Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 25 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ihr Turkey

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Ihr Turkey

Dort Dortluk Bir Surecti... Ilk Deneyimimi Ihrturkey Ile Yasadim. Surekli Destek Verdiler. Her Konuda Yardimci Oldular. En Ufak Bir Problemde Yanimdaydilar... Bu Yil Yeniden Gidecegim Ve Tabiki Yine Ihrturkey... Herkese Tavsiye Ederim Pisman Olmazsiniz...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ihrturkey ne biraz bilgi verirmisin detaylı ne gibi yardımları oldu falan filan yani başvurduktan sonraki aşamalar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ihrturkey Benim Ilk Amerika Tecrubemi Saglayan Araci Sirket. Son Derece Memnunum. Amerikaya Gittiginizde Insan Nasil Kendini Yanliz Hisseder Ya Iste Onu Yasattirmadilar Hep Mail Ile Yanimizda Oldular. Isimizde Sikintimi Cektik Aradik Soledik Hemen Irtibata Gectiler Ve Sorunu Cozduler. Ucak Biletimin Tarih Degisikligini 24 Saatten Kisa Surede Hallettiler. Ve Son Derece Ciddiydiler. Diger Firmalarla Yurtdisina Cikan Arkadaslarim Bin Pisman. Ben Cok Memnunum. Ihrturkey Bagdat Caddesinde Hizmet Veriyor. Tavsiyem Gorusmeniz. Inanin Herturlu Kolayligi Sagliyorlar...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hmmm internetten halledebiliyormu her şey ihrturkey hakkında çünkü ben adanada yaşıyorum

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

beyler lütfen şirketleriniz hakkında açık bi şekilde size ne gibi faydaları ne gibi zararları oldu yazın sadece memnun kaldım sizde o şirketi seçin gibi telefuzlardan kaçının. çünki böyle olunca reklam kokusu çıkıyor

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

o kadar açık sözlü olmaya gerek yok

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

ya ben acıkcası bu konuyu reklam içerikli buldum.şununla kesin gidin veya şununla sakın gitmeyin diye yazılar yazmayalım lutfen.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ihrturkey sayesinde muhtesem bir yaz gecirdim

Herkese merhabalar.Ihrturkey ailesi ile 2 yaz wat programina katildim.Baslagictan bitise kadar hersey cok mukemmeldi.Evraklarimizi vize gorusmemizden once tek tek kontrol etmeleri ve bizi olumlu yonde motive etmeleri son derece guzel bir durumdu.Bu yaz tekrar uzun donelik program icin ihrturkey ekibine basvuru yapacagim.Oncelikle bizlere sicak yaklasimlari ve herzaman bir telefon kadar bize yakin olan sevgili ihrturkey ekibine sonsuz tesekkurlerimi sunuyorum.Iyiki sizinle tanismisim ihrturkey.Herkese tavsiye ederim.Orada dunyanin en iyi otellerinden JW Marriot ta calistim.Hersey mukemmeldi.Havaalanindan bizi karsilamari ve kalacak yerlerimize kadar goturmeleri bizlere guven tazeledi.Ve cok degerli ihrturkey ekibinin herzaman bizleri arayip sormasi ayri bir guzeldi.Tesekkurler ihrtukey

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ihr sirketini cok merak eetim bilgi istiyorum 2008 wat ıcın

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

SHOPBOY ihrTurkey ile 2 yaz wat programina katildim ve hic bir sorunla karsilasmadim.Hersey cok iyi idi.Ozellikle calistigim yer ve kalacak yeri gibi onemli olan konularda hicbir sorun yasamadim.Ve son derece guvenilir olduklarindan dolayi surecin her asamasinda yanimda idiler.
    Son karari verecek olan sensin ama ben sana tavsiye ederim.Pisman olacagini zannetmiyorum.Cunku cogu sirket isi paraya dokmus insana deger vermiyorlar.Ama ihrTurkey sirketinde ben bunu gormedim son derece yardimseverler..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ATLANTIZ ...

Öncelikle Sayın Emre Ballı nın yazdığı yazı tamamiyle çok doğrudur.Şunu söylemek istiyorum nasıl bir zihniyettir ki herşeye reklam gözüyle bakmak..İnsan lar yaptığı güzel işleri tabiki anlatacak ve paylaşacak.Yapılan güzel işler zaten reklamı da beraberinde getirir.
    Birçok şirket tanıyorum ve başka şirketlerle giden arkadaşlarım rezil oldular ve dönüp dolaşıp ihrTurkey e döndüler.Ben Florida da bircok öğrenci ile karşılaştım başka şirketle gelip rezil olan.Gitiiği şirketlerin sadece insanı para olarak gördükleri bir kafa yapısı..
    İyiler hiçbir zaman kaybetmez..
    Teşekkürler ihrTurkey..

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Alıntı grandelakes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ATLANTIZ ...

Öncelikle Sayın Emre Ballı nın yazdığı yazı tamamiyle çok doğrudur.Şunu söylemek istiyorum nasıl bir zihniyettir ki herşeye reklam gözüyle bakmak..İnsan lar yaptığı güzel işleri tabiki anlatacak ve paylaşacak.Yapılan güzel işler zaten reklamı da beraberinde getirir.
    Birçok şirket tanıyorum ve başka şirketlerle giden arkadaşlarım rezil oldular ve dönüp dolaşıp ihrTurkey e döndüler.Ben Florida da bircok öğrenci ile karşılaştım başka şirketle gelip rezil olan.Gitiiği şirketlerin sadece insanı para olarak gördükleri bir kafa yapısı..
    İyiler hiçbir zaman kaybetmez..
    Teşekkürler ihrTurkey..
    yaptığınız şu reklamı siteye reklam ilanı verseydiniz o kadar etkili olmazdı herhalde.. lütfen arkadaşlar yapmayın şunu ya..siz memnun kalmış olabilirsiniz deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz ama bu demek olmuyoki size gösterdikleri muameleyi herkese gösteriyorlar.buna dayanarakda sizde bu şirketi tercih edin laflarından kaçının.. madem o kadar çok memnunsunuz kendinizi şirkete borçlu hissediyorsunuz siteye reklam ilanı verinde siteyi kuran arkdaşlarımızın işine yarasın...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı grandelakes Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    SHOPBOY ihrTurkey ile 2 yaz wat programina katildim ve hic bir sorunla karsilasmadim.Hersey cok iyi idi.Ozellikle calistigim yer ve kalacak yeri gibi onemli olan konularda hicbir sorun yasamadim.Ve son derece guvenilir olduklarindan dolayi surecin her asamasinda yanimda idiler.
    Son karari verecek olan sensin ama ben sana tavsiye ederim.Pisman olacagini zannetmiyorum.Cunku cogu sirket isi paraya dokmus insana deger vermiyorlar.Ama ihrTurkey sirketinde ben bunu gormedim son derece yardimseverler..
    sirket konusunda hala kafam cok karisik advisi dusunuyordum ama su an hala soru isretleri var kafamda???? IHr turkey ilk defa bu sitede duydum ne kadar guvenilir bilmiyorum acikcasi her sey cok karisti

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence sen gidenlerden tavsiye al. ayrica bu 2 sirketle de konus bi sey kaybetmezsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı atlantiz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yaptığınız şu reklamı siteye reklam ilanı verseydiniz o kadar etkili olmazdı herhalde.. lütfen arkadaşlar yapmayın şunu ya..siz memnun kalmış olabilirsiniz deneyimlerinizi paylaşabilirsiniz ama bu demek olmuyoki size gösterdikleri muameleyi herkese gösteriyorlar.buna dayanarakda sizde bu şirketi tercih edin laflarından kaçının.. madem o kadar çok memnunsunuz kendinizi şirkete borçlu hissediyorsunuz siteye reklam ilanı verinde siteyi kuran arkdaşlarımızın işine yarasın...
    Bakınız bu formun amacı,hangi şirket ile gitiiğimizi,memnun kalıp kalmadığımızı ve olumlu olumsuz tarafları anlatmak.Zaten yazımda tavsiye ediyorum kelimesini kullanıyorum.Tercih edin diye bir kelime kullanmadım.
    Forumu kutuplaştırmayalım bence önemli olan nokta bu.Dolayısıyla sizle bir tartışmaya girmeyeceğim,çünkü bu forumda öneri bekleyen bir çok arkadaşlar mevcut...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Standart slm

Alıntı enginm Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence sen gidenlerden tavsiye al. ayrica bu 2 sirketle de konus bi sey kaybetmezsin
    engın kardes kafam cok karıstı sen onceden gıttın mı bu sıteye gırmeden once advsı dıyordum sımdı bılmıyorum sende mı yenı gıtcen?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

başlıktan bekki zaten bu konu nasıl hala burda anlamadım.resmen reklam.hayatımda duymadığım firma için kesin bunla gidin demiş arkadaş.ben şahsen bir firmayla gitsem ve aşırı çok fazla tatmin yaşasam bile bu kadar övmezdim.iyiydi derdim , sonuçta insanları sevketmek sorumluluk ister.ya o sorumluluk yok arkadaşta yada reklamcı

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

reklam kokan hareketler bunlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de ilk defa duydum bu şirketi
    ama şunu da söylemek isterim ki nerde çokluk orda b*kluk
    adı duyulmuş firmalarla gidenlerde piyango kime vuracak kaygısı var
    adını duyurmaya çalışan yeni firmalarda bu yolu deniyo

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaşlar ıhr bizim okulumuza geldi. satış temsilcisi sınıfımızda 1 saatlik bir konuşma yaptı. fakat 1 ay önce geldiğinde kontenjanlarımız çok az zaten ben 2-3 kişi için konuşuyorum demişti. onun için yeri kalmamıştır diye tahmin ediyorum. ve de sadece turizm öğrencilerini gönderiyor temsilci böyle dedi. biz *****le gitmeyi düşnüyoruz ne dersiniz=

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ihturkey 16-17 subatta Amerikali isverenlerle biz ogrencileri bulusturdu.Cok verimli bir gorusme yaptik.Hersey cok guzeldi.Hem Usa e gitmeden onceki mudurlerimizi tanimis olduk hemde aklimiza takilan hersouyu onlara sorduk..
    Tesekkurler iHRTurkey

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ßende 14 şubatta yapıLan iş qörüşmesinde vardım.2 ev arkadasım dahiL oLmak üzere 10 kiş feLan bizim böLümden qittik.. biz 3 müz hariç diğer qeLenLer 2 defa 3 defa USA'ya qiden arkLardı ..antalyada amerikadaki işverenizLe yüzyüze konuşma fırsatı buluosnz ve iş taLep ediosunuz USA'ya qidipte bide işle uğraşma felan olmuo. zaten firma size orda hertürLü yardımı yapıo. istediğinz oteLLe qörüşebiLiosnz. bunlarn arasında HİLton ve Marriot qibi dünya markalarıda var.ßen 2 ev arkaşımla beraber qidiorm bu sene.benLe aynı böLqeye qiden 5 - 6 kişi daha var tanıdğm..kesinLikLe rekLam yapmıorm sadece merak eden arkaşLara biLqimi sunuyorum...GLobaL vizyon ve Ozman'da bu işteki sağlam firmaLar ..ama iHR daha çok turizm böLümünde okuyanLara hitap edio.
    Herkeze boL şans

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

@realox
    sen ok iyi güzel giden birisin belli ki ..

Ama diğer arkadaşların yorumlar Reklam. her mesajdan sonra teşekkürler iHRTurkey yazmaları fln. Şahsen görüşmüş olsam şirketle, sonra bu yazıyı okusam vazgeçerdim gitmekten..
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ßen biLqiLermi size sundum diğer arkLar rekLam yapıyor.isteyen istediği şirketi seçmekte özgür ... ben şirketimden memnunum bize qösterdiği yardımLarın birkaçınıda yazdm...sonuçta burası biLqi edinme biLqiLerimizi sunma formu... herkeze boL şans !.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ozellikle turizm okuyan arkadaslar icin iyi bir sirket bu benim abim mersin turizm mezunu onun butun arkadaslari bu sirketle gitmisti cok da sorun yasamamislardi....

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)