Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 33 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Gelmiş geçmiş en kötü reklam örnekleri

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Lightbulb Gelmiş geçmiş en kötü reklam örnekleri

Gelmiş Geçmiş En Kötü Reklam Örnekleri Toplama Alanı (Hurdalık 2.el)

Birçok temsilcinin, şirket yerkilisinin alakasız ve bir o kadar kötü reklamlarını forumdan silmekten cidden sıkıldım. Sildiğim konu sayısı 100'ün üzerindedir şimdiye kadar..Şu dakika itibari ile bu tür konuları geri dönüşÃ¼m kutusu gibi saklayarak WAT öğrencilerine rehberlik etmesini sağlayabiliriz.. Bu konu ile başlatıyorum geri dönüşÃ¼mü. Bundan sonra bu tarz konular bu başlık altına eklenecektir.
    _TW_YÖNETİM___________________________________________________ ____

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Talking Work and travel hakkında herşey burada!!!

Selam
    GEÇEN YIL ANKARA'Nın en lider firması ****** ile Amerika'da muhteşem bir yaz tatili deneyimi yaşadım. Şunu çok iyi anladım ki buradan gönderen firma seçimi çok önemliymiş. Biz birkaç arkadaş bu firmayı tercih etmiştik ve genel anlamda hiç sorun yaşamadık diyebilirim.Buradan giderken orada bizi aşağı yukarı nelerin beklediği kafamızda şekillenmişti. Örneğin Gittiğimizde bize iş veren sponsor firmanın birkaç yetkilisi ile Golden Kariyer ekibi bizi görüştürmüştü. Orada konaklayacağımız yer hakkında da yine bilgi sahibi olmuştuk. İnternettten konaklayacağımız yer yakın mekanlar nereler sokak sokak gösterilmişti. İyi ki de bu firmayı srçmişim.
    Orada sadece dondurma satarak kendi tatil masraflarımı üstlenmekle kalmayıp bir de laptop sahibi oldum. Ayrıca şimdi en yakın arkadaşım bir Yunanlı O da yine WAT programı ile Amerik'ya gelen öğrencilerdendi.
    Arkadaşlar bu gençlik yıllarına tekrar dönemeyeceğiz eğer içinizde ufacık da olsa yurtdışına gitme düşüncesi varsa içinizdeki sese kulak verin. Gerçekten eğer doğru bir firma ile gidiyorsanıız sorun yaşam riskiniz çok az oluyor.
    Şimdiden gitme heyecanı yaşayan arkadaşlara bol şanslar. BUradan birçok arkadaş ile sürekli iletişim halindeyim. Gelen sorulara birlikte cevap arıyoruz. Eğe sizde WAT programı hakkında merak ettiğiniz bir konu varsa her türlü soruya cevap vermek için hazırım... Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar için mail adresimi de veryim. MSN Adresi Paylaşmak Yasak
    Umarım birlikte sağlıklı bir WAT programına hazırlanırız. Herkese iyi günler
    Konu break tarafından (31-10-2009 Saat 12:35 AM ) değiştirilmiştir.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

23 senelik ankaraliyim o ''en lider'' firmayi hic duymadim bir de reklam ypmaya calismadan evvel forumu biraz inceleyip , bu tarz reklam pesinde olanlarin ne kadar gulunc duruma dustuklerini anlamaniz gerekir yani reklam yapmaya calisin da bu kadar yaraticiliktan yoksun hicbir zeka piriltisi gostermeyen islere kalkismayin ya ... bu arada sayin lalekarasungur sizin soracaklariniz varsa forumda yeterince iyi cevap alirsiniz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yani reklam yapmaya calisin da bu kadar yaraticiliktan yoksun hicbir zeka piriltisi gostermeyen islere kalkismayin ya ...
    bu çok iyiydi
    emre91

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

23 senelik ankaraliyim o ''en lider'' firmayi hic duymadim bir de reklam ypmaya calismadan evvel forumu biraz inceleyip , bu tarz reklam pesinde olanlarin ne kadar gulunc duruma dustuklerini anlamaniz gerekir yani reklam yapmaya calisin da bu kadar yaraticiliktan yoksun hicbir zeka piriltisi gostermeyen islere kalkismayin ya ... bu arada sayin lalekarasungur sizin soracaklariniz varsa forumda yeterince iyi cevap alirsiniz
    tüm reklamcılara gelsin...
    Fırsat bulduğunda çılgınlık yapmayan, bilge olamaz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Gelmiş Geçmiş En Kötü Reklam Örnekleri

Birçok temsilcinin, şirket yerkilisinin alakasız ve bir o kadar kötü reklamlarını forumdan silmekten cidden sıkıldım. Sildiğim konu sayısı 100'ün üzerindedir şimdiye kadar..Şu dakika itibari ile bu tür konuları geri dönüşüm kutusu gibi saklayarak WAT öğrencilerine rehberlik etmesini sağlayabiliriz.. Bu konu ile başlatıyorum geri dönüşümü. Bundan sonra bu tarz konular bu başlık altına eklenecektir.
    _TW_YÖNETİM___________________________________________________ ____

kayıt olduk bikere ama iste şirket farkı bedava WAT yapıyorlarmış

hemde WALT DISNEY 'de

www. xxxxxxxxxx. com.tr

ÖRNEK 1

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

çekilişle 20 kişi...bu işi ciddiye almamak oluyor sanırım...wat böyle bir şey değil...reklamın kapatılmasını talep ediyorum
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Ban Ban Ban !!!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar bu program hakkında bilgiye sahibim. Bu işi yapan diğer bir firma daha biliyorum. Sadece bizim bölümde 40 kişiyi bedava götürme sözü veriyor. Ama 2 aylığına ve gecen sene bu programla gidip gelen arkadaşlarım var disney'e kesinlikle gitmeyin. Para kazanamazsınız ve tip olayı yok. Bu olay firmaların pazarlama stratejisi bence. Oraya gidiyorsun ve programı uzatabiliyorsun. Söylenilen Michegan üniversitesinde ders verceklerdi gidenlere ama sadece 1 gün oda ders filan yokmuş yani herşey gösteriş.Ders alman içinde 2000$ vermen gerekiyor Disneyland a. İyice arasştırın arkadaşlar.Gitmek istiyorsanız normal WAT'a gidin paşa paşa paranızı verin. 2 ay için o kadar çile çekilmez ve uçak parasını bile çıkaramadan gelirsiniz.Kalacak yerleride pahalı ayrıca. Ama Tüm dünyadan gelenler olduğu için yabancılarla aynı evde kalıyormuşşun. Eğer yine gitmeyi düşÃ¼nüyorsanız. Gidip gelen arkadaşlarım var detaylı bilgi isterseniz bu konu başlığı altına yazabilir. Bende katılmıştım bunların görüşmelerine iyiki seçilememişim.

Kanmayın, Kanmayın, Kanmayın
    Konu beysin tarafından (19-01-2010 Saat 05:26 PM ) değiştirilmiştir.
    "ALL GOOD THING TO THOSE WHO WAIT"

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

ya bu zaten bu sirketin baslattigi sey degil ki beysincda soyledi istanbulda zaten bir sirket bedavaya goturuyordu disneyland e... ayrica bedavaya cekilisle goturen baska sirketlerde oluyor wat a. ya bu arada soylemeden gecemicem neden bu kadar ucuzca yapilir ki sirket reklami.. adam gibi yoneticilerle konus bu sitede reklamini yap yani. bu kadar yaraticiliktan uzak reklamlar genelde ters teper benden soylemesi..forumdan bir arkadasin sozunu ileteyim 'reklam yapmayi beceremeyenler amerikaya nasil adam yollasin ' ben de katiliyorum buna

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ben bu tarz reklamları silmekten bıktım.. Bence herşeyi bir anda çöpe atmamalıyız.. Bundan sonra bu tarz konuları "KÖTÜ REKLAM ÖRNEKLERİ" başlığı altında toplayıp deşifre edeceğim

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

başlığın reklam içerikli olması bi yana, bu tarz reklamların gerçek olduğuna da inanmıyorum. geçen sene benim şirketim de bir sürü öğrenciyi bedava göndereceğimi söylemişti, hatta bi ara bana ve bi kaç kişiye daha istanbul ofisinden 100 dolarlık ekstra indirim sağlama sözü verilmişti. ama bunların hiç biri gerçekleşmedi.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

evet bencede bu tur reklamlar ornek olarka kalsı.mezun forumdada bırısı yazmıs xxxxxxxx ıle en az 10 000 garanti ediyoruz.benim arkadasım gitti 10 000 kazandı son pay checki ben gordum diyor 10 000di diyor.oysa paychecek tek kezde verilmezki.
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

10 bin kazanma olayları hakkaten büyük yalan. şirketler öğrencilerin göüzünü boyuyorlar bunlarla. her ne kadar bu parayı kazanma imkanı pek olmasa da kazanıldığı taktirde son paycheckte yazar. çünkü alınan her paycehk daha önce kazanılan miktarlarla birlikte toplam tutarı da içerir.

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tek işle 10bin kazanılmaz. o yüzden son paychekte 10bin yazması zor biraz
    Bu sene Alaskada 9000 , San diego pedicab de 14000 dolar kazanan biliyorum.

Bu arada Alaskada 10000 dolar garanti olsa en başta ben giderim
    Şirketimin bana söylediği haftalık ortalama 500 dolara razıysan Alaskaya git,
    olay tamamen kişide bitiyor kimisi 10.000 kazanır kimisi 5000 bile kazanamadan geri döner.
    Ancak büyük hayallerin hayalkırıklıkları da büyük olur ,
    10000 dolar hayaliyle Alaska'ya gittiğinizde büyük ihtimal her sabah neden geldim Amerikaya diyerek uyanacaksınız

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı DEXTRO Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    komediye bakın.son paycehecki gormus 10 000 dolarmış.hiç amerika gormessek inanacagiz.

alaskada 10,000$ hayal mi? - Mezun Forum
    harbiden YUH artık ya

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart self cilerrrr))) sadece 325 dolar

arkadas eger self iseniz 600 yada 650 dolar gibi ucretler odemenize gerek yok...sadece 325 dolar bilginize...

ÖRNEK 2

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

yok bence saka olarak yapiliyor bunlar

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

niyazi alaskada ayına avına çıkmış 15 000 $ kazanıp,ayılar tarafından katledilen ve TR ye bir daha geri dönemeyen bir watcı kardeşimiz.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

yok bence saka olarak yapiliyor bunlar

eger ilgilenirsen ozelden yaz hocam bana

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

birde şuna bakın ya.kendi soruyo kendi cevaplıyor insna ismini biraz farklı yapar yahu...

Yüksek Ücretli İşler - Mezun Forum
    EY NECEFTEKI ALTIN KUBBENIN SAHİBİ.

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Thumbs up WALT DISNEY WORLD COMPANY’de ücretsiz Work and Travel!!

WALT DISNEY WORLD COMPANY’de ücretsiz Work and Travel!!
    xxxxxxxxxxxxxx.com.tr

ÖRNEK 3

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

Reklami gercekten cok iyi yapıyorsun, bravo !!! Bir de su konuya bak da aklın basına gelsin. http://www.turkishwat.net/work-trave...ornekleri.html

Üstad
    Tecrübe Puanı
    17

Bu da yeni moda
    Sahte üyelik açıp reklam yapıyor herkes :@

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

geçelim bunları ya bu forumu cahillerden oluşan bilgisiz yetenksiz hasbel kader insanlardan oluşuyor gibi sayıyorlar bunu sevmiyorum..bari adam gibi şöyle 200-300 girdisi olan birisiyle yazın da belki adam çekersiniz..

sinsi pazarlama diye bi kitap okumuş atak yapıyor gibiler..
    Wat

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

boyle reklam yapanları atın gıtsın sıteden hatta ınternete gırmelerını yasaklamalı bunları
    bunlar bugun yarın bu ısı ıyı yapanlara da kotu seyler yazarlar

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Tekrar söylüyorum bu tarz reklamları Turkishwat.com'a geçenleri sitede teşhir etmekten çekinmeyeceğiz..

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

sonucta bu tarz reklam ugraslari reklamini yapmaya calistigi sirkete zarar verir bu kesin... faydasini goremedikleri gibi bence zararini gorecekler..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Selam
    GEÇEN YIL ANKARA'Nın en lider firması ****** ile Amerika'da muhteşem bir yaz tatili deneyimi yaşadım. Şunu çok iyi anladım ki buradan gönderen firma seçimi çok önemliymiş. Biz birkaç arkadaş bu firmayı tercih etmiştik ve genel anlamda hiç sorun yaşamadık diyebilirim.Buradan giderken orada bizi aşağı yukarı nelerin beklediği kafamızda şekillenmişti. Örneğin Gittiğimizde bize iş veren sponsor firmanın birkaç yetkilisi ile G.....K.....ekibi bizi görüştürmüştü. Orada konaklayacağımız yer hakkında da yine bilgi sahibi olmuştuk. İnternettten konaklayacağımız yer yakın mekanlar nereler sokak sokak gösterilmişti. İyi ki de bu firmayı srçmişim.
    Orada sadece dondurma satarak kendi tatil masraflarımı üstlenmekle kalmayıp bir de laptop sahibi oldum. Ayrıca şimdi en yakın arkadaşım bir Yunanlı O da yine WAT programı ile Amerik'ya gelen öğrencilerdendi.
    Arkadaşlar bu gençlik yıllarına tekrar dönemeyeceğiz eğer içinizde ufacık da olsa yurtdışına gitme düşÃ¼ncesi varsa içinizdeki sese kulak verin. Gerçekten eğer doğru bir firma ile gidiyorsanıız sorun yaşam riskiniz çok az oluyor.
    Şimdiden gitme heyecanı yaşayan arkadaşlara bol şanslar. BUradan birçok arkadaş ile sürekli iletişim halindeyim. Gelen sorulara birlikte cevap arıyoruz. Eğe sizde WAT programı hakkında merak ettiğiniz bir konu varsa her türlü soruya cevap vermek için hazırım... Bana ulaşmak isteyen arkadaşlar için mail adresimi de veryim. MSN Adresi Paylaşmak Yasak
    Umarım birlikte sağlıklı bir WAT programına hazırlanırız. Herkese iyi günler

Ya vallahi şöyle geçmişe bakıyorum da.. Ne güzel hikayeler yazıyorlar Tamam bunları direk olarak şirketler yapmıyorlar. Şirket, temsilci belirliyor. Temsilci bakıyor işler kötü gidiyor "Ya şu foruma bir yoğurt çalayım, ya tutarsa" diyor Al işte sonuç burada, firmasının ismi sap gibi ortada, belkide işini mükemmel yapan şirketininin prestijini bu baştan savma, saçma sapan, hiçbir zeka pırıltısı göstermeyen* reklamıyla ayaklar altına alıyor Bravo lale hanım gibilerine, bravo onun gibi temsilcilere.. Aynen devam!! bu konuyu hemen taşıyorum gelmiş geçmiş reklam örneklerine...

Bir eklenti daha yapayım Yunan pasaportu taşıyan birisinin WAT'a katılma şansı yoktur! Yunanistan'da j1 vizesi verilmemektedir. Dolayısı ile programın kültürel getirilerinden birisi olarak görülebilecek "Arkadaş edinme" olgusunu mantıksız donelerle destekleyerek öğrenci keklemeye çalışmak, beyhude bir çırpınıştan öteye geçmez. Rica ediyorum artık anlayınız..

Diğer temsilcilere ibret olması dileğiyle..

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

reklamlara baksen
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)