Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: alaskaya alternatif ulaşımlar

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arrow alaskaya alternatif ulaşımlar

selam arkadaslar 16 haziranda cordova ya gidiyorum biletimi aldım sayılır ama hala bazı konularda kararsızım direk uçuş yapmak istemiyorum hem pahalı hemde geze geze gitmek daha mantıklı ben istanbul- new york new york- istanbul bileti rezervasyon yaptırdım 468euroya new yorkdanda alaska ya gitcem amerikan airlines ile 478 dolara bolelikle bilet tarihlerini ayarlayıp bikaç gun new yorkda kalacagım buyuk ihtimalle bu sekilde yapcam ama sizce daha farklı yollarla nasıl gidilebilir mesela istanbul seattle seattle istanbul arası bilet alsam seattledan yukarıya alaskaya feribotla gitmek nasıl olur varsa link atarmısınız yada istanbuldan franfurt aktarmali gemi ile alaskaya gidiliormus bu konuda bılgısı olan varmı evet arkadaslar varmı alternatif yolculuk seçenekleri lutfen yardımcı olun 18mayısa kadar biletlerimi yuzde yuz almam lazım ne yapayım sizce birde varmı 16 haziranda british ile new yorka gitcek olan ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

giderken önemli değil ama dönüşte bende newyork ta 1 hafta kalmayı düşünüyorum ona göre tarihi değiştirilebilcek bilet alacam

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bu şekilde yapabilirsin ben alaska new york biletini ole alacam ve 5 6 gun new yorkda kalcam sen hangi şehire gidiyorsun ?

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

1)Eger NY - AK gidis donus bilet alirsan sana 700 Euroya patlar . Toplamda 700+470=1170 Euro = 1600$ yapar . Epey fazla yani . Istersen Turkishwat bilet organizasyonu kampanyali biletlere bak ... Istanbul - Alaska = 950 Euro falandi .

2)Istanbul - Seattle alirsin . Oradan Cordova 'ya 6 gunde falan gidersin fakat ferry biletinin ucuz olacagini sanmiyorum . Linki vardi hemen ustte . Buraya tiklayarak bulabilirsin .

3)Gemi ile yolun cok uzun surer . Fakat iyi arastir yuk gemisi falan olmasin , bi yolculuk yapicam diye hersey burnundan gelebilir . Yukarida verdigim linkteki ferryler cok iyi , sinema salonu ve dus var .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaslar ne o fiyatlar ben brıtısh ile 468euroya new york bıletı aldım ordanda anchorageye 478 dolar amerıcan aırlınes ıle toplamda 815-820 euro yapıor bundan daha ucuza mumkun deıl bulamassnz hemde tarıhlerı ayarladım new yorkda bıkac gun kalacam tavsıye ederım bu yontemı zaten cogu bole yapacaktır :-) birşey soracam bilgisi olan varsa yardım ederse sevınırım ben ucakla anchorageye ıncem ordan cordovaya gtmem lazım nasl gıtcem ?? ucak tek yon 99 dolar oda cok az satıs kalmıstı pahalı geldi biraz baska nasıl gıdılebılır bılgısı olan varmı?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

giderken direk gitsen dönüşte gezmeye vakit ayırsan daha iyi olmaz mı
    mesela biz öyle yapıcaz, gidiş biletimiz ist - anchorage dönüşte ny - ist şeklinde klm ile 700€ ya bulduk.. dönüşte alaskadan ny a gezerek gitmeyi düşünüyoruz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

o fiyata bide anchorage new york fiyatı ekleenecek tabi ama yınede ucuza bulmussunuz giderken gezmıcem donuste 1hafta erken gelcem new yorka

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

dönüş biletinide ayarladık gibi.. los angeles a uçuş orda kalıcaz sonra miami ye uçuş orda da kaldıktan sonra ny a uçuş diye baktık 500$ civarı bi fiyata halledicez sanırım
    dönüşte gezmek için bi hafta ayırman az değil mi =/

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bende cordovaya gıdıyorum ama bıletı henuz almadım... gecen sene dıllınghama gıtmıstım alaskada 900euro ya almıstım sımdı bılet fıyatları yıne yuksek.. cordovaya gıdenler varsa yazsın tanısalım

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)