Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JFK'den Virginia Beach'e Nasıl gidilir?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı liquid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    biliyorum stephen tek kisi oldugum için bi yer bulurum diye dusunuyordm ama bu tabi 3 4 gunu gecerse bnm içinde gercekten zor olacak senin tavsiye edecgin bir yer var mi ev bulmam için yardimci olacak yer kisi veya emlakci?gidisim muhtemelen 15 haziran falan olacak cokta gec kalmamis olurum umarim.gold key hakkinda bir bildigin var mi acaba daha once va da bulunmus biri olarak
    sen tam olarak virginia beach in neresine gidiceksin. oceanfront mu?

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

hayir sahil tarafinda gold key bunyesindeki otelde ya da cafede caliscagim.housekeeping olarak basvurdum ama garson olmaya kasicm orda bahsis iimis gold key'in burosu da sahilde google earth'ten baktim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

tamam işte o bolgeye oceanfront deniyo. housekeeping olma bence. garsonluk bulabilirsen bul. hatta pizza hut var 21th street te. oraya basvur istersen. vivian diye zenci bi kadın manager var. cok iyi bi kadın. onunla gorus. hatta gider gitmez ilk onu yap kapmasınlar garsonlugu.
    Konu stephen tarafından (12-04-2008 Saat 12:42 AM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tamam işte o bolgeye oceanfront deniyo. housekeeping olma bence. garsonluk bulabilirsen bul. hatta pizza hut var 21th street te. oraya basvur istersen. vivian diye zenci bi kadın managar var. cok iyi bi kadın. onunla gorus. hatta gider gitmez ilk onu yap kapmasınlar garsonlugu.
    ben bilmiyordum bi yeni sey daha ogrendm. stephen beni msne eklermisin arkadasim bilmedigim cok sey var sanirim yardimci olurmusun?dedigim gibi ilk olarak gold key de calisicm orasi için iyi diyorlar ama senin dedigin yer de aklimda bulunsn. msn kayaemrahtuna hot ok.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

mrb virginia beach yolcuları...biz 5 arkadaş gitcez en rahat işin markette kasiyerlik vb. olduğunu duyduk, bu ne kadar doğrudur acaba? gidenlerden bu konuda görüşü olan varsa lutfen paylasabilirmi?

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

evt dogru duymussunuz. ya 7-eleven da calısmanın kotu tarafı nerede calısagının belli olmamasıdır. 7-eleven ın bi sürü şubesi var. mesela bende 7-elevenda calısıcaktım ama bana verdikleri şube cok uzaktı. bende orda calısmadım. eğer konaklayacagınız yere yakınsa problem yok.7-eleven işinde calısanlardan şikayet duymadım fazla.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

peki food lion hakkında bilginiz varmı.bende orda kasiyer & stoker olcam.
    orası için kafalarına göre bi şubede çalıştırma yok heralde.bana direk adres geldi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

yeni sezonda gidecekler var mı virginia beach taraflarına?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sadece benim tanıdığım 4kişi var

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı j0ker Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yeni sezonda gidecekler var mı virginia beach taraflarına?
    evet bizde iki arkadaş gidiyoz haus keeping yapacaz büyük ihtimalle

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

arkadaşlar JFK dan Virginia'ya benim bildiğim Richmond'a uçak var. ki ben biletimi deltadan ist-jfk-Ric şeklinde aldım.gidişi. dönüşte direk jfk-ist. yani uçaklabile 2 saatmiş uçuş süresi. ki otobusle 10-11 saat rahat surer.bence uygun bilet bulabilirsiniz uçak bileti. ancak şimdiden almanız lazım.turkiyede yasadıgınız yerde herangi bir acenteye gitseniz size amerikada yurt içi uçuş ayarlıyabilir. fiyatarında çok fazla olacagını dusunmuyorum..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

virginia beach e gitmenin en kolay yolu norfolk a uçak bileti alıp ordan taksiye binmektir 30-40$ filan tutuyordu;shuttle da var ama saatine denk gelmek gerekiyor.. sakın ki jfk dan filan otobüsle geleyim demeyin 12 saat filan sürüyor ama burda öyle kötü bir otobüs şirketi yok inanın ki dnüşü de sakın norfolktan almayın jfk filan alın ki arabayla gidin gezin..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

JFK-Virginia Beach En güzel yolu Greyhound'la gitmektir.
    Erkenden bilet almayın gerek yok. Ucak rotar yapar falan. V.Beach için gidin greyhound'a (sanırım 34. cadde idi emn değilim) Non refoundable bilet alın ki daha onceden aldıgınız biletle aynı paradır. (Internetten 100 dolarlık bileti gidip non refoundable en yakın saate bilet istiyorum dediğimde 52 dolara almıstım) alın ve gidin.

Food Lion'a gelince. İki pozisyonda yorucudur.
    Kasiyerlik ayakta olduğun ve breakler cok az oldugu için yorucudur.
    Stokerlık ta(Cogu stoker gece calısır) gece oldugu için avantajlı, yorucu, ama bi o kadar da eglencelidir. hemen hemen kimse yokken magazada takılırsın oyle. Bi tane reyon verirler eksikleri koyarsın falan filan..

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks