Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Wendys Fast Food Lafayette

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Wendys Fast Food Lafayette

Merahba arkadaşlar bende bu sene yüksek ihtimalle wendys fast food ta çalışacağım lafayette de.Bu işyeir hakkında ve daha önce giden arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum işi seçmek üzereyim lütfen yardım edin.Saati 7.5$ haftalık konaklama 75$ ve yiyeceklerde %50 indirimliymiş acıkcası pahalı geldi ama ne dersiniz?? Cok kararsızım...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Benm arkadaşım oraya gitmişti Bayağı bi memnun kalmıştı.Ayrıca yemekleride bi süre sonra bedava yediğini biliyorum ben..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Benim kayınpeder Utah Price'da Wendys'in müdürü..Aile şirketimiz sayılır

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

birader saol yardımlaın için ama biraz daha detaylı bilgi lazım gercekten seçmek üzereyim yanlış tercih yapmak istemiyorum arkadasınla iletişime gecme olanağım varmı acaba.Bu arada sen,n babayla beni bi tanıstırsaydın valla

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı suatalp Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    birader saol yardımlaın için ama biraz daha detaylı bilgi lazım gercekten seçmek üzereyim yanlış tercih yapmak istemiyorum arkadasınla iletişime gecme olanağım varmı acaba.Bu arada sen,n babayla beni bi tanıstırsaydın valla
    Ben de çarşamba günü tanışacam yüz yüze..Bundan önceki tanışıklığım birkaç telefon görüşmesi ve msn muhabbetinden ibaret

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hadi ya bizim iş yatar o zaman sana kolay gelsin birader.Bu arada ne olur arkadaslar biraz daha yardım edebilirseniz su wendys hakkında bugün secicem işi ne olur arkadaslar....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

walla wendys konusunda diyebileceğim şudur ki kıvrımlı patatesleri güzeldi.yemeklerinide severim rahat çalışma ortamları vardı çalışanların ,çok geç kapamıyorlar mc donalds gib öle sıra olmuyo karşılarında zorlanmıyorlar ama tabi benim bu dışardan gördüğüm bi müşteri olarak gittiğim wendys restoranlarında durum böyleydi.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Anladım saolasın hadi arkadaslar ya yokmu babayiğit iş detayları hakkında bilgi verecek ....

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar lütfen ya yardım edin vazgecicem gitgeller yasıyorum busene basıma bela oldu bu watişi zaten..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Abi kaçtır yazıyorum yokmu yardım edecek yaaa

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende florida pensacola daki wendy' se gidiyorum.. kalcak yer haftalık 75 dolar ve ilk gittiğinde bir aylık kirayı (300) ve depozito (100) veriyosun..ayrıca siyah pantalon getirmemizi istediler ve ordanda 20 dolara siyah ayakkabı alıyosun.. yiyecekleri güzel ve yüzde elli indirimli zaten bi süre sonra o bedava oluyo diye bi çok duyum aldım..saatlik ücreti 7.5 dolar ama ben 2. iş düşünüyorum duruma göre bakıcam artık..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ne zaman gideceksin birader inan işi arastırıyorum kimseyi bulamıyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben 30 haziranda gidiyorum.. sen ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

BEnim iş daha yeni oldu ah bu şirketi varya yakıcaktım artık gına getirdiler neyse bosver daha vize görüşmesine gidicem 15 pazartesiydi aslında ama saolsun şirkeitm yetiştiremedi o yüzden belki seninle bi ihtimal aynı tarihte gidebiliriz.Bu arada sendeki şartların aynısı bende de geçerli lafayette için bakalım nasıl oalcak bilmiyorum ama daha detaylı bilgide bulamadım.Kotu seyler duyarsam vizeye kadar vize reddi bile alabilirim o dereceye getirdiler inan.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende ya şirektten baya bi dilim yandı adamların yüzünden geç kaldım 22 sinde vizeye gircem 29una bilet aldım umarım yolunda gider herşey

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

İnsallah birader bu arada wendy fast foodlar için bilgi vermek isteyen olursa özellikle lafayette ve florida için yardımlarınızı bekliyoruz bizi hazırlıklı gonderin arkadaslar...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Bende Montana,Bozeman'da ki Wendy's de çalışacağım.
    Saati 8.75,konaklamada aylık 200 dolar..!
    Bunun dışında benim de Wendy's ile ilgili pek bir bilgim yok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

hacı senin saatlik ücret kalma masrafı kıyakmış valla

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben south yarmouth wendy'steyim rahat çalışma ortamı var, zorlamıyolar, günlük 5$lık yeme hakkımız var, ben geleli 10gün oldu 8günlük bi paycheck aldım gün ve 8saat overtime yapmışım, hesapladığımdan çok fazlası vardı checkimde. alt-üst ilişkisi yok, general managerımız çok eğlenceli her sorunumuzu ilk ona söylüyoruz, hatta kaldığımız wendy'sin evi biraz pisti ve temizlik malzemelerini wendy'sten istedik, bozuk lambaların yenilerini de ordan aldık, wireless var ve çok hızlı, telefonu da kullanabiliyoruz bedava hem de,yurtdışını aramak için de evdekiler bi kart kullanıyolar mezun kart sanırım, bunların hepsi verdiğimiz kiraya dahil,ayda 320 vercez. kirayı elden, 2hftada bi general managere vermek gerekiyo, yaptırdıkları işler ilk başta yorucu geliyo fakat zamanla alışıyosun, adamların belli saatleri var mesela 11e kadar pek kimse gelmiyo 11de doluşuyolar, bi anda bunalıyosun yarım saat sonra kimse kalmıyo 1e kadar mesela... yani belli öğünleri var ve o saatte hücüm ediyolar, ben hamburger hazırlıyorum ve benim için o dakikalar zor oluyo=) burdaki wendy'ste çalışanların çoğu dominik, brezilyalı,meksikalı ve herkes kendi arasında ispanyolca konuşuyo, mesela bana dönüp ingilizce bişey söylüyo sınra öbür yanına dönüp ispanyolca konuşmaya devam ediyo gibi... bu biraz can sıkıcı olabilir ama zamanla ordakilerle ilişkilerini geliştirdikçe hem ortam çok eğlenceli oluyo, hem zaman çok çabuk geçiyo, hem de hrkes ingilizce konuşmak zorunda kalıyo

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca wendy'sin evleri hep müstakil ve çok güzel. kız erkek karışık kalıyosun, wireless telefon elektrik bilmem ne hepsi kiraya dahil. herkesle aranı iyi tuttuğun ve işini iyi yaptığın sürece hiçbi sorun çıkmaz, herkes arkadaş gibi. mesela orta yaşlı bi manager kadın var, sert duruyo ama anladım ki içinde hala genç kız varmış=) türkçe öğrenmeye çalışıyo, yavaş çalışanlara kaplumbağa diyo=))) eğlenceli bi ortam, tavsiye ederim.. ama orayı eğlenceli hale getirmek de senin elinde, olumsuz bakarsan sıkılırsın ama çevre edinmeye başladıkça zaman bile akıp gidiyo, 2gündür işyerindeki insanlar bizi arabalarıyla alıp gezmeye götürüyolar mesela, bu da bizim ilişkilerimizle alakalı

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ayrıca saatlik ücretim 8$

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ozlemm adına sevindim ya ama ben lousiana - lafayette deki wendys restauranta gidicem vize alabilirsem pazartesi günü orası hakkında da pek bilgim yok acıkcası bole olduğu için pek istekte kalmadı bende ne dersin aynı olurmu sizinki gibi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben de plymouthda geçen sene çalışan bi arkadaşın tavsiyesiyle geldim.farklı bi kasaba fakat herşey anlattığı gibi..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizdede aynı durum olurmu sizin giib bilmiyorum valla ya ole olacağını bilsem direk amerikaya valla ama aklımda hala soru işaretleri var...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Dostum Lousiana ile Massachusetts arasinda kusura bakma ama epey fark var ama Wendy Mc heryerde aynidir.Gecen sene Lousianaya gidenler Gustavdan cok etkilendi insallah bir daha olmaz.Lousiana da is imkanlari iyi degilmis oyle demislerdi onlarda lafeyete ye gitmislerdi.onlardan bilgi alabilirsin
    Safinaz...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı tevenen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dostum Lousiana ile Massachusetts arasinda kusura bakma ama epey fark var ama Wendy Mc heryerde aynidir.Gecen sene Lousianaya gidenler Gustavdan cok etkilendi insallah bir daha olmaz.Lousiana da is imkanlari iyi degilmis oyle demislerdi onlarda lafeyete ye gitmislerdi.onlardan bilgi alabilirsin
    Eyw dostum saolasın işte o yüzden bu kadar arastırıyorum ya yani pazartesi vize görüşmem var birilerini bulmam lazım o zamna kadar..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

slm dostum bn bir haftadir alabama daphne wendys de calisiyorum.klasik fastfood isi mc ve diger fastfoodlarla ayni,saatlik 7.5 dolar tax haric ise gelirsek surekli kosusturmaca bide bizim burada kimse 40 saat almiyor 35 falan anca ama buradaki mc daha fazla zaman veryor,buraya gelince kolay bi is bekleme burada yaptigim isler turkiyedeyken elmi surmeyecegim cinsten,cunku sonucta turkiyede universite okumus insanlariz,bide butun wendys ler ayni olmaz menagere bagli isin guzel olup olmamasi,kaldigim yer bakiminda bn sabsiliyim cunku tek basima odam var ve klimali guzel bir ev zaten ev yuzunden daphne yi sectim.neyse eger daha ayrintili sorularin olursa ozel mesaj at cevaplamaya calisirim internet buldukca...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı nicola_34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    slm dostum bn bir haftadir alabama daphne wendys de calisiyorum.klasik fastfood isi mc ve diger fastfoodlarla ayni,saatlik 7.5 dolar tax haric ise gelirsek surekli kosusturmaca bide bizim burada kimse 40 saat almiyor 35 falan anca ama buradaki mc daha fazla zaman veryor,buraya gelince kolay bi is bekleme burada yaptigim isler turkiyedeyken elmi surmeyecegim cinsten,cunku sonucta turkiyede universite okumus insanlariz,bide butun wendys ler ayni olmaz menagere bagli isin guzel olup olmamasi,kaldigim yer bakiminda bn sabsiliyim cunku tek basima odam var ve klimali guzel bir ev zaten ev yuzunden daphne yi sectim.neyse eger daha ayrintili sorularin olursa ozel mesaj at cevaplamaya calisirim internet buldukca...
    vay Nicola ne zaman gittin nasilsin ne var ne yok Lubo ne yapiyor yada ruben .
    alisirsin dostum eglenmene bak kimlerle konakliyorsun.Foleye gulfshorese gecemedin mi
    Safinaz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

valla 2 taylandli cocuk ki bu cocuklar harbiden cok delikanli iyi cocuklar ama 2 hafta sonra ayriliyorlar.bi ekvatorlu bide kolombiyali kiz var.valla lubo yu bi kere gordum zaten ihtiyacta yok ama rubene gore daha sevimli lubo,gulfshorese gecemedim cunku osecenek yoktu.bn neredeyse iki haftadir buradayim...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

dostum ev arkadaslarinla araba bulursaniz alin yoksa Daphe nede zaman zor gecer
    Safinaz...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)