbıne karsı mumkun olan en sakın tepkıyı verecekler
    -oteldekı kuvet ebatlarındakı havuzu ve 1 ay sonra acılmasını dert etmeyecekler
    -en ufak bır problemde arkadası olan polısı cağırıp sıze karsı onlarca yalan soyleyıp polısı sıze karsı kışkırtan otel sahıbıne aldırmayacaklar

2008 ve 2009 yılında otelde kalanlarla otel sahıplerı arasında kavga cıkmıstır cok buyuk hataya düşmemeniz için o otelde kalmamanızı tavsıye edıyorum içinizdekı butun umutlar amerıka hayallerı suya düşer amerıkadan zevk almayı bırakıp hayatta kalabilmenin yollarını ararsınız 1000 nasıhat 1 müsibet olayı olmasın o yuzden orada kalıp hayatınızı riske atmayın...... ps : daha burda yazmadığım şeyler var

öyle bi anlattın ki gözüm korktu bu yaz kalacağım yerler arasında burasıda var kesinlikle şu an burda kalmayı düşünmüyorum
    Konu macfast tarafından (17-02-2012 Saat 02:12 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Arkadaşlar sırf bir tane olumsuz yazı gördünüz diye fikirlerinizi değiştirmiyeniz.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Malibu ile yazılanların hepsi ama hepsi doğrudur...Buna şahit olmuş biri olarak söylüyorum NAZMİ ''gibi türk olupta türk düşmanı başka biri görmedim gecen yıl özellikle
    İsmini vermiyorum versemde sileceklerini bildiğim için forum yöneticilerinin x şirket diye tbir edeceğim şirketin öğrencileri oraya gittiklerinde orada tek gece kalma mecburıyetınde bırakılıyor ve karşılında en az 80 dolar alınıyor ..Bu RESMEN DOLANDIRICILIK DEĞİLDE NE??? kesinlikle malibu'Dan ve onunla çalışan herkesten uzak durun !!!!

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Malibu inn hala iş yapıyormu bilen varmı?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)