Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 36 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: alaska seçimi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

iki senem gecti alaskada hemde ıyı kazanan bırı olarak kımseye onermıyorum alaskayı sakına konusalan paralara ınanmayın heleki ilk sene dusunen ler ıcın
    amerıka ıcınde de bulabılırsınız ayrıca alaskaya gıt gel 800 dolar masraf fıda kımse unutmasınn

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gokhaan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    iki senem gecti alaskada hemde ıyı kazanan bırı olarak kımseye onermıyorum alaskayı sakına konusalan paralara ınanmayın heleki ilk sene dusunen ler ıcın
    amerıka ıcınde de bulabılırsınız ayrıca alaskaya gıt gel 800 dolar masraf fıda kımse unutmasınn
    100% hakli Sukru . Ilk seneniz ise kesin gidicem diyorsaniz yaninizda mutlaka 2. senesi olan biriyle gidin yoksa magdur olursunuz .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

atlantiz ilk gidisinisse alaskaya gitmeyin diyosn da gitmedende ora hakknda nasıl tecrube edıncez

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

valla ara sıra can sıkıntısından alaska başlıklarını okuyorum cidden zor iş..yok su mevsımde guneyde su fabrıka su zamanda kuzeyde burası tam paranoyak işi..ılk sene gıdecekler ıcın zor olmalı
    bok vardı keşfettiniz şu kıtayı..şimdi uğraş dur vize ,uçak bileti vs..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bütün şu konudaki yazılanları okudum gerçekten gitmeyi düşünüyordum ilk defa olarak ; fakat kafamda iki düşünce oluştu dogru yada yanlış :
    1- cidden iş zor ve pis, para kazanmak kolay değil balık işi şans işi aklımız ve ing.miz varsa gidelim amerikada iki işte çalışalım daha iyi ..
    2-burda yazan kişiler tecrübeli kişiler ve bikaç defa gitmişler yada 2.ye gitmeyi aklına olanlar bu arkadaşlar kötü yönlerine dikkat çekerek bizleri caydırmaya çalışıyor ki bu orda çalışacak insan gücünü azaltacak belkide onlara fazla mesai saati kazandıracak..

teşekkürler turkishwat

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı fbsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bütün şu konudaki yazılanları okudum gerçekten gitmeyi düşünüyordum ilk defa olarak ; fakat kafamda iki düşünce oluştu dogru yada yanlış :
    1- cidden iş zor ve pis, para kazanmak kolay değil balık işi şans işi aklımız ve ing.miz varsa gidelim amerikada iki işte çalışalım daha iyi ..
    2-burda yazan kişiler tecrübeli kişiler ve bikaç defa gitmişler yada 2.ye gitmeyi aklına olanlar bu arkadaşlar kötü yönlerine dikkat çekerek bizleri caydırmaya çalışıyor ki bu orda çalışacak insan gücünü azaltacak belkide onlara fazla mesai saati kazandıracak..

teşekkürler turkishwat
    Kendimizi anlatabildigimize cok mutlu oldum . Alaska 'yi tecrube kazanmak icin secmistim . Hem param cikar , hem elektronik alirim hem de prosedur vs. ogrenirim diye fakat yanilmisim , beni boyle yonlediren olsaydi belki bende secmezdim . Amerika 'yi yasamaniz icin Alaska 'yi secmeyin bence ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks