Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 47 adet sonuctan sayfa basi 31 ile 47 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Amerika Priz , Fis ve Cevirici Hakkinda Resimli Dokuman

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı nachbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    benim laptop un adaptöründe 120-240 değilde 100-240 V yazıyor. ikiside aynı durum sanırım, birbirinden farkı var mı?

100 - 240 olması güzel ve yeterlidir. Benim laptop adaptörüm de aynı. 50 - 60 Hz uyumlu. ABD'de 110 volt olduğu için laptop adaptörleri yeterli olacaktır. Sadece fiş aparatı yeterli olur.

Ek olarak diğer teknolojik ürünlerimiz için direk 220 volt için uyumlu olduğundan hem dönüştürü hem fiş aparatı olan bir alet gereklidir. Böyle bir alet nereden temin edilebilir, temin eden arkadaşlar var ise yardımcı olursa sevinirim.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaslar bir tavsiye,, gelirken bir tanede kucuk 2 li yada 3 lü priz alın derim..

orneğin bende hem bilgisayar var hemde, telefon adaptorleri 2 tane ve birde tras makinası falan....

normalde pc herzaman bağlı,, eğer 2 li yada 3 lü adaptor olursa yanınızda telefonlarda aynı anda sarj yaparsınız yada telefonlar bağlıyken bilgisayarı takarsınız ,, sorun olmaz...ben getirmiştim bir tane iyi oldu...

Siteden Uzaklaştırıldı
    Tecrübe Puanı
    0

Bakın sıze tavsıyem bır tane adaptor alın ucuna da bır tane donusturucu ve yanınıza bır tane 3 lu prız alın bunları bırbırıne baglayın sonra kac tane sarj edılecek aletınız varsa hepsını takarsınız bı problem olmaz adaptorle donusturucu prızı burda butun elektrıkcılerde bulabılırsınız

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı amerikan eagle Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bakın sıze tavsıyem bır tane adaptor alın ucuna da bır tane donusturucu ve yanınıza bır tane 3 lu prız alın bunları bırbırıne baglayın sonra kac tane sarj edılecek aletınız varsa hepsını takarsınız bı problem olmaz adaptorle donusturucu prızı burda butun elektrıkcılerde bulabılırsınız

Hocam ben K.Maraş'ta bulamadım. Uçuştun önce İstanbul'da da kısa sürede bulunacağım. Tam olarak İstanbul için dönüştürü ve aparatı her ikisini nereden temin edebilirim.

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bir tavsiye,, gelirken bir tanede kucuk 2 li yada 3 lü priz alın derim..

orneğin bende hem bilgisayar var hemde, telefon adaptorleri 2 tane ve birde tras makinası falan....

normalde pc herzaman bağlı,, eğer 2 li yada 3 lü adaptor olursa yanınızda telefonlarda aynı anda sarj yaparsınız yada telefonlar bağlıyken bilgisayarı takarsınız ,, sorun olmaz...ben getirmiştim bir tane iyi oldu...

2'li veya 3'lü priz olayı gayet mantıklı, tavsiye için teşekkürler.

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

gittigidiyorda fiş çevirici yazarsanız eger işinize yarıycak seyler bulabilirsiniz. 110 - 220 volt dönüştürücü adaptorlerde vardı cok ucuza ama bana biraz dandik gibi geldi ama bakmanızda yarar var..

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

vay istanbula erken gidecem zaten,ordan bulrum artık.gerçekten teşekkürler konu için...bu siteyi bu yüzden seviyorum

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

karaköy'de selanik pasajındaki dükkanlardan bulabilirsiniz.. 1 lira tanesi.. sadece priz dönüştürücü tabi bahsettiğim, adaptör filan değil..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

eminonun den rahatca alabilirsiniz arkadaslar..her yerdeD
    S-pectacular

**Newyork-boston-massachusetts-philedelphia-atlantic city-new jersey-washington**

--------------------------------------------
    did you start to feel it!!! by@S-pectacular

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar ütrk mucit edasında olmasın ama ben bir şey danışmak istiyorum 3 lü ya da 5 li elektirik uzatma kablosu alsam yanıma bir tanede dönüştürücü götürsem o prizlerin hepsini kullana bilirmiyim ?

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

Alıntı cancan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ütrk mucit edasında olmasın ama ben bir şey danışmak istiyorum 3 lü ya da 5 li elektirik uzatma kablosu alsam yanıma bir tanede dönüştürücü götürsem o prizlerin hepsini kullana bilirmiyim ?

Tabii ki, kullanabilirsin. Her biriz için ayrı ayrı dönüştürücüye gerek yok. 1 adet dönüştürücü ve 3'lü veya 5'li priz ile kullanabilirsin.

Ek olarak dönüştürücüyü nereden bulacaksın, fiş aparatı ile birlikte ?

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

arkadaşlar ben bir traş makinesi aldımda, adaptörün üzerinde 230 V - 50hz yazıyor. ben bunu sadece dönüştürücüyle usa da kullanabilecek miyim? yardımcı olursanız sevinirim...

Acemi Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı nachbar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ben bir traş makinesi aldımda, adaptörün üzerinde 230 V - 50hz yazıyor. ben bunu sadece dönüştürücüyle usa da kullanabilecek miyim? yardımcı olursanız sevinirim...
    Sadece 230 V - 50hz yazıyorsa çalışmıyor. Çalışsa bile acayip yavaş oluyormuş.

ikinci olaraktan o üçlü beşli prizler içinde bir watt sınırlaması var sanırım benim aldığımda sadece ucu değiştiriyor ama 2300watt a kadar kullanılabilir yazıyor.

Uçuşa Hazır Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

süper anlatmışsın sağol

Araştırmacı Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

van minüt arkadaslar ben olayı anlamadım hala da anlam werememekteyım şimdik bende 6300 telefon war şarz etmem ıcın bu donusturucuden m ı almam lazım geliyo woltajı moltajı karıstırmadan gayet elentrikten anlamayan bırıne anlatıyomus gıbı anlatırsanız cok verhudar olurum:d

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

beyler donusturucuyu turkiyeden alin buraya geldiginizde bi bakarsiniz dag basindasiniz bn bulamadim o yuzden hatta walmartta bile bulamdim.nasil oldu bilmiyom ama yok.bende bi cihazin kablosunu sokup benmkine ek yaptim oyle kullaniyorum...

Uzman Watçı
    Tecrübe Puanı
    17

donusturucuyu tr den alin amerikada pahali arkadaslar radioshack ta var nicola vardir Daphe nede belki ama pahaliydi tr ye gore tabi burada 1 tl olursa
    Safinaz...

Deneyimli Watçı
    Tecrübe Puanı
    16

arkadaşlar kesinlikle dönüştürücüyü türkiyeden alın.ben türkiyeden 1 tlye çevirici aldım aynısı radioshackte 10 dolara satılıyor

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)