Toplam 20 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kalınacak Yer ve Yol Arkadaşlıgı (New York)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart Yol Arkadaşlıgı (New York)

Meraba watçı arkadaşlarım,

Finallerin verdigi stresi, sıkıntıyı üzerimden atmak için işime başlamadan önce 11-12-13 haziran tarihlerinde New Yorkta olacagım ve gezmeyi amaçlıyorum..
    O tarihlerde orada olacak arkadaşlar varmı, tanışıp birbirimize destek olup gezmeyi, bol bol fotograf çekilmeyi kısacası bana katılmayı düşünen olurmu ??

eywallah turkishwat sen büyüksün
    Konu fbsertac tarafından (22-05-2009 Saat 01:21 AM ) değiştirilmiştir.
    "sabah 09.00, akşam 18.00. sonra başka mecburiyetler. sıkışıp kaldık. sırf yeme, içme, barınmanın bedeli bu kadar agır olmamalı. hayatta kalabilmek için bir ömür veriyoruz. bir ömür karşılığı bir ömür yani. ne saçma."

Üstad
    Tecrübe Puanı
    20

o tarihlerde buyuk ihtimalle ins new york'ta olucam.
    Şirket Seçim Yönergesi
    VİZE BİTİŞ TARİHİ VE MAKSİMUM KALMA SÜRESİ

BİZİM GÜCÜMÜZ YALNIZ KARDEŞİMİZİ YENMEYE YETİYOR!!! AZERBAYCAN 1 - 0 TÜRKİYE

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

hostel için şu başlığa bakabilirsin
    http://www.turkishwat.net/new-yorkta...=yorkta+hostel

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

saol link için arkadaşım en iisi konu başlıgını deiştireyim ...

Alıntı blueblood Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hostel için şu başlığa bakabilirsin
    http://www.turkishwat.net/new-yorkta...=yorkta+hostel
    "sabah 09.00, akşam 18.00. sonra başka mecburiyetler. sıkışıp kaldık. sırf yeme, içme, barınmanın bedeli bu kadar agır olmamalı. hayatta kalabilmek için bir ömür veriyoruz. bir ömür karşılığı bir ömür yani. ne saçma."

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

değiştirmene gerek yok, o tarihte new york'ta olacak arkadaşlarla burdan daha kolay haberleşebilirsin. hem başlık değiştirme yetkisi sadece modlarda var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bende o tarıhler de new york da olacam ama sırketım oryantasyon olacak dedı ıkı gun,konaklama felan ucretsızmıs sızde bole bı durum varmı?Ikı gunden sonra boston yolcusuyum ,boston tarafına gıdecek arkadaslar ses verın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

farkettim deişmior başlık benide mod yapın

değiştirmene gerek yok, o tarihte new york'ta olacak arkadaşlarla burdan daha kolay haberleşebilirsin. hem başlık değiştirme yetkisi sadece modlarda var

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

nerde konaklayacaksın , nasıl bi şirket arkadaşım bu kalacak yer beleş oryantasyon oh ne rahat

Alıntı ktye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende o tarıhler de new york da olacam ama sırketım oryantasyon olacak dedı ıkı gun,konaklama felan ucretsızmıs sızde bole bı durum varmı?Ikı gunden sonra boston yolcusuyum ,boston tarafına gıdecek arkadaslar ses verın

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bende emın degılımkı danısmanım ole dedı,amerıkadakı organızator fırma senı ıkı gun agırlayacak ucret felanda odemeyecen dedı,bana pek ınandırıcı gelmıyo ama artık gıdınce gorecez ne olacak ne gıdecek,ucretsız deyıp kaldıktan sonra para ısterlerse turkıyeye donuste ılk ısım danısmanı gormek olur herhalde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

pek hayırsever bi amerikalı şirketmiş, cci hiç sallamıo walla kendi başımın çaresine bakacagım, senin için hayırlısı olsn danışman dediyse dogrudur belkide ...

Alıntı ktye Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende emın degılımkı danısmanım ole dedı,amerıkadakı organızator fırma senı ıkı gun agırlayacak ucret felanda odemeyecen dedı,bana pek ınandırıcı gelmıyo ama artık gıdınce gorecez ne olacak ne gıdecek,ucretsız deyıp kaldıktan sonra para ısterlerse turkıyeye donuste ılk ısım danısmanı gormek olur herhalde

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Bende ole umuyorum bakalım bekleyıp gorecez )

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Ben 21 inden itibaren NY'deyim. Arkadaşlar 3 günlük falan hostel arıyorsanız L-Hostels i öneririm size. Ny'nin en kaliteli hostellerinden biridir.

-25-40$ arası değişiyor oda fiyatları. 2-10 kişilik odalar var. 4 kişilik oda günlüğü 30-35$ falan.

Nyde günlüğü 25$ a da birçok hostel mevcut ama hepsinde temizlik vb. sorun var. Yerlerde böcekler, fareler falan. %90 ında kahvaltı ücretli.

L-hostelsde kahvaltı ücretsiz. Zaten masraf hemen hemen aynı oluyor. Ny'nin en çok memnun kalınan hostellerinden biri.

Times meydanına 20 dk uzaklıkta. Online rezerv. yapabiliyorsunuz.

http://www.hostelworld.com/hostelvid...elNumber=29499 burada hostelin videosu var

Ayrıca http://www.hostelworld.com burada neredeyse tüm hosteller var. Fiyat, yer, temizlik vb. kategorilerine göre kendine en çok uyan yeri seçip rezerv. yapabilirsin. Her hostelle ilgili 1000 lerce yorum var. Hepsi hostellerde kalanların yorumları olduğu için gerçek bilgilere ulaşırsın

***Bu arada hiçbir şekilde alakam yoktur L-hostels'le. Biraz reklamını yapıyor gibi oldum

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Erken rezervasyonda 25$ oda bulabilirsin bence .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende haziranın 12sinde orda olup haziranın 15ine kadar New Yorkta takılıcam irtibata geçelim sertaç...
    I'll be there and then one day I'm gonna say "I was there too".

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Bu arada şöyle birşey var. Haziranda gidince rezervasyonunuz yoksa hostellerin yarısından çoğu dolmuş olacak. Elinizde valiz hostel aramakda zor olacak.
    Gitmeden önce seçtiğiniz bi hostele internetten rezervasyonunuzu yaptırın. Hostel masrafı 3 gün için 75 $ ise rezerv. yapınca sadece %10 u(7.5$) kartınızdan çekilir. Kalan parayı hostele ulaşınca ödersiniz.

Vazgeçerseniz sadece 7.5$ ınız yanar ama sokakta kalmaktan, hostel bulamamaktan, yada daha pahalı yerlerde kalmakdan daha iyidir diye düşünüyorum.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de eylülde ny'ta olacağım. hostel için kaç gün önceden rezervasyon yaptırmam gerekir?

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

ben de eylülde ny'ta olacağım. hostel için kaç gün önceden rezervasyon yaptırmam gerekir?
    İstediğin zaman yapabilirsin ama ne kadar geç o kadar az seçenek kalıyor. www.hostelworld.com burada tüm hostelleri görebilirsin. Ayrıca hangi tip odadan kaç kişilik yer kaldığını görebilirsin. Hosteline karar verdikten sonra her gün kaç kişilik kont. yer kalmış diye bakabilirsin 5 e falan düşerse rezerv. yaptırabilirsin Bende sonraya bırakmıştım ama seçtiğim oda tipinde 4 kişilik yer kaldığını görünce hemen yaptım.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı manhattan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İstediğin zaman yapabilirsin ama ne kadar geç o kadar az seçenek kalıyor. www.hostelworld.com burada tüm hostelleri görebilirsin. Ayrıca hangi tip odadan kaç kişilik yer kaldığını görebilirsin. Hosteline karar verdikten sonra her gün kaç kişilik kont. yer kalmış diye bakabilirsin 5 e falan düşerse rezerv. yaptırabilirsin Bende sonraya bırakmıştım ama seçtiğim oda tipinde 4 kişilik yer kaldığını görünce hemen yaptım.
    teşekkürler, senin önerdiğin hostel güzel görünüyor. yorumlara da baktım, çoğu olumlu. bi aksilik olmasa orda kalırım. gitmeden 1 hafta fln önce rezervasyon yaptırsak yer buluruz heralde...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

teşekkürler, senin önerdiğin hostel güzel görünüyor. yorumlara da baktım, çoğu olumlu. bi aksilik olmasa orda kalırım. gitmeden 1 hafta fln önce rezervasyon yaptırsak yer buluruz heralde...
    bende 2000 e yakın yorum okuyup ancak karar verdim o hostele kahvaltı ve netin ücretsiz olması, times'a yakın olması cezbetti beni. Bu arada eylülün kaçı gibi geleceksin. L-hostels'in %50 ye yakın yerleri şimdiden dolu gibi. Gerçi mix dorm'lar çabuk doluyor. Male'de kalırsın :P

Ayrıca eylülde gelecekmişsin. Arkadaşımla stüdyo daire kiralamayı düşünüyoruz. Bi aksilik olmazsa 1-2 günlüğüne misafir edebilirim.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

dönüş biletini 18 eylül'e aldım ama değiştirme durumu olur mu bilmiyorum. stüdyo daire olayı olursa süper olur valla zaten tek başıma gidiyorum, yarenlik edecek birileri lazım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)