Sayfa 1 Toplam 2 Sayfadan 12 SonuncuSonuncu
Toplam 38 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ocean city e gidis

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ocean city e gidis

arkadaslar ben ocean city e gitcem ama biletimi büyük bi ihtimal önümüzdeki hafta alcam ama giderken direk gitmek istiyorum oyüzden de delta ile new yorka ordan da ocean citye gecmek istiyorum ama new yorkdan ocean city e gidişim cok zor olur mu ? baska gidicek olan arkadas var mi benim gibi?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ya bilgisi olan hiç yok mu arkadaslar ??

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşım benim daha önceki işim ocean citydeyddi bildigim kadarıyla iyi biliyorum ocean city direk yok en takın washinkton dc var oraya gitmeni tavsiye ediyorum

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bencede ocean city e gidiş için en mantıklı seçim washington dulles international dan oraya geçiştir.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı osio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    bencede ocean city e gidiş için en mantıklı seçim washington dulles international dan oraya geçiştir.
    bi aksaklık olmazsa 2 haziran akşam 7 de dulles international'da olacağım, peki oradan nasıl geçiliyor ocean city, md'ye, var mı bir fikrin ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

coastal charter diye bi firma var havaalanından alıolar seni oceancity e götürüyolar ve diger firmalardan daha iyi oldugunu duydum.. onla cok rahat gidebilrsin bende ilk basta ny dan düsünüyodum gitmeyi ama sonradan bunun daha raht olcagina karar verdim..

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

evet arkadaslar coastal c. 65 dolara ocean city'e götürüyor dulls'tan, bende washington dc ye gidip ordan ocean city'e gececeğim.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

ben de şimdi mail atçam adamlara uçuş bilgilerimi vercem

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bu konu önemli bi konu çünkü ocean city e gidecek çok kişi var. 65 dolar bana fazla geldi. bizde washingtona aldık biletimizi. benim duydugum kadarıyla baltimore dan ocean city e otobusler varmış. bu sizin bahsettiginizmidir. onusa sanmıyorum cunku birde hava alanında baltimoa gitmesi var bu işin. bu konuda araştırma yapcam bulunca burda paylaşırım. bu esnara hali hazırda bilen arkadaş varsa burdan paylaşırsa seviniriz. 65 in 100 ün hesabını yapmak istemiyorum ama ben california ya gidiş donus 200 e ucak bileti buldum washingtondan 100-200 km lik ocean citye 65 dolar veremem

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı kerobaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu konu önemli bi konu çünkü ocean city e gidecek çok kişi var. 65 dolar bana fazla geldi. bizde washingtona aldık biletimizi. benim duydugum kadarıyla baltimore dan ocean city e otobusler varmış. bu sizin bahsettiginizmidir. onusa sanmıyorum cunku birde hava alanında baltimoa gitmesi var bu işin. bu konuda araştırma yapcam bulunca burda paylaşırım. bu esnara hali hazırda bilen arkadaş varsa burdan paylaşırsa seviniriz. 65 in 100 ün hesabını yapmak istemiyorum ama ben california ya gidiş donus 200 e ucak bileti buldum washingtondan 100-200 km lik ocean citye 65 dolar veremem
    vala dostum haklısın. bence de pahalı ama greyhound da zaten 55 dolar.belki 10 gün önceden alırsan bi avantajı olur ama 65 yinede normal gibi.ayrıca benim için güvenlik önemli, yanımızda bin dolar civarı para olcak.öle baltimore a falan gidip, ne olduğu belirsiz bi yere çıkarız , parayı da kaptırırz . ama benim bildiğim rehoboth beach ten ocean a 2-3 dolar civarına otobüslerin olduğu. rehoboth a nasıl gidersin onu bilemem tabi

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

OC ye gidis icin,Salisbury-Ocean City Wicomico Regional Airport u kullanabilirsiniz,buradan OC 1 saat yada daha az diye tahmin ediyorum,tabi bu havalimanina bilet bulabilirmisiniz emin degilim,bende Salisbury,MD a gidecegim oncelikle ve direk NY dan araba veya greyhiund ile gececegim,OC ye de direk greyhound bulunuyor.

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ocean city ama maryland mı new jersey mi?

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    17

ben MD icin yazdim

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

ben nj deki newark havaalanını tercih ettim.ocean da konaklama bulamadım konaklama arıyorum bi yardımcı olursanız sevinirim

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı kerobaba Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    hocam baltimore dan ocean city'ye otobüs fiyatları 100 dolar civarında biraz önce amtrak ın sitesinden baktım..washington,dc den önce baltimore a gidiyosun ki bu 12 dolar ordan sonrada otobüs fiyatıyla beraber ocean city,md ye geçiş 107 dolara geliyor.bu yöntem çok pahalı tabi.
    başka nasıl gidilebilir acaba? ne yapsak ne etsek?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar ben de ocean city e biletimi washington dc den aldm. uçağım airfrance ile usa saati ile 16da orada olacak. Sorum DC den OC e nasıl geçerim???????

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

charter dıye bı ulasım sırketı var.onlar senı karsılıolar vercegın tarıhe gore.65 dolar karsılıgnda calışcagın yere bırakıolar.yanı bırakıolarmıs dıyım bız o sekılde yapcaz.sen kacında gıtceksın sezgın?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sezgin_Sti Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar ben de ocean city e biletimi washington dc den aldm. uçağım airfrance ile usa saati ile 16da orada olacak. Sorum DC den OC e nasıl geçerim???????
    ewt sezgin kaçında gideceksin sen ? benim uçak da saat 16 da iniyo dc ye aynı gün mü acaba ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Standart ocmd

arkadaşlar sizlerin hangi gün benim 15 haziran 16da dulles airport a inecekmiş uçak...ayrıca şu coastal charter denilen şirketin sitesi nedir...

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

http://c-charter.com/main/

coastak charter ın sıtesi

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben de 1 temmuzda ocean cityde olmak zorundayım. ucağım 29 haziranda washington a iniyor. 150 dolara havaalanından alıp çalıstıgımız yere kadar götürecek bir şirket varmış, bana mail attılar. çok mu pahalı? charter la gitmek güvenli midir? indiğimiz yerden işyerini kolay bulabilir miyiz acaba?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

bizim sirket önerdi hemde amerikada ki sirkette en güven li bunun olcagini söledi bize ondan coastal charter güvenilir hemde senin kine göre daha da ucuz 65 dolar ama simdiden gitcegin günü tarihi falan bildirmen gerekiyor alıp havaalanından ocean city e kadar götürüyorlar.bence gayet ii

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Ocean city de işyerini nasıl bulucaz peki sonra:/

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ocean city de işyerini nasıl bulucaz peki sonra:/
    hocam elinde adres falan yok mu ? işyerinin kaçıncı caddede olduğunu bilmiyor musun ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Biliyorum ama sanki bulamayacakmışım gibi geliyor ) 110 dolara anlastık havaalanından alıp işyerimize kadar bırakacak.. şimdi tek sorunumuz konaklama kaldı. Acaba şimdiden birşeyler ayarlayamaz mıyız?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı mne Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biliyorum ama sanki bulamayacakmışım gibi geliyor ) 110 dolara anlastık havaalanından alıp işyerimize kadar bırakacak.. şimdi tek sorunumuz konaklama kaldı. Acaba şimdiden birşeyler ayarlayamaz mıyız?
    hocam ocean city dediğin çok da büyük bir yer değil . neyini bulamayacaksın. 110 dolar bence çok fazla.65 bile fazla ama ben sabaha kadar beklememek için seçtim. neyse sen kararını vermişsin hayırlı yolculuklar sana.konaklama içinde craiglist ten bak. belki bulursun oda paylaşan falan

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar dun sabah itibariyle washington dulles tan ocean city ye geldim.konaklamami ayarlayan adamlar ayarladi 60 dolar a getirdiler.110 doalr cok fazlaymis.cetusa diye bi kurulus var onlarda 60-65 dolara goturuyor.arastirin derim.

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı osio Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar dun sabah itibariyle washington dulles tan ocean city ye geldim.konaklamami ayarlayan adamlar ayarladi 60 dolar a getirdiler.110 doalr cok fazlaymis.cetusa diye bi kurulus var onlarda 60-65 dolara goturuyor.arastirin derim.
    mail adreslerini verir misin bana? ya da ulaşabileceğim bir internet adresi falan var mı ?

Hayalperest Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar bende 19 nda orda olcam , tanışırsak orda daha rahat edebiliriz

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    15

beyler ben de henuz bileti almadim muhtemelen New Yorka ordan washingtona yada direk new yorktan otobusle ocean citye gecicem sizce hangisi daha iyi olur?ayrica oraya gittigimde istedigim zaman bi otobus bulma imkanim varmi yoksa onceden yermi ayirtiyim?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)