Toplam 10 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 10 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ekuk Fisheries Dillingham

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Ekuk Fisheries Dillingham

herkese selamlar..dillinghamda ki ekuk fisheries fabrikası hakkında bilgisi olan arkadaşlar var mı acaba ? ya da önceden burda çalışmış olanlar tecrübelerini ve fabrikanın şartlarını paylaşabilirler mi ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

buyuk ıhtımalle bu sene ekuk'a gıdecegım...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kesinleştimi artık ? = ) vize görüşmesine girdin mi acaba ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Vize gorusmesıne 23 mart salı gırecegım...kesın gozuyle bakıorum 1 sorun cıkmaz ıse...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

2012 yazında Ekuk'a giden yok mu?

BannedUser
    Guest

night terror bize ekuk hakkinda bilgi verir misin. gecen sene ne yapti ve onceki sene transfer olayini kendisi mi hallediyor yoksa kendi basinin caresine mi bakiyorsun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

Öncelikle şöyle söyleyeyim. Ben geçen sene ilk defa gitmiştim ve çok memnun kalmıştım. Tabi mutfakta çalışmamın çok büyük etkisi oldu bu konuda. Benimle beraber giden arkadaşlarım fish house'da çalıştılar ve maalesef istedikleri gibi kazanamadılar. 1500 dolar civarında bir paycheck ile oradan ayrıldılar. Tabi her sezon böyle olacak diye bir kaide yok belki seneye çok iyi bir sezon olur orasını bilemeyiz. Fabrika,oraya giden bütün öğrencileri başka fabrikalara transfer etti ve oraya olan ulaşım ücretlerini de kendisi ödedi. Onun dışında konaklama ve yemek ücretsiz. Supervisor'lar da gerçekten çok iyi insanlar.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim zamanımızda da aynısı olmuştu 2010 da. konaklama , yemek güzelde para yok ekukta , bizde günlük ortalama 6 saat çalıştık 1 ay boyunca sonra başka bir fabrikaya transfer olduk 8-9 civarı transfer olamayan arkaşımız Türkiyeye döndü veya Amerika içinde iş buldu.

BannedUser
    Guest

Tavsiye etmediğim bir fabrika 4 ıllık tecrübeme dayanarak söylüyorum.. Gitmeyin....

BannedUser
    Guest

Alıntı Night terror Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle şöyle söyleyeyim. Ben geçen sene ilk defa gitmiştim ve çok memnun kalmıştım. Tabi mutfakta çalışmamın çok büyük etkisi oldu bu konuda. Benimle beraber giden arkadaşlarım fish house'da çalıştılar ve maalesef istedikleri gibi kazanamadılar. 1500 dolar civarında bir paycheck ile oradan ayrıldılar. Tabi her sezon böyle olacak diye bir kaide yok belki seneye çok iyi bir sezon olur orasını bilemeyiz. Fabrika,oraya giden bütün öğrencileri başka fabrikalara transfer etti ve oraya olan ulaşım ücretlerini de kendisi ödedi. Onun dışında konaklama ve yemek ücretsiz. Supervisor'lar da gerçekten çok iyi insanlar.
    Alıntı jabir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bizim zamanımızda da aynısı olmuştu 2010 da. konaklama , yemek güzelde para yok ekukta , bizde günlük ortalama 6 saat çalıştık 1 ay boyunca sonra başka bir fabrikaya transfer olduk 8-9 civarı transfer olamayan arkaşımız Türkiyeye döndü veya Amerika içinde iş buldu.
    Ikı mesaja bakarak yazıyorum. Tasvip etmiyorum bu fabrikaları bu fabrikalar hakkında olumlu yorumu olan var mı ?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)