Sayfa 1 Toplam 6 Sayfadan 12345 ... SonuncuSonuncu
Toplam 157 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 30 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 500 Dolar British Airways Çok Önemli Bilgi (Almadan Önce Okuyunuz!!)

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Standart 500 Dolar British Airways Çok Önemli Bilgi (Almadan Önce Okuyunuz!!)

Merhaba arkadaşlar,
    Ben 1 haftadır expedia.com'da şu an 493 dolar, trek turizmde 440 euro olan British Airways'ten bilet almak için uğraşıyorum ve bu yüzden de araştırıyorum. Ve araştırmalarım sonucu çok önemli bilgiler elde ettim. Sizlerle paylaşmak istedim.

Aradığım yerler. British Airways izmir şubesi, Trek Turizm Genel Merkez.

-Arkadaşlar Trek Turizmden aldığınız ucuz british airwaysin kesinlikle geri iadesi yoktur yani 125 euro kesinti filan diye birşey yok.(Trek turzim için tarih değişikliğinden haberim yok onuda bilen biri varsa sölesin) zaten açıklamada da Bilet iadesi yoktur. diyor

- Expedia'dan aldığınız biletlerinde 125 euro karşılığında bir iadesi veya tarih erteletme olduğunu sanmıyorum. Bunu şuna dayanarak söylüyorum.
    Expedia.com rules'ta

Tickets are nonrefundable!!!!. yazıyor
    Ve tarih değişikliği hakkında herhangi bir kural söylenmiyor.

ve ek olarak; British airways'in izmir şubesini aradığımda ordaki görevli bayan bana şunu anlattı.

BA Görevlisi: Evet ne yazıkki bizden daha ucuza satıyorlar ama inanınki bizde bu olayın nasıl gerçekleştiğini bilmiyoruz nasıl bir sistemle çalıştıklarını zaten anlamış değilim. Fakat o siteyi çok iyi biliyorum ve bu tarz biletlerde müşterilerinden gizledikleri kurallar oluyor. Mesela geçen gün bir bayan ofisimize gelip expedia'dan british airways için aldığı biletin tarihini erteletmek istedi. Fakat ne kadar uğraştıysak uğraşalım ne biletin tarihini değiştirebildik ne de bileti iptal edebildik. Hatta bu nedenle ufak çaplı bir olay yaşandı ofisimizde. Fakat bu expedia'dan alınan biletlerin ilgilisi kesinlikle biz değiliz. Çünkü onların sistemleri çok farklı çalışıyor. Bu yüzden biletinizi ordan alırken uçacağınız tarihten kesinlikle ve kesinlikle emin olun. Çünkü sonra böyle sorunlar yaşanabiliyor.

Evet arkadaşlar sonuç olarak bu. Yani gidiş ve dönüş tarihlerinize kesinlikle emin olmadan ve vizenizin çıkıp çıkmadığı kesin belli olmadan(Aynen benim gibi) expedia.comdan ve trek turizmden british airways ucuz bileti temin etmemenizi öneriyorum.

NOT: Eğer bilmediğim birşey varsa affedin ben 1 haftalık bu bileti alma çabalarım sonucunda edindiğim bilgiler ve bu bilgiler yüzünden sanırım vizemin açıklanmasını bekliyeceğim. Teşekkürler.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

bende britishten almayı düşünüyorum bu biletlerin karmaşası nedir böyle yahu insanlar paralarıyla resil oluyor anca...
    PLANÖRLE AMERİKAYA UÇMAK....

BU KADAR ÇILGINCA İŞTE BU WAT..!!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

my itineraries linkine girip cancel/change flight'A tıkladınmı hiç?

BAdakiler sallamış biraz bence. expedia.comun böyle cinliklerle para peşinde olacağını sanmıyorum. adamların günlük aldığı reklamlar onlara yeter de artar bizden kapacakları 100-200$ peşinde olacaklarını sanmıyorum. gel gelelim türkiyeden büyük ölçekli 3firma biliyorum expedia.comdan biletlerini alan...

bilet değişikliğinde 150$ kesin ücret işlem ücreti de 30$ olma ihtimali var.

Konu hellguard tarafından (28-04-2009 Saat 01:21 PM ) değiştirilmiştir.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

16.PENALTIES
    CANCELLATIONS

BEFORE DEPARTURE
    CHARGE EUR 125.00.
    NOTE - TEXT BELOW NOT VALIDATED FOR AUTOPRICING.
    CHARGES APPLY TO ADULTS AND CHILDREN.

AFTER DEPARTURE
    TICKET IS NON-REFUNDABLE.
    NO SHOWS WILL BE TREATED AS CANCELLATION.
    WHERE THE FARE IS COMBINED WITH ANOTHER FARE THE
    MOST RESTRICTIVE CONDITIONS APPLY TO THE ENTIRE
    JOURNEY.

bilet alırken aşağıdaki linklerde koşullar yazıyor. orda da böyle yazıyor aynen...
    2009 Work and Travel

Avalon, New Jersey.

Sorularınız için pm atınız...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

valla inşallah dediğin gibi olmaz aldım bilet ve hala ds gelmedi vizem basılmadı

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Konuyu acilen değiştirmeni ve yayından kaldırmanı talep ediyorum. Çok yanlış bilgiler içeriyor. Bu konuda bir çok mesaj yazdığım için bunların hepsi özel mesajıma soru olarak gelecek.

Expedia.comdan aldığınız biletleri expedia.com üzerinden iade etme ve değiştirme hakkına sahipsiniz. Bunu daha önce de yazdık ve ispatladık. Lütfen konunun dışındaki şirketlerden alınan yanlış bilgilerle suyu bulandırmayalım.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı faruk Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Konuyu acilen değiştirmeni ve yayından kaldırmanı talep ediyorum. Çok yanlış bilgiler içeriyor. Bu konuda bir çok mesaj yazdığım için bunların hepsi özel mesajıma soru olarak gelecek.

Expedia.comdan aldığınız biletleri expedia.com üzerinden iade etme ve değiştirme hakkına sahipsiniz. Bunu daha önce de yazdık ve ispatladık. Lütfen konunun dışındaki şirketlerden alınan yanlış bilgilerle suyu bulandırmayalım.
    faruk direk expedia.com dan cancellation işlemi gerçekleşemiyor. Expedia yı aramanız gerekiyor iptal için. Ayrıca fubarın soylediklerinde gerçeklik payı var. Ben ilk aldığımda yabancı forumları çok aradım taradım ve okuduklarım arasında parasını iade alamayan azımsanmayacak kadar insan var. British airwaysle bende konuştum bana da aynısını soylediler.. Trek turizmle de konuşmuş fubar iade yok demişler sadece bunu belirtiyor arkadaş alıp almamak size kalmışş
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Sonuçta bilet iptal edilebiliyor ve para alınabiliyor. Şu an internette her şirketin adına yüzlerce şikayet var. expedia.com kendini kanıtlamış bir site.

Biletlerin kedinlikle iadesi yoktur gibi ibareler kafa karıştırıyor. Onlarca mesaj yazdık ama hâlâ özel mesajdan "emin misin, kesin mi, güvenilir mi?" gibi sorular geliyor. Yani insanlar zaten korkuyor online alışverişden, bir de böyle kafa karıştırıcı konu olunca işler iyice rayından çıkacak.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

British Airways izmir şubesinden yaptırdıgım rezervazyon 550 euroydu araştırmalarımdan sonra aynı bileti www.britishairways.com sitesinden 419 euro oldugunu ogrendim ve siteden aldım biletimi. Yani izmirdeki british airways acentası 130 euro komisyon alıyo. Bundan dolayı sana nasıl yapıyolar anlamıyoruz demişlerdir bence.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Az önce britishairways.com'a girip expedia.com'dan aldığım biletle aynı uçuşlarda olan bileti sorgulattım. Alt kısımdaki rules kısmında yazanlar gayet açık. Zorluk çekenler olursa Türkçeye de çevirebilirim.

Bu da expedia.com'dan aldığım biletin mailime gelen kurallar kısmından bir alıntı :
    16.PENALTIES
    CANCELLATIONS

BEFORE DEPARTURE
    CHARGE EUR 125.00.
    CHARGES APPLY TO ADULTS AND CHILDREN.

AFTER DEPARTURE
    TICKET IS NON-REFUNDABLE.
    NO SHOWS WILL BE TREATED AS CANCELLATION.
    WHERE THE FARE IS COMBINED WITH ANOTHER FARE THE
    MOST RESTRICTIVE CONDITIONS APPLY TO THE ENTIRE
    JOURNEY.

CHANGES

ANY TIME
    CHARGE EUR 125.00.
    THE FEE APPLIES TO ADULTS AND CHILDREN.NO FEE IS
    CHARGED FOR INFANTS NOT OCCUPUYING A SEAT
    -----
    PASSENGERS WHO NO SHOW FOR FLIGHTS WILL BE
    CONSIDERED AS CANCELLING AND RECEIVE NO REFUND
    -----
    A. CHANGES BEFORE DEPARTURE OF THE OUTBOUND
    FLIGHT -
    FARES IN EFFECT ON THE DATE THE TICKET IS REISSUED
    MUST BE APPLIED
    B. CHANGES AFTER DEPARTURE OF THE OUTBOUND
    FLIGHT -
    FARES IN EFFECT ON THE DATE OF ORIGINAL TICKET
    ISSUE MUST BE APPLIED
    -----
    IN BOTH CASES THE ORIGINAL CANCELLATION CHARGE
    WILL BE CARRIED FORWARD TO ANY REISSUED TICKET.
    -----
    WHEN THE ITINERARY RESULTS IN A HIGHER FARE THE
    DIFFERENCE WILL BE COLLECTED -AND- THE EUR 125
    FEE WILL BE APPLIED.
    WHEN THE NEW ITINERARYRESULTS IN A LOWER FARE
    THE EUR 125. CHANGE FEE WILL APPLY AND NO REFUND
    WILL BE MADE.
    ---------
    WHERE THIS FARE IS COMBINED WITH ANOTHER FARE
    -THE MOST RESTRICTIVE CONDITIONS I.E. HIGHEST
    PENALTY AMOUNT IN THE ENTIRE JOURNEY WILL APPLY
    "AFTER DEPARTURE - TICKET IS NON-REFUNDABLE" kısmına dikkat çekmek istiyorum. Benim biletini aldığım uçak kalkacak, 2 gün sonra ben gidip bileti vericem, paramı alıcam öyle mi? Bu imkanı sunan bir havayolu var mı acaba?
    Uçağı kaçırmanız durumunda cezanızı ödedikten sonra ileri bir tarihe bilet kestirmeniz mümkün. Onu da şurdan anlıyoruz : CHANGES- ANY TIME- CHARGE EUR 125.00.

Konunun editlenmesini tekrar talep ediyorum.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

kesinlikle bende bu konunun silinmesinden yanayım, çünkü burdan en ufak bir (yanlışda olsa) haber görenler bileti almaktan vazgeçiyor ve şirketlerin fahiş fiyatlarına ilgi göstermek zorunda kalıyorlar... bu site öğrenci odaklı bir site olduğu için, zararımıza olan hertürlü yanlış bilginin kalkması , forumun güvenilirliği ve itibarı açısındanda önemlidir kanımca... ayrıca expedia yı bileti aldıktan sonra aradım ve biletin 125 € karşılığı hem değiştirilebileceği hemde iade edilebileceği konsunda kesin bilgi aldım....
    and i wonder, if you ever wondered the same. and i still wonder..

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Arkadaşlar ben sadece bir haftadan beri araştırdılarımı söyledim. İçerisinde herhangi bir ekleme yok hatta izmir ofisiyle olan görüşmemide aynen yansıttım. Bu arada ofisteki bayan gelin bizden alın demedi. Herhangi bir yalan söylemiyorum burda bende bu bileti almak çok istiyordum ve vizem şu an çıkmış olsa alırdım. Türk bir siteden veya british airways'in official sitesinden alabilir misiniz dedi. Buda daha yeni çektiğim resimler. Belki kurallar bugün değişmiş olabilir ama biletlerin altında şu anda şu kurallar yazıyor.

expedia.com

trek turizm

resimlere tıklayara büyütebilirsiniz ama kırmızıyla yuvarlak içine aldığım bölgelerde

Tickets are nonrefundable.
    Bilet iadesi yoktur.

yazıyor ve trek tuzimin ana merkezini arayıp bu bileti sorduğumda evet uçmak zorundasınız herhangi bir cezayla geri iade yoktur dedi.
    Konu fubar tarafından (28-04-2009 Saat 07:00 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Non-Refundable açıklamasını yaptım üstteki mesajda ama ne desek boş. Artık konunun sahibinden ümidi kestim, yöneticilere sesleniyorum: Değiştirin şu mesajı!

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Non-Refundable açıklamasını yaptım üstteki mesajda ama ne desek boş. Artık konunun sahibinden ümidi kestim, yöneticilere sesleniyorum: Değiştirin şu mesajı!
    abi senin yaptığın after deparature dikkatini çekerim. Burda öyle birşey yazmıyor. birdaha bakabilirsen sevinirim!!!!

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Kardeşim bir oku yazılanları. Cancellations başlığı ikiye ayrılmış. after ve before departure. Before departure kısmında yazıyor işte iptal edilebileceği. after departure olursa tabiki iade edilemez. böyle bir durumda sadece tarih değişimi yapabilirsin. Buraya kadar diğer havayolları ile bir farklılığı yok.

Ayrıca sana britishairways.com'dan da alıntı yaparak gösterdim. Hâlâ niye diretiyorsun anlamış değilim. Bu konuda söz söyleyecek kişi havayoludur, Trek Turizm'in müşteri temsilcisi değil.

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Kardesim daha onceden expediadan aldigin bileti degistirdin ya da geri verdin mi? Ya da sitede boyle yapmis olan herhangi birisi var mi? Cunku senin ve yukarida bir arkadasin daha yapmis oldugu alintilar britishairways in kendi sitesinden vermis oldugunuz alintilar ve o kurallar biletinizi oradan alirsaniz gecerli olan kurallardir. Siz biletinizi expedia dan aldiginiza gore expedianin kurallari gecerlidir. Fubar'in yaptigi gayet olumlu ve insanlari dikkatli olmaya iten bir arastirma olmasina ragmen kalkmis yok bu mesaji silin yok editleyin yok insanlari yanlis yonlendiriyor diye yaygara kopariyorsun. Gercekten senin dedigin gibi oluyorsa bile biraz daha yapici davranmalisin. sonucta arkadas kendi kafasindan bir sey uydurmuyor. Bu arada expediadan aldigi bileti iade eden ya da degistiren birisi varsa konuya mudahil olup aciklama yaparsa biletimi coktan delta dan almis olmama ragmen diger arkadaslara yol gostermesi acisindan mutlu olurum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Her şeyi tecrübe etmeye gerek yok. Diğer bir deyişle Amerika'yı tekrar keşfetmenin alemi yok. Olaya tepeden inip yorum yapıyorsun. fubar'ın yazdığı şeylerin aslı astarı yok. Eksik bilgilerle yanlış yönlendirmeler yapıyor. Forumdan kaç kişiye bu bileti tavsiye ettiğimi, özel mesajlarla sorularına cevap verdiğimi, msn'den görüştüğüm kişiler olduğunu biliyor musun? Yaygara koparmakla ne alakası var. fubar'ı suçluyor da değilim. Not olarak eklemiş kesin bilgisi olmadığını. 2 farklı kaynaktan ispatlamış olmama rağmen hala non-refundale yazısını yuvarlak içine alıp gönderiyor. Daha ne diyeyim!

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Her şeyi tecrübe etmeye gerek yok. Diğer bir deyişle Amerika'yı tekrar keşfetmenin alemi yok. Olaya tepeden inip yorum yapıyorsun. fubar'ın yazdığı şeylerin aslı astarı yok. Eksik bilgilerle yanlış yönlendirmeler yapıyor. Forumdan kaç kişiye bu bileti tavsiye ettiğimi, özel mesajlarla sorularına cevap verdiğimi, msn'den görüştüğüm kişiler olduğunu biliyor musun? Yaygara koparmakla ne alakası var. fubar'ı suçluyor da değilim. Not olarak eklemiş kesin bilgisi olmadığını. 2 farklı kaynaktan ispatlamış olmama rağmen hala non-refundale yazısını yuvarlak içine alıp gönderiyor. Daha ne diyeyim!
    Mademki seninde bir tecruben yok o zaman Fubar da senin soylediklerinin asli astari olmadigini iddia edebilir degil mi arkadasim? Olaya tepeden inip yorum filan yaptigim yok. Eminim ki bir cok kisiye yardimin dokunmustur. Onlar adina ben de tesekkur ederim ama tek yardim eden ya da yada yardim etmeye calisan sen degilsin. fubar'da kendisine gore yardim etmeye calisiyor. 2 farkli kaynak olarak gosterdigin kaynaklar britishairwaysin kaynaklari degil mi? Ama sen bileti expedia isimli sirketten aliyorsun ve onlarin kurallari gecerlidir brisitishairways in degil. ben de bunu anlatmaya calisiyorum. Neden bu britishairways olayini bu kadar kisisel aldin anlamis degilim. Tamam cok uygun bir kampanya ve ben de ny a gidecek olsam muhtemelen alirdim ama insanlarin kendilerini garanti altina almak istemeerinden daha dogal ne olabilir ki. Sonucta sen de fubar da edindiginiz bilgileri yani size soylenenleri paylasiyorsunuz. Tekrar soyluyorum expedia dan boyle bir deneyimi olan herhangi bir kisi aciklarsa durum netlesecektir. Ama her halukarda Fubar'in yaptiginin yanlis yonlendirme degil, arastirmasinin sonuclarini paylasarak fikir alisverisinde bulunma oldugunu dusunuyorum. Ve sana ettigim gibi ona da tesekkur ediyorum.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Farklı bir üyelik alıp foruma giricem ve yazdıklarımın görünüp görünmediğine bakıcam.

Arkadaşım senin perspektifinle cevap vereyim olaya. Diyorsun ki bileti expedia'dan aldığın için oranın kuralları geçerlidir.
    Alıntı yaparak gösterdiğim kurallar zaten expedia'nın sitesinden alındı. Yani non-refundable olayının açılımı (3.kez yazmak gerekirse) uçak kalkışından sonra iadenin yapılamayacağı.
    Asıl olan kurallara dönecek olursak(Uçuşu gerçekleştiren havayolu kuralları) British Airways değişimlerin her zaman(at any time), iptal işleminin ise sadece uçuştan önce gerçekleştirilebileceğini söylüyor.

Diğer yandan ilk mesaja bakarsak Trek Turizm ve British'in müşteri temsilcileriyle konuşmalar var. British yetkilisinin bahsettiği embesil, gerzek kadın biletini expedia'dan alıp burdaki acentaya gitmiş ve değişim yapmak istemiş. Sorun çıkmamış olsa şaşardım zaten. Trek Turizm yetkilisi ise önünde açık olan sistemden ve kendisine verilen yetkiler kapsamında bilet kesimi yapabilir. Guru muamelesi yapmayınız lütfen.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Farklı bir üyelik alıp foruma giricem ve yazdıklarımın görünüp görünmediğine bakıcam.

Arkadaşım senin perspektifinle cevap vereyim olaya. Diyorsun ki bileti expedia'dan aldığın için oranın kuralları geçerlidir.
    Alıntı yaparak gösterdiğim kurallar zaten expedia'nın sitesinden alındı. Yani non-refundable olayının açılımı (3.kez yazmak gerekirse) uçak kalkışından sonra iadenin yapılamayacağı.
    Asıl olan kurallara dönecek olursak(Uçuşu gerçekleştiren havayolu kuralları) British Airways değişimlerin her zaman(at any time), iptal işleminin ise sadece uçuştan önce gerçekleştirilebileceğini söylüyor.

Diğer yandan ilk mesaja bakarsak Trek Turizm ve British'in müşteri temsilcileriyle konuşmalar var. British yetkilisinin bahsettiği embesil, gerzek kadın biletini expedia'dan alıp burdaki acentaya gitmiş ve değişim yapmak istemiş. Sorun çıkmamış olsa şaşardım zaten. Trek Turizm yetkilisi ise önünde açık olan sistemden ve kendisine verilen yetkiler kapsamında bilet kesimi yapabilir. Guru muamelesi yapmayınız lütfen.

helal olsun yaaa koltuk arkadaşım canım kardeşim bak aradım diorum sana expedia yı ve bana 125 euro karşılığında iade alabileceklerini veya değiştirebileceklerini söyledi...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Aradım diyorsun bu bir şeyi ispatlamaz. Bir daha arayıp iptal ettir. Biletini bu uğurda feda etmen lazım ki bir yere varabilesin.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

niçin bu ısrarınız bizim edit olduğumuzu mu görmek istiyorsunuz anlamıyorum.
    expediadan bilet değişikliğini bizzat ablam yaptı hem de defalarca
    bu biletlerde geçen tüm kurallar diğer havayollarının uçuşlarında da geçerli hatta diğer sitelerde de.
    bir konuyu 50defa tartışmanın anlamı yok merak eden anabaşlığı okusun her sorusuna cevap bulur haa bulamazsa o da bizim problemimiz değil kendine saklasın
    burda kelepir bilet alanlar halinden gayet memnun ortalığı karıştırmayın yok yere
    vize sınavları stresi, vize ds stresi falan derken patlama noktasına gelindi daha fazla üstelenmesin bu konu

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Aradım diyorsun bu bir şeyi ispatlamaz. Bir daha arayıp iptal ettir. Biletini bu uğurda feda etmen lazım ki bir yere varabilesin.

haa dooru , ben arayım bi iptal ettiriyim sonra yeniden alırım, ama bana 125 euro lazım???

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı tufanoglu0535 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    haa dooru , ben arayım bi iptal ettiriyim sonra yeniden alırım, ama bana 125 euro lazım???
    Manevi olarak desteklerim.

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Manevi olarak desteklerim.

sen yanımda otur yeter , buluruz parayı bi yerden, nası şişirdik konuyu yaa

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    18

Arkadaslar sizin derdiniz ne ha? Ucuz bilet almissiniz cok guzel sizin adiniza mutlu da oldum ama kimsenin ortaligi fln karistirdigi yok. fubar' a verilen bilgiler dogrultusunda adam dusuncesini paylasmis hemen ortaligi karisitrmakla sucluyorsunuz. Beni zerre kadar ilgilendirmiyor aldiginiz bilette odediginiz ucrette. Ama en basinda da soyledim en saglam bilgiyi bu durumu tecrube etmis birisi verir varsa birisi yazsin diye. Eden birisi de varmis ve eminim ki fubar in ya da aklinda sorular olan herhangi birisinin ici daha rahattir simdi. Ortaligi germenin alemi yok. Sadece fubar'a haksizlik yapildigini dusundugum icin konuya karistim. Bu arada kendisini tanimam bile. Ama madem ki herkes birbirine yardim icin burada biraz da dikkatli olalim birbirimize hitap ederken. Herkese sinav ve vize doneminde tekrar basarilar.

Profesyonel Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlarım eğer bilmediğim birşey varsa tekrar affınıza sığınıyorum. Ben sadece 500 dolarlık bileti almak için uğraşırken orayı burayı aramam sonucu bana söylenenleri burda ilettim. Artık takdir okuyanların ve yöneticilerimizindir. İsteyen tekrar ilgili yerleri arayıp istedikleri bilgileri alabilirler(British Airways, Trek Turizm, Expedia) Yöneticilerimiz isterlerse konuyu silebilirler. Ben sadece aktarıyorum herhangi bir kargaşaya meyil vermeye çalışmıyorum. Çünkü bende o biletten almak istiyorum. Umarım iyi niyetim anlaşılmıştır. İlgileriniz için teşekkür ederim....

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Şimdi de şu aklıma takıldı bilet iadesi veya değişimi 125 euro ya şimdi gidiş dönüş toplam 4 adet farklı uçuşumuz olacak. vize alamadık diyelim iade durumunda 4 farklı uçuşu da iade edeceğiz. Totalde 125 euro mu kesilcek yoksa 4x125=500 euro mu
    "Happiness Only Real When Shared"
    Electricity Paralyses..!

TW Üstün Hizmet Watçısı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı fubar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlarım eğer bilmediğim birşey varsa tekrar affınıza sığınıyorum. Ben sadece 500 dolarlık bileti almak için uğraşırken orayı burayı aramam sonucu bana söylenenleri burda ilettim. Artık takdir okuyanların ve yöneticilerimizindir. İsteyen tekrar ilgili yerleri arayıp istedikleri bilgileri alabilirler(British Airways, Trek Turizm, Expedia) Yöneticilerimiz isterlerse konuyu silebilirler. Ben sadece aktarıyorum herhangi bir kargaşaya meyil vermeye çalışmıyorum. Çünkü bende o biletten almak istiyorum. Umarım iyi niyetim anlaşılmıştır. İlgileriniz için teşekkür ederim....

senin iyi niyetin muhakkak ama bu konu forumda çeşitli başlıklar altında çok konuşuldu. hatta tartışmalarda çıkrı, çünkü bu fiyat herkesi tedirgin ediyordu, ama sonuç olark bi problem olmadığı tecrübeli arkadaşlar tarafındanda onaylanmışken , tekrar tekrar gündeme getirilp , rahat olanların bile içine kurt düşürmek yanlış diyoruz biz...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı sakurek Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Şimdi de şu aklıma takıldı bilet iadesi veya değişimi 125 euro ya şimdi gidiş dönüş toplam 4 adet farklı uçuşumuz olacak. vize alamadık diyelim iade durumunda 4 farklı uçuşu da iade edeceğiz. Totalde 125 euro mu kesilcek yoksa 4x125=500 euro mu
    snde ortalıgı karıstırma simdi...

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)