Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ONUR AIR 27 TL - Tam KELEPIR

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Standart ONUR AIR 27 TL - Tam KELEPIR

Turkıye içinde uçuş yapacak arkadaşları faydalanmaları için bir duyuru yapayım istedim..
    ONUR AIR 29.000 koltuğu 27 TlL den satışa çıkardı..Bu aralar TR içi yolculuk yapacaklar için güzel bir fırsat..
    Şahsen ben aldım Yakıt harcı ve aktarmada bavul kaybı derdine SON!!!

Hakiki Kelepirdir kaçırmayın

Çıkan arama sonuclarından 0.00 TL seceneğini seçin

"Türkiyemize Koltuk Çıkıyoruz"

29.000 Koltuk 19TL

Değerli Yolcularımız;

Yaz dönemi öncesi , bahar kampanyamız başlamıştır. Altı ayrı hafta olarak gerçekleşecek promosyon için detaylar aşağıda belirtilmiştir.
    Tüm parkurlara açılacak toplam 29.000 adet biletin ücreti ,www.onurair.com.tr ‘den satın alınacak biletler için,hizmet bedeli ve vergiler dahil
    27 TL olacaktır.

Kampanya Detayları:

1.PROMOSYON : 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 27 Nisan-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
    2.PROMOSYON : 25-26 Nisan tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 04 Mayıs-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
    3.PROMOSYON : 02-03 Mayıs tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 11 Mayıs-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
    4.PROMOSYON : 09-10 Mayıs tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 18 Mayıs-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
    5.PROMOSYON : 16-17 Mayıs tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 25 Mayıs-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.
    6.PROMOSYON : 23-24 Mayıs tarihlerinde yapılacak promosyon satışları, 01 Haziran-10 Haziran arasındaki uçuşlar için geçerlidir.

-Promosyon ücreti : www.onurair.com.tr ‘den alınacak biletler için 19 TL + 8 TL hizmet bedeli olmak üzere toplam :27 TL dır.
    -Promosyon biletlerde ön rezervasyon yapılamaz, direkt satın alınabilir.
    -Promosyon biletlerde iptal,tarih değişikliği ve isim değişikliği yapılamaz.
    -Promosyon RT biletlerde, dönüş açık düzenlenemez, biletler açığa alınamaz.
    Konu watken tarafından (18-04-2009 Saat 05:22 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Bir de foruma şöyle birbirimize Her türlü kampanya vs haber verbileceğimiz bir Kampanyalar ve Fırsatlar Bölümü çok iyi olur

Bu arada nasıl oldu bilmiyorum konuyu yanlış yere açmışım..
    Güncel olaylar kısmına taşınsa iyi olur veya Uçak bileti kısmına
    Konu watken tarafından (18-04-2009 Saat 05:21 PM ) değiştirilmiştir.

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

tesekkurler yararlı paylasım.Bende bıraz once gazetede bakıyordum bu habere tekrar tesekkurler

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Turkıye içinde uçuş yapacak arkadaşları faydalanmaları için bir duyuru yapayım istedim..
    ONUR AIR 29.000 koltuğu 27 TlL den satışa çıkardı..Bu aralar TR içi yolculuk yapacaklar için güzel bir fırsat..
    Şahsen ben aldım Yakıt harcı ve aktarmada bavul kaybı derdine SON!!!

Hakiki Kelepirdir kaçırmayın

Çıkan arama sonuclarından 0.00 TL seceneğini seçin

Haber için teşekkürler...Fakat 0 TL ler Full dolmuş.......

Üstad
    Tecrübe Puanı
    25

Ya watken, bir de prof watçı olacaksın. Doğru yere aç şu konuları kardeşim

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı Fiorex Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ya watken, bir de prof watçı olacaksın. Doğru yere aç şu konuları kardeşim
    Ya buda ilk doğum günü hediyen olsun işte.
    Taşı konuyu doğru yere bundan güzel hediye

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

yok böle bi şans bende yaww...sınavlarım 12 haziranda bitiyor...kampanya son tarihi 10 haziran...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Haber için teşekkürler...Fakat 0 TL ler Full dolmuş.......
    Hepsini ben aldım çünkü
    Yok ya daha var ileri tarihler için ayrıca İstanbulda oturanlar yerinizde olsam bi Bodrum-Antalya yapardım valla..

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

.....

evet...ileri tarihler için 25-26 Nisandaki bilet satısında daha erken davranmak lazım artık...

Wat Profesörü
    Tecrübe Puanı
    16

watken yaa senin tanıdığın falan vardır onur air de söylesene şu 10haziran tarihini 2 gün uzatsınlar kanka yaww...12 haziranda bende gidyim...

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Onur air 27 TL lik bilet kampanyasının 25-26 NISANdaki bölümünden yararlanıpta bilet almak istedim ve 25 NISAN gece 00.30 da ve sabah 07.30 da sitesine baktım fakat en ucuz bilet 54 TL den satısa satısa sunulmustu.

Sonrasında saat: 09.30 gibi tekrar siteye girdim ve birde baktım ki 27 TL lilk biletlerin hepsi satılmış...

Bu nasıl bir iştir anlamadım...Kampanya tarihi 25-26 NISAN yazıyor, bende 25 NISAN girdiğin ilk dakikadan sonra kampanya başlar dedim ama yok, sonra sabah tekrar baktım yine yok...

bu kampanyaların başlama saati nedir bilen var mı arkadaslar??
    Konu aalpinistt tarafından (25-04-2009 Saat 02:45 PM ) değiştirilmiştir.

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    19

Alıntı aalpinistt Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Onur air 27 TL lik bilet kampanyasının 25-26 NISANdaki bölümünden yararlanıpta bilet almak istedim ve 25 NISAN gece 00.30 da ve sabah 07.30 da sitesine baktım fakat en ucuz bilet 54 TL den satısa satısa sunulmustu.

Sonrasında saat: 09.30 gibi tekrar siteye girdim ve birde baktım ki 27 TL lilk biletlerin hepsi satılmış...

Bu nasıl bir iştir anlamadım...Kampanya tarihi 25-26 NISAN yazıyor, bende 25 NISAN girdiğin ilk dakikadan sonra kampanya başlar dedim ama yok, sonra sabah tekrar baktım yine yok...

bu kampanyaların başlama saati nedir bilen var mı arkadaslar??

Öncelikle gecmiş olsun..Bak benim bilet maceramı anlatayım
    Gece 00:00 ı gectikten sonra alırım dedim senin gibi hmen..Ancak beklememe ragmen 27 tl biletler yoktu..Aradım 7/24 ü sabaha karşı çıkar dedi ..Neyse gece 04:00 Turkishwat chat odasında zamn sular seller gibi geçmiş
    Bi bakayım dedim bilete yok hala neyse vurdum kafayı yattım..Bi baktım telefon çalıyor Yıllardır aramayan bi arkadaş arayıverdi saat sabahın 08:00 i

Dur bari bilete bakayım dedim Bide ne göreyim Tüm biletler satılmış..
    Neyse olurda iptal eden belki olur diye aratmaya devam..Bi de baktım boşalmış bir 27 ytl lik bilet hemen kaptım tabii
    Mutlu son

Saat konusu tam bir muallak ne zaman satışa koyacakları belli değil..Tahminim 05:00 dan sonra

Efsane Watçı
    Tecrübe Puanı
    0

Alıntı watken Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Öncelikle gecmiş olsun..Bak benim bilet maceramı anlatayım
    Gece 00:00 ı gectikten sonra alırım dedim senin gibi hmen..Ancak beklememe ragmen 27 tl biletler yoktu..Aradım 7/24 ü sabaha karşı çıkar dedi ..Neyse gece 04:00 Turkishwat chat odasında zamn sular seller gibi geçmiş
    Bi bakayım dedim bilete yok hala neyse vurdum kafayı yattım..Bi baktım telefon çalıyor Yıllardır aramayan bi arkadaş arayıverdi saat sabahın 08:00 i

Dur bari bilete bakayım dedim Bide ne göreyim Tüm biletler satılmış..
    Neyse olurda iptal eden belki olur diye aratmaya devam..Bi de baktım boşalmış bir 27 ytl lik bilet hemen kaptım tabii
    Mutlu son

Saat konusu tam bir muallak ne zaman satışa koyacakları belli değil..Tahminim 05:00 dan sonra

yaa bende 7 yada 7.30 gibi baktım görmedim 27 leri..... demekki 7.30 dan sonra çıkarmıslar

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)