Sayfa 4 Toplam 4 Sayfadan BirinciBirinci 1234
Toplam 119 adet sonuctan sayfa basi 91 ile 119 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hala bilet alamayanlar

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı gkhncy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ist - washington
    new york - ist

ekobilet, thy direk uçuş, öğrenci bileti 603 euro, bana çok ucuz geldi, sizce alayım mı yoksa altından birşeyler çıkar mı
    Gayet uygun fiyat.Tarih değiştirmek istersen 100 euro ceza ödersin o kadar.Altından başka bişi falan da çıkmaz.Ben de aldım o firmadan biletimi 600 euroya.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar Ben 1ay önce 495€ ya Deltadan aldım non-stop ama şimdi fiyatları görünce kıllandım. Bana bileti Şirket bulmuştu, bir problem çıkar mı yahu?

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı asuner Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Ben 1ay önce 495€ ya Deltadan aldım non-stop ama şimdi fiyatları görünce kıllandım. Bana bileti Şirket bulmuştu, bir problem çıkar mı yahu?
    Delta ama tarih değiştirme olanağın var mı yoksa paralı mı ?
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı onurcan90 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Gayet uygun fiyat.Tarih değiştirmek istersen 100 euro ceza ödersin o kadar.Altından başka bişi falan da çıkmaz.Ben de aldım o firmadan biletimi 600 euroya.
    bende aldım dün bileti dün itibarıyla, sordum dediğin gibi tarih değiştirmek cezası dışında bir şeyi yok

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

13 Maysı Cuma (yarın yani) itibariyle bir vizeye görüşmesini atlatayımda. Daha birde bilet kovalayacağız...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Adsız Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    13 Maysı Cuma (yarın yani) itibariyle bir vizeye görüşmesini atlatayımda. Daha birde bilet kovalayacağız...
    inş alırsın vizeni, bilete gelince thy öğrenci biletleri uygun fiyatta tabi zaman epey azaldığı için bazı günler dolmuş bile

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu aktarmalı uçuşlarda, ola ki bineceğimiz uçak rötar yaptı ve bir sonraki uçağa yetişemedik. o zaman ne oluyor acaba? bilgisi olan var mıdır??

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sezert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu aktarmalı uçuşlarda, ola ki bineceğimiz uçak rötar yaptı ve bir sonraki uçağa yetişemedik. o zaman ne oluyor acaba? bilgisi olan var mıdır??
    gidince orada cingar cıkarıyorsun bnm ucağım rötar yaptı eLimdeki bişey değiL die onLar seni baska ucağa bindiriyorLar..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bilet tamamen şans işi.. cheapticket dan bakın günlerle oynayın uygun fiyat bulursunuz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

arkadaşlar wat la south dakota ya gicem şirketimin önerdiği bilet 19 haziran gidiş ist-amsterdam-minneapolis-rapid city.dönüşüm 2 ekim ny-roma-ist ve 885 euro sizce uygun mu daha ucuz bilet bulabilme imkanım warmıdır? şirket orası uzak olduğu için pek uyguna bilet bulamazsın dedi.dönüş tarihimi değiştirirsemde 20 euro ödermişim napmalıyım bu bileti almalımıyım

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Günleri çarşamba olarak seç. 200 lira daha ucuza mal oluyor (1696lira). Misal 22 Haziran gidiş 5 ekim dönüş. Tabi uygunsa

Alıntı çekocu Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar wat la south dakota ya gicem şirketimin önerdiği bilet 19 haziran gidiş ist-amsterdam-minneapolis-rapid city.dönüşüm 2 ekim ny-roma-ist ve 885 euro sizce uygun mu daha ucuz bilet bulabilme imkanım warmıdır? şirket orası uzak olduğu için pek uyguna bilet bulamazsın dedi.dönüş tarihimi değiştirirsemde 20 euro ödermişim napmalıyım bu bileti almalımıyım

Profesyonel Watçı ByLyric - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    15

Hocam kendin araştır bana pahalı geldi.
    ---wat where amazing happens---http://www.turkishwat.net/image.php?type=sigpic&userid=7507&dateline=1307807  820

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Bir de illa ucuz olsun günler sürsün giderim dersen de ist-jfk-ist gidiş dönüş 770$'a biletler var. New York'tan da Greyhound otobüsleriyle 2 aktarmalı olarak 2 günde 150 dolar civarı Rapid City'e gidebilirsin 1500 liraya falan olay kapanır ama tavsiye etmiyorum yani. 2 3 gün yollarda bir sürü masraf yaparsın.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı cimbomlu10 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    gidince orada cingar cıkarıyorsun bnm ucağım rötar yaptı eLimdeki bişey değiL die onLar seni baska ucağa bindiriyorLar..
    cidden böyle mi yapıyoruz yani benim aklıma ilk gelen tepki de buydu ama

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Insallah vize bu haftaya kadar sonuclanirda bende alirim ucak biletimi.

Azerbaijan Havayollari
    Istanbul-Baku-Tel Aviv
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı sezert Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cidden böyle mi yapıyoruz yani benim aklıma ilk gelen tepki de buydu ama
    ewt cidden böLe yapıosun işe yarıyor

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı speedygonzalez Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Günleri çarşamba olarak seç. 200 lira daha ucuza mal oluyor (1696lira). Misal 22 Haziran gidiş 5 ekim dönüş. Tabi uygunsa
    maalesef gidiş tarihimi değiştiremiyorum 17 sinde okul kapanıo 20 sinde işe başlıorum anca dönüş tarihinde oynayabilirm zaten 30 eylülde dönmem gerekio ama uygun fiyatta 3 ekime bilet warmış tarihi değiştirisem burda 20 euro ordan tarihlerini değiştirirsem herangi bi para ödemezmişim kafama takıldı değiştirmeyi internet üzerinden yapmıomuyuz burda ceza weriosam ordada ceza vermem gerekmez mi acaba keklenio olabilirmiym

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben henüz bilet almadım ve vize görüşme tarihim 15 haziranda olur sanırım, geç başvuru yüzünden böyle geç bir tarihe vize randevusu alabildim 25 haziranda iş başı yapılıyormuş fabrikada bunun için 22-23 haziran gibi gidiş biletini almam en iyisi fakat o tarihlerdeki bilet fiyatları uçmuş durumda o yüzden daha erken bir tahihe almayı düşünüyorum 19-20 si filan iki sorum olacak 1.) erken gittiğimden dolayı fabrika açılmamış olabilir ve kalacak yer sorunu yaşayabilirim ne yapmamı önerirsiniz 2.) ucuz uçak bileti nerden bulabilirim bildiğiniz izmir içi firma yada internet sitesi varmı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
    bu arada cordova ya gidiyorum ocean beauty fabrikasına.
    Konu ChoLera tarafından (28-05-2011 Saat 12:19 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

2.soruna cvp verebilirim.bilet için ekobilet.com veya expedia.com'dan bakabilirsin..
    secret nerde burda

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Alıntı ChoLera Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben henüz bilet almadım ve vize görüşme tarihim 15 haziranda olur sanırım, geç başvuru yüzünden böyle geç bir tarihe vize randevusu alabildim 25 haziranda iş başı yapılıyormuş fabrikada bunun için 22-23 haziran gibi gidiş biletini almam en iyisi fakat o tarihlerdeki bilet fiyatları uçmuş durumda o yüzden daha erken bir tahihe almayı düşünüyorum 19-20 si filan iki sorum olacak 1.) erken gittiğimden dolayı fabrika açılmamış olabilir ve kalacak yer sorunu yaşayabilirim ne yapmamı önerirsiniz 2.) ucuz uçak bileti nerden bulabilirim bildiğiniz izmir içi firma yada internet sitesi varmı önerilerinizi bekliyorum teşekkürler
    bu arada cordova ya gidiyorum ocean beauty fabrikasına.
    bu arada gençtur'dan da bakabilirsin ben ordan aldım.gidiş tarihine göre çok uygun biletler bulunabiliyor..arayıp öğrenebilirsin..
    secret nerde burda

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı mklasl Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bu arada gençtur'dan da bakabilirsin ben ordan aldım.gidiş tarihine göre çok uygun biletler bulunabiliyor..arayıp öğrenebilirsin..
    teşekkürler kardeşim bakayım bi dediğin yerlere
    başka önerileride bekliyorum tekrar teşekkürler

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

bende 15 haziranda vize görüşmesine gideceğim haziran sonu gibi de mississippide olacağım sanırım. bilet vs. hiçbişey yok :S son 1 ayda wat a karar verince böyle oluyo haliyle. bakalım nerden ayarlayacağım bileti :/
    Hollywood Smile Killer

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    15

Alıntı victormature Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bende 15 haziranda vize görüşmesine gideceğim haziran sonu gibi de mississippide olacağım sanırım. bilet vs. hiçbişey yok :S son 1 ayda wat a karar verince böyle oluyo haliyle. bakalım nerden ayarlayacağım bileti :/
    insaLLah cok güzeL bir wat geçirirsin.. İşin cok zor ama söyLemiştim bu zaten

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar uçak bileti fiyatları sürekli yükseliyor ben günlük kontrol ediyorum ve dün 690 € olan bilet bugün 820€ ve ben hala uçak biletimi alamadım çünkü vize görüşmem 15 haziranda olucak bu yüzdende bileti alıp riske atmak istemedim, daha uygun bilet nasıl ayarlarım bilgisi,yada bu bilet fiyatları dahada artarmı benin en geç 24 haziranda alaskada olmam gerekiyor 25 inde iş başı yapılıyor fabrikada. bileti son günlere bırakırsam daha mı iyi olur sizce ?
    bu arada new york üzerinden bilet bakıyorum daha ucuz olur diye new yorka gidiş dönüş bilet fiyatları 550€ dan başlıyor tek yön sadece gidiş baktığımda ise 570€ dan aşağı bilet bulamıyorum bu durumda gidiş dönüş almak daha mantıklı sanırım demi?
    Konu ChoLera tarafından (06-06-2011 Saat 02:31 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı cAv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    23

arkadaşlar uçak bileti fiyatları sürekli yükseliyor ben günlük kontrol ediyorum ve dün 690 € olan bilet bugün 820€ ve ben hala uçak biletimi alamadım çünkü vize görüşmem 15 haziranda olucak bu yüzdende bileti alıp riske atmak istemedim, daha uygun bilet nasıl ayarlarım bilgisi,yada bu bilet fiyatları dahada artarmı benin en geç 24 haziranda alaskada olmam gerekiyor 25 inde iş başı yapılıyor fabrikada. bileti son günlere bırakırsam daha mı iyi olur sizce ?
    Son günlerde kampanyalar olabilir ama en fazla 1-2 haftaya kadar.Paran varsa ondan öncede alabilirsin biletini bilet türlerine göre Vize reddi durumunda parayı iade edenleri de var.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

bu arada new york üzerinden bilet bakıyorum daha ucuz olur diye new yorka gidiş dönüş bilet fiyatları 550€ dan başlıyor tek yön sadece gidiş baktığımda ise 570€ dan aşağı bilet bulamıyorum bu durumda gidiş dönüş almak daha mantıklı sanırım demi?
    gençtura bakabilirsiniz orada gidiş tarihine göre değişmekle birlikte çok uygun biletler bulunabiliyor.ayrıca vizeye girmedende alabilirsin herhangi bir vize reddinde ise 25 euro luk bir krsinti yapıyorlar..telefon numarasını netten bulup arayabilirsin bilgi almak için..
    secret nerde burda

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    14

Arkadaşlar, bu sene biletler ortalama hangi fiyatlardan alındı? Geçen seneki gibi $600-610'luk bilet yok sanırım bu sene?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

henüz bilet alamadım ekobilet.com da 690 € ya bilet vardı onlarda tükenmiş 15 inde vize görüşmem bakalım ne olucak alaskaya ucuz bilet bulabilen varsa bilgi verebilirse sevinirim teşekkürler

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

henüz bilet alamadım ekobilet.com da 690 € ya bilet vardı onlarda tükenmiş 15 inde vize görüşmem bakalım ne olucak alaskaya ucuz bilet bulabilen varsa bilgi verebilirse sevinirim teşekkürler
    bu saatten sonra biraz zor..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)