Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: SSN Ofisi (Anchorage)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart SSN Ofisi (Anchorage)

İlk defa alaska wat programına katılacak ben ve benim gibi arkadaşlar için önemli bi konu...

Öncelikle ilk katılacaklar Anchorage ofisinden başvurabiliyorlarmı yoksa illa seattledan almak mı gerekiyor ..

Anchorage a indikten sonra en ucuz ne şekilde bir ulaşım izleyerek bu ofise varabiliriz ? yürüme mesafesindemi ?

Ofise vardıktan sonra max kaç saat içinde ssne başvurdugumuza dair kagıt alabiliriz, sıra çok oluyormu..

Deneyimli arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa yeni gidecek arkadaşlar sıkıntı çekmez, bu şekilde turkishwat kullanıcıları wat sayesinde daha kolay ve sorunsuz bir yaz geçirmiş olurlar..
    teşekkürler

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    17

ben anchorage için sana direk bilgi veremem ama ssn başvuru süresi için bizi colorado da çalıştığımız yer götürüyordu .sanırım geldiğimden 2 hafta sonra ssn e götürdüler sabah erken 8 9 gibiydi .1 saat bekledik veya beklemedik sıra yoktu bitek biz ve bikaç abd vatandaşı vardı .ssn formlarını doldurduk kadına verdik yaklaşık o günden 2 hafta sonrada ssn ler elimize ulaştı.
    All the miles that separate disappear now when I'm dreaming of your face..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Lightbulb

Aşağıda tüm yerlerin adreslerini verdim . maps.google.com 'dan bakarsın mesafelere . Tüm uzaklıklar 20 dk. geçmez gördüğüm kadarıyla . Sıraya dair birşey söylenemez biraz şans ama benim 10 dk. almadı Seattle 'da .

SS Ofisi =
    US Social Security Administration
    222 W 8th AveAnchorage, AK 99513

Şehir Merkezi=
    Downtown Anchorage, AK

Havaalanı=
    Lake Hood Airport
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Break bu adresi bende bulmuştum saol yinede kardeş maps.google dan bakıorum aradaki mesafe 7.7mile diyor buda eder 11 kilometre bu yol yürünürmü agaaa

yokmu buraya giden otobüs neyin , kaç numara gidiyor ayrıca ? kaç dolar ödüoruz otobüse ? ?

Alıntı break Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aşağıda tüm yerlerin adreslerini verdim . maps.google.com 'dan bakarsın mesafelere . Tüm uzaklıklar 20 dk. geçmez gördüğüm kadarıyla . Sıraya dair birşey söylenemez biraz şans ama benim 10 dk. almadı Seattle 'da .

SS Ofisi =
    US Social Security Administration
    222 W 8th AveAnchorage, AK 99513

Şehir Merkezi=
    Downtown Anchorage, AK

Havaalanı=
    Lake Hood Airport
    "sabah 09.00, akşam 18.00. sonra başka mecburiyetler. sıkışıp kaldık. sırf yeme, içme, barınmanın bedeli bu kadar agır olmamalı. hayatta kalabilmek için bir ömür veriyoruz. bir ömür karşılığı bir ömür yani. ne saçma."

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

anchorage 8. ve C sokaklarının kesiştiği köşede Federal Annex Binasının (bu bina yarım olarak zemine gömülüdür ve
    büyük pencereleri mevcuttur, adliyenin yanındadır) içinde yer alır, alt kattadır, 7 numaralı otobüs ile Spenard
    Hostel’den direk gidebilirsiniz.Yanınızda mutlaka Pasaportunuzu, iş sözleşmenizi, I-94 ve DS 2019 formunuzu
    bulundurun.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bikaç gündür googlemaptan bakıyordum.. saol bilgiler için kardeşim çok faydalı oldu ..

Alıntı oonur33 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anchorage 8. ve C sokaklarının kesiştiği köşede Federal Annex Binasının (bu bina yarım olarak zemine gömülüdür ve
    büyük pencereleri mevcuttur, adliyenin yanındadır) içinde yer alır, alt kattadır, 7 numaralı otobüs ile Spenard
    Hostel’den direk gidebilirsiniz.Yanınızda mutlaka Pasaportunuzu, iş sözleşmenizi, I-94 ve DS 2019 formunuzu
    bulundurun.
    "sabah 09.00, akşam 18.00. sonra başka mecburiyetler. sıkışıp kaldık. sırf yeme, içme, barınmanın bedeli bu kadar agır olmamalı. hayatta kalabilmek için bir ömür veriyoruz. bir ömür karşılığı bir ömür yani. ne saçma."

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ne demek sen sagolasın , kacında gıdeceksn belkı orada karsılasırız ben 7 8 hazıran gıbı anchoragede olurum :-)

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fbsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İlk defa alaska wat programına katılacak ben ve benim gibi arkadaşlar için önemli bi konu...

Öncelikle ilk katılacaklar Anchorage ofisinden başvurabiliyorlarmı yoksa illa seattledan almak mı gerekiyor ..

Anchorage a indikten sonra en ucuz ne şekilde bir ulaşım izleyerek bu ofise varabiliriz ? yürüme mesafesindemi ?

Ofise vardıktan sonra max kaç saat içinde ssne başvurdugumuza dair kagıt alabiliriz, sıra çok oluyormu..

Deneyimli arkadaşlar düşüncelerini paylaşırsa yeni gidecek arkadaşlar sıkıntı çekmez, bu şekilde turkishwat kullanıcıları wat sayesinde daha kolay ve sorunsuz bir yaz geçirmiş olurlar..
    teşekkürler

ilk katilcaklarda anchorage dan basvurabilr tabe.. anch. ssn ofisi downtown yakinlarinda havaalanina yakin degil yane yurumeye calisma sakin.. spenard hostelede cok yakin degil.. ama internation hostel cok yakin hemen 2 blok arkada kalio.. sabah erken gitmeni tavsiye ederim baya kalabalik oluo.. ben gecen sene 14 ordaydm yane en kalabalik zamani.. orda ssn almak yaklasik 3 saat surmustu.. baya bi koyruk bekliosn.. ondan erken gitmekde fayda war..

Site Yöneticisi break - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tecrübe Puanı
    10

Arkadasim ben SSN Seattle 'dan almistim . ANC hic gitmedim yani . Zaten arkadasta cevaplamis
    # Holiday in America: 2008 , 2009 , 2010 ...

# Internship in Israel: 2011 ...

# MSc. and I. Europe Trip: 2012 ...

# Retired Worker & Traveler: 2013 ...

# Maldive Island: 2016

# II. Europe Trip: 2017

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bu başvuruyu yaparken ne lazım. vesikalık foto lazımmı malum burda her resmi yere amuk sabuk şeyler lazım oluyo. ordada varmı öle adetler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

kardeşim bende kararsızım hangi gün orda olsam die? 15inde bizim grupla buluşmam lazım , 10haziran newyork gidiş , ordan aktarma yapıcam 13ünde sanrm... pazar sabahı anchorageta olucam pazartesi allah kerim ... sen kaç gün kadar takılacaksın anchorageta ?

ne demek sen sagolasın , kacında gıdeceksn belkı orada karsılasırız ben 7 8 hazıran gıbı anchoragede olurum :-)

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

meraba indeus , arkadaşım saat kaç gibi gitmiştin ona göre bende gideyim saat 14 temi demek istedin ?

Alıntı indeus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    ilk katilcaklarda anchorage dan basvurabilr tabe.. anch. ssn ofisi downtown yakinlarinda havaalanina yakin degil yane yurumeye calisma sakin.. spenard hostelede cok yakin degil.. ama internation hostel cok yakin hemen 2 blok arkada kalio.. sabah erken gitmeni tavsiye ederim baya kalabalik oluo.. ben gecen sene 14 ordaydm yane en kalabalik zamani.. orda ssn almak yaklasik 3 saat surmustu.. baya bi koyruk bekliosn.. ondan erken gitmekde fayda war..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart slm

mrb onur bende seninle aynı fabrikaya gidiyorum. bilet konusunda bilgi verebilirmisin ya en ucuz nerden ve kaça alabiliriz?
    simdiden saol.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

Alıntı fbsertac Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    meraba indeus , arkadaşım saat kaç gibi gitmiştin ona göre bende gideyim saat 14 temi demek istedin ?
    yok pardon yanliz yazmism sabah 10 gibiydi..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

selam ben fabrikamı soledımmı hatırlamıorum sen nereye gıdıyorsun benim fabrikam cordovada ocean beauty , anchoragede bıkac gun kalcam gıtmeden biletide ben sırketle ugrasmadım kendım aldım istanbul new york new york istanbul 468 euroya aldım kendı kredi kartın varsa 428e alabılırsın (british airways)6haziran 30 eylul tarihlerinde new yorkdanda alaskaya alaska air ile gidecegim 8haziran 23 eylul gidiş donus bolelıkle new yorkuda gezeceğim bu sekılde daha ucuz oluyor normalde 1000den baslıor dırek ucuslar ve onlarda bu sekılde bı aktarma yapamıyorsun ben bu yontemı tavsıye ederım henuz almadıysan bıletı , ne zaman gıdıyorsun ?

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende 7sinde anchoragedeyım işe baslamadan bi iki gün dinleneyim diyorum cordovada calısacam fabrika orda oraya gitmeden bikaç gun kalacagım anchoragede ordan ınternete gırebılırsem konusurz bilgi verırım malum erken gidiyorum ya :-) , sende bnm gibi new york aktarmalı gıdıyorsun galıba new yorkdada kalacagım gıdısde ve donusde

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)