Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 12voip ile sınırsız konusma.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Standart 12voip ile sınırsız konusma.

Merhaba arkadaşlar. gecen sene ben wat a gittiğim zaman ailem beni 12voip die bir programdan arıyorlardı. bu programi googleda yazım direk kendi sitesinden de indirebilirsiniz. kullanımı ise çok kolay. önce üye oluyorsunuz. sonra 90 gün geçerliliği olan 10€ kredi kartı veya paypal falan öduyorsunuz. baska hiç bir ödeme yapmadan baslıyosunuz konusmaya. ulkeden ulkeye fiyat farkediyo. detaylar tahminimce sitesinde de vardır. ama turkiyeden amerikayı aramak bedava. yani bu 10 €yu yukledikten sonra babamlar beni arıyorlardı ve saatlerce konusabiliyoduk. tavsiye ederim ses kalıteside çok iyi. normal telefondan hiç bir farkı yok. ve normal tr deki ev, iş, cep te aranabiliyo. dunya uzerindeki butun telefonları arayabiliyorsunuz hatta. ancak ucretlendirmeler dediğim gibi hepsinde farklı oldugu gibi super ucuz. en pahalı yerin dakikası 0,10 € falan olması lazım. ama kesinlikle AMERİKAYI 90 GÜN BOYUNCA İSTEDİĞİN KADAR ARIYORSUN HEMDE HİÇ PARAN EKSİLMEDEN..
    2008,2009,2011 wat katılımcısı

2008-NY-Thendara City-Van Aukens Inn-Dish Washer

2009-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

2011-VA-Doswell City-Kings Dominion-Ride Host

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

bu konuda oovoo die bi program var, oda çok sağlam... çalışma prensibi hemen hemen aynıdır, ama daha ucuz, hatta en ucuz sanırım, http://www.oovoo.com/ burdan indirebilirsiniz...
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

12voip de tr den usa bedava. hani babamın programı değil rekabet olsun diye söylemiyorum tamamen watçılar boş yere fazla para vermesin diye söyluyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

süper bi programmış bu.deneyen kullanan varmı? ben gitmeden bilgisayara bunu ayarlar giderim.orda zaten illaki cep telefonu olacak.rahatça bedavaya görüşme sağlayabiliriz.bi sakatlık olma ihtimali varmı acaba? son bir ayda parayla konuşsakta çok önemli değil

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Peki Usa dan Tr yi arama durumu nedir laptopla gittik dielim ordan evi aramada problem olurmu.. Bide orda telefon parası vermiyelim direk evdeki sabit telefonu arıyalım olmazmı ..

Alıntı kayhan86 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar. gecen sene ben wat a gittiğim zaman ailem beni 12voip die bir programdan arıyorlardı. bu programi googleda yazım direk kendi sitesinden de indirebilirsiniz. kullanımı ise çok kolay. önce üye oluyorsunuz. sonra 90 gün geçerliliği olan 10€ kredi kartı veya paypal falan öduyorsunuz. baska hiç bir ödeme yapmadan baslıyosunuz konusmaya. ulkeden ulkeye fiyat farkediyo. detaylar tahminimce sitesinde de vardır. ama turkiyeden amerikayı aramak bedava. yani bu 10 €yu yukledikten sonra babamlar beni arıyorlardı ve saatlerce konusabiliyoduk. tavsiye ederim ses kalıteside çok iyi. normal telefondan hiç bir farkı yok. ve normal tr deki ev, iş, cep te aranabiliyo. dunya uzerindeki butun telefonları arayabiliyorsunuz hatta. ancak ucretlendirmeler dediğim gibi hepsinde farklı oldugu gibi super ucuz. en pahalı yerin dakikası 0,10 € falan olması lazım. ama kesinlikle AMERİKAYI 90 GÜN BOYUNCA İSTEDİĞİN KADAR ARIYORSUN HEMDE HİÇ PARAN EKSİLMEDEN..
    "sabah 09.00, akşam 18.00. sonra başka mecburiyetler. sıkışıp kaldık. sırf yeme, içme, barınmanın bedeli bu kadar agır olmamalı. hayatta kalabilmek için bir ömür veriyoruz. bir ömür karşılığı bir ömür yani. ne saçma."

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

usa den burayı aramayı denemedim ama onunda ucretsiz olma ihtimali yuksek ucretliyse bile çok cüzi bi rakamdır. olmadı evde bilgisayar varsa evdeki bilgisayara kurun programı gerekli ödemeyidee yaptıktan sonra nasıl arama yapılacagını ailenize anlatın. zaten kullanmasıda çok basit. normal ev telefonundan daha basit. eğer usa den tr yi aramak ucretliyse bile onlar sizi arar. denersiniz siz aradıgınızda para gitmiyosada siz evi ararsınız.

Bu arada sakat bi program olmasın kredi kartıyla işlem yapıyoruz gibi dusuncelere kapılmanıza gerek yok. bizim evde 2 yıldır kullanıyoruz bu programı.. hatta 2 yıldır ev telefonunu hiç kullanmadık desem abartı olmaz.. ve hiç bir sorun yasamadık ödemelerle ilgili. zaten account page 'inizde ayarlıyorsunuz siz istemedikçe hiç bir şekilde ödeme almıyor sistem..eğer otomatik ödeme talimati yapmadıysanız. öyle bir seçenekte var cunku. "para bittiğinde otomatik yukle" die.

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

amerika dan turkiye deki sabit telefonlari arayabiliyorsun ucretsiz. ben gecen sene aradim.. ayrica voip programlarinin tamamina yakini bu ozellikleri sagliyor. sadece voip12 yok bircok program var benzeri internetten arastirsaniz yeter...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

ayrıca turkiyeden , amerikadaki cebide arasan evide arasan bedava. ama amerikadan turkiyeyi yalnızca sbt arayabiliyormussun demkki onuda ögrenmiş olduk teşekkurler ozgursum paylaşımın için.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı ozgursum Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    amerika dan turkiye deki sabit telefonlari arayabiliyorsun ucretsiz. ben gecen sene aradim.. ayrica voip programlarinin tamamina yakini bu ozellikleri sagliyor. sadece voip12 yok bircok program var benzeri internetten arastirsaniz yeter...
    bu programda türkiyedeki sabit telefonları aramak bedava değil.
    Turkey (Landline) 0.040 0.048
    Turkey (Mobile) 0.033 0.040
    dolar ücretlendirme dakika olarak

Site Yöneticisi
    Tecrübe Puanı
    10

valla ben voipraider kullaniyorum onda bedava baktigim diger programlarda da bedavaydi ama buna bakmadim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Türkiye'den Amerika bedava ama birçok kişide sabit hat olmayacak. Gidince ordan cep telefonu alacaksınız. 3 ay kullanacak olduğunuz için sözleşmeli(faturalı) telefon almayıp, kontörlü telefonlardan alacaksınız. Amerika'da sizi aradıklarında dahi kontör düşer. Yani gelen aramalar için de para ödersiniz. Bu durumda 1 cent diye gördüğün şey olur sana 10 cent.

Tüm bunların sonucunda sizi imzamda bulunan en ucuz görüşme konusuna bekliyorum. En ucuz diyorsam en ucuzdur. Ben yaş tahtaya basmam.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

süper bişeymiş yaa bence bu konu sabitlenmeli...
    Konu stormhik tarafından (09-05-2009 Saat 10:25 PM ) değiştirilmiştir.

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türkiye'den Amerika bedava ama birçok kişide sabit hat olmayacak. Gidince ordan cep telefonu alacaksınız. 3 ay kullanacak olduğunuz için sözleşmeli(faturalı) telefon almayıp, kontörlü telefonlardan alacaksınız. Amerika'da sizi aradıklarında dahi kontör düşer. Yani gelen aramalar için de para ödersiniz. Bu durumda 1 cent diye gördüğün şey olur sana 10 cent.

Tüm bunların sonucunda sizi imzamda bulunan en ucuz görüşme konusuna bekliyorum. En ucuz diyorsam en ucuzdur. Ben yaş tahtaya basmam.
    arandığımız zaman bizdende kontür alındığını yazmışsınız.bi yerde okumuştum(belki sizin konudada olabilir) iki farklı seçeneğimiz varmış alabileceğimiz.birinde dediğiniz gibi biz arandığımızdada kontür gidiyor diğerinde kontür gitmiyordu.sözleşmeli almadığımızda herhalikarda kontürmü gidiyor?alternatif bir seçenek yokmu?sonuçta önerdiğiniz seçenekte çok ucuz sayılmaz.hele böyle bedava alternatifin yanında

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

arkadaşlar işverenlerin sağladıgı bi çok evde telefon oluyo, kaldı ki sokaktaki telefon kulubelerinde bile o telefona ait telefon numarası uzerinde yazıyor. bir adet calling card alıp ailenizi ararsınız numara bu diye veya e-mail atarsınız. onlarda 12voipten amerikadaki sabit hatları hatta cepleride bedava arıyabiliyolar. ben gecen yaz öyle yaptım. sokaktaki telefondan bile ailemle kaç saat konustugumu hatırlıyorum haberiniz olsun.

en kötu ihtimalle laptop varsa msn den göruntulu konus hem gör hem konus

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Azminiz takdire şayan...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

teşekkurler

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

e hergun aramalarinada gerek yok,biraz yanliz kalmak iyidir
    ama bunun yaninda guzel bir sistem,ayrica onerebilecegim turk telekom kartlari eger bu tip odemelerden cekiniyorsaniz,herhangi bir turk telekomda satilan kartlarla aileniz sizi uzun sure arayabilir.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

evet arkadaşlar iphone u olan arkadaşlar için özlelikle süper birşe fring die bi program var iphoneda ondan bu şeye üye olorsun dedigi gibi arkadaşın 10 euro yatırıorsun o orda duruor sen sadece cep telefonu aradıgında dk da 0.10 euro gidior yani ıphone dan telefonlar konuşurmuş gibi türkiyeyi bedava arıorsun amerikada heryerde wifi oldugu için bedavaya konuşma
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Amerika'da her yerde wifi olduğunu da nerden çıkardın?
    Bırak Amerika'yı, Manhattan'ın bile her yerinde wifi bulamıyorsun.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

hic birseyin olmadigi niyerde durursan wifi olmaz dogal olarak, ama biraz kalabaliga dogru yurursen is yerlerinin oldugu yrlere gorursun ki wifi var! bu arada central parkin ortasinda bile internet var.. yani senin dedigin biraz dogru heryerde yok sadece%95 lik bir yerinde var ...
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Manhattan'da hiçbir şeyin olmadığı yer yok. Denediğim yeri yazayım : Broadway&94th civarı. İnsanlar şifresiz kullanmıyor artık internetlerini. Bedava bulmak o kadar kolay değil.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

sana denk gelmemis galiba dusun ben central 'park'ta internet kullandim her otelin her cafenin wifisi oluor ben gecen yazdan bahsediorum yani cok eskiden degil
    LIVE IS LIFE

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Unutmuşum yazmayı
    Anneler günü dolayısıyla mezun.com anneler günü ile alakalı yazılan
    Tüm mesaj sahiplerine Mezun callingcard'dan 30 dakika bedava konuşma süresi hediye ediyor..Mezun calling kullananlar dikkat.

Anneler günü özel

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Alıntı realbrutal Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    süper bi programmış bu.deneyen kullanan varmı? ben gitmeden bilgisayara bunu ayarlar giderim.orda zaten illaki cep telefonu olacak.rahatça bedavaya görüşme sağlayabiliriz.bi sakatlık olma ihtimali varmı acaba? son bir ayda parayla konuşsakta çok önemli değil
    Ben bu programı kullandım bizzat çok iyi ve ucuzdu . Herhangi sakatlık durumu olmaz .

Aynı IP üzerinden 4-5 kişi konuşmayın yeter . Haftalık belli bir sınırı var onu geçerseniz 10$ 'ınızdan düşmeye başlar . Ben bu sene Avea hattımı 55 kontör karşılığında yurtdışına açtırıcam . Kız arkadaşım , ailem beni aramak istediklerinde Avea hattıma çağrı yollayacaklar ben onları arayacağım . Eğer ki acil durum olursa 2 SMS = 4 Kontör karşılığı ben mesaj atıcam .
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Avea'nın 500 ve 5000 sms kampanyaları geçmiyor mu acaba Amerika'da. Bir denemek lazım

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben açtırdım hattımı ama kullanabılecegımden emın degılım cunku benı her aradıklarında bendende kontur dusecekmıs su programı bende yuklıyım barı

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

arkadaşlar turkiyedeki hiç bir kampanya amerikada geçerli olmuyo. zaten sanırım bitek turkcell orda kullanılabiliyor. diğerlerini bilmiyorum.

Ucretlendirme gecen sene sms:10kontor
    Aramanın ve aranmanın dakikasıda:87 kontor gibi ucuk birşeydi.
    o yuzden acil bir durum olmadıkca kullanmanızı tavsiye etmiyorum.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Exclamation 12voip hakkında

ben 12voip programını kurdum.. amerika numarası denedim sabit numara ama aramadı.. kredi yok atın al diyo...
    amerika ücretsiz deil mi? öyle yazıyo sitede ama kredi al diyor..bişey anlamadım
    benim bu programı asıl kurma amacım kktc ile görüşmek....
    ordaki sabit hatlarla yada mobil telefonla görüşmek icin 10 euro yüklesem kac dakika konuşabilirim acaba bilen var mı?
    burdan bi avea hat alıp kktcde kullansam beni türkiyeden arayanlar ve ben nasıl ücretlendirilirim bilen var mı?
    bu konularda açıklayıcı bilgi veren olursa cook sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim...

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı mcramtr Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ben 12voip programını kurdum.. amerika numarası denedim sabit numara ama aramadı.. kredi yok atın al diyo...
    amerika ücretsiz deil mi? öyle yazıyo sitede ama kredi al diyor..bişey anlamadım
    benim bu programı asıl kurma amacım kktc ile görüşmek....
    ordaki sabit hatlarla yada mobil telefonla görüşmek icin 10 euro yüklesem kac dakika konuşabilirim acaba bilen var mı?
    burdan bi avea hat alıp kktcde kullansam beni türkiyeden arayanlar ve ben nasıl ücretlendirilirim bilen var mı?
    bu konularda açıklayıcı bilgi veren olursa cook sevinirim.
    şimdiden teşekkür ederim...
    10 Euro yukledikten sonra konusma yapabilirsin.

her ulkenin sabit dk ucretleri var ona göre dusuyor 10 eurodan ve çok dusuk bir kaç cent genelde. amerika ondan sonra bedava..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ben VoIP icin Almanyada Dcalling kullandim ve cok memun kaldim. Ama Amerikada 12Voip kulanicam galiba.
    Info icin tskler.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)

Bookmarks