Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Florida-Destin McDonalds

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Standart Florida-Destin McDonalds

Herkese Slmlar oncelikle

Ben Destinde East Destin Mc Donalds ta calsiyorum ve su ana kadar her sey cok yolunda sukur Allaha

Evim kocaman ve sadece 6 kisi kaliyoruz havuzumuzda cabasi

Calistigim yer en yogun McDonalds oldugu icin ve calisanlarin cogu Amerikan oldugu icin onlar overtime yapacagina biz yapiyoruz

Dusunun 15 gunde 1000 dolara lap top aldim

Bunlari neden yaziyorum bilmiyorum ama paylasmak istedim

Taniyanlar bilirler beni nerdeyse 6 ay urmadan arastirdim wat i ve arkadaslar ne olur bu seneki gibi magdurlardan olmak istemiyorsaniz ya da gecen seneki gibi lutfen simdiden arastirmalara yavas yavas baslayin

Florida size tavsiye edecgim bir yer her konuda ancak su anda burayi Turkler ve Bulgarlar basmis durumda seneye dusunenler icin bir uyari

Haa bu arada okyanustan a bahsetmedn edemeycegim INANILMAZ

Cam gibi suda yuzuyoruz arkadaslar harbiden inanilmaz guzel

Yakinda cektigim fotolari bu baslik ya da baslik altindan paylasmayi dusunuyorum insallah

Herkese yuksek WAT li gunler
    Konu LejyoneR tarafından (12-07-2007 Saat 03:06 AM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Hehe Bizimki de tam tersi. Navarre Mc donaldsda calisiyorum ve Ft. Walton un en yogun Mc i. Ama ordaki restoranlarin sahipleri cimri galiba biraz manager e kimseye 40 dan fazla saat verme diye tembih etmisler mi neyse artik managerimiz cok super calisan bir eleman bile olsan dahi saatini arttiramiyor, bunu da bize kendi agziyla soyledi 40dan fazla veremem diye. Butun Mcler 1 kisinin tekelinde olmadigi icin bize de az calisabilcegimiz Mc dusmus. 3-4 gunde bir yeni calisan geliyor gidiyor filan, sadece bizim calistigimiz restoranda 50 civari calisan var, saatler arttirilamadigi icin. :S Kazancimiz cok iyi olmasa da biz de calisan fazlaligi avantajini kullaniyoruz D Bir suru kiz var ve cogu da guzel. Ortam isteyen arkadaslar icin ideal, her hafta gece kulubune gidiliyor eglence gani :P Seneye tekrar gitmeyi dusunuyorum ama bu sefer ALASKA olur her halde DD

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hangi şirketle gittigini ögrenebilir miyim?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

lejyoner,hangi şirketle gittin acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Mrb

BENDE FORT WALTON BEACHDEYİM EMİNMİSİN OKYANUSUN CAM GİBİ OLDUGUNU DALGADAN YUZEMIOSUN NEYSE BILIRSIN BURALARI PLANIN VARMI GEZME GİBİ MİAMİYİ FALN ACABA
    Ben Destinde East Destin Mc Donalds ta calsiyorum ve su ana kadar her sey cok yolunda sukur Allaha

Evim kocaman ve sadece 6 kisi kaliyoruz havuzumuzda cabasi

Calistigim yer en yogun McDonalds oldugu icin ve calisanlarin cogu Amerikan oldugu icin onlar overtime yapacagina biz yapiyoruz

Dusunun 15 gunde 1000 dolara lap top aldim

Bunlari neden yaziyorum bilmiyorum ama paylasmak istedim

Taniyanlar bilirler beni nerdeyse 6 ay urmadan arastirdim wat i ve arkadaslar ne olur bu seneki gibi magdurlardan olmak istemiyorsaniz ya da gecen seneki gibi lutfen simdiden arastirmalara yavas yavas baslayin

Florida size tavsiye edecgim bir yer her konuda ancak su anda burayi Turkler ve Bulgarlar basmis durumda seneye dusunenler icin bir uyari[/B]

Haa bu arada okyanustan a bahsetmedn edemeycegim INANILMAZ

Cam gibi suda yuzuyoruz arkadaslar harbiden inanilmaz guzel

Yakinda cektigim fotolari bu baslik ya da baslik altindan paylasmayi dusunuyorum insallah

Herkese yuksek WAT li gunler
    [/QUOTE]

turkishwat inc. shinoda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

bouqet şanslı watçılardansın ya da girişken mi desem bilemiyorum ama mcdonald's tan şimdiye kadar bu şekilde memnun bir tek seni gördüm. 15 günde işleri yoluna koyup bir de laptop alman işlerinin iyi gittiğini gösteriyor zaten. şimdiden 2008 wat planı yapanlar şirketlerin iyi ya da kötü yönlerini araştırmak yerine insanların hangi bölgelerden daha çok memnun kaldığını öğrenmeleri gerekir. çünkü her şirket birbirinin aynısı neredeyse. şirketler bir yere kadar size yardım ediyor ve bu yardımın tamamına yakını siz türkiye'de iken oluyor. amerikaya gittiğinizde şirketlerin çok fazla ilgilenebildiği söylenemez. ayrıca şirketlerin amerikadaki iş verenleri türkiyey getirip sizlerle buluşturduğu da atmasyondan ibaret. sizi oradaki iş verenlerle buluşturan amerikan iş bulma servisleridir. ve türkiyedeki şirketler de bu amerikan iş bulma şirketlerinin partnerleridir. işte biz sizi amerikalı iş verenlerle buluşturuyoruz tarzı sloganlara kapımayın ve bu şirket bak böyle kaliteli birşey olmalı diye düşünmeyin. herşey kendiniz de bitiyor. ayrıca okyanusa fazla açılmayın köpekbalıkları buradaki birkaç cam göze benzemez hadi ii eğlencelr
    admin (at) turkishwat.net

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaslar ben Alternatifle gldim buralara

Cok sukur su ana kadar her sey sper yolunda..

Hic bir derdim yok

Kazandigimida harciyorum burda

Okyanus harbi cam gibi...Fort Walton la arada 11 mil var olsun o kadar fark istersen bi de buralara gel gercekten denizi tavsiye ederim..

Evet Miamiye gidicem..21 Eylulde sirt cantami alip neresi olursa artik

Profesyonel Watçı fatih26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    18

sana ben de katiliyorum.okyanus manyak.bazen dalgali oluyor ve cok tehlikeli rip akintisi denilen bisey var,o zaman zaten kirmizi bayrak cekiyorlar.bizim evde okyanus kiyisinda,hersey mukemmel degil ama ben buradan memnunum.gecenler de talahhasse,miami,orlando yaptik.buranin sahilleri yaninda miami sahili halt etmis.talahasse guzel biyer.
    2007 WAT DESTIN,FLORIDA CANKURTARAN KEN ŞİMDİ 8 YIL ARADAN SONRA 2015 AĞUSTOS TA TURIST OLARAK 11 GÜN DOĞU AMERIKADA.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

slm biz bu işe başvurmuş iki kişiyiz bize yardım edermisinişz yardımınızı bekliyoruz ne gerekli ne yapmamız lazım biz iki yıllık okul okucaz yeni başlıoruz bugüne kdr 4 yıllıkların gittiğini duydum 2 yıl okuyanlar gidebiliyomu ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı ds8987 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm biz bu işe başvurmuş iki kişiyiz bize yardım edermisinişz yardımınızı bekliyoruz ne gerekli ne yapmamız lazım biz iki yıllık okul okucaz yeni başlıoruz bugüne kdr 4 yıllıkların gittiğini duydum 2 yıl okuyanlar gidebiliyomu ?
    evet sözde önlisans öğrencileri de gidiyor ama sözde. şimdiye kadar iki yıllık gidenini göremedim

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Bende 2 yillik ogrencilerden su ana kadar kimseyle karsilasmadim deneyende tanimiyorum acikcasi..

Ama seni icin bi sorup sorustururum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

[QUOTE=ds8987;5318]slm biz bu işe başvurmuş iki kişiyiz bize yardım edermisinişz yardımınızı bekliyoruz ne gerekli ne yapmamız lazım biz iki yıllık okul okucaz yeni başlıoruz bugüne kdr 4 yıllıkların gittiğini duydum 2 yıl okuyanlar gidebiliyomu ?[/Qbe

bende iki yıllıkların gidemiyceğini biliyordum ama amerikada beraber çalıştığım arkadaşım bizzat iki yıllık okuyan bir öğrenciydi..beyler hepinize tavsiyem wat programını gözünüzde fazla büyütmeyin.. biraz cesareti olan herkes gidebilir..üstüne basa basa söylüyorum HERKES.. amerikada dehşet bir elemana ihtiyacı var....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Lejyoner sırketın sundugu ıs seceneklerınde mcdonalds we bır otelde housekeeperlık wardı hangısını onerrısın maddı acıdan mcdonalds ıle ılgılı forumda ek ıyı seyler yazılmadı llk snden goruoruz o yuzden..Calıstıgın yer tam olarak nerdeydı belkıde aynı yer.. Haftalık ne kadar calıstın ve konakalamya ne akdar werdın.. Thanks

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba arkadaslar...bu yaza ben de floridaya gelmeyi dusunuyorum..southern group restaurant a bagli cafe grazie calismayi dusundugum yer...burasini biliyormusunuz.ayrica ev kiralari ve harcamalar falan nasil oralarda?ayni group un yine florida da panama beach de de restaurantlari var...orasi hakkinda bilginiz var mi?bir de bu yerlerde ikinci is imkani ne durumda?yardimci olursaniz cok sevinirim...

selamlar...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar, mc donalds işleri ile ilgili en buyuk sıkıntı nedir , bu işte çalışmıs arkadaslara sormak istiyorum ..

yanii sürekli bir kötü atki bırakmıs izlenimi var tabi iyi yanlarıda var fakat bu kotu etkileri kısaca sıralarmsnz....?

ben yaza Destin-Mc donaltstayımda....

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar diyer forumlara yazdımda bıseyler ogrenemedım bılgısı olanların yorumlarını beklıyorum ben 20 hazıranda destınde seascape resort hotel de ya kat gorevlısı ya resepsıyonıst olarak çalısacam saatlik 7.50 $ haftada 30 saat konaklama 80$ haftalık, sizce iş nasıl şartları destine göre nasıl bide destin nasıl saygılar.. ( BİLGİSİ OLANLAR 2 CUMLEDE OLSA YAZSSIN LUTFEN ! )

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks