Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: JFK'den Virginia Beach'e Nasıl gidilir?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart JFK'den Virginia Beach'e Nasıl gidilir?

Arkadaslar JFK'den Virginia Beach'e uçak kalkıyor mudur?JFK International fln die duydum domestic uçuş olmuyormuş heralde.Konu hakkında bilgisi olan varsa yardım edin lütfen Bi de otobüsle virginia beach'e gitmek için terminale taksi ile gidiş cok pahalıymıs acaba baska alternatif yollar hakkında bilgisi olan var mı?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı.bende aynı şekilde virginia beach e gitmek istiyorum JFK dan.ama nasıl olacak.galiba otobüs ile olacak ama bayaaa uzun duruyor yol bu konuda fikri yada yorumu olan varmı?
    yardımcı olursa sevinirim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Araba ile 400 km yol var. Bence uçağı araştırın.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

aooo baya fazlaymış gerçekten.zaten bana gelen mail de "avarage 95" dolar yazıyordu otobüsle.anlamıştım uzak oldugunu.teşekkürler verdigin bilgi için.bu uçak işinide araştıracagm.başke fikri olan paylaşırsa benimle sevinirim

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkadaslar bence siz en iyisi rise atmak istemiyorsaniz isinizi direk Virginia Beach'e alin bileti (direktdemekle aktarmali olarak ama son duragi Virginia Beach ola demek isredim)
    eger bunu dusunesseniz soyle yapmanz lazim...
    simdi arastiriyorum birazdan yazacam

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım benim new york a gitmem gerekiyor en başta .. ki biletini aldım oryantasyon ordan yapılacak.İnterexchance firması sponsorum oldugu için orada önce oaraya gelmemi istediler

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bazi srketler var 35 doalra bile goturuyor www.gotobus.com

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkürler kontrol ediyorum.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bende virginia beache gidiyorum.new yorktan virginia beach yaklasik 11-12 saatte gidildigini biliyorum otobusle tabi buna duraklmalarda dahil.tigerbus ile dahada uzun suruyormus.bilet fiyati yaklasik 100$ civari.bende new yorktan dusndum gelmeyi ama o kadar yol cekilmez ya :S ist-norfolk biletleride 900£ civari cok arastiramadim ama daha uygununu bulurz isallah.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

June , 2008
    Select Departs Arrives Duration Transfers Carrier Schedule
    01:30am 02:40pm 13h, 10m 1 GLI 0519

08:00am 07:20pm 11h, 20m 1 GLI 0903

09:00am 09:40pm 12h, 40m 2 GLI 2223

08:45pm 06:15am 9h, 30m 1 GLI 0905

11:30pm 10:30am 11h, 0m 1 GLI 0513

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

birde bu grehound idi eger bileti 1 2 hafta once alirsan 40 dolara kadar iniyor fiyat

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Prices: $35 one-way, $60 roundtrip. Duration: 7 hours.

Arkadaşım 7 saatte gidiyormuş galiba.
    yani anladıgım kadarıyla

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

duraklma sayisina gore degisebiliyordur yani express olabailir yada benm baktiklarim duraklama sayisi fazladr bana bi arkadasim anlatmisti yanlis bilgi vermek istemem zaten bu durum cok karistiriyor kafami ucakla jfkya kadar sonra otobusmu yoksa ucaktan indemeden norfolk mu ?fiyat olarak otobus daha ucuza geldigi kesin ama cekecegin cefa ve yolarda harcayacagin parayla ayni paraya gelirse anlamsiz oluyor :S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ya evet eğer NewYork ta özellikle bir işin yoksa NewYork aktarmalı gitmek çokta anlamlı değil.iyi karar vermek gerekiyor

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

bencede vagazone zaten ne kadar önce gidersen va o kadar ii hergecen gun ogrenci yagcak cunku 10-25 haziran arasi birazda o yonuyle bakiyorum olaya.senin is veren sagliyormu konaklamayi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

liquid benim işveren saglayacak galiba.haftalık 80-100 dolar civarı dediler.ama tam ayrıntılarını şu anda bilmiyorum.Daha bikaç saat önce aldım haberini
    Seninkide sağlıyordur umarım.bide onunla ugraşmak sıkıntı verebilir...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar bu arada bu konuyla ilgili görüşleri olan diğer arkadaşlarda yardımcı olabilirse çok sevinirim.Şimdiden teşekkür ederim

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı vagazone Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet arkadaşlar bu konuda bilgisi olan varmı.bende aynı şekilde virginia beach e gitmek istiyorum JFK dan.ama nasıl olacak.galiba otobüs ile olacak ama bayaaa uzun duruyor yol bu konuda fikri yada yorumu olan varmı?
    yardımcı olursa sevinirim
    JFK dan virginia beach e nasıl gidilir.
    bunun için öncelikle manhattanda 42th street te Port Authority Bus Terminali var buraya gitmeniz gerekiyo. buraya 2 şekilde gidebilirsiniz.
    a)taksi:JFK dan cıktıktan sonra taksiye binerseniz sizi buraya 45-50 dolara götürür. (bence bu kadar para vermeyin b şıkkı daha cazip)
    b) metro:JFK dan cıkın airtrain e binin. buraya 7 dolar veriyosunuz. airtraine binin. airtrainden ineceğiniz yerde metroya biniceksiniz.(airtrain den nerede ineceğinizi tam olarak hatırlamıyorum ama haritalar var oradan bakarsınız A1 metrosuna nerden biniliyosa orda inin) airtrainden indikten sonra A1 metrosuna binin. ve 42th station da inin. burası Port Authority Bus Terminali.
    buraya kadar geldiyseniz. gerisi kolay. greyhound otobüs firmasına virginia beache biletinizi alın. biletin fiyatı 50-60 dolar arası bişeydi. ben aksam saat 10 da binmiştim. sabah saat 6 da inmiştim. 8 saatlik bi yolculuk. ineceğiniz yer norfolk. indikten sonra otobusunuzu değiştiriyosunuz. bineceğiniz otobus sizi virginia beache goturecek. bu otobus için para odemiyosunuz. aldıgınız greyhound bileti ile biniceksiniz. bindikten sonra 30 yada 45 dakika sonra virginia beachtesiniz.
    not: otobüslerde bilet alırken koltuk numarası yoktur. o yuzden yanınıza zencinin biri oturabilir. ben şanslıydım rus bi kızla birlikte oturmustum)
    bagaj numarası falanda vermezler. çantanızı alıp direk bagaja fırlatıyolar. kırılıcak eşyanız falan varsa gitti demektir. ama bunu istemiyosanız. görevli zenciye 2 dolar bahşiş verin. cantanızı guzel bi şekilde bagaja yerleştirir. )
    umarım yardımcı olabilmişimdir. kolay gelsin..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkdaşlar bende va beach deyim bizde şimdi 4 arkadaş nasıl gitsek diyoruz newyork a uçup oradan uçak ile gidelim diyoruz ama oradan uçak fiyatı ne kadar bilmiyoruz. bu konuda net bilgisi olan var mı çünkü otobüs cidden çekilmez yaa

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

arkdaşlar biz de 4 arkdaş virginia beach e gidiyoruz. new york alacakktık ama çok uzun yol diyue vazgeçtik. burdan direkt virginia beach de varmış sanırım ama gidiş dönüş 2 milyar. napsak acaba?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

washington alıcaz bu arada ama gotobus ta bulamadım washington va beach

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

sanırım washingtondan kalkan otobüs yok

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı minetaner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    sanırım washingtondan kalkan otobüs yok
    newyorktan virginia beache giden otobus washingtondan geciyo diye hatırlıyorum..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşım evet biraz uzak NewYork-Virginia arası ama bak ben uçak biletimi 600 euro ya aldım.newyork a ve oradanda virginia ya gitmesi tahminen 100 dolar diyorlar.yani maddi olarak NewYork tan gitmek çok akıllıca.ama ugraşamam diyorsanız bilemem.Bide nihayetinde sadece çalışmak degil amaç.gezmek içinde gidiyoruz hepimiz.onun iiçin newyork üstü gitmek daha eglenceli olabilir.hem bakın 4 kişisiniz

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

stephen gercekten ayrintili bilgin için tesekkurler.bir de kaybolmayalim yaban ellerde :P yani konu virginia beach olunca gidilecek tarih daha bir ob-nem kazaniyor ozellikle bnm gibi tek gidicek ve konaklamasi belli olmayan kisiler için.
    en uygun ist-norfolk arasi jfk aktarmali 1650ytl buldum otobus illaki daha uyguna gelecek.

vagazone konaklama isi bana dusucek buyuk ihtimalle ama gidecegim isweren koklu bir yer gold key burolari var va'da o yuzdende pek endiselenmiyorum....

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

stephen arkadasım bende JFK dan keene valley diye newyork eyaletınde bi sehre gitcem aynı otobus termınalıne mı gitmem gerekıyo yada daha baska termınaller varmı? yardımlarınız için şimdiden tskurler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı liquid Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stephen gercekten ayrintili bilgin için tesekkurler.bir de kaybolmayalim yaban ellerde :P yani konu virginia beach olunca gidilecek tarih daha bir ob-nem kazaniyor ozellikle bnm gibi tek gidicek ve konaklamasi belli olmayan kisiler için.
    en uygun ist-norfolk arasi jfk aktarmali 1650ytl buldum otobus illaki daha uyguna gelecek.

vagazone konaklama isi bana dusucek buyuk ihtimalle ama gidecegim isweren koklu bir yer gold key burolari var va'da o yuzdende pek endiselenmiyorum....
    rica ederim. baska soruların varsa yardımcı olmaya calısayım paylaşım için burdayız
    yanlız şunuda belirteyim, uzulerek soyluyorum konaklaman belli deilse sıkıntı yasayabilirsin gibime geliyo. en gec haziran bası gibi gidersen iyi yer bulabilirsin. ama gec kalırsan malesef sıkıntı yaratır. dediğim gibi baska sorun varsa sorabilirsin.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı zubeyr86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    stephen arkadasım bende JFK dan keene valley diye newyork eyaletınde bi sehre gitcem aynı otobus termınalıne mı gitmem gerekıyo yada daha baska termınaller varmı? yardımlarınız için şimdiden tskurler
    valla kardes malesef bende bilmiyorum. ne desem yalan:S

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jfk da indikten sonra 15 dolar verip port authority otobus terminalınin onune kdr gideblirsiniz bunlar 24 saat hızmet veriyor onune geldiginde ztn hbr veriyolar bence en kolay yol bu port authoritye girdikten sonra alt katta greyhound var burdan ıstediginiz yere gideblirsiniz..yanlız bazı yerlere gunde sadece bir tane otobus var o da sadece sabahları

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı stephen Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    rica ederim. baska soruların varsa yardımcı olmaya calısayım paylaşım için burdayız
    yanlız şunuda belirteyim, uzulerek soyluyorum konaklaman belli deilse sıkıntı yasayabilirsin gibime geliyo. en gec haziran bası gibi gidersen iyi yer bulabilirsin. ama gec kalırsan malesef sıkıntı yaratır. dediğim gibi baska sorun varsa sorabilirsin.
    biliyorum stephen tek kisi oldugum için bi yer bulurum diye dusunuyordm ama bu tabi 3 4 gunu gecerse bnm içinde gercekten zor olacak senin tavsiye edecgin bir yer var mi ev bulmam için yardimci olacak yer kisi veya emlakci?gidisim muhtemelen 15 haziran falan olacak cokta gec kalmamis olurum umarim.gold key hakkinda bir bildigin var mi acaba daha once va da bulunmus biri olarak

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks