Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 52 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wendys Fast Food Lafayette

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum ev arkadaslarinla araba bulursaniz alin yoksa Daphe nede zaman zor gecer
    ya bn para yapar yapmaz araba alacam zaten ama ev arkadaslariyla degil ya onlarla ugrasamam bosver onlari bn alirsam free olurum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum 2 is icin basvur heryere ancak ssn olsa cok iyi olurdu belki bulursun 2. isi ama zor

buarada 651 mesaj nasil attin yahuu
    Konu tevenen tarafından (19-06-2009 Saat 10:01 PM ) değiştirilmiştir.
    Safinaz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dostum 2 is icin basvur heryere ancak ssn olsa cok iyi olurdu belki bulursun 2. isi ama zor
    ya ssn bekliyorum bi iki yere basvurdum ama ssn lazim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum sanirim Daphe nede bestbuy vardi bu buyuk avantaj varsa kampanyalari takip et derim
    Safinaz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

spnish fort ta var gecen gittim bestbuya gezdim sole bi.vardi bisiler ama simdilik oraya harcayacak param yok...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum Wendy de ne is yapiyorsun grill demisin?

birde 652 mesaj nasil attin yahuu alabamaya degmez 652 mesaj
    Safinaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Pensacolaya gidecek olan arkadaşlar dikkat!!!!

Biz iki arkadaş 25 haziran günü pensacolaya geldik wendys de çalışmak üzere.Supervisor umuz, Marta gelipğ aldı bizi ve wendys de çalışamayacağımızı onun yerine sizi Mc donalds a sokacağımızı söledi.Biz de mc donalds taki işin şartlarından dolayıkabul etmedik ve bizi kapı dışarı etti.Şimdi new york a dönüyoruz ve birçok masraf yapmak zorunda kaldık.

Pensacola ikinci iş bulman çok zor.Çünkü heryer ormanlık ve sokaklarda insan bile yok.Herkesin arabası var ve insanlar arabalarından bile inmiyor.Çok ilginç bi yer burası.Nem oranı inanılmaz yüksek dışarıda nefes alamıyorsun.Otobüs ve taxi bulman oldukça zor çünkü yok denecek kadar az.Yani araban yoksa çok sıkıcı ve sessiz evinde oturmak zorunda kalıyosun.Çalşıacağın yerler genelde sahile uzak olacak.Ayrıca burda hep yaşlılar yaşıyo hiç hayat yok yani.Sokaklarda da çöp bulman imkansız.Yerde bir çakıl taşı ble yok o kadar temiz.

Ev e gelince de eve girerken de 3 aylık kira kontratı yapıyosun.ilk girdiğinde senden 300 dolar kira + 100 dolar depozito alıyo.Hemde 50 dolarını temizlik masrafları die geri vermiyor depozitonun.Üstelik işten çıkarılırsan o evde kalamıyorsun hiç bir şekilde ve paranıda geri alamıyorsun imza attığın için.

Bizi kapı dışarı etti ve gidin otel bulun dedi kadın.Benim sorunum değil diyor.İnsanlık beklemeyin kimseden yani burda.

Son olarak ta havaalanında yatmayada alış )

Sözüm ona benim tavsiyemi alırsan GELME derim.Şuan yoldaysan da New York ta kal ) orda iş bul kendine biz dönüyoruz New York'a.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı Ethnotronix Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Pensacolaya gidecek olan arkadaşlar dikkat!!!!

Biz iki arkadaş 25 haziran günü pensacolaya geldik wendys de çalışmak üzere.Supervisor umuz, Marta gelipğ aldı bizi ve wendys de çalışamayacağımızı onun yerine sizi Mc donalds a sokacağımızı söledi.Biz de mc donalds taki işin şartlarından dolayıkabul etmedik ve bizi kapı dışarı etti.Şimdi new york a dönüyoruz ve birçok masraf yapmak zorunda kaldık.

Pensacola ikinci iş bulman çok zor.Çünkü heryer ormanlık ve sokaklarda insan bile yok.Herkesin arabası var ve insanlar arabalarından bile inmiyor.Çok ilginç bi yer burası.Nem oranı inanılmaz yüksek dışarıda nefes alamıyorsun.Otobüs ve taxi bulman oldukça zor çünkü yok denecek kadar az.Yani araban yoksa çok sıkıcı ve sessiz evinde oturmak zorunda kalıyosun.Çalşıacağın yerler genelde sahile uzak olacak.Ayrıca burda hep yaşlılar yaşıyo hiç hayat yok yani.Sokaklarda da çöp bulman imkansız.Yerde bir çakıl taşı ble yok o kadar temiz.

Ev e gelince de eve girerken de 3 aylık kira kontratı yapıyosun.ilk girdiğinde senden 300 dolar kira + 100 dolar depozito alıyo.Hemde 50 dolarını temizlik masrafları die geri vermiyor depozitonun.Üstelik işten çıkarılırsan o evde kalamıyorsun hiç bir şekilde ve paranıda geri alamıyorsun imza attığın için.

Bizi kapı dışarı etti ve gidin otel bulun dedi kadın.Benim sorunum değil diyor.İnsanlık beklemeyin kimseden yani burda.

Son olarak ta havaalanında yatmayada alış )

Sözüm ona benim tavsiyemi alırsan GELME derim.Şuan yoldaysan da New York ta kal ) orda iş bul kendine biz dönüyoruz New York'a.
    Dostum sizi neden kapi disari etti Marta butun Wendy's ler dolmusmu ?
    Safinaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Yok kanka Biz gelmeden wendys in job offer ını doldurmuştuk ve imzalamıştık.Sonra Burdaki sponsor şirkete yollamıştık.Buraya geldiğimizde Marta , sizin adınız benim listemde yok dedi.Sponsor şirket bilgilendirmedi dedi beni.Ama ben arıcam yarın görüşcem dedi olmazsa sizi mcdonald a sokcam dedi.Ve yarın geldi sizin işiniz olmadı mc donalds a girceksiniz dedi.Bizdeburdaki sponsor şirkete mail attık neden wendys olmuyo die ,biz onun job offerını imzaladık die fakat marta bizi mc donalds a almaya çalışıyo die.Onlarda wendys de full tim çalışamayacağımızı eğer martanın dediği gibi mc donalds a geçersek orda full time çalışacağımızı söledi.bizde kabul etmedik.Yani kısacası kendi hatalarını bize mecbur kıldırtmaya çalışıyolar.Bizde kalktık gidiyoz new york a orda iş bakıcaz.Olmazsa gezip geri döncez başka yolu yok.Ama istanbulda ki şirketimimle ciddi ciddi papaz olucam orası kesin.Çünkü bizi wendys die gönderiyo fakat burda olmayacağını söylüyor.Verdiğim parayı sonuna kadar alıcam...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart bnde lafayettedeyim

Alıntı helles Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende ya şirektten baya bi dilim yandı adamların yüzünden geç kaldım 22 sinde vizeye gircem 29una bilet aldım umarım yolunda gider herşey
    selam bnde lafayettedeyim am su an issizim sen igttim mi ' work and travel sirketi bni yakti resmen

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu lafayete gidecek arkadaşın yazılarını bu wata lanet okuduğum için ancak şu gidenlerin yazısını okumak için girdim.arkadaşım başka gidecek yer mi yoktu louisiana seçtin.ben geçen yıl gittim afedersin 3 ayımız yazık oldu.berbat bir yere götürdüler belki sende ordasın bilmiorum opelousas neymiş lafayette dolmuş heryer.benden tavsiye bırak orayı kaç newyorka orada çikolata fabrikaları falan varmış ben de dönüşte JFK'da bir kişiyle tanıştım gayet güzel yaz geçirmiş.bence kaç ordan eğer gittiysen de bol çileler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Gitmeden önce lafayatte diye sitede bir arama yapsaydınız yazılarımı görürdünüz. Ben de bu başlığı yeni gördüm. Eğer Jazz müzik merakınız yoksa Louisiana, Alabama... falan kesinlikle gidilmemesi gereken yerler...

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wendys'i tek gecerim fastfood da en iyi hamburger onda Fastfood da calismak istesem orada olmak isterdim.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kayhankahyalar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Wendys'i tek gecerim fastfood da en iyi hamburger onda Fastfood da calismak istesem orada olmak isterdim.
    en iyi hamburger wendys de diyosun valla calismayinca hamburgeri yemesi guzel ama calismasi oyle zevkli olmuyor simdi hala wendys de calisiyorum cikmayi dusunuyorum bir iki haftaya.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

walla çalışmak zor mu bilmem ama 99cent olan double stack mükemmel bi hamburger bence bi ara sabah kahvaltısı oydu benm için

Üstad
    Tecrübe Puanı
    21

Alıntı asigo1903 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    walla çalışmak zor mu bilmem ama 99cent olan double stack mükemmel bi hamburger bence bi ara sabah kahvaltısı oydu benm için

aynen,cok guzel yaw wendy sinin o hamburgeri
    Peki.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

imkanin warsa lafayetteden baska bir yer sec,ulasim cok zor oluyor vede downtown da gece klupleri haric eglence yeri yok

birz gec kaldik galiba hahaha
    Konu MaJ tarafından (08-10-2009 Saat 12:40 AM ) değiştirilmiştir.
    Time division multiplexing of fibre optic interferometric sensor

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar mrb pensacola wendys e gideceğim bu yıl nasıl bi yer?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

sanırım bende pensacola yada destın o civarlarda bir wendy's e gidecegım bilgisi olan var mı buralar hakkında

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar merhaba bende bu sene iki arkadaşımla TN pigeon forge'da ki wendy's de çalışcaz fakat çalışanların giyimleri ve genel olarak iş hakkında bir bilgisi olan yada daha önceden wendy's de çalışmış olan arkadaşlar yazarsa iyi olur.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

arkadşlar mrb ben north dakota dickinson wendy'ste calısacam bilgisi olan var mı acaba

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar north dakota Wendy's de çalışıcam bilgisi olan var mı önerir misiniz? saatlik ücreti iyi geldi ama bana bakalım?? ne düşünüyorsunuz?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)