Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ****** ******-myrtle beach ve gapZEDELER-

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ****** ******-myrtle beach ve gapZEDELER-

arkadaslar biz myrtle beache 50turk geldik gapte calismak icin.ben gene gec gittigim icin sanslilar arasindaydim ilk giden arkadaslarimi haftaalrca calistirmamislar.training icin gunlerce bekletmisler.ilk gun ucaktan iner inmez otele rezervasyonumuz var diye gittik ama birakin rezervasyonu adamlar siz kimsiniz dediler bize.ben zaten turkiyedeykende boyle seylerin oldugunu duyuyordum ****** ******a hesap sordugumda da oradaki turklerin ingilizceleri yeterli olmadigi icin dertlerini anlatamadiklarini soylediler.oysaki benim ingilizcem derdimi anlatabilecek seviyede!ve yine de ayni sorunlari yasadim.2.is yok ruslar erkenden gelip hepsini kapmisti.arabalar da scooterlarda cok cok pahali orada kaldigim 10gun boyunca 700-800dolar harcadim oyuzden seneye gitmek isteyen arkadaslar enaz 1500getirinki zorda kalmayin.
    ****** ****** turkiyedeyken sizinle cok iyi ilgilenir her isinizi sorunsuz halleder ama ne yazikki amerikaya gittginiz an yok oluyorlar.amerikadaki ortak sirketi alliance abroad gibi ******de her seferinde 'evet farkindayiz elimizden geleni yapiyoruz' demekten ileri gidemediler.
    elimde 32saat caliscagima dair sozlesme olmasina ragmen gap bizi 10-15 saat calistirdi,musteri yok para kazanamiyorum deyip is saatlerimizi kestiler.ulasim tam bir rezillik.otobusler 2-3saate bir belki geliyor.haftasonu yok.taksiyle 30+30gunde 60dolar oduyorsun.son hafta bana 5saat calisma verdiklerini gorunce isi biraktim.bir tanidigimin tanina gectim.suan orda 17-18turk kaldi digerleri ya benim gibi tanidiklarinin yanina sigindi yada turkiyeye geri dondu.
    olanlar bunlar arkadaslar sirketlerin hepsi birbirinin aynisi aslinda bu is biraz sans isi.advis ile myrtle beache gelen watcilarda hallerinden cok memnundu mesela cunku patronlari turktu ve onlara cok yardim etmisti.
    bu isin arastirmakla,ingilizceyle flana alakasi yok cidden sans isi,para tuzagi hepsi.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum 50 türk ün hepsini de gap te çalıştırmak için mi almışlar. asrın kazığı. myrtle beach te 2 tane tangerlarda 1 tane de hatırladığım kadarıyla mall da olmak üzere 3 tane gap mağazası var. ve onlarda da çalışan sayısı 10-15 civarı.

neyse, myrtle beach yaz aylarında tam bir iş cennetidir. gerçi 2005 yılında pavilion amusement park yıkılınca istihdamda bayağı bir düşme olmuştur ama yine de kolayca iş bulunabilir. kendinizi iyi pazarlamalısınız.

bayanlar çok işsiz kalmışlarsa broadwayde kolayca bir iş sahibi olabilirler. erkekeler içinse son seçenek malesef bulaşık yıkamak olacaktır. ama bu aşamaya gelinceye kadar iyice araştırın.

ben 2004 te gittiğimde pavilion amusement parkta ve nascar speedpark ta outside da çalıştım. 2005 yılında pine lakes country club, magiquest ve nascar speedpark ta inside da çalıştım. hatta bir süre broadwaydeki kolyeci türklerden birinin yanında da çalıştım. ayıptır söylemesi çok iyi paralar da kazandım. neyse konu bu değil...

arkadaşlar iş sorununuz için burroughs & chapin co. nun kapısını hergün aşındırın. b&c oranın en büyük kuruluşudur. broadway at the beach in de sahibidir. en çok iş imkanı onlardadır. eskiden insan kaynakları müdürü kathy badgett vardı. çok iyi anlaşırdık onunla o size kesin yardımcı olurdu ama malesef kendisi geçen sene işten ayrılmış. şu anda conway de başka bir firmada çalışıyor. neyse, siz gene de gidin b&c ye. oak st. 2411 de. tiffany custard vardı siyah bir bayan. o da çok şirindir. derdinizi anlatın, türk olduğunuzu belirtin yardımcı olmaya çalışırlar.

myrtle waves, nascar sp, pine lakes, broadway at the beach, magiquest, iş bulabileceğniz yerlerden birkaçı.. oradaki sosyal yaşam ve kolaylıklar için bütün sorularınızı yanıtlayabilirim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yozmen1

ben myrtle beach e gidiorum bu yaz işallah. bana yardımcı olur musun

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm yozmen ben ve 2 arkadşım Myrtle Beach e gidiyoruz büyük ihtimal ice cream seller olarak çalışcaz sence para kazanma konsunda zorluk çeker miyiz hareketli bi tatil şehri mi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam yozmen1 bende bu sene myrtle beach teyim mc donaldsta calışacam 15 mayıs gibi orda olacam sence orda ikinci iş imkanı nasıl otarih için cevabını bekliiiii...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam bende bu yaz myrtle beachde olucam nascar speed parkta ticket seller olarak çalışıcam ordaki hayat şartlarından biraz bahsedermisin çünkü benim alıcağım ücret sanırım biraz düşük 7,50 dlr vergilerle elime saatlik 6,90 geçicek sanırım ikinci bi iş bulmak zorunda kalıcağım kesin çünkü alışveriş yapmak istiyorum..myrtle beach pahalı bi yer mi?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı green Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    selam bende bu yaz myrtle beachde olucam nascar speed parkta ticket seller olarak çalışıcam ordaki hayat şartlarından biraz bahsedermisin çünkü benim alıcağım ücret sanırım biraz düşük 7,50 dlr vergilerle elime saatlik 6,90 geçicek sanırım ikinci bi iş bulmak zorunda kalıcağım kesin çünkü alışveriş yapmak istiyorum..myrtle beach pahalı bi yer mi?
    Arama butonunu kullanabilirsiniz .
    http://www.turkishwat.net/search.php?searchid=68577
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yardım için çok teşekkür ederim bu konuların çoğuna gözattım fakat yaşam şartlarıyla ilgili tatmin edici bi cevap göremedim yozmen adlı arkadaş deneyimli olduğu için sanırım yardımcı olabilir bu konuda..teşekkürler..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ulasim konusunda sikinti cekersiniz..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ayrica 2, is icinde cok erken gitmeniz gerekli cunku ruslar cok onceden gelip isleri kapmakatadirlar

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mUMKun oldugunca erken gitmenizi oneririm ama imkaniniz carsada virgina beach e gitmeninzi tavsiye ederim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu yaz bende myrtle beach de çalışacağım bargain beachwear diye bi yer ama bilgim fazla yok ? bilgisi olan varmı acaba teşekürler.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

selam ben gecen sene myrtle beach deydım calısıcan yer okyanus kıyısında kıyafetsatan bı dukkan sorun olursa
    yardımcı olmaya calısrım
    Konu ozgursum tarafından (15-07-2011 Saat 05:59 AM ) değiştirilmiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sekoooo forum canavarıı.. gel bi çay yap ben sana anlatıcam her şeyi merak etme..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart north myrtle beach

mrb arkadaslar cape coddaki işim yeteri kadar saat vermeyince ve çalışma şartları uygun olmayınca ordan ayrılıp north myrtle beachteki Wyndham Vacation Resort ta calıscagım(2 erkek)kalıcak yerimiz yok ve şehir hakkında bilgi verebilecek var mı tşk.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart selam ben gecen sene myrtle beach deydım calısıcan yer okyanus kıyısında kıyafetsatan

MYRTLE BEACH Bargain BeachweaR BU SENEDE TAM DA ORAYA GİDECEĞİM.BİRAZ BİLGİ VERİRMİSİN LÜTFEN,KONAKLAMSI NASILDIR?KİMLERLE KALIYORSUN? İŞ İMKANI NASIL?SIKICI BİR YERMİ?AĞUSTOS 15 DEN SONRA SEZON BİTİYORMUŞ GALİBA?ŞİMDİDEN ÇOK TEŞEKKÜRLER

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm,ben de bu yaz bargain beachwear'dayım.arkadaşlar sorularım olucak nasıl gidilir,konaklama,overtime veriyolar mı ile ilgili.yardımcı olursanız çok sevinirim.
    esrasengor gmail.com

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

Merhaba 2013 yazında Myrtle Beach'da McDonald's da çalışmayı düşünüyorum. Bölgede 2. iş imkanı nedir, bulmak mümkün mü? yardımcı olursanız çok sevinirim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks