Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 53 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 53 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Six flags great adventure jackson new jersey

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Alejendro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ewt kodakta olucam,sanırım belmarInn diye bi motel gösterio advis...o yüzden ulaşım sorun olucak gbi görünüo dedim çnkü belmarInn bayağı uzak six flags e ama dediğin gbi ya araba satın alınacak ya da servis ayarlanacak ve bi şekilde halledilecek...işin tek zor kızmı bunlar ayarlanıncaya kadr geçen süre...sen de mi gidiosun NJ e bu sezon?
    evet bu sene yine ordayım büyük ihtimalle. gecen sene belmar inn'de kalındı orda servis ayarlandı onunla gidip geldik. bir sorun cıkmadı. bu sene de tekrar ayarlanır ama belmar inn olur mu bilemem baska bir otel veya ev de olabilir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nis Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    evet bu sene yine ordayım büyük ihtimalle. gecen sene belmar inn'de kalındı orda servis ayarlandı onunla gidip geldik. bir sorun cıkmadı. bu sene de tekrar ayarlanır ama belmar inn olur mu bilemem baska bir otel veya ev de olabilir.
    servis ayarlanabiliosa ok...geçen yıl da ordaysan iboyu tanıosun? aynı okuldayasız tanışalım istersen bi gitmeden
    ...::::::...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı Alejendro Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    servis ayarlanabiliosa ok...geçen yıl da ordaysan iboyu tanıosun? aynı okuldayasız tanışalım istersen bi gitmeden
    tamamdır tanıyorum kendilerini pm atarsın bana

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

evet arkadaşlar var mı aranızda 2012 için SIX FLAGS GREAT ADVENTURE düşünen ??

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben varım hocam düşünüyorum new jersey tarafında. konaklama gibi şeyler nasıl oluo acaba ? saatlik ücretleri nedir ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

benim de öğrendiğim kadarıyla $7.25 gibi bi ücreti var saatlik konaklama da parkın içindeymiş o da haftalık $65 civarı bi ücret oluyo sanırım arkadaşım, ama kodak işiyse aklındaki onun saatlik ücreti ve konaklaması farklı sanırım..

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

kodak işi nedir hocam yabancıyım biraz bu konulara kusura bakma

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    13

overtime imkansızmı six flags new jersey için???

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhabalar şirketim de bana six flags Chicago, New Jersey, Tennese'de kodak önerdi.Ama ben büyük ihtimal jackson ,NJ seçicem.Konaklamayı biz burdan yardım edicez dediler ama nasıl olur bilmiyorum.Park biraz şehir dışındaymış sanırım ulaşım da sorun oluyormuş.Kazandığımız paraların çoğu konaklama ve ulaşıma gitmesin

BannedUser
    Guest

Kodak la ilgili bir başlık vardı. kodak ın iflas ettiği ile ilgili okudun mu onu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

şirket bana sixflags'da fotoğrafcılık önerdi.Ben de kodak diye düşündüm direk çünkü geçmiş yıllarda hep onunla iş yapmışlar.Bilmiyorum iflası ile ilgili birşey baktım foruma yazıyor ama doğru mu acaba ?

BannedUser
    Guest

%100 dogru haberlere cıkmıs bir yazı bu.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

o zaman bakşa bir şirketle mi anlaştı acaba nese sorarım ben onu.Zaten daha karar veremedim gidip gitmemeye

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

önceden giden arkadaşlar belmarinn'de kalma masrafı + six flags'a ulaşım masrafı yaklaşık ne kadar oluyor? Paylaşırsanız seviinrim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı makroklima Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    %100 dogru haberlere cıkmıs bir yazı bu.
    Yanlış anlaşılma olmasın,batan şirket Kodak'ın elektronik bölümüdür. Kodakçıların çalışacağı şirket Kodak Photofinishing.
    O yüzden kodak'a gidecekler rahat olsunlar.

Alıntı zemet Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    önceden giden arkadaşlar belmarinn'de kalma masrafı + six flags'a ulaşım masrafı yaklaşık ne kadar oluyor? Paylaşırsanız seviinrim
    Kodak konaklamayı ve servisi sağlamıyor. Bu sebeple eski yıllarda insanlar ne yapmışlarsa advis onları öneriyor. Bu sene otelin fiyatı 110 dolar olması lazım. servis de kiralanır ya da birileri ayarlar ona göre fiyatı şekillenir ama haftalık 50den fazla olmaz.
    Kalınacak yer Belmar'da deniz kenarında. Six Flags Great Adventure jacksonda. etrafında kalınacak yerler kısıtlı.
    Genelde alacağın saat 40 saatin üzerinde olur.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim.haftada 40 saat çalışsam saati 8 dolardan 320 eder.160 da yol ve konaklamaya gitse haftada 160 dolar kazanıyorum.bir de bunun yemesi içmesi var.az değğil mi sizce? dieğr işelrde nasıl oluyor bilmiyorum gerçi

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekkür ederim.haftada 40 saat çalışsam saati 8 dolardan 320 eder.160 da yol ve konaklamaya gitse haftada 160 dolar kazanıyorum.bir de bunun yemesi içmesi var.az değğil mi sizce? dieğr işelrde nasıl oluyor bilmiyorum gerçi
    maasını 2 haftalık olarak alıyosun. 700 dolardan aşağı alanı pek görmedim.
    haftalık hesap yaparsan evet 160 dolar kazanıyosun gibi duruyo şu an overtimesız. fakat servis ücretini ilk işe başlarken aylık olarak verdiğini de düşün.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

siz bu yıl orada mı olacaksınız? çok soru soruyorum ama belmar'daki motelde kalıcak yerlein dolmuş olması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

siz bu yıl orada mı olacaksınız? çok soru soruyorum ama belmar'daki motelde kalıcak yerlein dolmuş olması gibi bir durum söz konusu olabilir mi?
    evet ben de orada olacağım. siz belmar'a varmadan bi ay önce kişi sayısı bildirmeye başlanır.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

teşekürler verdiğiniz bilgiler için.geliceğim kesinleşirse soracağım şeyleri yazarım yine buraya

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

tabii her zaman elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım kodak konusunda.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

merhaba nis oncelikle paylasimlarin ve yararli bilgilerin icin tesekkur etmek istiyorum... mesajlarini takip ettigim kadariyla kodak bunyesinde baya tecrube kazanmissin...bende yaklasik 3 yildir amerikadayim ve burda Ulker`in amerika distribitorlugunu yapan bir firmada calisiyorum... kardesim bu yaz six flags de kodak isinde calismak uzere newjersey jackson a gelecek ve abisi olarak butun isleriyle kendim bizzat ilgilenmek istiyorum.. eger mumkunse seninle tanisip konusmak isterim... ozelden ulasabilirsen sevinirim...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Arkadaşlar önümüzdeki sene six flags great adventure'da Kodak'ta çalışmayı düşünüyorum bende tecrübeli arkadaşlarımızdan yardım alabilir miyim?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)