Sayfa 5 Toplam 14 Sayfadan BirinciBirinci 123456789 ... SonuncuSonuncu
Toplam 403 adet sonuctan sayfa basi 121 ile 150 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: vizede sorulan sorular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar biz iki arkadas bu yz gıtmek ıstıyoruz sırkete kayıt yaptırdık ve pasaportu aldık ..
    ıkımızınde ıngılızcesı sorulara cevap verecek kadar ıyı.
    not ortalamamız 2,65 ama hazırlıktan borçlu geçtık.
    ve adımız muhammed ve resul ısımlerden yada borçlu gectımız hazırlıktan bır sorun olur mu?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı naifresul Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar biz iki arkadas bu yz gıtmek ıstıyoruz sırkete kayıt yaptırdık ve pasaportu aldık ..
    ıkımızınde ıngılızcesı sorulara cevap verecek kadar ıyı.
    not ortalamamız 2,65 ama hazırlıktan borçlu geçtık.
    ve adımız muhammed ve resul ısımlerden yada borçlu gectımız hazırlıktan bır sorun olur mu?
    Hazirliktan dolayi problem yasmazsiniz merak etmeyin . Ortalamalariniz da iyi . Cevap verecek kadar ingilizceniz de varmis . Isimden dolayi belki arastirmaya gidebilir ama kesin degil tabi belki 1 hafta uzar belki 1 ay onu bilemeyiz fakat temiz giyinip erkenden uyanip gorusmeye gitmek pozitif olur sizin icin . Umarim hersey istediginiz gibi olur .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

isimlere de bakıolar mı o kadar yaw?

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bakıyorlar diye biliyorum...

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

o kadarda degil,benim Islam isimli arkadasima vize vermislerdi, 2 gun icinde.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

e yani cok saçma zaten bakmaları
    ona bakarsanız coğumuzun ismi müslüman ismi
    öle bişe olsa bi ton insan alamazdı
    ne olursa olsun bence özgecmiş önemli yoksa hiç alakası yok öle ismin neymiş
    arabistana irana gittin mi cok saçma gelio bunlar bana

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Soyadı benzerliğinden mağdur olanlar var. Sizin soyadınızla daha önce oralarda problem çıkartmış insanlar varsa soruşturuluyorsunuz oda uzun sürüyor hatta kimine onay gelene kadar temmuz oluyor.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vizeye gittiğimizde inglzce transkrpt mi götryrz türkçe mi??

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

ing kapali zarfta transkript isterler ve isimlerinize musluman ismi oldugu icin bakilmaz

elcilikte ism ve soyisminiz taramadan gecirilir eger ayni ism de bir suclu yada terorist denk gelirse ozaman arastrilmaya alinirsiniz buda vize sonucunuzu ortalama 1 yada 2 hafta geciktirir

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

benim isim iran kokenli..gecen sene isim benzerligi yuzunden arastirmaya alinmistim
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar not ortalaması olayında son dönem mi yoksa genel not ortalamasa mı önemli?Şirket son dönem dedi ama. Benim son 2.28 genel 1.94 sorun olurmu acaba?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

genel ortal;mana tabiki...ozamna kadr kac donem okuduysan hepsinin genel ortalmasi
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar benim bir sorum daha olacak.Biz WAT'a grup halinde gidiyoruz ve bir arkadaşımın not ortalaması 1.0 civarında gelecek.Şu anda 1. sınıf öğrencisi. Bikaç yerden sahte transcriptle vize aldığını söyleyen olmuş. Transcriptin sahtesi kolaylıkla yapılabilir.Sizce bu riskli bi durum mu? Yani eğer yakalanırsa nasıl bi problem olabilir.Sadece vize reddi ile mi sonuçlanır.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Sadece vize reddi değil,sahtecilikten dolayı ceza yersin ama anlamaları çok zor benim tanıdığım biri wat için değil orada yüksek lisans için sahte transkript yaptı yakalanmadı şimdi orda. Bence wat için o riske girmeye değmez...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

o rıske gırmenıze gerek yok bencede bı kac yerden buraya donmek zorunda olduguna daır belge alın ve ıngılızcesıde cok ıyı olursa bı ıhtıal vıze alabılır dedıgım gıbı yınede buyuk rısk ve sahte transkrıpt yakalanırsa sadece sahtecılık cezasıda degıl bıdaha omru bıllah amerıkaya cıkıs yapamaz hatta baska ulkeler ıcın bıle rısklı vıze alabılmesı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

transkript sanırım okuldan kapalı bir zarfta geliyormuş bilmiyorum da bana öyle söylendi
    öyle gelse de yapamazmısın yaparsın ama yakalanman durumunda hem türkiyede bir yaptırım olur hem de amerikayı unutmak zorunda kalırsın bütün ömrün boyunca

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ewt kapali zarfla gidicek konsolosluga transkript..kafasina koyan o zarfida acar ama , bu isler o kdar kolay degil..adamlar arastirio herseyi..
    S-pectacular

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dokuz eylülde transkripti veriyolar eline sen üst kata gidip onaylatıyorsun zarfa koyuyorlar. İstersen alırsın kağıdı notları değiştirir sonra onaylatırsın ama dediğim gibi wat için o riske değmezzzz.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ksk_caner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dokuz eylülde transkripti veriyolar eline sen üst kata gidip onaylatıyorsun zarfa koyuyorlar. İstersen alırsın kağıdı notları değiştirir sonra onaylatırsın ama dediğim gibi wat için o riske değmezzzz.
    HADİ YAAA

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

turk akli diilmi herkesin aklina hep ters taraflari aklina geliyor..sirf bu yuzden turk zekasina hastayim
    S-pectacular

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba benimde 26 şubatta istanbulda vize randevum var umarım alırım vizeyi not ortalamam yaklaşık 2.21 we ingilizce seviyemde fena değil ancak bu ilk vize görüşmem olacak ve gerçekten çok heycanlıyım vizeye giren arkadaşların yazdıklarını okudum...paylaşımları için teşekkür ederm...herkese bol şans...!

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

slmm arkadaslarr bu transktiripti herkes ingilizce verceksin diolar benimde vize tarihim 24 şubatta..gerçi ben hazırlık oldugum için transkiript vermiolar sadece not dokumu verebiolarmış.bende bu not dokumunu ogrenci belgesinin altına sadece 1. ve 2. vize notlarımı yazdırarak kapalı zarf içinde aldım.ama turkce olarak.bi sorun teşkil edermi gidip ingilizcesinimi alayım?? yada bu ogrenci belgesinin altına yazdırdıgım vize notlarım yeterlimi sadece??tam olarak ne yapmalıyım?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bi sorumd aha var bunada cevap verebilirseniz cok mutlu olucam..abim benim miamide calısıo bende watla miamiye gitcem..sorduklarında tanıdıgın varmı die ne diim??orda abim yok desem cıkarmı bilgisayarlarında??yadaa evet orda abim var desem vize vermemezlik yaparlarmı?? bu arada abim yasal olarak calısıo orda

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

transkript türkçe olcak zarfta olan.şirket öyle söyledi bize.ingilizce olursa da sorun çıkarmı bilmiyorum

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Voltage Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    transkript türkçe olcak zarfta olan.şirket öyle söyledi bize.ingilizce olursa da sorun çıkarmı bilmiyorum
    Bana da Türkçe veya İngilizce fark etmez dediler ben her ihtimale karşı İngilizce götürdüm ve hiçbir sorun çıkmadı.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

pekii bu not dokumuu nasıl yazdırayım???sadece 2 vize olduk ve bunların notunu yazdırdım??geçme notunu falan yazdırmadım ki geçme notumuz 60..ortalamamda 64 küsür fln..vizedekiler bilirmiki geçme notunun 60 oldugunu fln??yoksa gidip tekrar yazdırayımmı geçme notuyla birlikte tekrardan?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı zeratulhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slmm arkadaslarr bu transktiripti herkes ingilizce verceksin diolar benimde vize tarihim 24 şubatta..gerçi ben hazırlık oldugum için transkiript vermiolar sadece not dokumu verebiolarmış.bende bu not dokumunu ogrenci belgesinin altına sadece 1. ve 2. vize notlarımı yazdırarak kapalı zarf içinde aldım.ama turkce olarak.bi sorun teşkil edermi gidip ingilizcesinimi alayım?? yada bu ogrenci belgesinin altına yazdırdıgım vize notlarım yeterlimi sadece??tam olarak ne yapmalıyım?
    Alıntı zeratulhak Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    pekii bu not dokumuu nasıl yazdırayım???sadece 2 vize olduk ve bunların notunu yazdırdım??geçme notunu falan yazdırmadım ki geçme notumuz 60..ortalamamda 64 küsür fln..vizedekiler bilirmiki geçme notunun 60 oldugunu fln??yoksa gidip tekrar yazdırayımmı geçme notuyla birlikte tekrardan?
    Notlarinin ortalamasini aldir . Altina da gecme notu 60 'tir ibaresi eklettir . Turkce olmasi sorun teskil etmez (Hazirlik isen direkt olarak bolum baskaninin yanina git ingilzice iste) . Bu kagidi aldiktan sonra bolum sekreterligine git ve orada muhurlettir zarfini , muhursuz gitme .

PS = http://www.turkishwat.net/not-ortala...77.html?t=3677
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

break saolsunn gereken acıklamayıı yaptıı hazırlık sınıfı okuyanlar için..bir sorun daha var benim için..abimin miamide çalışması vize almama sorun çıkarırmı??yanii orda tanıdıgın varmı dediklerindee yok desemmi acaba??bilgisayardaa cıkar mıkar bide bu sefer yalan soledigim için vermez vizeyi..napcam bilmiorum?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sorular bittikten sonra 'have a nice summer holiday' derse bil ki vizeyi kaptın
    KAYIT YAPTIRMADAN ÖNCE EĞİTİM DANIŞMANLIĞI ŞİRKETLERİNİ KENDİ SİTELERİNE BAKARAK DEĞİL,GİDEN ÖĞRENCİLERİN YAZDIĞI FORUM SİTELERİNE BAKARAK ARAŞTIRIN!(eksisozluk vb...)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ya ...ailenize ve size ait banka hesap cüzdanları ya da mal varlığı belgelerine falan ihtiyaç oldumu vize görüşmesinde...şirketimiz bu belgeleri de her ihtimale karşı yanımızda götürmemiz gerektiğini söyledi...yani orda parasız pulsuz kalsan kim sana para göndericek gibisinden bi mantık var sanırım...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks