Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Orlando,fl

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Orlando,fl

Walla şirketler konusunda hemen hemen hepsi aynı şeyi vaadettikleri, hakkında duyduklarım birbirne yakın oldukları kısacası birkaçı içinden seçim yapacak bişey bulamadığım için ben önce işimi seçmeye karar verdim.Ve bir tanıdığım oraya yakın olduğu için Orlando'ya gitmeyi düşünüyorum.hem Universal Studio's ve Disneyland da kulağa cazip geliyor.Gitmiş olanlar? 'Yook sen oraya gitme ben 'bura'ya gittim burasu çok (daha) süperdi diyecek olanlar? ve de iş konusunda bu parklarda fotoğrafçılık işi bulma olasılığım ne kadardır, parklarda çalışmanın getirisi nedir götürüsü nedir(ikinci iş bulma olasılığı çok düşük, barınma çok mu kötüdür?) fikri olanlar bekliyorum..(Park hakkındaki fikirlerde hangi parka ait olduğunu özellikle şu meşhur Six Flag'a ait olup olmadığını yazarsanız sevinirim)
    Bu arada herkese merhaba ben hilal from İzmir and Ankara
    Konu hilaltug89 tarafından (18-09-2007 Saat 01:01 AM ) değiştirilmiştir.

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

ben destin,florida ya gittim...forumdan destin ya da fort walton beach yazip aratirsan biseyler bulabilirsin.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam hılal bende hıç amerıkaya gıtmedım ama yakın zamanda gıdecem bana bırseyler yazarmısın hosçakal

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

bende florida orlandoya gıttım forumda arat bakalım neler bulcaksın

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks