Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Newyork JFK hava alanından penn station a gidiş

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart Newyork JFK hava alanından penn station a gidiş

arkadaşlar jfk dan penn stationa nasıl giderim greyhound otobüsleriyle bangora gidicez söyleyebilceklere şimdiden teşekkürler

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Önce air traine sonra metroya biniyorsun Penn station da iniyorsun. Subway c olması lazımdı.

Fakat greyhound için neden penn stationa gidiyorsun orayı anlamadım Port authority olmasın o ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

air train havaalanına yakınmı yürüme mesafesindemi yani?

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Terminal 1'den takribi 100 adım mesafede.. Yukardaki mesajımı bir daha oku ama.. yanlış yönlendriilmiş olabilirsin.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya ben otobüs firmasına mail yazdım dedimki en yakın istasyon neresi adını söyleyin bana Port authority dediler aynen senin dediğin gibi..bilet alıcam listede bu isim yok bi daha yazdım penn station dediler bu sefer dedim heralde ikinci ismi falandır..şimdi sen böyle diyince kafam karıştı bu nerdeki

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Penn Station'dan otobüse değil trene binersin (penn station yakınlarında greyhound istasyonuda olabilir onu bilmiyorum) ama en kısa yoldan Port authority'e gitmen lazım greyhound için.. birazdan link vericem nasıl gidebileceğine dair.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

fiorex çok teşekkür ediormda aklıma bişi takıldı ben şimdi penn stationa kdr gitmşken we orda greyhound istasyonu warken niye bi daha trene biniyorum orayı anlayamadım

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

1- penn station a gitmiyorsun
    2- penn station ın yakınlarında greyhound istasyonu olup olmadıgı konusunda fikrim yok
    3- trene bineceğini kim söyledi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

sen yazmşsın ya penn stationdan trene biniyorsun die..he sen trenlemi git diosn bangora iice karıştı penn stationda greyhound istasyonu war sitelerinde öle yazıo

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Yok sen benim dediğimi anlamamışsın anlaşılan. Penn station bildiğin tren istasyonu. Oradan sadece trene binebilirsin. demek istemiştim. "trene binersin" derken..

Sen port authority'e git kafan hiç karışmasın. Ordan binersin. Manhattan'ın göbeğinde zaten port authority.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Regarding your question, you will be able to find it with the name Penn station.firmada böle yazmş bana tmm şimdi anladım çok teşekkürler

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Penn Station Manhattan içinde NYC'nin merkez tren istasyonu bildiğim kadarıyla. Air train ve metro aktarması ile gidiliyor Fiorex'in dediği gibi.
    FOREVER TCDD Smile For AMTRAK
    CEDAR POINT RESMI E-MAIL: international@cedarpoint.com

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

jfk dan new jersey jackson six fLagse geçicem muhtemelen satt 22.de new yorkta olucam ulaşım nasıl olabilir acaba?şirket şu şekile verdi adresi ama bilginiz var mı acaba?jfk dan metro ile penn station a gitmeniz gerekecek...ordan nj transit treni ile BELMAR istasyonunda ineceksiniz...ocean avenue da ineceksiniz zaten...o caddenin uzerinde 12th street i gorup iceri girin...kocaman belmar inn tabelasini gorursunuz.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

su an ordan yazıyorum
    Konu anton tarafından (12-06-2009 Saat 06:29 PM ) değiştirilmiştir.
    Better late than never

ŞİRKET SEÇİM YÖNERGESİ (ORTAK BİLDİRİ) Mağdur olmamak için okuyunuz...

http://www.turkishwat.net/work-trave...k-bildiri.html

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    12

@Fiorex

Eğer buradaysan bu Penn station'a gidiş olayını biraz daha açabilirimisin ?

Önce Air Train'e biniyorsun demişsin ona nereden binip nerede ineriz ?

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı Ganyotcu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @Fiorex

Eğer buradaysan bu Penn station'a gidiş olayını biraz daha açabilirimisin ?

Önce Air Train'e biniyorsun demişsin ona nereden binip nerede ineriz ?
    Ganyotcu sana ozelden mesaj yazmis olmama ragmen bu mesaji buraya da yapistirmak istedim. Hala daha birileri JFK-Penn station arasi yolculuk fikirleri ariyor ise bu mesaji okumalari onlara bir fikir verebilir. Bu mesajda tam anlami ile aciklama yapamadi isem de birazcik sizin arastirma yapmaniz gerekiyor, ama ben alternatif olarak neler secilebilir ona deginmeye calistim :

Selamlar Ganyotcu, rica ederim. Her turlu sorunu cevaplarim merak etme.
    Az once JFK'dan Penn station a kadar olan mesafeye goz attim, araba(taxi) ile 30 dakikalik bir yol. Mutlaka baska sekilde de gidilebilir oraya taksi harici mesela tren veya metro ancak bu yolu secer isen ucuza mal olmasina ragmen epey cetrefilli bir yolculuk seni bekliyor olacak, az once arastirdim ve JFKdan Penn stationa gider iken hava treni ve metro kullaniyorsun ama metro sayisindan emin degilim. Metrolar ne kadar duzenli olsa da yeni giden birisi isen kafa karisikligina hazir ol. Ha illaki ben metro ve hava treni ile yolumu bulurum diyorsan google dan "How to get from JFK to penn station" ya da "Train from JFK to Penn station" kelimelerini arattir ve cikan sonuclari bir guzel okuyarak kendine bir yol haritasi ciz ve bu bulgulari guzelce bir kagida dok ve kendine bir harita yapmaya calis. Taxi secenegi ile gitmeye calisirsan trafige gore yolculuk uzun ya da kisa surebilir ancak acik trafikte 30 dakikalik bir mesafe olarak gorunuyor. Tren, metro have treni vb gibi ulasim araclarini secer isen yine 30 dakika gibi bir sure cikiyor karsimiza ancak bir kac vasita degistirme ihtimalin olabilecegi icin bu vasitalar arasindaki bekleme surelerini kestirmek mumkun degil. Taxi kesinlikle trene verecegin paranin 3-4 kati olacaktir ama temiz is yapmis olursun, kafan rahat bir sekilde hicbir vesait degistirmeden tren istasyonuna kadar acik trafikte ilerlersin. Taxi 50 dolar tutar gibi cunku Turkiyeye en son gecen senenin mayis ayinda gitmistim ve China Towndan JFK airporta 25-28 dakikalik bir yol icin 50 dolar sabit taxi ucreti odemistim. Trenler ile yolculuk tercih eder isen ve toplamda 3 tren degistirsen en fazla 15 dolara patlar gibime geliyor internetten okudugum bazi yazilardaki fiyatlardan yola cikarak yaptim bu hesaplamayi. Dolayisi ile karar senin. Ayrica ayin 14 unde inecegini soylemissin ancak saat kacta inecegini soylemedigin icin yetisip yetisememe durumun hakkinda yorum yapmam imkansiz. Dedigin gibi ayin 14unde gece 11:55 te dahi insen ABDye kapilardan ve bagaj kontrolunden en cok 2 saat icerisinde gecersin ve yarim saat taxi yolculugundan sonra saat 2:30 gibi en gec tren istasyonuna varirsin. Hele aksamuzeri bi saatte iniyorsan ABDye baya bi 8-10 saat firsatin olur oraya gitmek icin bu da hayli hayli yeter,. Umarim aciklayici olmustur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart HATAY dan JFK yolcusu var mi ?

arkadaslar hatay dan jfk yolcusu var mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)