Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ds formum geldi/ ya vize?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ds formum geldi/ ya vize?

arkadaşlar bu forumu internetten buldum ve belki bir faydası olur diye yazıyorum. öncelikle bu j1 vizesi ile uğraşan bütün arkadaşlara allah sabır versin diyorum!!

benim ds 2019 formum geldi.. form için sponsorla konuşurken gidiş tarihimi finallerimden hemen sonra 8 Temmuz olarak belirlemiştim nitekim başlama tarihi olarak 8 Temmuz yazıyor. konsolosluğa vize görüşmesi için telefon açtığımda ancak 13 Temmuz'da rendevu verebileceklerini söylediler.. sonra konsolosluğa mail yazdım belki erken bir tarihe verebilirler diye ama cevap yazmadılar.

merak ettiğim;
    "internship starting date" in bir bağlayıcılığı var mı? ben o tarihte vizemi almış olup stajıma başlamış olmak zorunda mıyım?

stajıma biraz gecikme ile başlayabilir miyim? (stajımla ilgili bütün yazışmaları kendim yapmıştım, hoca ile irtibat kuran benim yani)

yardımcı olursanız çok mutlu olacağım..

teşekkürler

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu tamamen senin ve is vereninle ilgili bi sey. benim ds formumda ise baslama tarihi 14 haziran yaz1yodu. vize gorusmem 22 hazirandayd1 ve ben bu gece ucaga biniyorum dolayisiyla 2 temmuzda ise baslicam.
    calisacagin yer biliyosa konsolosluk ilgilenmiyo bile bununla.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim cevabın için..
    ben de dün sponsoruma mail yazmıştım, onlar da teknik olarak 30 gün içerisinde programa başlamam yeterliymiş..

herkese kolay gelsin

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bende ciee adli sirkete bi mail atmistim bu konu hakkında. ds formunda ise baslama tarihi 18 temmuz gorunuyor ve benim vize randevusu ayın 30 unda. gelen cevap yasal olarak 20 gun ıcerisinde abd ye girmem ve sevis icin adresimi teyit ederek sosyal guvenlık numarasi basvurusunu yapmalıymısım aksi takdirde ds formum ıptal olarak yenı bır tane daha cıkarmak zorunda kalıyormusum. konsolosluk gorusme esnasında bu detayla ılgılenmıyor ama yasal prosedur boyle ımıs...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks