Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 23 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yero

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Arrow Yero

ya arkadaslar acikcasi ben bu sirketle uc yildir gidiyorum ve cok iyi buldum ama baska fikirlerde var sanirim gidenler veya bilenler varmi nasildir iyimiir?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bir öğrenci gittiği şirket hakkında iyi ya da kötü bir yorum yazar, bir yönetici ya da çalışan şirketi hakkında başka kişilerden yorum bekler. Sence seninki hangisine uyuyor?

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı f-secure Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bir öğrenci gittiği şirket hakkında iyi ya da kötü bir yorum yazar, bir yönetici ya da çalışan şirketi hakkında başka kişilerden yorum bekler. Sence seninki hangisine uyuyor?
    Canım kardeşim Administratorum şimdi bunun ne alakası var ben insanlara tavsiye ediyodum gittiğim şirketi bu normal değilmi ama bazı başka fikirlerde duydum şimdi genel bi fikir edinmek hangi noktada yanlış. Bak sen bi yöneticisin güya sana hiç yakışmıyo lütfen ben sadece insanlara yardımcı olmak istiyorum ve bu noktadada genel olarak bi fikir almak istedim bir daha bana bu şekilde gelmeni istemiyorum.. çok kötü bişey suçlamalar

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de Yero ya kayıt oldum .
    bir arkadaş onlarla gitmiş. şimdi öğrenci temsilcisi. iyi bulduğunu söylüyor.
    YERO hakkında bilgisi olan arkdaşlar bilgisi varsa bizimle paylaşabilir mi?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bn ve 5 arkadasımda yero ile gidiyorum..Şirketlerinde hepsi aynı oraya gıttıkten sonra bağlantı kesılıyor hangı sırket olursa olsun .. Konusmada guven versınler yeter bu bakımdan sırketımden memnunum reklam falanda deıl ne olursa arıyorlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bence bu programi kaldiramayacak arkadaslar hic bu ise kalkismasin sirketi falan sonraya birakin kendi ozguven ve mantiginiz ayrica hayal gucunuz herseyin uzerinde!!

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ogrenci ne istedigini bilmedigi surece sirketin yapabilecegi birsey yoktur olamaz!!keza ben benimle giden arkadaslarin birinin haftalik pay check inin kendi gozlerimle gordum 1100 dolardi ama bu arkadas kalkip hic para almadigini soyledi..bu ve benzeri pek cok olaya birebir tanik oldum..insan ne istediginin bilmeli keza bunu dile getirmeyi de..bunu yapamayan kisiye ne sirket yardim eder ne de baska biri

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cokomisket Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bence bu programi kaldiramayacak arkadaslar hic bu ise kalkismasin sirketi falan sonraya birakin kendi ozguven ve mantiginiz ayrica hayal gucunuz herseyin uzerinde!!
    öğrenciler şirketlerden bi konaklama yeri ve bir iş talep eder. bunu sorunsuz bir şekilde yapan şirketler zaten eleştiri odağı olmazlar. öğrencilerin bu talepleri cok buyuk bir beklenti deildir. programı kaldırıp kaldıramama meselesi de deildir. çünkü şirketlere, iki üç tane evrak hazırlayıp vize görüşmesine göndermeleri için 1000 dolardan fazla para ödemezler.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Danışmanlık şirketlerini sallayıp yapabildiğimiz her işi kendimiz yapmaya çalışmalıyız bence.

Neden?Çünkü bu şirketlerin hiçbirine güven olmuyor.Amerika'da işsiz veya evsiz kaldığında nasıl iş veya ev bulacağını forumda tecrübe eden arkadaşlardan rahatlıkla öğrenebiliriz.

O zaman yalancı ve üçkağıtçı şirketlere güvenip sonunda işlerin altüst olmasını seyretmek zorunda kalmaya ne gerek var? Değil mi?
    Şu WAT olayı bana zehir olsun da beş kuruş kazanamadan, Amerika'yı gezemeden Türkiye'ye döneyim diyorsanız Wildwood -New Jersey tam size göre.

ABD'de eğitimle ilgili geniş bilgi için:
    http://www.turkishwat.net

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı gokcek50 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Danışmanlık şirketlerini sallayıp yapabildiğimiz her işi kendimiz yapmaya çalışmalıyız bence.

Neden?Çünkü bu şirketlerin hiçbirine güven olmuyor.Amerika'da işsiz veya evsiz kaldığında nasıl iş veya ev bulacağını forumda tecrübe eden arkadaşlardan rahatlıkla öğrenebiliriz.

O zaman yalancı ve üçkağıtçı şirketlere güvenip sonunda işlerin altüst olmasını seyretmek zorunda kalmaya ne gerek var? Değil mi?

Ahh , bi DS-2019 formlarini getirtebilsek hicbiseye ihtiyac duymicaz ama ... Bu sene gidersem eger vize gorusmemi de kendim ayarlicam , ucak biletimi de ...
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart YERO Hakkinda Dusunceler

Yero Hakkindaki Genel Dusuncelerinizi Paylasabilirsiniz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

))

muhammet sen misin?

yeronun sözde temsilcisi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

2008 yazı Glacier National park tydım. şirketim Yeroydu. Bi arkadaşım aracılığyla bu şirketle tanıştım ve güvendim. o güveni de verdiler günün her saati bizi ofise kabul ettiler, her şeyimizle ilgilndiler aradılar, gayet güleryüzlüydüler. hatta belki bizi ziyarete bile geleblcelerini söylediler. biz de mutlu mutlu gittik Amerikaya. Hiç bi aksilik yaşamadan Amerikaya ayak bastık ama Parka yerleştirildiğimiz gün sorunlarımız başladı...ve 3bçk ay boyunca da başımıza gelmeyen şey kalmadı. e doğal olarak yaşadığımız aksilikleri bildirmek için de şirketimizi aradık amerikadaki sponsorlarımızla iletişime geçip bize yardm etmesi için...ilk telefonumuza tamam biz size haber wericez diyerek cvp verdiler. 4-5 gün boyunca beklenik ama arayan soran olmadı her türlü numaramızı bırakmamıza ve mümkün olduğunca msnimizi açık tutmaya çalşmamıza rağmen....parka gittikten snr hiçbi şey söylenenler gibi çıkmadı. işimizi seçme şansımızın olcağı söylendi alıcağımız saatlik ücretin söylenenle alakası yoktu...bunlar gibi beklemediğimiz bir sürü şeyle karşılaştık...yurtdışına ilk çıkışmzdı ve bu tip sorunlarda arıyabilceğimiz tek yer şirketimzdi ve iş değiştirmek için de fazla waktimz yoktu dolayısıyla daha fazla bekleyemeden biz onları bi kez daha aradık. bu arada tabi her aradığımzda ulaşamıyoruz. neyse sonuç olarak en sonunda ulaştık ve biz sizden cvp bekliyoduk neden aramadınız dediğimizde tamam biz mail atıcaz size sponsora sorduk dediler ve tek yaptıkları bize uyduruk bi mail göndermek oldu. bi daha da napıyosuz ne yaptınız diye bizi arıyıp sormadılar. biz orda ne yaptıysak kendmiz yaptık. şirket ds formunun gönderildiği ve vize randewusunun alındığı yerse onu çok güzel yapıyolar da fazlasını beklemeyin istesenz de alamıyosunuz. ewet amerikaya gittkten snr tabi ki bi başınasınız ama şirket desteğinin yanınzda olduğunu bilmeniz çok önemli arkadaşlar iyi araştırın her şirkete güven olmaz belki de hayatta bi kez yaşıyabilceğiniz bi tecrübeyi kötü şirketler yüzünden yakmayın.

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Forumu biraz okursanız birkaç firmayla görüşüp wata katılmanız gerektinğinizi görürsünüz . Bide üstüne www.google.com 'dan araştırma yaparsanız tmmdır .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart ye-ro ile gidecek olan varmıııı ?

terslık cıkmazsa hazıranda ye-ro fırması aracılıgıyla gıtmekteyız bır arkadasımla ..
    baska gıdecek olan varmıdır bu firmayla ? : )

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizde giidcz bakalım inş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart yero hakkında bilgi arıyorum?

yero ile giden yok mu arkadaşlar 2-3 içinde karar vermem lazım...tecrübelerinize dayanarak reklamsız bir şekilde yeroyu anlatır mısınız?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Evet arkadaşlar bende aynen yero ile ilgili bilgi arıyorum bu şirketle gitmiş veya bu şirketin bir hatasını görüp vazgeçmiş olan arkadaşlar varsa bana ulaşırlarsa çok sevinirim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar 2 gun once ben ve 3 arkadısım yeronun ankara ofısıne gıttık.tobb da okudugumuz ıcın cok fazla bır yaz tatılımız olmayacak bununda usa da zehır olmasını ıstemıyoruz dogal olarak.Acıkca bilgiye ve ilgiye yeterince doydugumuzu dusunuorz.ofıslerınde calısan amerıkan vatandası bırı bızi eyaletler hakkında cok detaylı bır sekılde aydınlattı.ayrıca once gıt sonra ode dıe bi calısmaları var maddı sıkıntımı bu yolla cozecegımı dusunuyorm.dusenen arkdalra helede bnm gbı maddı sıkıntıları olan arkdslara gıdıp gorusmelerını tavsıye ederım....

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı lebronfrost Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar 2 gun once ben ve 3 arkadısım yeronun ankara ofısıne gıttık.tobb da okudugumuz ıcın cok fazla bır yaz tatılımız olmayacak bununda usa da zehır olmasını ıstemıyoruz dogal olarak.Acıkca bilgiye ve ilgiye yeterince doydugumuzu dusunuorz.ofıslerınde calısan amerıkan vatandası bırı bızi eyaletler hakkında cok detaylı bır sekılde aydınlattı.ayrıca once gıt sonra ode dıe bi calısmaları var maddı sıkıntımı bu yolla cozecegımı dusunuyorm.dusenen arkdalra helede bnm gbı maddı sıkıntıları olan arkdslara gıdıp gorusmelerını tavsıye ederım....
    Yanlış hatırlamıyorsam şirketle görüşmeye gittiğimizde bu kampanyalarının bittiğini söylemişlerdi.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadalar once git sonra ode hakkinda genel bilgileri bolumunde - hangi sirket ne kadar ogrenci goturmus konu basligi altinda yeterli bilgi bulabilirsiniz.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı eryz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Yanlış hatırlamıyorsam şirketle görüşmeye gittiğimizde bu kampanyalarının bittiğini söylemişlerdi.
    walla hocam yeroya kayıt olalı kısa sure oldu ama her gun egıtım kocumuzla ırtıbat halındeyız.bı taraftan ucretsız ıngılzce kursu bı taraftan da ıs secımlerı ıcın toplu bulusmalar flan bıze amerıkayı turkıyede yasatıolar resmen.kardes bn gıttıgım zamanda cok talep oldugu ıcın extradan acılan kotalarından yararlandım bu once gıt sonra ode kampanyası ıcın dun de bır arkdasımız ıcın gıttık oda bu kampanyadan yararlanack ıstersen elını cabuk tut ıs secımlerıyle ılgılı orientation toplantılarına basladık bıde sırket tarafından saglanan new york da ucretsız 2 gece konaklamalı orientation toplantısı varmıs buda bıze cok mantıklı geldı.ınsllh usa ayagıda bu kadr guzl gecer tum arkdslar ıcın.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

arfundali şuanda ücretler ne kadar mesela ? ben acentamdan memnun değilim hala iş bulamadılar farklı seçenekler düşünüyorumda.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks