Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 29 Mayıs Vize Görüşmesi Deneyimim

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Wink 29 Mayıs Vize Görüşmesi Deneyimim

29 Mayıs saat 10:15 itibari ile vize görüşmesine girmiş bulunuyorum. Ve bugünkü deneyimlerimi sizlerle paylaşmak isterim. Saat 07:15 de Anadolu yakasından Avrupa yakasına geçiş yaptım mükemmel bir İstanbul trafiğinde 1.15 dakikada gidebileceğim yolu 2 saate yakın bir süre zarfında aşarak saat 09:10' da konsolosluk önündeydim. Hiç beklemeden içeri girdim. Bahçedeki kontrol noktasını geçtim daha sonra kapının önünde 10 dakika kadar bekledikten sonra içeri giriş yaptım. Numara aldım ve ilk olarak evraklarımı teslim ettim. 20 dakika sonra Asyalı sevecen ablamız parmak izi aldı. Bu arada 1 numaralı gişedeki Amerikalı abimiz çatır çatır sorular sorarak milleti hayatından bezdiriyordu 2 – 3 kişiye red verdiğine şahit oldum. Ayrıca Asyalı abimiz herzamanki gibi sevecen tavırlarıyla adeta Amerika provası yaptırtıyordu ve vize dağıtıyordu. Bu arada diğer gişelerden birine 50 – 55 yaşlarında bir teyzemiz geldi. Dedim işte benim kısmetim geldi. O kadar rahat ve sevecen tavırlarla yaklaşıyordu ki öğrencilere sanırsınız ki evine gelen misafirle ilgileniyor. Bu arada 744 olan takip numaramı bekliyordum. 740, 741, 742 görüşmedeydi. Asyalı abimizde 743 yandı. Ahhh dedim içimden derken biricik teyzemde 744 yandı ve hızla gişeye yöneldim. Günaydın? Nasılsınız? Nerede okuyorsunuz? Nereye gideceksiniz? Baba ve anneniz ne iş yapıyor? İlk defamı gidiyorsunuz Amerikaya? Ne zaman mezun olacaksın? Arizona hakkında ne biliyorsun ve çalışacağın yer hakkında? gibi soruları yöneltti. Hatta bende bir kaç soru sordum kendisine gideceğim restoranın menüsünden yiyecek isimleri saydım ve daha önce yunan mutfağını denediniz mi diye sordum? O da gülümseyerek hayır dedi. Ve tam o anda beklenen cümleyi kurdu.
    CONGRATULATIONS Have a nice holiday. Hatta ben ups kağıdını alıp hızla uzaklaşırken arkamdan bir şeyler söyledi?? Ama kimin umrunda
    26 Haziran'da Arizona – Peoria The Sleek Greek Restaurant 'ta olacağım. Şimdi sırada uçak bileti alım işlemi var. 850 Euro gibi bir fiyat ödeyeceğim..
    Lütfen kendinize güvenin ve asla korkmayın. Hatta benim yaptığım gibi yapın ve sizde soru sormayı deneyin

Herkese iyi WAT' lar diliyorum.
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

belkide şaka yapmıştı sana aslıdna vizeyi vermeyecekti, arkandada onun için sesleniyordu

Hayırlı olsun
    I have dream about this day boys and its going to be legendary. Together we will own this city, anytime a girl wants to get back at her ex-boyfriends we'll be there, anytime a girl wants to solve her father issues through promiscuty and binge drinking we will be there! Anytime a bachelorette party drives through the city in a limo sticking their heads out sunroof shouting "what's up newyork?" we will be what is UP Newyork!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı Kortanzz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    belkide şaka yapmıştı sana aslıdna vizeyi vermeyecekti, arkandada onun için sesleniyordu

Hayırlı olsun
    yawwww eğer bu saatten sonra öle bi durum olursa kortanzz forumu terk et abi...

hadi hayırlı olsun...
    UMUDU OLMAYAN ARKADAŞLARA...
    "Terk edenler asla kazanamaz...Kazanan asla terk etmez.Bazı insanlar çalışırken keyifle ıslık çalar.Hayatları muhteşemdir...Bazıları durmadan ağlar inler.Ben çocuklara hep aynı şeyi söylerim:'Şikayet etmeyin,itham etmeyin,bahane bulmayın...Hayatın sloganı ASLA BIRAKMAYACAKSIN'dır.Çoğu terk edişimizde,zafere birkaç adım kaldığının farkında bile olmayız.Başarı yarışmanın kendisinden birkaç saniye daha dayanabilirsek,bizimdir...
    Yarvay McDonald Valentine

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı stormhik Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yawwww eğer bu saatten sonra öle bi durum olursa kortanzz forumu terk et abi...

hadi hayırlı olsun...
    Aynen kortanzz.. terket git bu alemi
    İnancımızdan şüphe duyanlar, O gün geldiğinde anlayacaklar.. uA|KaЯŞı lıksız bir sevda bizimkisi..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ya ucak biletin pahalı degil mi 850 euro ha???
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Hayırlı olsun

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı dingin1 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ya ucak biletin pahalı degil mi 850 euro ha???
    Vallahi internettende araştırdım fakat bu civarda hep fiyat aralıkları.
    Benim 24 haziran itibariyle istanbul'dan çıkış yapmam gerekiyor. Arizona phoenix'e ineceğim. Daha uygun bir fiyatla bilet bulabilirsen haberdar et lütfen beni. Sanırım pazartesi günü alacağım bileti..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Hayırlı olsun renkdaş,

UPS'e gönderdikten sonra bir sakatlık çıkacağını pek sanmıyorum.

İyi tatiller şimdiden...

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı bcg1905 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun renkdaş,

UPS'e gönderdikten sonra bir sakatlık çıkacağını pek sanmıyorum.

İyi tatiller şimdiden...
    Eyvallah renkdaş sağolasın..Benim numaram 744 'tü benden sonra girdin görüşmeye herhalde..İnşallah sende alırsın vizeni Sanada iyi tatiller

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

gözün aydın,hayırlısı olsun
    Somethings never changes..

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı adros Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gözün aydın,hayırlısı olsun
    Teşekkürler Adros..Türkiye'de bir eksik USA'de bir fazlayız artık

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)