Toplam 22 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 22 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Tecrübeli Bayan WATcı aranıyo :)

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Tecrübeli Bayan WATcı aranıyo :)

Daha önce gitmiş ve oranın kuaförlerinde tecrübe edinmiş bi insan varmı yakınlarda

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

kız arkadşım geçen sene gitti, çok kötü olduğunu söylüyor.... hatta bi arkadaşının saçlarını yakmışlar.... zaten bildiğim kadarı ile abd nin en iyi kuaförü türk...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben hiç gitmedim ama ücretleri Türkiye'ye göre oldukça yüksekti.. ztn çok yaygın değil kuaför orda.. burdaki kadar da talep yok sanırım.. ama tırnak dükkanları fln çok.. manikür fln yapıyorlar, takma tırnak, desenli tırnak fln yapıyorlar.. ayrıca marketlerde de çok çeşitli takma tırnaklar bulabilirsin..

saç için de saç düzleştiricileri çok ucuz.. kendin halledebilirsin..
    God is wearing black..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

turkiye ile karsilastirdigim zaman cok pahali ordaki kuaforler ve kesinlikle igrenc yapiolar saci.tavsiye etmemmm yani.
    there is nothing stopping me...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yani boyaydı vs kendim yapmam gerekicek e bu millet bzm kuaförde yaptırdıklarımızı nasıl hallediyorlar? uff... ne cins bir millete gidiyoruz. su desen benzinden pahalı, orta halli bir kuaförde saç kesimi 150-200 dolar, saç kurutma parası 15 dolar... türk kuaför nerden bulurum ki

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben bunu hic düşünmemiştim orda kuaför olmadan 4 ay nasıl gecicek saçmalık ya olaya bak saç kesimi 200 dolar olduuu kestirmeyiz artık saç falan manikür falnda kendimiz hallederis kaş olayı sorun ama hernese döndüğümüzde ilk işimiz kuaföre gitmek olsun (:

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ny california nın göbeğindeki kuaföre gitmiceksiniz tabiki arkadaşlar..ama kaldığınız yerlerdeki townların hepsinde bi kuaför bulursunuz fiyatlarda kesim olarak 30 60 dolar arasıydı.biçok arkadaşı götürüp orda bekleyip çıkışta geri getirdiğim için biliyorum fiyatları yani ama beyenmedim napcam şindi flan stresine girenlerdenseniz kestirmeyin sonuçta tr de bile o kadar ince detaylı anlatıp anlatıp şöle olsun böle olsun bak nolur flan demenize rağmen olmayabilio o yüzden dikkat etmek lazım
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Amerika'da saç kesimini daha çok bireyler kendileri yapıyorlar. Zaten Amerika'ya yaz aylarında gitmiş olanların dikkatini çekmiştir ki birçok insanın saç tipi benzer ve 3 numara. Çünkü insanlar wal mart gibi büyük alışveriş merkezlerinden saç kesme takımı alıyorlar ve kendi işlerini kendileri hallediyorlar.

Bayanlar için ise durum biraz farklı tabi ki. Kuaför ücretleri oldukça pahalı üstelik tip verme gibi bir de alışkanlık var. Bu alışkanlık biraz farklı; zorunlu olmasa da zorunlu gibi birşey.
    CCN International Education Services - www.ccnedu.com

CCN Yurtdışı Eğitim ve Kariyer Servisi
    Work and Travel Departmanı

Work and Travel programında bilmeniz gerekenler konusunda makale için tıklayın

Tel: 0212 292 5707
    Fax: 0212 292 5166
    E-mail: info@ccnedu.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

işte o kaş sonuru beni de geriyo

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

geçen senelerde gden tecrübeli bayan watcılar şimdi nerelerdeler acaba? bu sorunların üstesinden nasıl geldiler, gittikleri kuaförlerde buradaki kuaförlerde yapılan uygulamalar(kaş misal) yapılıyor mu yapılıyorsa ne kadar vs..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

orda da kasinizi kendiniz aliverin :S hasbini Allah derde bak ya

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    15

hihosurvivor a katılanlar gibi

bız kalacak yerı ısı derdederkenhatun mılletı pedıkurum gıttıı yaaaaaaaa etc...seklınde dert yanıyoalar

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı exceptiodoli Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    geçen senelerde gden tecrübeli bayan watcılar şimdi nerelerdeler acaba? bu sorunların üstesinden nasıl geldiler, gittikleri kuaförlerde buradaki kuaförlerde yapılan uygulamalar(kaş misal) yapılıyor mu yapılıyorsa ne kadar vs..
    Pahali olur pahali en iyisi bu tur isleri kendinizin halletmesi.
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

BannedUser
    Guest

Benim bayan kuaförü var Antalya da burda 3 liraya yapıyoz orada mı acsak kuaförü paranın gözüne vururum desenıze.

Ya bu tırnak olayını ABD liler cok abartmıs sadece bu işi yapıyorlar susleme isi bide buna 40*50 dolar veriyolar.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

ben 2 yil ustuste gittim. hic de kuafore gitmedim orda. cok pahaliydi evet dediginiz gibi kendi isimi kendim gordum. sac kestirmeye gerek yok zaten. alt tarafi 3 ay. bayan icin problem olmaz. boyayi kendim yapiodum en sorun olan kaslarimdi. onlari biraz yamulttum o kadar gelince ilk isim kuafore gitmek oldu zaten
    erkek arkadaslar oyle demeyin. bayanlar icin onemli seyler bunlar

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

vay arkadas mılletın derdıne bak en kotusu ivedik bayan versiyonu olursunuz haha

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

kaş+bıyık işlerini kendiniz haleldiceksiniz hem belki böylece döndüğünüzde de gtmezsiniz kuaföre paranız cebinizde kalır her ay
    ben ömrümde kuaföre can ciğer yakınımın düğün günü saç yaptırma dışında gitmediğim için abd de de kuaför hiç ilgimi çekmedi zaten ÇOK pahalı oldugunu duymuştum. 3 ay da saçınızı kestirmek için krize girmezsiniz zaten merak etmeyin boya falan içinde boyalar var marketlerde vs alıp kendiniz boyucaksınız başka çare yok.
    senelerce kırmızının her tornunu kullanmış ve kendi saçını kendi boyamış biri olarak, gitmeden önce kendi rengine döndüğünden saçım boyama derdiyle uğraşmamak için özel çaba sarfetmiştim. yani ne biliyim akmıcak bi renge boyayın uğraşmasın 3 ay en kötü ihtimal bu diğer meseleye gelirsek burdan götürüceğiniz epilasyon aletleri,saç kurutma makineleri vs voltaj farkı nedeniyle ya çalışmıyo ya da o kadar yavaş çalışıyoki hiçbi işe yaramıyo. orda bunlar çok ucuz. her türlüsü her cebe uygun epilasyon aleti var büyük marketlerde vs. saç düzleştiricilerde aynen öyle çok ucuz ve çok çeşitli. açıkça yazmak gerekirse ağda kullananlar için,acı haber orda ağda yok. en azından arkdaşlar bizim bölgede bulamamışlardı.benzer bişi bile yok yani marketlerde. ya epilasyon aleti ya da o aklınıza gelen "diğer" seçenek tek çareniz. işin bu kısmı gerçekten büyük sıkıntı orda. diğer kaş+bıyık derdi içinde cımbız tek çareniz
    herkese kolay gelsin

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı cell Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 2 yil ustuste gittim. hic de kuafore gitmedim orda. cok pahaliydi evet dediginiz gibi kendi isimi kendim gordum. sac kestirmeye gerek yok zaten. alt tarafi 3 ay. bayan icin problem olmaz. boyayi kendim yapiodum en sorun olan kaslarimdi. onlari biraz yamulttum o kadar gelince ilk isim kuafore gitmek oldu zaten
    erkek arkadaslar oyle demeyin. bayanlar icin onemli seyler bunlar
    Benim saçları da iyi kesmiştin haaa
    2009 Work and Travel (Virginia-North Carolina)
    2010 Work and Travel (Lake George, New York)
    2011 Internship (Germany)
    2012 Internship (???Bratislava)

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı ayhn Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim saçları da iyi kesmiştin haaa
    evet cok iyi erkek saci keserim bundan sonra para alicam

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

bu arada ophelia'ya ek olarak ben walmartta agda gormustum, sogugu da var sicagi da wax diye geciyo. ama baya pahali. turkiyeden goturmek daha mantikli ki ben oyle yapmistim laf aramizda bi de cimbizin yaninda ek olarak ip kullanabilirsiniz baktiniz hic care kalmadi "jilet iyi gorunmektir" diceksiniz bayanlar icin bi jilet reyonu var, erkeklerin jilet cesitlerinden daha cok cesit var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

ya ben özel bölge ıcın hep kuafore gıderım agdaya. kendım yapamam kı nasıl olcak..:S cesaret yok
    C* Ne MutLu TÜRK'üm Diyene C*

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim bayan kuaförü var Antalya da burda 3 liraya yapıyoz orada mı acsak kuaförü paranın gözüne vururum desenıze.

Ya bu tırnak olayını ABD liler cok abartmıs sadece bu işi yapıyorlar susleme isi bide buna 40*50 dolar veriyolar.
    3 liramıı? senin kuaför antalya da nerde tam olarak açık adres istiyorm

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)