Alıntı farukyazici Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Belki bunların hiçbirini yargılama ve sorgulama yetkimiz olmadığını aklına getirirsen herşeye saygı gösterebilirsin. Aslında bu saygı falan değil, sadece her işe burnunu sokmamaktır. Yapılanlara "banane" diyebilmektir. Fikirlerin ne olursa olsun belirtmemektir. Genelleme yapmamaktır. Hayatında alkol almamış veya amerikaya gidipte sizin aklınıza gelen hiçbir şeyi yapmamış birileri olabilir.
Ülkemizde bu sessiz kalmayı başaramayanlar olduğunu bildiğim için her mesajıma uyarı yazdım ama yinede sonuç ortada. Hala benim et yemememe mantıksız diyen, saçma diyenler var. Size saçma geldiğini biliyorum ve ille de mantıklı bulacaksınız demiyorum. Saygıdan kasıt bunu buraya yazmamanızdır.
bu mesajı okuyup da hâla boş yorumlar yapılmaya devam edilmez umarım. senin benim için değil belki ama bazıları için hassas konular bunlar. espri yapıp üzerinden prim yapılacak şeyler değil. yorumlarımızda yapıcı olucaksak yazalım yoksa boş yere kirlilik yapmaya gerek yok.

arkadaşın da yazmış olduğu üzere bu konuda çok farklı yorumlamalar var. özellikle de üretimin hangi koşullarda gerçekleştiğini bilemediğimiz için olaya kesin yargılarla yaklaşmak mümkün değil. sadece varsayımlardan yola çıkarak herkes kendine göre bir yol çizebilir. benim tercihim mecbur kalmadıkça et tüketmemekten yanaydı.

bunun yanında mc donalds için yorumlarınızı da merak ediyorum??