Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Myrtle Beach

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Myrtle Beach

Arkadaşlar merhaba... Ben ve bir arkadaşım 2010 yazında myrtel beach de olucaz kısmetse... Aranızda myrtel beache gidecek olanlar varsa iletişime geçelim...

Myrtel beach ile ilgili eski konualr vardı ama oraya ayzmak istemedim... 2010 yazında orada olacaklar varsa birbirimizden haberdar olalım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

güzel watlar ve eğlenceler diliyorum. ne iş yapacaksın? myrtel beach benim de ilgimi çeken yerlerden biriydi aslında bir ay kadar önce.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kingston plantation otelinde çalışıcaz servis görevlisi olarak.. bizde iyi geçmesini umuyoruz bakalım...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

aaa biliyorum ya orayı eğlencesi süper bi yere gidiyorsunuz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya valla eğlenceyide bıraktım aslında forumaa brz girip okuyunca gözüm korktu açıkçası... o yüzden açtım bu başlığı başka gidicek arakdaşlar varsa bi sorun oluştuğunda birbirimize destek oluruz...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

amerika'da insanın sorunlar yaşaması olağan. asıl olağandışı şey ise bunları aşamamak çünkü her şey rahatlık üzerine kurulmuş.

gidenler içinde kültür şoku yaşayan, çevresini yadırgayan veya ufak aksiliklerle karşılaşanlar elbet vardır ama bence sonuca bakmak lazım. gidip hiç eğlenmedim diyene rastlamadım.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Neden burayı seçdin?

Haritadan bir bakdım yerine floaridanın üstünde kalıyor.resimlerden iyi gözüküyor eglenilebilinecek yerler çok.
    Konu Muzo tarafından (26-12-2009 Saat 01:19 PM ) değiştirilmiştir.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

benım ev arkadasım tam 5 sene myrtel beache gıttı cankurtaran olarak ve her seferınde cok ıyı paralarda kazandı sımdı mezun oldu askere gıttı ama ısler ciee acentalarından bırıne vermıs ve 15 kontejanı var
    eger myrtel beach istiyorsanız bu işleri verdiği şirketi bulun cunku harıka bı ıstı hem lifeguard hemde limonatacılık işi vardı konaklamaları harıkaydı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler arkadaşlar paylaşımlarınız için... kültür şoku yaşıycamı zannetmiorum daha önceden yurt dışında tek başıma kaldım ama forum gerçekten gözümü korkuttu açıkçası

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb.arkadaşımla bende buraya gitmeyi düşÃ¼nüorm ama pek bi bilgim yok dorusu.yardm lfn

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Geçen sene gittim gerçekten güzel biryer. Bu sene tekrar gitmek için can atıyorum ama son senem mezun olup olmıycağım belli diil. Ama wat a tekrar katılırsam kesin ordayım. Güzel yer yazın gayet kalabalık olan çevre eyaletlerdeki gençliğin tatile geldiği fazlasıyla turist olan bi bölge. Gece hayatıyla pek ilgili değildim ama ocean da ve broadway at the beach te iyi mekanlar bulabilirsiniz. Ben herkese tavsiye edevilirim sakin güvenilir biyer

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen yaz myrtle beachdeydim biraz anlatiim...ilk önce şehir içi ulaşım arabanız yoksa imkansız gibi bişey yarım saatte bir otobüs var biz genelde bisiklet kullandık ikinci eldi tabiki ve faciaydı o sıcağın altında bisiklet sürmek bence işkenceydi..ayrıca iş konusunda çok dikkatli olun derim ben overtime yoksa işinizde mutlaka ikinci iş bulmak zorunda kalırsınız genelde o ikinci iş broadway at tha beachde olur orda baya türk var ama ben hiç bi yardımlarını görmedim iş konusunda genelde rusları tercih ediyolar malum sebeplerle..he bu arada rus watçı çok oluyor ve erken geldikleri için genelde işleri parsellşyorlar..ayrıca sc nın vergileri oldukça yüksek haberiniz olsun onun dışında arabanız olursa eğlenbilme imkanınız var yani gece hayatı fena sayılmaz.tavsiyem myrtle beache gidicekseniz araba almayı mutlaka düşÃ¼nün..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Heyyyy bende gidicem gibi. gecen sene Chicago daydim bu sene 2. gidisim olucakk limonataci olan arkadas varmi acaba yazsada bilgilensek..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benim bildiğim kadarıyla fena bir yer değil bir ara yabancı arkadasım anlatıyordu oradan aklımda kaldı belki gidebilirim iş seçeneklerim arasında bakalım =)

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Situated within South Carolina's 60 miles of beautiful coastline, Myrtle Beach is one of the most popular east coast summer hotspots. During the summer months, its population of 26,000 explodes to more than 350,000!There's more to Myrtle Beach than its beautiful sand and waves, perfect for swimming, tanning, and relaxation.

From its delicious restaurants, famous nightclubs, and amazing shopping, to its fun-filled amusement parks, beautiful golf courses, and numerous recreation and sports facilities, Myrtle Beach is a popular destination for students, singles, and families. Considered a safe environment for international students, Myrtle Beach is an ideal destination for Work & Travel participants. Be prepared for hot weather though - temperatures in the summer months can range from 32 to 35 degrees Celsius.

"The Grand Strand" is the term that describes Myrtle Beach area. Several smaller towns to the north and south (Briarcliffe, Atlantic Beach, North Myrtle Beach, Surfside Beach, Murrel's Inlet, Pawley's Island, and Garden City) in addition to Myrtle Beach make up what is known the "Grand Strand".

Fact: The name of the city originated from a shrub called the wax myrtle, a common plant in the area.

For more info visit:

Myrtle Beach SC: Myrtle Beach Hotels, Resorts, Attractions & Vacation Guide

City of Myrtle Beach - Welcome to Myrtle Beach

Myrtle Beach Weather:

Myrtle Beach is best for sunlovers from late May through the end of September. July and August are the hottest months, with sea breezes making temperatures in the 30s Celsius bearable. The climate is temperate year-round with only a few cold days annually. Of course, living along the Atlantic Ocean means an occasional threat from a hurricane, and the City of Myrtle Beach has Hurricane Preparedness Plans in place for such an event.

For more information about the weather, please visit: National and Local Weather Forecast, Hurricane, Radar and Report

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba
    bende myrtle beache gidiyorum yalnızım 11 haziranda ızmırden ucuyorum tanısırsak cok sevinirim bende

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Aynı iş bize gelmişti dakika farkıyla kaçırdık demek siz almışsınız

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet bende bu yaz ordayım arkadaslar myrtle beachte kalcak yerim yok oraya gitcekler mesak atabilir

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı qizem Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba... Ben ve bir arkadaşım 2010 yazında myrtel beach de olucaz kısmetse... Aranızda myrtel beache gidecek olanlar varsa iletişime geçelim...

Myrtel beach ile ilgili eski konualr vardı ama oraya ayzmak istemedim... 2010 yazında orada olacaklar varsa birbirimizden haberdar olalım
    -----------------------------------------
    selam ;
    bende bu yaz bir arkdasımla myrtle beach'deyiz. broadway at the beach de çalışıcaz.
    butun bıze ait olan işlemler tamamlandı , vize görüşmesi aşamasındayız suan.
    herkes SC için bir suru sey soyluyor en iyisi gidip yaşamak olucak sanırım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Merhaba arkadaşlar bende bu sene Myrtle Beach e gidiyorum , Riceman's Custom Jewellery de çalışacağım . 14 Haziranda gidiyorum , New York tan Myrtle Beach e uçakla geçeceğim , orada birbirimize her zaman yardımcı olmaya çalışalım

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de 6 haziranda myrtle beachteyim.broadway at the beach te hard rock cafe de çalışıcam satış görevlisi olarak.tek başıma gidiyorum ama benim şirketle oraya gelen 6 kişi daha var.court capri motelini önermişlerdi yakın diye 4 kişilik odada kişi başı 350$.başka alternatifler de araştıracağım bakalım gidince.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Merhaba 2013 yazında Myrtle Beach'de McDonald's da çalışmayı düşünüyorum. Bölgede 2. iş imkanı nedir, bulmak mümkün mü? Nasıl bi yer? Giden arkadaşlar biraz bilgilendirebilirseniz çok güzel olacak tam iş seçme arefesindeyim.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Gidenler tekrar uğruyor mu bilmiyorum ama bende sea misti soracaktım giden var mı diye ? Birde kalma konusu 4 kişilik 350$ şeklinde ise pek ucuz değil sanırım.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

avista resort otel de house keeping olarak çalısacam var mı bu yaz o bölgeye gidecek arkadaşlar ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende avista resortde çalışıcam bu yaz

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

YEÇ ve mtrcbedir bana özelden yada burdan falan bir şekilde ulaşırmısınız aynı yere gidiyoruz bende prince resortta çalışıcağım arkadaşımla birlikte hatta bi watsap grubumuz var 2 kişi daha bulduk north mrytle beache gidicek bana mail atabilirsiniz
    Sonunu düşünen kahraman olamaz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Tel numaramı bıraktım hocam mailini bana ulaştırısın. 0507 615 84 90

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende myrtle beach e gidicem bu yaz. burdan gidecek olan varsa ulaşsın bana birçok konuda fikir paylaşırız

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)